Rodinné krize. Manžel mě bije

petrunka_01
16. zář 2007

Ahoj holky,🙂 v tomto tématu bych ráda řešila všechny rodinné kryze. Jestli Vás manžel mlátí, nebo vaše děti a vy se bojíte s tím něco udělat a podobné věci. ☹ Je to moc choulostivé téma. Ale tady o tom můžete mluvit. Sama tím procházím a sbírám odvahu se všemu postavit. Vůbec nevím co mám dělat. Proto jsem toto téma založila. Tak se nebojte. 😉

kajule
17. zář 2007

Ahoj holky, já teda naprosto ve všem souhlasím s Nikou70. Jakmile by mě třeba jednou uhodil, chodil domů pravidelně opilý a byl agresivní, tak by okamžitě letěl. Takovýho člověka bych vedle sebe nesnesla. Navíc když pak ty dva mají spolu ještě dítě. Dítě by mělo vyrůstat v klidném prostředí, kde se cítí bezpečně a ne sedět doma každý večer a čekat až přijde opilý táta a bát se toho, co zase udělá. Nedovedu si představit, že by mě uhodil do břicha, kdybych byla těhu, to by si asi šeredně odnesl.
Bihan, je mi líto jaké jsi měla dětství. Chápu tě. Můj táta sice do hospody nechodil, ale jednou za čas se taky opil a někdy to bylo v pohodě, jenže někdy prostě když měl nějaký problémy třeba v práci, tak nadával nám, přitom jsme za nic nemohli. ☹ 😢

petka21
17. zář 2007

Petrunko pokud je to vazne pravda co pises,a neni to jen nejaky ftip ja se psalo viz.vyse tak pokud tohle udelal ja bych sla hned na policajty a pokud jsou do toho zatahovany deti,tak ty jako matka je musis chranit tak aby se jim neco nestalo,mlati tebe a muze i deti coz je priserne!!Mela by si o d nej rychle pryc at maji tve deti klidne dectvi aby se to pak snimi netahlo ve vzpominkach a to trauma,musis to zarazit,pokud sve deti milujes musis to udelat pro sebe ale i pro ne,a bude lip!!!Ja vim o cem mluvim,muj otec pil,mamce nedaval na jidlo jen 500kc na mesic pro me asestru,vydelaval dost,podnikal,ale vse propil,prisel v noci kricel,mamku bil,doted ma zdravotni problemy jak ji jednou hodil na topeni,my byly male,mamka se chtela rozvest hned,ale nemela snama kam jit,tak to trpela,ale jak nas taky jednou uhodil a on zacal chodit za devkama tak uz rekla dost!Pozadala o rozvod to mi bylo asi deset,ale za to ze se chtela rozvest,tak se nam pomstil tim ze jak sme jely k mori tak nas vykradl,uplne vsechno,bylo mu jedno ze nemame na cem spat a sedet atd.mel milenku tak daval ji vse!Ale doslo na neho je nemocny,byl ve vezeni za neplaceni alimentu a kradeze v praci,dobre mu tak to ma zato jak nam ublizoval!!A my sme chodily k psychologovia ty prece nechces aby to tve deti taky potkalo!!JA jsem nastesti nasla pritele ktery je opak meho otce,a nikdy by si tohle nedovolil,vi cim sem proslaa jak je to ubohe kdyz muz uhodi zenu!Vim ze sem se rozepsala,snad ne zbytecne a nejak si ztoho neco vezmes,pokud sem teda nenaletela a ty se mi nekde nesmejes!!Uvidime!!Jinak preju hodne sil at se rozhodnes spravne i kvuli detem!!

kupinka
17. zář 2007

Petrunko,taky sdílím tento názor,pryč od něho,pokud to udělal jednou,tak nemá důvod to neudělat znova a zvýšit si své EGO. Pryč od něho,parchanta 😠

terezkaaa
20. zář 2007

dalimilka:tak to s tím bytím do břicha,ještě v těhotenství-to vážně nemám slov.Jsem typ člověka, že i pro veškerou lásku, bych okamžitě ztropila scénu a volala policii.Už jsem vlastně měla tu čest u svých rodičů.Otec den před štědrým dnem prohodil maminku sklem dveří, nestačilo mu, že z ní tekla krev proudem a ještě jí jednu natáhl.V tom jsem se na něj vrhla,přímo skočila-těhotná v 5. měsíci.Pak se sklidnil, ale tajně jsem zavolala policii,přijeli-ten koukal panečku.Od té doby už u mámy nebydlí, maminka si našla přítele a je moc spokojená.S otcem dodneška nikdo nemluví.
Myslím si, že by se takové věci řešit měli, a to co nejdříve.Dnes už navíc existuje zákon o domácím násilí, takže se vůbec nemusíte bát na policii jít.Naopak když tam půjdete,manžel už se pro příště bude bát(toho, co jste schopna udělat), ale když budete jak chuděra leklá ryba, bude vás děvčata být vesele dál.

petrunka_01
autor
23. zář 2007

tak vám moc holky děkuju že o mě máte tak špatné mínění ☹

nika70
23. zář 2007

Petrunko 01 nebo 03 nebo která momentálně jsi, ty i Dalimilka.... 😠 😠 Fakt mi vytočí, když zjistím, že reaguju na nějaké praštěné ženské, jako jste vy dvě. Došlo mi to bohužel až po přečtení diskuze "Srazy maminek a dětiček" z letošního února. Jste nány, protože tohle je fakt vážné téma a plno holek tady reaguje vážně. Ale to na vás nejde. 😠

smoulinda
23. zář 2007

Se omlouvám, že sem takhle vpadám, ale Nika o co jde? 😕
A co se týče toho domácího násilí...Jednou by na mě někdo vztáhl ruku a už by měl kufry před barákem 😠 😠

nika70
23. zář 2007

Smoulindo, bohužel jsem naběhla někomu, kdo si tady dělá z lidí blázny. Je to složité a nechce se mi to rozebírat. Prostě vymyšlené nicky,vymyšelné problémy, vymyšlený život...... to dělá jen člověk, který není v pořádku.

smoulinda
23. zář 2007

Jsem si právě přečetla tuhle diskuzi od začátku do konce, celkem mě to dostávalo, ale tvůj poslední příspěvek mě dostal úplně. Takže další slečinky co si z nás dělají srandu? Bych si to někde dočetla, ale "srazy maminek a dětiček" jsem nikde neobjevila 😝
Sice mi do toho fakt nic není, ale já jsem holka zvědavá 😀
Ale tohleto přetvařování a vymýšlení na koníkovi mě fakt žere 😠

ilonap
23. zář 2007

Niko, hoď se link na tu diskusi 😕

brundik
23. zář 2007

Diskuze byla asi smazana. Uz jsem ji nenasla, ale taky mi utkvela v pameti.
A jeste si vybavuju inzerat petrunky01, jak nabizela hlidani deti 😕 To je taky moc zajimave, ze?

nika70
23. zář 2007

Dejte si do vyhledávače "Dalimilka" a vyjede vám to. Takhle jsem to našla já, bylo mi to divné...

brundik
23. zář 2007

Aha, hledala jsem to pod srazy a ono je to ve volne diskuzi.

ilonap
23. zář 2007

Hmmm, bylo to dost trapné 😒

smoulinda
23. zář 2007

Už jsem to našla 😝 Nechápu, co to bylo za ujetou diskuzi 😖 A hlavně proč tohle někdo dělá. Mně to moc vtipný nepřijde 😠

amon.rea
23. zář 2007

koucky, taky peltagra..se mi zda dost divna. Petrunka_01, dalimilka a peltagra..to je jedna osoba, ktera si tu povida sama se sebou.. podle me... hnus, fakt. 😠

amon.rea
23. zář 2007

preklep..peltaga 😠

lucie83
25. zář 2007

Ahoj holky, jestli si tady nekdo dela z takoveho tematu srandu, pak je to nekdo, kdo potrebuje odbornou pomoc a mel by se nad sebou zamyslet! Obzvlast u tohoto tematu!
A pokud jde o domaci nasili, taky s tim mam bohate zkusenosti. Muj otec mamku bil hodne let a my se sestrou tomu prihlizeli. Bohuzel se s tim nedalo nic delat. Mame takove zakony, ze tito lidi si muzou delat naprosto, co chteji a nikdo jim nezabrani. Muj otec je alkoholik uz nekolik let. A prestoze bil mamku i me. Rozbijel veci-cokoliv mu prislo pod ruku, pil pres den, pil v noci, zvracel doma, venku, nechaval pusteny plyn na sporaku atd. Nikdo s nim nic neudelal. Prestoze mamka byla na policii a nechala se nafotit, kdyz ji zmlatil, vyfotili i barak, kdyz pulku veci roztriskal... Ale nic s tim neudelali. Prala bych lidem, co tyto zakony schvaluji, aby si tohle zazili a pak teprve soudili, co se s tim clovekem bude dit.

lucie83
25. zář 2007

a tem, ktere tohle zazivate doma: Utikejte!!! Kamokoliv, ale hodne rychle a hodne daleko. A hned pozadejte o rozvod. Takovy clovek se nikdy nezmeni. Jen docasne, ale zase se to u nej projevi. Mamka to zkousela natrikrat. Vzdycky byl doma klid-i rok. Ale pak to bylo jen horsi a horsi. Skoncilo to tim, ze uz vyhrozoval, ze nas zabije, ze zapali nas i dum atd. V noci jsme museli utikat pryc. A to sestre bylo 5 let... Nenechte, aby tohle zazily vase deti. Protoze napriklad ja se z toho nikdy nevzpamatuju. A vzdycky to na me zanecha trvale nasledky.

nobody
23. čer 2008

takoví chlapi jsou totální debilové a ubožáci ....

majina
23. čer 2008

a ženské které se nechají mlátit jsou hlupačky!!!! Teď je tolik možností-vykázat násilníka, odstěhovat se, azylové domy, pomoc rodiny atd.... ale jen něco meknout! 😠 A takový to "bojím se, dělám to kvůli dětem, on se změní" je už trapný! 😠

Možná že by některé ty ženské potřebovaly facku aby se probraly a dostaly rozum a od násilníka odešly!!!!!!!!! 😠 😠 😠

llucinka
23. čer 2008

maji: 😅

ria80
23. čer 2008

Majina,ono to není tak jednoduchý a tu facku by ty ženský potřebovaly ze všeho nejmín.
Problém ale je,když jsou tam děti.Porozvodu,je on přece jejich otec a má na ně právo.Co v takovém přépadě dělat?A zvlášt v případě,že jsou maličké.Strčit je takovýmu člověku a zavřít dveře jen proto,že to soud nařídil?To by žádná matka nemohla udělat.Ale co dělat v takovém případě?

naty
24. čer 2008

maji, nic proti tobě, ale mám pocit, že všechno vidíš strašně jednoduše...je sice celkem možný, že v tvojí situaci by to klidně udělat šlo, ale každej žije v jiných podmínkách, víš, a ne vždycky se může prostě sbalit a vypadnout...jako, že to je trapný?? To snad ani nemyslíš vážně.. 😕 😅 ...co když budeš mít doma agresivního násilníka, co ti bude vyhrožovat, že ublíží dětem, když odejdeš nebo to někomu řekneš?! Jasně, dáš mu vale a měj se?! Pochybuju...policajti klidně můžou přijít...ale zase taky odejdou...ono se to hezky radí, jen se to trošku hůř dělá, zvlášť, když máš děti......ale jasně, sou to slabošský nány... 😅 ...proboha...

kristi
24. čer 2008

v takovem pripade, kdy se prokaze, ze ji byl,tak soudce asi neni debil, aby mu daval deti na vikend, ne? to by bylo trosku proti rozumu.

souhlas s Majinou, hlavne se nebat, bude to jeste horsi a nikdy to neskonci

naty
24. čer 2008

myslím, že by ses asi divili Kristi, ale dal... 😒

nensy
24. čer 2008

mě teda muj manžel nikdy neuhodil a ni naše děti ne ale měla jsem taky přítele co mě uhodil a okamžitě jsem se sním rozešla.

liviky
24. čer 2008

jsem zmatená ja brouk 😒
jestli si tu někdo dělá prdel,tak to není vtipný a všem ostatním přeji hodně síly a odhodlání k tomu správnému kroku 🙂

nensy
24. čer 2008

jo přesně to co píše liviky prdel by to byla fakt blbá.liviky snad by si stohodle někdo prdel dělat nedokázal 😠

liviky
24. čer 2008

doufejme,už kvůli nám co si tu dopisujem upřímně 🙂