Rozchod s partnerem. Teď mi chybí

slunicko.
17. črc 2009

Ahoj dnes jsem se rozešla s partnerem a je mi děsně. ☹ Asi napíši celý příběh našla jsem si partnera který se dal na mé dva kluky celkem jsme byly spolu rok a půl z toho pul roku byl v pohodě milej prostě úžasnej,ale pak se to změnilo začal pít byl agresivní a dokonce zabil klukům králička. Pak jsme se rozešly a zas se vrátily, přišel o práci pak jsme byly spolu celý den jsem totiž na mateřský. Jeho máma mi domluvila brigádu v nemocnici takže finance byly na mně. Z ůřadu nebere ani kačku a že by hledal práci to taky ne. A mně zakazoval můj počítač že si stále sněkým chetuji atd nedo mám jen mobil nepochopil že mám moc známích a on ¨nikoho kdo by mu napsal. A tak šel v čera s kamarády na pivo a já ráno do práce tak jsem se mu koukla do mobilu i když se to nedělá ale po skušenostech s jeho pitím vím že když se napije rád si napíše inzerát že si někoho hledá a přitom má - měl más ☹ Tak jsem tam koukla a psal si s vdanou ženou a já se ho zeptala jestly chce být s ní řekl že asi jo možná to myslel ironicky a né vážně, ale mně to naštvalo tak jsem mu řekla at jde udělal že jsem ho vyhodila možná svím spusobem ano ale po všem co jsme zažily na psychice z dřívějška jak pil a sáhl na mně atd tak jsem ho vyhodila, ale těd mně to mrzí a chybí mi je to tak těžký být bez něj a je mi doma smutno něco - někdo nám tu chybí snad to někdo chápe když je rozchod čerství a sami jste to chtěly.

bonparuska
27. kvě 2010

ja toto nikdy asi nepochopím, ak si niesom niečím istá, že to už ozaj chcem, tak do toho nejdem, nie že spravím si dieťa, a potom je mi jedno, keby to nebolo tak ťažké po tej psychickej stránke, oni si ani neuvedomujú ako strašne nám ublížili, lebo každá z nás v tomto období potrebuje oporu a nie ubližovanie, ja by som toto v živote nedokázala spraviť, hlavne nie niekomu komu som vyznávala lásku

imiska24
27. kvě 2010

Ahoj holky,
mircalla,já nemám ani jeden vejcovod a mám holčičku po IVF,vyšlo nám to na 4pokus.Nikdo kdo si neprošel kolotočem IVF neví,jaký je tio nápor nejen na psychiku tý ženský.My jsme se snažili skoro 4roky,když se nedařilo tak nás to strašně ten neúspěch semknul a my měli fakt moc moc úžasnej vztah.Bohuželk co se malá narodila,tak na tio můžu jen vzpomínat.Jsem nejšťastnější máma na světě,ale zároveň nedokážu pochopit,kde je ta úžasná rodina kterou jsem si vysnila.Od doby co jsem zjistila že jsem těhu,loni v květnu,jsme neměli sex a on se tváří naprosto spokojeně ☹ .na dobrou noc mi vždycky dával pusu,teď se otočí a ani neřekne dobrou.Chová se jako kdyby ch měla prašivku.Víte co je na tom nejhorší,že vůbec nevím proč to tak je?!!!jestliu někoho má,a jestliu má tak proč mi to neřekne?!!!Aspoň bych ze sebe přestala dělat debila a nesnažial bych se om nějakou nápravu,bo už jsem z toho vysílená 😢 .

dajna11
27. kvě 2010

mircalla...no a preto to nepochopím. isto ste spolu koli dieťaťku podstúpili roky liečenia,každé nevydarene tehotenstvo je záťaž na organizmus ženy,nehovorím o psychike....a muž ked toto všetko s tebou preskákal a podrobil sa tomu všetkému...ja to nechápem ako tak lahko ked je všetko už ok,može to len tak nechať,odignorovať....ved ste toho tolko preskákali,to by vás malo spojiť a nie naopak. ☹

mircalla
27. kvě 2010

imiska, so sexom sme boli na to podobne
ja som sa snazila x krat rozpravat...povedat si veci otvorene....ked vidis, ze neni daco v poriadku, tak to chces v klude prebrat...ale marne....nikdy sa mi ho nepodarilo primat k rozhvoru....asi i nechcel odpovedat na otazky, ktore mu boli neprijmene a vyzadovali si uprimnu a ferovu odpoved. vzdy to skoncilo pri tom, ze co zase zacinam, ze chce mat po namahavom dni klud....

dajna11
27. kvě 2010

ved to že ani ja to nechápem...ako može chlap len tak cuknúť..akoby si kupil škrečka v obchode a ked sa mi nelubi,kašlem na neho. ved to dieťa je celoživotný záväzok....aj ja keby som necitila že je čas,tak by som do toho nešla nie?na to treba dvoch..ak aj by som ja chcela,ak sa on necíti na to tak nech to povie..........a počkáme...alebo nepočkáme a nebudeme sa roky naťahovať

dajna11
27. kvě 2010

ale ved chlapi zasa nekomunikjuj...a hlavne nie o sexe a neznášaju nejaké problémy rozoberať ako my ženy...aj ja som mojmu vyčítala že teraz ked som tehu,nejako je menej sexu,a to mne teda hormony šaleju....no až na vela vela...že má kopu starostí,nevie kde mu hlava stojí,že ho to mrzí,ale tak a tak....no čo narobím?

bonparuska
27. kvě 2010

presne tak dajna, ak sa nato ešte necítil tak to mal férovo povedať, že nie je ešte pripravený na úlohu otca, a nie zničiť život dvom ľudom naraz a ešte všetko zvaliť na mna

bonparuska
27. kvě 2010

mircalka ja mám z toho tvojho príbehu aj tak stále pocit, že sa to ešte zlepší a že nám tu za pár mesiacov napíšeš aká si šťastná, dúfam že sa ozaj uvedomí, preboha ved ste spolu toľko prežili a vytrpeli a teraz toto

mircalla
27. kvě 2010

bonparuska....to sa urcite nestane

bonparuska
27. kvě 2010

ved čo to je za chlapa, ked opusti krásnu mladú ženu, čo čaká tak dlho vytúžené bábetko, jaj natlkla by som mu rozum do hlavy leby sa to dalo, s takýmto pocitom žiť to dokáže len človek s kamenom namiesto srdca

mircalla
27. kvě 2010

...on ma ten kamen....bohuzial...ver tomu, ze ho to absolutne netrapi, ani na nas nepomysli
ked sme sa aj odkedy odisiel stretli, tak ustavicne nadaval na svoj novy byt, hovoril len o sebe a o tom, ze nema v byte satelit a nema kde pozerat svoj oblubeny tenis
nastastie sme sa uz par dni nevideli, je to tak najlepsie

dajna11
27. kvě 2010

to vážne?taký egocentrik?uvedomuje si vobec že si tehotná?

mircalla
27. kvě 2010

dajna - tazko...ked chodil rano domov a celu noc mal vypnuty mobil alebo nezdvihal, tak mu bolo jedno, ze cakam na neho, nemozem spat a stresujem sa....nie raz som mu vysvetlovala, ze maly ma byt v klude a nie v strese...odpovedou mi bolo, ze si to sama vyrabam

baradisk
27. kvě 2010

holky ahoj,nezlobte se ze vam sem lezu ale i ja mam tuhle vybornou zkusenost 😠 😠 ten muj blbec me nechal tenkrat kdyz sem byla tehotna ve druhem mesici a nasel si jinou a ja na vse zustala sama, no nebejt me mami tak nevim jak bych to zvladla ale verim ze jo proste bych musela a taky sem to zvladla.Pisu vam to jen proto ze vam vsem drzim palce ktery se to prihodilo a uvidite holky to zvladnete musite kvuli detem ,vsem vam drzim palce. 😉 😉

dajna11
27. kvě 2010

ja som preto šla z práce n PN,netrebalo mi nervy a aj ty sa šetri,nemáš 20 a aj to bábo je vymodlené,možno to znie hlúpo,ale mysli na to,že možno toto je tvoja jediná a posledná šanca byť matkou.....naplno to využi a nechaj toho kreťasa nech ťa neprivádza do amoku a nech ti neničí tú šancu si užívať tehotenstvo....

mircalla
27. kvě 2010

dajna - prave preto som ho vykopla. jemu vyhovovalo byvat v mojom byte a zit si svoj zivot. uz som tie stresy nemohla znasat.
o tom nepochybujem, ze posledna sanca to je. ja som pocas tehu robila, ale nastastie mam dobreho sefa a vacsinu mi dovolit robit z domu. mesiac som tiez bola na zaciatku na pnke kvoli krvacaniu

baradisk - no vitaj v klube....i ked to znie divne. dufam a predpokladam, ze to bolo este tvoje prve tehu a teraz mas dobreho partnera.

baradisk
27. kvě 2010

mircalo bylo to moje prvni tehotenstvi,ted je uz lukasovi 10 let ,ted uz mam 5 let jinyho a je vse ok ted cekame miminko.co je na tomd divnyho????????ja otehotnela ten smejd ho nechtel,a tak me rekl ze pokud pujdu na potrat budem spolu dal a pokud ne ze zustanu s deckem sama.a ja zustala ,a to me bylo 21 let.tu vetu slysim dodnes pokus si to nechas zustanes sama!!!!no jak pisu byl to krypl a to jsme spolu od mejch 18 let bydleli.

mircalla
27. kvě 2010

no urobila si vtedy napriek nizkemu veku velmi mudre a spravne rozhodnutie.
a gratulujem k druhemu tehotenstvu a sucasnemu partnerovi. pozeram, ze to mas za par....

mircalla
27. kvě 2010

len tak pre zaujimavost...co byvaly? ma rodinu? je zenaty? ci nie ste spolu vobec v kontakte?

baradisk
27. kvě 2010

dekuju ale mircalo ono me nic jinyho ani nezbylo,me potrat nenapadnul a to taky vse diky mame ta me hoooooodne pomohla vis.jojo mam to uz za par,pristi tyden mam nastup na vyvolani a to se me moc nechce ☹ no ale ty taky cekas miminko tak ti moc moc drzim palce at jste oba v poradku a zdravi.ahoj

baradisk
27. kvě 2010

ma rodinu ma ted dvolety decko,s lukasem se nestyka videl ho asi dvakrat v zivote ale alimenty plati to je jediny,lukas se po nem neschani vi ze ho tata nemam rad ja mu to tak proste rekla a hotovo at si kazda mysli co chce ale je to lepsi nez mu lhat.

baradisk
27. kvě 2010

my jsme v kontaktu jen kvuli alimentum,kazdy dva roky si ten idiot dava zadost k soudu kvuli snizeni a diky bohu jeste ani jednou nevyhral.

baradisk
27. kvě 2010

vis ja kdybych se mela rozepsat tak bys ani neverila ceho vseho byl schopnej u soudu rict ale nechci se k tomu vracet pro me je to smejd a smejdem chcipne.

baradisk
27. kvě 2010

tak se mej hezky jdu delat ukoly s lukasem ach jo to zas bude 😀 😀 😀 ahoj

laila22
27. kvě 2010

baradisk - tak super, ze si konecne stastna 🙂 🙂 tie hrozne spomienky v nas vzdy zostanu...

mircalla - hm, tiez si myslim, ze ten tvoj sebec sa nevrati a dobre mu je tak ako mu je. ma starost len o seba... ked citam co pises, ako by som citala o sebe, hoc ja som bola vydata... ja som bola tiez tri mesiace sama, odisla som od svokrovcov, lebo sa tam nedalo vydrzat a ex to prehliadal, chodil domov o 22:00 z roboty, aby nemusel nic riesit.. no a odisla som k nasim a nezastavil sa nikdy za mnou, ledva poslal sms, alebo zavolal iba z povinnosti... ja som dufala cakala aj ked sme saprestahovali do domu, ale vtedy to bolo hrozne tazke pre mna, lebo som tam bola cele dni sama aj vecere. ja som bola PN, tak som dufala, ze sa to zlepsi, ked sa mala narodi...nikdy sa to nezlepsilo...milo sa choval, len ked nieco chcel, ale zvacsa nechcel nic a uplne ma ignoroval, stale bol ticho...take tehu som mala...a jeho mater hrda na neho sa vsade s nim vychvalovala, aky je on menezer a kolko zaraba...

imiska - u nas na sex nebol ani pomyslenie... prve tri mesiace chcel ako o zivot, ale mne byvalo stale zle a nemala som chut... tak on bol taky super, ze sa pobavil o tom v robote s koleginami a oznamil mi, ze po troch mesiacoch, ma to prejde, ze to je normalne.. 😀 ako by som ja bola marsu a nevedela co tehu obnasa... no a potom si to uz poriesil nejako sam, ked som odisla...a ked sme byvalik spolu, tak sa ma ani nedotkol sustavne sa vyhovarala a otacal chrbtom a ked si ma uz musekl pritulit, tak som citila s aky sebazaprenim to robi..ja si myslim, ze mal vtedy nejaku krasavicu...aj cely cas...tak ako ju mal aj ked som sa s nim rozvadzala a on plakal ako nas miluje a ako bude bez nas zit... jemu vyhovovalo pres ne to, ze ma rodinu, doma ful servis a zije si s voj vlastny zivot...

laila22
27. kvě 2010

mircalla ty mas 38 ja mam sice tiez po 30tke a dufam, ze este jedno babatko do 40 stihnem s niekym ktom bude za to stat. chcem, aby mala mala surodenca. 😉 ale ked nie, nevadi. tesim sa, ze mam ju.

dajna11
27. kvě 2010

mircalla...a vobec,čo len madonna može mať deti vo vyššom veku?si snád horšia ako ona? 🙂 🙂 🙂

mircalla
27. kvě 2010

laila....38 je uz hodne po 30-ke. naviac ja nemozem otehotniet prirodzenou cestou, to je ine
mame v CAR este 2 mrazacikov, k tym sa uz nedostaneme....jaj chudatka, skoda ich. povodne som si predstavovala, ze si po roku ci roka a pol pojdem po surodenca
toho pocasie ma totalne ubija, vraj take ma byt cele leto. citala som, ze za to nemoze ta sopka, ale neviem, ci to neni daka blbost. cele dni som sama, uz som na materskej, teda na materskej este nie, ale cerpam si dofcu.
hrozna osamelost

bonparuska
27. kvě 2010

miri to je iba chvíľková osamelosť, predstav si že za dva mesiace bude tvoj drobček spinkať v postielke, dúfam že detičky nám tieto hrozné pocity samoty vynahradia, myslím že aj to že aj preto že sme tehotné to na nás tak dolieha, sme citlivejšie a zranitelnejšie a to tí naši biochrapúni parádne zneužili

laila22
27. kvě 2010

mircalla - nebud smutna, budes mat aspon jedno babenko a to ti lasku vrati 😉 drzim ti palceky 😉
ja som este len v prvej polke po 30, tak preto som taka optimistka... mozno o 4-5 rokov sa uz na to budem pozerat inak.