Rozchod s partnerem. Teď mi chybí

slunicko.
17. črc 2009

Ahoj dnes jsem se rozešla s partnerem a je mi děsně. ☹ Asi napíši celý příběh našla jsem si partnera který se dal na mé dva kluky celkem jsme byly spolu rok a půl z toho pul roku byl v pohodě milej prostě úžasnej,ale pak se to změnilo začal pít byl agresivní a dokonce zabil klukům králička. Pak jsme se rozešly a zas se vrátily, přišel o práci pak jsme byly spolu celý den jsem totiž na mateřský. Jeho máma mi domluvila brigádu v nemocnici takže finance byly na mně. Z ůřadu nebere ani kačku a že by hledal práci to taky ne. A mně zakazoval můj počítač že si stále sněkým chetuji atd nedo mám jen mobil nepochopil že mám moc známích a on ¨nikoho kdo by mu napsal. A tak šel v čera s kamarády na pivo a já ráno do práce tak jsem se mu koukla do mobilu i když se to nedělá ale po skušenostech s jeho pitím vím že když se napije rád si napíše inzerát že si někoho hledá a přitom má - měl más ☹ Tak jsem tam koukla a psal si s vdanou ženou a já se ho zeptala jestly chce být s ní řekl že asi jo možná to myslel ironicky a né vážně, ale mně to naštvalo tak jsem mu řekla at jde udělal že jsem ho vyhodila možná svím spusobem ano ale po všem co jsme zažily na psychice z dřívějška jak pil a sáhl na mně atd tak jsem ho vyhodila, ale těd mně to mrzí a chybí mi je to tak těžký být bez něj a je mi doma smutno něco - někdo nám tu chybí snad to někdo chápe když je rozchod čerství a sami jste to chtěly.

berusenka19
4. říj 2009

Je to dva měsíce co jsem začla chodit se starším mužem mě je 19 a mu 40 let před týdnem to náhodně zjistila moje mamča já jí to chtěla říct jenže nebyla možnost čekala jí operace a navíc odešel od nás můj bratr... Takže jsem se jí snažila být oporou a chtěla stím počkat až bude po operaci a fit.. Jenže jak píšu výše zjistila to a od tý doby si spolu nemáme co říct protože ona je proti tomu abych sním byla navíc furt má nějakou výtku jen aby mě zmátla a donutila to s ním ukončit... S přítelem jsem se ted neviděla dva dny ale píšeme si chce vědět jaký to je já byla odhodlaná i na pár dní odejít k němu jenže on mi domlouval at neblbnu že nechce být důvod proč by se mi zničil vztah s rodinou.... Háček je v tom že já nevěděla když jsem si sním začla že se líbí mámě a že by ho chtěla,, připadá mi to jako by to vše dělala jen proto že sní ten přítel nechce mít žádný vztah on chce být se mnou teda chtěl.. Dnes v noci jsme se rozešli jen proto že nechce abych trpěa tím že bych přišla díky němu o rodinu,, já blbá jsem přikývla a ted mě to moc bolí.. Nevím co děat je to všechno zmatený a já nevím jak stoho ven mám pocit jako bych měla srdíčko rozpůlený na milion kousků.. Strašně mě tady ta siruace bolí...

macka01
4. říj 2009

no neviem,to ťa asi moc nemiluje,klidne sa rozide,akože aby ťa neoddelil od rodiny?Keby ťa chcel,tak by bojoval aj s veternými mlynmi aby ťa mal.Nechcel sa s tebou len pobaviť?je slobodný?a tvoja mama je sama?on býva vo vašej blízkosti,že ho poznáte obe?

samik2008
4. říj 2009

berus souhlasím s mackou...kdyby tě fakticky tak moc miloval určitě by se s tebou nerozcházel jen proto abys měla klid v rodině.Víš kolik je takových párů že ten se nelíbí tomu a opačně?

macka01
4. říj 2009

len aby nemal zálusk na mamičku 😲

samik2008
4. říj 2009

no tak to je taky možné,když se mámě líbí a chtěla by ho
😒

macka01
4. říj 2009

ak je jej mama 40 tnička,tak s ňou by mohol mať pevnejší vzťah ako s 19 ročnou,ktorá ho môže odkopnúť hocikedy kôli mladšiemu,tak možno taktizuje 😒

samik2008
4. říj 2009

berusenka tak jak je???

andreasek77
4. říj 2009

Ahojky,chtela bych se podelit o svuj problem a slyset vase nazory.Pred tremi mesici muj manzel zacal podnikat a my jsme se videli strasne malo a to byl kamen urazu.Zacali jsme se kazdy den hadat az mymu mananzeli dosli nervy a chce se rozejit,ale ne rozvest chce pry cas aby si vsechno urovnal co vlastne chce.Po tu dobu si ale nas
el kamaradku.Vcera jsme se a je zmoc pohadali rejme uplne konec.Jsme spolu devet let a mame osmimesicniho syna. Svyho manzela moc miluju a nevi co mam delat. 😢

danfal
4. říj 2009

Podle mě to nebude tím podnikáním, ale ono je to celkem jedno. Obecně platí, alespoň podle psychologů nic neřešit, snažit se strarat o rodinu jako předtím, nepátrat, neptat se. Je to těžké, já to nedokázala. A třeba je to opravdu kamarádka. Jeden můj kamarád mi řekl, že chlapi jsou ,lovci a dělá jim dobře, pokud se o ně zajímá někdo jiný. Být tebou snažila bych se co nejmíň hádat, ať nemá důvod odcházet. Držím palečky, aby to dobře dopadlo.

andreasek77
4. říj 2009

On mi rekl,ze to ma jako odreagovani od vsech stresu co ted ma.Zitra budu vedet vic ma prijet a rikal,ze se nejak dohodnem co bude dal.Moc se bojim.Jo a ta kamaradka se ted rozesla se svym pritelem kuli memu manzelovi.

spagatice
4. říj 2009

Andreasek to je tedy trochu blbý, aby se vymlouval, že má kamarádku na odreagování od stresů. To si myslí, že je jediný, kdo má starosti? A proč se tvoje kamarádka rozešla s přítelem kvůli tvému manželovi? To je nějaké zamotané 😕

andreasek77
4. říj 2009

Pry meli nejake problemy a zamilovala se do meho manzela a tak udelala tohle rozhodnuti.Muj manzel mi vcera rekl,ze uz me nemiluje,ale ma me moc rad a pry mu na me zalezi.Uvidime zitra ma prijit a nejak se chce rozume dohodnout co bude dal.

spagatice
4. říj 2009

Aha, takže nějaká bezva kamarádka co 😠 . Já jsem asi moc mladá a naivní. Ale jakej je rozdíl mezi tím, že tě miluje a že tě má rád a záleží mu na tobě? Možná už necítí tu zamilovanost, kterou cítil ze začátku, ale to neni nic divného. Ale jestli tě má rád a záleží mu na tobě, tak proč to všechno dělá 😠 Já těm chlapům asi nikdy rozumět nebudu 🙄

macka01
4. říj 2009

nezdá sa vám to tu akosi moc zamotané a podobné tie starosti?čo sa tu riešia

danfal
4. říj 2009

A to je jenom manželova kamarádka nebo společná? Taky nevidím rozdíl mezi milovat a mít rád.

andreasek77
4. říj 2009

To je manzelova kamaradka od neho z prace.Takze se vidaj kazdy den. 😢 Moc nechapu jeho jednani.Dneska jsem uplne mimo,protoze nevim na cem jsem,hrozne me to boli uz kuli malemu.

danfal
4. říj 2009

Takže vy dvě se nezmáte?
Ono je to asi jedno, protože bolí to stejně. Já bych se snažila nekřičet, nevyčítat, protože pak vypadáme jako fůrie a oni utíkají k těm hodným milenkám, které nekřičí a jsou chápavé. Dá to hodně přemáhání.

kopilec
5. říj 2009

Ahojte. Potrebujem poradit lebo uz mi praskne asi srdce. Jedneho krasneho dna mi manzelka oznamila ze sa chce rozviest. Prislo to ako blesk lebo mi predtim mi nic nevravela ze by bol nejaky problem. Takze som doslova čumel co to vravi. Ubezpecila ma ze v tom neni nikto iný len akosi prestala ku mne nieco citit. Od vtedy preslo uz vela casu /6 mesiacov/ a stale mi nic konkretne nepovedala. Ja robim vsetko ako som robieval a nemame ziaden problem v komunikaciji. Ked som sa jej dnes teda spytal co a jako tak mi povedala dost zaujiavu spravu. Vieš aká som ja neviem sa proste rozhodnut, aj sa nechcem rozviest aj sa chcem , proste neviem čo chcem. Z mojho pohladu 29 ročna zena by mala vediet čo chce , ale tomuto nechapem. A najlepšie na tom je ze potom počas debaty mi vravi že budeme menit nabytok a kupime novu postel a tak takze som trochu mimo obraz stoho. Dajte mi na to vaš nazor čo si o tom myslíte. 😖

iris
5. říj 2009

Andreasek, to samé udělal můj manžel...akorát, že nepodniká, u nás se to sice vyřešilo a dokonce chceme druhé mimi...nicméně, ta dotyčná je zatížená na ženaté chlapy a stále manžela kontaktuje, přitom ovšem všude předhazuje, že obtěžuje on ji...Manža taky říkal, že mě nemiluje,ale že mu na nás záleží a má nás rád 😠 Ti chlapi jsou jak přes kopírák 😝

astrane
5. říj 2009

my to máme taky podivný....rekonstruujeme dům místo vztahu ☹ ....jak to dopadne ví jen Bůh....podle manžela je vše v nejlepším pořádku,to jen já mám prý divný pocity a ato je taky jenom můj problém.....já myslím,že je to náš problém....o rozvodu uvažuju už dlouho,ale je to těžký-nemám rodinu,peníze,zázemí a podporu a mám děti...ať je to mezi náma jakýkoli,tak se nemáme špatně-fyzicky a je to lepší než žít pod mostem...A taky z toho mám strach-jsme spolu 12let a je to takovej zvyk....já v tomhle nejsem šťastná,ale nejde přece jen o mě.....Fakt je,že mě plány a rekonstrukce a pod nic neříkají-je mi to jedno...totéž by bylo s nábytkem a jinýma věcma.....Když není ještě rozhodnutá,tak třeba se to ještě spraví...zapracuj na tom trochu,myslím,že vy byste ještě mohli mít naději...já jestli tu nakonec zůstanu,tak už bez naděje.....v pořadí důležitosti jsme pro manžela až někde hluboce za ním,psem,hospodou,domem a dětma...přesně v tomto pořadí....já ani nevím,jestli on ještě v nějakém pořadí je..... 😖 Já mám jen ty děti.....a možná ještě někoho....uvidíme....
A nemůžu souhlasit s tím,že milovat a mít rád je totéž...já mám manžela i přes všechny problémy ráda,ale nic víc...mám ráda hodně lidí a dost podobně...milovat můžu jen jednoho a bojím se,že to už je díky jeho chování nenávratně pryč....

iris
5. říj 2009

Berusenka, myslím, že ten jeho zájem nebude tak opravdový, když hned souhlasí s rozchodem, ale neznám vás, tak těžko radit.
Astrane...taky myslím, že je rozdíl mít rád a milovat.Pokud jseš přesvědčená, že to nemá cenu, ais se to nezmění, tak je nutné si utřídit priority.Ale chápu, že když není kam jít, nedá se moc co podnikat, jedině třeba počkat, až půjdeš zase do práce a budeš si moi dovolit nějaké samostatné bydlení.

kopilec
5. říj 2009

Astrane u nas je to tak isto. Akurat u mna je ten problem ze manzelka nic nepovie ohladom toho, ale len caka kedy sa ja na to spytam. Ale debata nevedie pokazde nikam lebo ostaneme pokazde na mrtvom bode. Najradsej mam ked mi povie sak vieš ako to teraz medzi nami je. A potom povie jej klasicku vetu , Neviem sa rozhodnut je tam dost veci na rozvod ale aj dost veci na nerozvedenie takze neviem ako sa mam rozhodnut. A toto ma pokazde zabije. Tak neviem co mam robit. ☹

astrane
5. říj 2009

u nás debata o vztahu vždycky končí taky na mrtvým bodě....já řeknu v čem vidím problém,co bych si představovala,aby se stím udělalo a on mi řekne,že to přeháním,nebo že to není pravda nebo že to stejně dělám schválně a mám divný pocity a on ne,on je spokojenej...a nic víc....
A změna žádná,snaha žádná,domluva taky žádná,každej si trváme na svým....já zatím o rozvodu nemluvila...to zatím řeším v sobě....já setrvávám z praktických důvodů...vím,že je to hnusný,ale je to realita....manžel netuší,jak moc zlý mi to připadá,protože to prostě nebere na vědomí...
Manželka ti neměla nic říkat,pokud to nevěděla jistě...zbytečně tě tak stresuje....napřed ať si to ujasní v sobě a pak s tím může jít za tebou....takový polovičatý řešení je nahouby...třeba si myslela,že se pak budeš o ni víc zajímat a že oni budeš bojovat....nebo třeba už zabojovals a ona teď neví,jestli se neunáhlila.....měla by ti v tom a sobě taky udělat jasno...času měla dost,ne?Myslím,že za toho půlroku už by měla vědět,zda vám ještě chce dát šanci.....

kopilec
5. říj 2009

Tak ona v podstate co mi vravela bola na zaciatku pevne rozhodnuta. Dosla a oznamila mi ze sa chce rozviest, ale teraz je to tak ze nevie ci sa chce rozviest. Co sa tyka mna tak ja bojujem co sa da ale zena je len ticho a nic nevravi len sleduje a strasne premysla... Ale hlavny dvovod preco sa chce rozviest je ze sme spolu nekomunikovali a preto sa problemi neriesili a len sa to kopilo. A presne to stale robi aj teraz , caka a caka a nic nevravi a ked sa jej navrhujem riesenie naseho problemu tak zase len premysla. Kto sa ma vtom potom vyznat co by potrebovala ked mi nic nepovie. ☹ Ja nedokazem citat jej myslienky a preto vznikol nas problem s rozvodom. Najhorsie je ked niekto nieco zacne a potom zisti ze vlastne nevie co chce, ale musi stoho vist ako vytaz.

millist
5. říj 2009

Ahoj všichni, ráda bych si tu taky vylila srdíčko. Já přitele vyhodila včera. Možná, že to bylo unáhlené, já jsem totiž sama dost vzteklá, ale buď jsem to mohla udělat včera nebo by tady zase zůstal, protože by to zase vyprchalo.
Samozřejmě není problém jen včerejšek. Je toho nahromadělo už moc a na mě je toho moc... Jsme spolu něco přes dva roky, máme roční holčičku, stavíme barák, asi by to mohlo vypadat, že se máme skvěle. On pořád dokola podráží mé plány, mou snahu. Já dělám všechno, jezdím na stavbu, pracuju tam s ním, vařím na stavbu, stíhám domácnost v bytě, starám se o malou, která je od malička na stavbě s námi (moji rodiče bydlí jinde, občas ji teda mamka hlídá, když zrovna nepracuje, jeho rodiče moc zájmu nejeví a pokud nějaký mají, tak nám to nedávají najevo, za celý rok si ji jedinkarát nevzali třeba na procházku - další kámen úrazu), zařizuju vše kolem stavby, hypotéky, musím rozumnět i technickým věcem, on se prostě jen veze. Aby to nevypadalo, že ten barák postavil on, postavil ho můj táta. Plánovala jsem např. oslavu dceřiných narozenin, oslavy měly být tři, v den jejích narozenin jen my tři, do půlnoci jsem pekla dort a on mi řekne, že druhý den musí jít na fotbal. Byla jsem totálně zničená. Jindy zase přijde v jedenáct večer z práce a řekne mi, že bych mu mohla udělat aspoň vajíčka, když přijde z práce, že já od osmi ležím. To, že od rána něco dělám a starám se o malou už nevidí. On do dvou odpoledne nedělá nic. Včera mě přemluvil, že půjde na dvě piva s klukama, já ho tam ještě vezla,
Slíbil, že přijde v osm, já jsem chystala večeři, zkoušela jsem nový recept a on se na něj těšil. Jenže on přišel v deset úplně opilej, já jsem ho nepustila domů, takže hodinu seděl na schodech a pak se bohužel do bytu dostal, protože já špatně zamknula bezpečnostní zámek. Prosila jsem ho, aby odešel. Nakonec jsem mu bohužel jednu vrazila. Jenže pak jsem ji dostala zpátky a to pěstí a pak mě prostě hodil na zem a úplně zkroutil, měla jsem děsnej strach. Pak se probudila malá a on ji chtěl. Nakonec když už jsem fakt hystericky brečela, volal mojí mamce, že jsem já blázen (mimochodem mi pořád říká, ať se jdu léčit). Po strašně dlouhé chvíli to pochopil a šel ke své sestře. Za tu ránu si můžu určitě já sama. Nevím, co mám dělat. Já nechci, aby tohle malá zažívala. Chci někoho, kdo si bude vážit toho co dělám. Teď s ním prostě nechci ani mluvit, vím, že si to budeme muset vyříkat, ale já chci, aby byl chvíli pryč a doufám, že mu dojde, že by se ke mě mohl chovat trochu jinak.

spagatice
5. říj 2009

Milist dobře si udělala!!!

sasulec
5. říj 2009

milist,to snad nie 😠 ..ak nechces aby toto mala zazivala daj od neho ruky prec... 😠 a podala by som na neho trestne oznamenie.zautocil na teba pred malou..to by nemal ani narok ju chodit navstevovat..teda ja by som na tom trvala 😠

andreasek77
6. říj 2009

Ahoj holky,tak vcera manzel prisel domu a nerekl ani slovo.Kdyz jsem se zeptala jesli je mezi nami konec tak rekl nevim 😢 A tim nase debata skoncila v noci spal na gauci..Dneska jsem se opet ptala jak to vypada jestli mam odejit,ze on neztrati sveho syna,ale me ano tak rekl,ze ne uplne.To moc nechapu,nebo vubec.Kdyz se ho chci dotknout tak hned da ruku pryc.Tak se snazim,aby bylo vse v pohode,ale on se semnou vubec nebavi,kdyz neco nadhodim tak rekne nevim.Napiste co si o tom myslite.

andreasek77
6. říj 2009

Takhle,ze me nechce ztratit uplne,abych to spravne napsala.

kopilec
8. říj 2009

Tak ja som to uz nevidrzal a na rovinu som sa manzelky spytal co vlastne chce. Ci ma chce ako kamarata alebo ako manzela. Nedokazala mi odpovedat ale dala mi velku pusu a povedala mi ze pri tom nic necitila. Nejako tomu prestavam rozumiet o co jej ide lebo sa nevie vymacknut. Tak mi poradte .