První pokus o početí v červenci

levana33
13. črc 2016

Ahoj..jsem tu zaregistrovana asi rok..ani nevim:D jen jsem si tak procitala..trochu se predstavim ;) Jmenuji se Lenka za par dni je mi 35. Miminko jsem vzdycky chtela, uz jako mala jsem porad deti hlidala..pozdeji se narodila moje sestricka, me bylo 16 a byla jsem uplne stastna...mamce jsem hodne pomahala. Matersky pud jsem mela proste porad. Ale osud asi chtel jinak..byla jsem sice 5 let s pritelem vazny vztah. Deti jsme chteli oba..ja se bala 30 roku, ze se proste blizi a ze pak bude pozde. Nekdy jsme to resili pak zase ne, ve vysledku z toho nic nebylo. Ale on hodne pil. A ja s nim nebyla stastna, plus i to, ze jsem vedela, ze jsem na holky a v tom vztahu si uvedomila tohle na plnou caru. Ted mam 4 roky pritelkyni a je to ten pravy vztah 🙂 o detech jsme dost mluvily a ja pocitila zase touhu...diky tady snazilkam nad 35 jsem zase ozila a dostala duveru, ze neni pozde a zacaly hledat hodneho a vhodneho darce 🙂 darce se nasel a ted 9.7 probehlo prvni predani 🙂 tak ted cekame a jsme hodne napnute..tak drzte palce..je to dnes 4 dny od ovulace a oplodneni a ja porad ctu o nejakych priznacich ap. :D byla by nahoda kdyby to slo napoprve, ale nejsem naivni..mam skoliozu a vyssi vek..tak jestli nic tak priste ;) a dekuji vsem co nam budou drzet palce :*

hani007
13. črc 2016

Ahoj, je mi 28 takže ty obavy kolem třicítky chápu. Navíc mám taky skoliózu a ještě k tomu naraženou kostrč. Snažíme se 5. měsíc a až teď mě napadlo, že by to mohlo mít nějakou váhu takže jsem před posledním sexem při ovulaci záda protahovala a kostrč pořádně prokřupala 😀 No a asi se vyplatilo. Podle testu jsem ve 3. týdnu od početí. Držím teda holky palce ať vám to vyjde a pořádný palec nahoru dárci, protože jestli ho znáte a šel do toho je to frajer! 😉

levana33
autor
13. črc 2016

@hani007 dekuji a gratuluji ;) Se zadama si urcite zajdu...zatim ted neresim, ale jak to pujde zacnu...🙂 prokrupat kostrc? To muselo bolet :D au

hani007
13. črc 2016

@levana33 Děkuji snad to bude ok 🙂 A mě se vždycky ta kostrč jednou za čas zablokuje takže prokřupání a cviky už mám natrénovaný 😀