Rozchod s manželem a milenec

simcaa1987
25. črc 2018

Ahoj,potřebovala bych znát názor ostaních dam 🙂 Mám manžela a dvě děti.Vztah s manželem nefunguje už hodně dlouho,rozhodla jsem se odejít od něj.Jsme od sebe skoro měsíc a půl.Zatím spolu žijeme,nemám se kam odstěhovat s dětma zatím si hledám byt.,ale každý si děláme co chceme.Prostě žijeme ty skoro dva měsíce každý svůj život.Já jsem před 2 týdny poznala kluka od 10let mladšího já (30) on (20) už jsme se sešli 3x a zatím jde jen o to jedno...je to s ním moc pěkný.Řekla jsem mu že by bylo fajn kdyby to nikomu neříkal.No bohužel něco řekl svým kamarádům,takže se po městě něco šušká.Ano vím,že mi je 30 a jemu 20 a já mám dvě děti a před rozvodem,ale já přeci po něm nechci vztah nebo nehledám náhradního tátu pro své děti.Jen si jednou za čas uděláme pěknou chvilku,nic víc.Myslíte,že bych si měla připadat blbě,že to někdo ví? Pořád si říkám,že jsme s mužem od sebe,že přeci nemůžu čekat na to až nás rozvedou(může se to vléct třeba i rok i déle...) a já bych mezi tou dobou neměla zažít něco pěkného i když jde jen o sex??? Děkuji za názory

raduushka
25. črc 2018

@simcaa1987 No pokud spolu pořád žijete tak okolí nemusí vědět že už spolu nejste, tudíž to budou brát tak, že manžela podvádíš se zajíčkem a hlavně to tak všude vykládat. Já bych asi předně čekala alespoň dokud se neodstěhuju, ale u tebe už se stalo, takže se s tím budeš muset poprat i když to nebude moc příjemné. Manžel ví o tom že máš někoho jiného? Pokud ne tak to řekni hlavně jemu, aby nebyl překvapený, až se to k němu donese....

blahova_andrea
25. črc 2018

to jak se budeš cítit je jen na tobě. každá to máme nějak nastavené. já bych se blbě cítila, i když bych si to stejně jako ty pro sebe dokázala obhájit. ostatní do toho nevidí a pak soudí a proto ty pak máš ty špatné pocity. my jsme tedy v podobném stadiu, jen my teprve dva týdny.

simcaa1987
autor
25. črc 2018

Manžel nic neví a ani nemá možnost se to dozvědět...Milenec je úplně z jiného města

raduushka
25. črc 2018

@simcaa1987 Tak pokud je milenec z jiného města, tak bych si s tím hlavu nedělala. Hold je to "puberťák" a kamarádům se prostě pochlubit musel.... a ostatní bych měla u zadele, když by se nejednalo o mé sousedy 😂

simcaa1987
autor
25. črc 2018

No milenec je z mého rodného města,takže se tam všichni známe,mám tam rodiče,ale nikoho kdo zná mého manžela mimo rodičů...No a mamka s taťkou ví co mám doma za ho.... Bohužel!!! Rodiče zatím nic netuší jen se to šušká mezi těmi kamarády...Mělo by mi to být jedno,jelikož tu šuká kámen cihlu a jak už to bývá většinou pomlouvají ti co si sami před svým prahem nezametou...Takže se to ve mě trošku pere

priefi
25. črc 2018

@simcaa1987 vzdy se neco suska a vzdy bude... ale to co je ted aktualni, za nedlouho vysumi a bude se suskat o necem jinem 😉

simcaa1987
autor
25. črc 2018

@priefi Přesně tak ...lidi jsou zavistívý a mají pořád potřebu řešit někoho jiného.

tensorflow
25. črc 2018

Neres, co si kdo mysli. Uzivej si mladyho milence, vsak ten rozchod s manzelem urcite nebyl snadny, tak si zaslouzis trochu odreagovat.

simcaa1987
autor
25. črc 2018

Snadný nebyl a ještě to budu mít těžký...Už se potřebuju přestěhovat :/

jednaholkaa
25. črc 2018

20 a 30 tak to byste meli byt co se tyka sexualniho apetitu idealne sladeni. Gratuluju 🙂 Na tvem miste bych se snazila si blbe nepripadat. Dlouho vam to neklapalo, tak si zajicka uzij, co je komu do toho.. navic nikoho nepodvadis 🙂

simcaa1987
autor
25. črc 2018

No sladěný jsme dokonale 🙂 je to bomba.Po 6 letech mě zase konečně někdo líbá a je pozorný k celému mému tělu a né jen šup šup 3minutky a nazdar.

ivular
25. črc 2018

@blahova_andrea Vy jdete vážně od sebe? To je mi tedy líto. Jsi na MK už pár let, jako já, proto vím, že jste měli náročné začátky, že jsi mu hodně pomohla, apod.. Je mi líto, že i u vás to končí takhle☹

ivular
25. črc 2018

@simcaa1987 Záleží, jestli jsi schopná si toto své jednání morálně ospravedlnit. Já se přiznám, že bych s tím měla problém minimálně do doby, než bychom se rozestěhovali. Pokud Ty s tím ale problém nemáš, pak příliš není důvod, proč by tě to šuškání mělo vadit. Už jen proto, že okolí časem stejně zjistí, že jste s manželem šli od sebe.

simcaa1987
autor
25. črc 2018

No...my zas tolik toho času spolu doma netrávíme...když je on doma,tak já třeba jedu s holkama pryč nebo mu je nechám doma a když jsem já doma,tak jede on pryč...Takže vlastně spolu ani moc nebydlíme...

blahova_andrea
25. črc 2018

@ivular díky moc. no máme toho za sebou fakt hodně. jenže pro něj to zřejmě nic neznamená. asi je potřeba se nějak hnout. na místě už přešlapuju dost dlouho :-/

dominikaromanova
25. črc 2018

Promiň, ale tak nějak Tvůj dotaz úplně nechápu. My Ti máme říci jak se mas cítit? To je snad jen Tvoje věc, a jen tak mimochodem, náhoda je blbec, takže manžel se to dozvědět muže. Nechápu, proč to tedy neoznámite okolí, ze jdete od sebe. Takto mi to spíše připadá jako hloupé obhajováním nevěry, kdy si ženská najde zajicka a má super sex, který nemá doma, protože tam se obě strany odmítají snažit a berou to jen jako povinnost.

simcaa1987
autor
25. črc 2018

@dominikaromanova Je to tak,že již několik let jsem ze strany manžela psychicky týraná,vždy myslel prvně na sebe,pak na mě a to i v sexu,který jsme měli tak jednou za 5 měsíců.Navíc je to alkoholik.Nikdy s ničím nepomohl,jak s domácností,tak s výchovou,byla jsem na vše sama.Takže jsem řekla před 2 měsíci dost,že takto žít nebudu,sbírala jsem odvahu několik měsíců.A já se teď ptám jestli je po těch všech zkušenostech co jsem s ním měla,špatné když si teď po rozchodu dopřeji trochu uvolnění.

ivular
25. črc 2018

@simcaa1987 "já se teď ptám jestli je po těch všech zkušenostech co jsem s ním měla, špatné když si teď po rozchodu dopřeji trochu uvolnění"

Tak to by bylo asi na anketu😉
Záleží jaké máš morální hranice. Někdo Ti napíše, že takto je to v pořádku, někdo by počkal až se odstěhuje, někdo až se rozvede a pro někoho není sex bez vyhlídky vztahu přijatelný za žádných okolností.

codal
25. črc 2018

@simcaa1987 užívej! Nikoho nepodvadis, tak co... Svědomí máš čisté, nikomu se zpovídat nemusíš...

simcaa1987
autor
25. črc 2018

@ivular Ano v tom máte pravdu 100lidí 100chutí

bledulka84
26. črc 2018

Pokud ti nevadi, ze se o tom v rodnem meste vi, tak si uzivej. Zalezi i na povaze milence, proc to vyžvanil, pokud jen proto, že má potřebu se pochlubit koho zrovna dostal do postele, dala bych si pozor.

alla007
26. črc 2018

@bledulka84 protože je to ještě mladý ucho, který neví co, je mít závazky a zakladatelka je bohužel super zářez... v tomhle věku je jasný, že se pochlubí, jakej je frajer...
Na nového tatínka to není, ale jestli ho nehledá, proč se neodreagovat, že 😂

misicka1988
26. črc 2018

@simcaa1987 Tý jo, tak to jsi mě teď úplně připomněla mě před 10ti lety. Je to jako kdybych z části četla svůj příběh 😁 Také jsem měla 2 děti, bylo mi 29, a "zajdovi" 20 let. 2 měsíce po odloučení s manželem. A jak to u mě dopadlo ? Ze "zajdy" se vyklubal skvělý náhradní taťka, ( bývalý biologický manžel prakticky nejeví o děti zájem ), vzali jsme se, narodila se nám dcerka ( 21 měsíců) , jsme spolu 10 let. Je to báječný ( teď už chlap 😁 ), a já jsem šťastná 😊

normalnimatka
26. črc 2018

tak jesi jde jen o "lidi", tak na to se vyser.... dělej tak, abys byla spokojená. kdoví, třeba z něj nakonec bude ten náhradní taťka🙂

nečetla jsem všechno..jen si dej bacha. pokud tě i muž psychicky týral, abys nedopadla stejně. často si lidi podvědomě vybíraj podobný typy a tyhle lidi zase přitahujou určitý typy.
ale pokud jde jen o to, jestli je v pořádku s ním něco mít...? no rozešlý jste. že to není ještě papírově daný, je úplně jedno.

jinak též nechápu, proč to normálně neřeknete. a můžeš si "legálně" dělat, co chceš a nepsychovat, co si lidi budou šuškat. jinak tyhle drby se nesou fakt samy a rychle. takže bych si nebyla jistá, že se to k mužoj dostane.

michaela_2
26. črc 2018

@simcaa1987 hele zatím rozvedení nejste a ať je to jak chce, asi bych se teď snažila zbytečně -zatím ještě manžela - nenasr*** 😀 Jako jasné, že si teoreticky můžeš dělat co chceš, ale známe uražené partnerské ješitnosti - kdyby se to k němu doneslo, aby ti zbytečně na úplném konci nezačal dělat nepříjemnosti (u soudu ohledně svěření dětí - noo podívejte se s kým se teď ONA vídá apod.)

Já tě chápu! ale ono ti TOHLE neuteče 🙂 snaž se co nejrychleji vyřešit oddělené bydlení a rozvod, na to bych se zaměřila primárně nyní...

simcaa1987
autor
26. črc 2018

@misicka1988 No pááni :D tak to je super.To moc gratuluji,že vám to takhle dopadlo 🙂

simcaa1987
autor
26. črc 2018

No z mého zajdy se určitě nevyklube náhradní tatínek :D má hooodně koníčků,málo času,ještě 4 roky bude studovat,takže tady je to víceméně jasné 🙂 ...Sama nevím co bude...soustředím se co nejvíce na hledání bytu,bohužel zatím nic,což mě ničí.

lioness34
26. črc 2018

@simcaa1987 on je alkoholik a ty s nim nechavas samotné malé deti???

simcaa1987
autor
26. črc 2018

@lioness34 Když hlídá děti,tak si to nedovolí...Věděl by,že by to byl konec,že bych mu děti už nedala a děti jsou pro něj vším.

lioness34
26. črc 2018

@simcaa1987 on te léta psychicky tyra a je to alkoholik a ty sis s nim pořídila deti a hlavně teď je s nimi necháš - to se nezlob ale to jsi teda drsná..