Rozchod s partnerem. Teď mi chybí

slunicko.
17. črc 2009

Ahoj dnes jsem se rozešla s partnerem a je mi děsně. ☹ Asi napíši celý příběh našla jsem si partnera který se dal na mé dva kluky celkem jsme byly spolu rok a půl z toho pul roku byl v pohodě milej prostě úžasnej,ale pak se to změnilo začal pít byl agresivní a dokonce zabil klukům králička. Pak jsme se rozešly a zas se vrátily, přišel o práci pak jsme byly spolu celý den jsem totiž na mateřský. Jeho máma mi domluvila brigádu v nemocnici takže finance byly na mně. Z ůřadu nebere ani kačku a že by hledal práci to taky ne. A mně zakazoval můj počítač že si stále sněkým chetuji atd nedo mám jen mobil nepochopil že mám moc známích a on ¨nikoho kdo by mu napsal. A tak šel v čera s kamarády na pivo a já ráno do práce tak jsem se mu koukla do mobilu i když se to nedělá ale po skušenostech s jeho pitím vím že když se napije rád si napíše inzerát že si někoho hledá a přitom má - měl más ☹ Tak jsem tam koukla a psal si s vdanou ženou a já se ho zeptala jestly chce být s ní řekl že asi jo možná to myslel ironicky a né vážně, ale mně to naštvalo tak jsem mu řekla at jde udělal že jsem ho vyhodila možná svím spusobem ano ale po všem co jsme zažily na psychice z dřívějška jak pil a sáhl na mně atd tak jsem ho vyhodila, ale těd mně to mrzí a chybí mi je to tak těžký být bez něj a je mi doma smutno něco - někdo nám tu chybí snad to někdo chápe když je rozchod čerství a sami jste to chtěly.

boobinka
10. srp 2009

frisbee, my meli problemy s tim, ze se k malemu nechoval moc pekne, uvedomil si jakou chybu udelal a bylo to opet opet v poradku, nyni z niceho nic kdy jsme se chystali jit spat rekl, ze uz tady nechce byt, ze se tu citi jako ve vezeni, ze se mu velmi libi holky, ze si chce jeste uzivat ☹

boobinka
10. srp 2009

holky a vite co me jeste dorazi... ve stredu mam narozeniny, to mam krasny darek

bambi09
10. srp 2009

bobinka,tak to je fakt od neho mega hnusné,ja toto nikdy nepochopím... 😠
my Ti zaželáme,neboj a fakt je dobré byť medzi ľuďmi,čo Ťa majú radi,inak peknú foto si si dala,je lepšia,ako tá s ním 😉
drž sa dievča 😔 malý je krásny,máš pre koho žiť

terezam22
11. srp 2009

boobinka a není v tom jiná ženská???(Většinou mi ženský pálíme mosty a odcházíme,rozvádíme se atd)
Chlap pokud se nezamiluje tak "jen" podvádí za rohem a domů se vrací jako by nic...!!Ale pokud se zblbne tak si myslí,že jeho nová láska je ta NEJ NEJ!!A nebo má "prima"kámoše co mu do hlavy melou jak se mají oni fajn a jak si užívají a ať se vykašle na rodinu a jde do toho s nima a holt pokud je někdo slabší hned se chytne!!

Ty jsi pěkná holka,neboj časem to přebolí a najde se někdo kdo Vás dva bude mít rád 🙂

A nebo se milostpán vyblbne a jěště přijde s prosíkem.....což já bych ho poslala tam odkud přišel!!

larri
11. srp 2009

boobinko,ja te nechci odsuzovat,ale ja si myslela,ze uz spolu nejste?! To co si psala na jine diskusi,by mne to neprekvapilo.Litovala jsem te a ted ctu tohle.
Preji ti krasny zivot,ale neobvinuj z vaseho vztahu sebe,ale jeho.Vzdyt ty si takova mladounka,mohla sis uzivat a misto toho si porodila krasneho a zdraveho chlapecka.

At si jde uzivat,on casem pochopi o co prisel.

frisbee
11. srp 2009

boobinka...to je smutné,ale to si měl rozmyslet,než si založil rodinu,já vím,že tě to musí teď strašne bolet,ale je to nezodpovědný chlap,v životě by selhal vždycky...jsi mladá,neboj,bude dobře...

bambi09
11. srp 2009

no,mňa tiež napadlo,že v tom bude iná-konkrétna žena,keď už takto radikálne to riešil-odchodom 😠

frisbee
11. srp 2009

bambi...on povedal,že chce ženy 😝 😝 😝

bambi09
11. srp 2009

fris,je to somár,prepáč bobi... 😒 😒 to nevedel predtým,než spolu mali dieťatko??? 😠

boobinka
11. srp 2009

ano, uz predtim jsem resila jak se choval k malemu, v posledni chvili si uvedomil jak se chova a bylo po problemu.
Tak jsem to dale neresila. Ted se sbalil a odesel. Ditko bylo neplanovane, ale velice chtene z obou stran.Pred tim jsme nemeli potrebu chodit na diskoteky,atd. Obcasne jsme si zasli posedet a pokecat s prateli.

Terezam22: pockat az se vyblbne a vrati, to ne... nikdy mi pry nebyl neverny a ted kdyz touzi dovadet s holkama mam cekat az se s nima vyradi a vrati? To ne.

frisbee
11. srp 2009

boobi...máš pravdu...vezmi si to z druhé strany,jak by bylo jemu,kdybys mu řekla...nechávám ti dítě,jdu za chlapama..... 😠 😠 😠 ...co jeho rodiče na to???

boobinka
11. srp 2009

jeho mamka mi pise, ze si mam pro nej prijit jako by se nic nedelo, pak odepsala, ze pevne veri, ze se k nam vrati.
Ze je na nem videt, ze ho to mrzi. Ale ze by napsal jak se dari malemu, to ne 😒

evelina0007
11. srp 2009

Bobinko,to musí bejt vážně těžký,ale když neví jak se chovat k malému a chce si užívat je lepší zůstat nějakou dobu bez něj 😖 a pak si najít partnera,kterej bude mít tebe i malého rád 😉 Moc držím palce at brzo někoho takového najdeš 🙂

frisbee
11. srp 2009

no mamka ho měla vyhodit okamžitě,aby se šel starat o dítě 😠 😠 😠 😠 .kurnik,tak buď je chlap a zodpovídá za sebe i za rodinu,anebo mu to fakt nemyslí.Srdíčko,najdi si nějaký program,ať se zaměstnáš nějako činností,to by ses utrápila.Jemu to dojde rychle,co ho čeká,musel by ti platit výživné i alimenty....to by mu asi moc nezbylo na ten jeho nový život.Zálež na tobě,jestli v tom budeš chtít pokračovat.....

boobinka
11. srp 2009

holky, moc dekuji... je mi lip, kdyz citim podporu.
je tezke naplanovat si den. Vetsinu dne travime doma v pokojicku a nebo chodime na prochazky. Zadna zabava pro maminky s detmi tu neni. Bohuzel i mezi lidi nechodime, nebot tu nikeho nemame ☹ Hold vesnice.

frisbee
11. srp 2009

tak nějaký veselý film,knížečku,botičky si kup...uvidíme,co přinese tento týden 😉

terezam22
11. srp 2009

boobinka právě to jsem myslela,že kdyby se chtěl vrátit zpět,že bych ho poslala kamsi.......

Já vím,je to zlý ale vše se spraví!!!

zdenka26
11. srp 2009

bobi uvidíš že už bude jen líp.udelej si nějakou radost.Nebo si zajed do města.jestli máš možnost hlídání zajdi si posedět s kamarádkama?

boobinka
12. srp 2009

dnes jedu za nim vyridit smlouvy ohledne pojisteni, ktere bude malemu platit. Byla jsem rada, ze ho nemusim videt a muzu zapominat, ale budu muset, takze dnes prima narozeninovy den.

frisbee
12. srp 2009

boobi...všechno nejlepší..hlavně zdravíčko a štěstíčko...neboj,máš celý život před sebou 🙂 🙂 🙂

bambi09
12. srp 2009

boobinka,aj ja sa pripájam,všetko najlepšie k narodeninám,veľa zdravia,šťastia akrásnych dní so synčekom...neboj,to správne príde v správny čas...keď máme zdravie,máme všetko,ostatné sa dá zmeniť 🙂 😉
drž sa kočka

boobinka
12. srp 2009

moc vam dekuji 🙂

bambi09
12. srp 2009

boobinka,nemáš za čo 😉
a ako to tam dopadlo??? 😕 😕

boobinka
12. srp 2009

bambi09- vyridili jsme pojistku, chvili byl s malym. To bylo na nem vydet, ze ho to mrzi. Myslim, ze sve rozhodnuti zrejme nezmeni. Rozloucil se s nami se slovem "tak zatim". To mi nasadil brouka do hlavy co tim myslel. Takze opet na vazce. Prijde - neprijde. Asi bych byla ochotna mu odpustit, ze se na nas bezeslova vykaslal 😒 Moji vizi bylo mit spokojenou a zdravou UPLNOU rodinu. Bojim se, ze zodpovedneho muze se smyslem pro rodinu uz nenajdu.

frisbee
12. srp 2009

boobi,si mladá,to nemusíš mít vůbec obavy...já chodím i do témy na beremku Po rozvodě znovu šťastné a s nadhledem,klidně tam nakoukni...tam jsou holky,které to všecho už mají za sebou a jsou podruhé šťastně vdané...neboj 🙂

frisbee
12. srp 2009

počkej,teď mi to došlo...jak řekl zatím,vy se musíte domluvit,on musí živit tebe i dítě,tak,jako by přispíval do domácnosti,víš,to není jenom tak,že odejde a tím to pro něj končí

bambi09
12. srp 2009

boobi,veď uvidíš,ako to bude ďalej,ale nesústreďuj sa len na neho,nechaj tomu čas,takých chlapov,ako píšeš je ešte dosť a Ty si mladučká,máš všetko pred sebou,len si musíš uvedomiť svoju cenu,nie si nikoho majetok

ridick
27. srp 2009

Ahoj holky těď asi koukate co mezi vámi dělá chlap.No říkal jsem si že by nebylo od věci vidět to i sté druhé strany,tedy ne že bych se chtěl toho chlápka zastávat to v žádném případě,ale mám dost podobný příběh jen je bez násilí a zabijení zvířat.
S manželkou jsme 8let(možná byly).byl to nádherný emocionální vztah.Výborně jsme si rozuměli a dá se říct že jsme se doplňovali,byla moje jak se to řekne osudová láska a já její,to víme oba.
Chtěl bych asi možná spíše poradit,protože od chlapů nikdy neuslyším,racionální odpověď.Můj problém spočívá v alkoholu.S kamarádama jsem chodil pít tak jednou do měsíce,protože veškerý volný čas jsem trávil se svou chotí,ale když jsem náhodou vyrazil,vracel jsm se domů v 6hodin ráno apod,to byl začátek,ale to o čem chci mluvit je tvrdý alkohol.Ten mě vždy totáloně změnil chování,měl jsem zatměno a nevěděl jsem co dělám,z milujícího mažela se najednou stal dobytek,který na svou maželku křičí sprostě nadává a proto aby jí neublížil ubližuje sám sobě,většinou jsem si to vybíjel na zdi,nebo co bylo při ruce.Martinka už se mě začala bát a při poslední takové scéně kdy jsem rosekal i skleněné dveře mi utekla.Má svůj byt kde jí navštěvuje jiný muž,s kterým také spí a o kterém tvrdí že je přesný opak mě.Je to už dva měsíce doposud žádost o rozvod nepodala a vždy mi říká že neví jestli se chce vrátit,vím že ke mě ještě něco cítí.Chci ji zpět,poraďte co mám dělat udělám vše.Od té doby jsem se tvrdého nenapil.PROSÍM

zdenka26
27. srp 2009

Je smutné co zažíváš,ale pokud by jsi chtěl jí zkusit získat zpět,tak nějaké ujištování že už se nenapiješ nestačí.časem by se to vrátilo do starých kolejích,věř mi mluvím z vlastní zkušenosti.Měl by jsi vyhledat odbornou pomoc a ne jen kvuli zachraně vztahu ale hlavně kvůli sobě samotnému.Hodně štěstí,je to běh na dlouhou trat 😉

jittuss
4. zář 2009

Přestat chlastat je jediný lék, svojí milé to dokážeš tím,že navštívíš protialkoholní léčebnu jinak nevím jak jí dát najevo že to myslíš vážně - asi alkoholik nebudeš ale když sám víš jak se chováš po panáčkách tak se to prostě odnaučit pít musíš.