Rodinné krize. Manžel mě bije

petrunka_01
16. zář 2007

Ahoj holky,🙂 v tomto tématu bych ráda řešila všechny rodinné kryze. Jestli Vás manžel mlátí, nebo vaše děti a vy se bojíte s tím něco udělat a podobné věci. ☹ Je to moc choulostivé téma. Ale tady o tom můžete mluvit. Sama tím procházím a sbírám odvahu se všemu postavit. Vůbec nevím co mám dělat. Proto jsem toto téma založila. Tak se nebojte. 😉

dalimilka
16. zář 2007

Je tomu tak rok. Jednou přišel můj muž opilý a začal být agresivní. Bil mě do břicha ( byla jsem těhotná ), ale nakonec jsme to zvládli a je nám spolu dobře i s naší dcerkou Janičkou. 😉

kristynaw
16. zář 2007

hele,petrunko,myslis si,ze po tom,co tady predvadis, te bude nekdo brat vazne? 😒

petrunka_01
autor
16. zář 2007

Po čem, že se chci zapojit? Posílala jsem smajly a čekala, že mi někdo odepíše, ale nic, tak jsem si založila vlastní téma.

petrunka_01
autor
16. zář 2007

dalimilka
A co jsi dělala?

dalimilka
16. zář 2007

kristýno, to spíš tebe nikdo nebude brát, když se do ostatních budeš navážet

dalimilka
16. zář 2007

Petruš, nejdříve jsem to nechala být, ale potom se už nedalo nic dělat, řekla jsem to nejlepšímu kamarádovi a on zakročil. Pořádně si na Ondřeje došlápl a byl klid. 😉

kristynaw
16. zář 2007

no,ja nechci nikoho nakriknout,jen,ze uz se toho tady stalo dost s lidma,co jen provokovali...a to,ze petrunka posilala smajly do kazde diskuse,mi prijde opravdu zvlastni,ale jestli jsem te nakrikla nepravem,tak se samozrejme omlouvam

dalimilko:ty jsi stastna zena,ze se to stalo jen jednou,vetsinou ti chlapi neprestanou...

peltaga
16. zář 2007

Zdravím Vás. Myslím si, že takovej chlap není vůbec žádnej chlap! 😒

petrunka_01
autor
16. zář 2007

kristynaw
no tak jako můžeš mít svůj vlastní názor a nikdo ti ho brát nebude

petrunka_01
autor
16. zář 2007

peltaga
máš pravdu ☹

petrunka_01
autor
16. zář 2007

dalimilka
No ale co když by nepřestal?

dalimilka
16. zář 2007

Péťo, víš to je pak problém a nejlepší řešení je jít na policii 😉

petrunka_01
autor
16. zář 2007

Toho jsem se obávala. 😢 Ale asi máš pravdu. No nic holky, jdu chrnět. Pá 🙂

nika70
16. zář 2007

Dalimilka, nevím sice nic bližšího o tvé rodinné situaci, ale pokud by mě můj manžel uhodil v těhotenství do břicha,jak píšeš, nedovedu si NIKDY představit, že by nám spolu ještě někdy bylo dobře!!!!!

Pro všechny holky, které doma prožívají domácí násilí: na nic nečekejte a rychle od něj utíkejte tak daleko, jak to jen půjde. Na tyhle věci není omluva a je jen ztráta času doufat, že se takový chlap změní. Pokud jsou v tom děti, tak utíkejte ještě rychleji. ☹ ☹ ☹

aaa
16. zář 2007

Nika70-naprosto s tebou souhlasím.

gabbi
16. zář 2007

Nika mas pravdu!!! Pokud to chlap udela jednou, bude se to opakovat. Je mozna 1% vyjimka, ale kdo chce pozorovat jestli zrovna ten jeho je to jedno procento 😠

bihan
17. zář 2007

Domáceho násilia som si už užila akurát dosť... Môj otec maminu mlátil hlava-nehlava 13 rokov!!!
Začalo sa to "nevinnou" fackou typu: Stavím sa, že mňa by si neudrel... Nestalo sa... To bolo pred ich svadbou... A pokračovalo to bitkami v tehotenstve, keď bol opitý, keď si chcel "len tak" udrieť, keď mamu podvádzal a tváril sa, že ona je tá kur..a.
Ako decká sme so sestrou ani jednu noce nespali, kým otec neprišiel do šiestej večer domov, lebo sme vedeli, že určite príde nacinkaný a odnesie si to mama... Dodnes si pamätám na modriny na krku, ktoré si mamina schovávala rolákom a hlavne na to, v akom stave ju starký s ujom doviezli z pohotovosti, keď ju jedného pekného silvestrovského večera takmer zabil...
Takéhoto chlapa jedine zavesiť za gule do prievanu a následne vykastrovať.. nič viac si nezaslúži... Môj genetický rodič (pretože otec mi to nie je) sa pred celým svetom tvári, aký je on obľúbený, milý, novopečený otec 3-ročného chlapca a nikto nechce veriť tomu, čo sa u nás naozaj dialo...
Keby mi nejaký chlap čo i len pohrozil, že mi "strelí" alebo niečo podobné (nedajbože ma udrel v tehotenstve do brucha 🤐 ), tak letí z môjho života raketovu rýchlosťou, pretože jeho agresivita sa možno neprejaví hneď, ale určite sa prejaví znovu...

lenycka
17. zář 2007

No mně to přijde taky dost divný - prvně poslat smajlíky do dvaceti diskuzí a najednou pak založit novou diskuzi na zrovna poměrně dost choulostivé téma 😒 Jsou věci, ze kterých by se sranda dělat neměla, ale berme to zase z druhé stránky - třeba se tady fakt najdou holky, co doma problémy tohoto typu vážně mají a todle téma jim aspoň trochu pomůže 😉

petrunka_01
autor
17. zář 2007

Jednou jsem přišla domů a manžel měl blbou náladu. Hned ve dveřích mi vlepil facku a pak ještě chvíli bil. Nakonec si mě "usmiřoval" tím, že mě znásilnil. 😒

mijunek
17. zář 2007

Tak holky, já mám na to docela vyhraněný názor a to, že když padne facka, tak je to poslední, co se mezi dvěma může stát - konečná. Mám kámošku, který její partner nadavá do pi a ku a to i před jejich tříletou dcerou, která pak na mamku volá ti pi jedna pocem, ať tě trefím, když jde ke mě na návštěvu, tak se jí ten její idiot ptá, jestli se jdeme zase kurv..-s takovým individuem bych už dávno nebyla a můj je na něho nachystanej, co si to vůbec dovoluje, zatahovat mě do jeho trapných keců a hlavně nepravdivých... 😠

miss.mum
17. zář 2007

lenycka No mě to divný nepříjde, ale to je jen můj názor. 😉

petrunka_01 Hned pryč od toho úchyla! ☹

bihan Naprosto s tebou souhlasím a je mi líto, co se ti stalo 😒

nika70 Ano, něco na tom bude. 😉

nika70
17. zář 2007

Petrunka jak dlouho jsi s manzelem a jak dlouho to trvá? Jestli to myslíš vážně, myslím, že není na co čekat. Nepřipouštím žádné jiné řešení, než se obrátit na policii a to rychle. Tady na koníkovi ti holky můžou pomoct psychicky, ale v praxi si musíš pomoct sama, to za tebe nikdo neudělá. Neváhala bych.....

miss.mum
17. zář 2007

mijunek Takovej člověk podle mého potřebuje velkou lekci! 😒

petrunka_01
autor
17. zář 2007

nika70 15 let
😢

dludli
17. zář 2007

cauky petrunko, no jaks psala vys, ze ti nikdo neodepsal na tvuj smajlik do diskuse, tak to je patrne proto, ze vetsinu diskusi spojuje nejake spolecne tema, treba snazilkovani, termin porodu, laska k pejskum 🙂 ci co ja vim. A nemuzes cekat ze kdyz si v nejake diskusi pisou spolu treba uz rok stejne zenske ze ti nekdo hned odpovi. JInak myslim ze tohle tema tady uz urcite je a nebylo treba zakladat nove. Nicmene pokud jsi mela tu potrebu sdilet svoje starosti s ostatnima, tak v poradku. Jen byva obvykle, ze se dotycna sveri se svym pribehem.....
Tak se nediv ze nektere jsou k tvemu tematu ponekud skepticke. To jen k dovysvetleni.
JInak vam vsem preju at se vase potize vyresi

mijunek
17. zář 2007

petrunka_01: 15 let? a to po celou dobu je agresivní???? nebo až teď??? pokud ti to "nevadilo" těch 15 let, nevím, co ti na to říct, snad jen, že já bych to nedovedla omluvit nikdy a asi bych 15 let s agresorem nevydržela ☹ . Podle mě jediné a nejlepší řešení je, od něj odejít - ať se odstěhuje a mlátí si někoho jiného, vždyť je to pod lidskou důstojnost, nechápu, jak může fungovat vztah, kde jeden druhému ubližuje a pak se ti lidi miliskují a plodí děti? Mě osobně by bylo proti srsti mít "sex" s někým, kdo mi třeba před hodinou "rozbil hubu" 😠

lenycka
17. zář 2007

Dludli přesně, když tady člověk rozjíždí nějaké podobné téma, tak napíše trochu svůj příběh... bylo by moc smutný, kdyby si tady z toho někdo dělal srandu!

dludli
17. zář 2007

jo me taky mrzi kdyz se objevi nejaky zaskodnik (cimz ovsem nechci rict, ze to je nutne petrunka, jen to ma tedy obvykle rysy) na Konikovi jsem dobre rok, casu ktery tu travim je nepocitane 😀 takze to beru dost osobne.
Petrunko pokud zazivaz opravdu nejake tezkosti v podobne domaciho nasili a chces to tady probrat s ostatnimi, urcite bys mela zacit u sveho pribehu. Nemyslime samozrejme jmena, adresy.... proste popsat situaci. Predejdes tim prispevkum od pochybovacu. A pak se muze diskutovat, urcite se ukaze i plno holek ktere dokazou poradit, vymenit zkusenosti atd. Jen tajnustkarky, ktere "stouraji" do podobnych temat tady moc nemusime. Ale jak jsem uz psala, pochyby snadno zmizi, kdyz prihodis svuj pribeh.
Jinak jsem tedy nemela v planu do diskuse zasahovat, jen me zarazilo kdyz nam "krasna neznama" poslala do diskuse smajlik a nic vic, a pak jsem zahlidla tu samou neznamou tady, tak jsem to chtela omrknout. JInak tedy prestavam stourat a preju vsem ktere zazivaji domaci nasili hodne a hodne moc sily!

kupinka
17. zář 2007

Taky jsem toho názoru,že pokud chceš v něčem poradit nebo znát náš názor,tak bys měla přesně popsat o co jde. Pak to tady můžeme rozebrat a třeba to někomu,kdo tento problém bohužel má,pomoct.Nebo aspon poradit

kristynaw
17. zář 2007

navic, petrunko, v nekterych diskusich ti holky reagovali na tvuj smajlik,ty jsi byla ta,ktera uz nereagovala...🙂 a presne,jak napsala dludli, ono kdyz se pridas do diskuse o urcitem tematu,tak nejaky smajlik plno prispevku nerozjede🙂