Rozchod s partnerem. Teď mi chybí

slunicko.
17. črc 2009

Ahoj dnes jsem se rozešla s partnerem a je mi děsně. ☹ Asi napíši celý příběh našla jsem si partnera který se dal na mé dva kluky celkem jsme byly spolu rok a půl z toho pul roku byl v pohodě milej prostě úžasnej,ale pak se to změnilo začal pít byl agresivní a dokonce zabil klukům králička. Pak jsme se rozešly a zas se vrátily, přišel o práci pak jsme byly spolu celý den jsem totiž na mateřský. Jeho máma mi domluvila brigádu v nemocnici takže finance byly na mně. Z ůřadu nebere ani kačku a že by hledal práci to taky ne. A mně zakazoval můj počítač že si stále sněkým chetuji atd nedo mám jen mobil nepochopil že mám moc známích a on ¨nikoho kdo by mu napsal. A tak šel v čera s kamarády na pivo a já ráno do práce tak jsem se mu koukla do mobilu i když se to nedělá ale po skušenostech s jeho pitím vím že když se napije rád si napíše inzerát že si někoho hledá a přitom má - měl más ☹ Tak jsem tam koukla a psal si s vdanou ženou a já se ho zeptala jestly chce být s ní řekl že asi jo možná to myslel ironicky a né vážně, ale mně to naštvalo tak jsem mu řekla at jde udělal že jsem ho vyhodila možná svím spusobem ano ale po všem co jsme zažily na psychice z dřívějška jak pil a sáhl na mně atd tak jsem ho vyhodila, ale těd mně to mrzí a chybí mi je to tak těžký být bez něj a je mi doma smutno něco - někdo nám tu chybí snad to někdo chápe když je rozchod čerství a sami jste to chtěly.

filipal
25. kvě 2010

to chapem! ja som bola 4 roky sama so synom a nevedela som si na muza zvyknut, hoci je dobry, mierny....zdalo sa mi, ze stale chodi za mnou a ze nemam sukromie...ale zase ma to aj vyhody, sme si oporou a na vsetko sme dvaja aj na problemy..
jasne, ze sa trochu obavas, prezila si si svoje, tak si nedoverciva....to je normalne. 😉

dajna11
25. kvě 2010

no aj on bol od 15-tich sám na seba a ja tiež čo som si urobila tak to bolo,kde som si položila veci tam boli,teraz sa sekáme že ja mám bordel v kuchyni a že on má špinave pradlo všade....aspon je sranda. tiež si mla ten pocit že sa ti na každom kroku pletie pod nohy? a že iba ty vieš čo je pre tvoje dieťa najlepšie?nik iný? kde sa otočím tam je.....nie som sama a aj koli dcerke,mám sa ským podeliť o radosti aj starosti....je to inak fajn 😉

bonparuska
25. kvě 2010

dajnuš aj ked nemám s tým skúsenosti, tak si myslím že je to úplne prirodzené že si sem tam leziete na nervy ,podstatné je ako sa k tebe a k malinkej chová a ako reaguje vo vážnych situáciach, a dôležité je že obaja k sebe máte úctu a viete sa navzájom podporiť

ja si myslím že aj to bola moja veľká chyba že som si so svojim ex nič také závažné neprežila, prišla prvá prekážka a hned rozvod, škoda nabudúce budem opatrnejšia, ale mám taký hnusný pocit, že už nikdy nikomu neuverím, a stále sa budem obávať že odo mna odíde

dajna11
25. kvě 2010

bonparuska....a myslíš si že ja sa nebojím? aj moj mm má chyby...nemal deti a tak sa teiž len uči ako sa chovať,aj k malej.je prísny,chce aby bola samostatnejšia...viem je to moj maznáčik ,viem že to myslí dobre aby bola použitelna do života.....tiež sa bojím že može odo mna odisť,zažila som to a neraz a veru už nikdy necchem zažiť rozvod,či sa cítiť opustená.
že si lezieme na nervy.tak to je občas aj humorné.....ved je to milé,tak to má byť. raz spolu,inokedy každý túži po súkromí.ale ked je problém ,rieši ho.....

bonparuska
25. kvě 2010

dajni tak to, že ma opustil a následný rozvod si už v živote ani ja nechcem prežiť, to ozaj nikomu na svete neprajem určite ma chápeš, zrazu si postavená pred takú životnú skúšku, ktorú som naozaj nikdy prežiť nechcela,

je to také divné, že ti zo dna na den všetko krachne, i ked cítila som to už dlhšie, že niečo sa deje, ale ja naivka som si to nechcela pripustiť, a stále dúfala, teraz mi je to až trapné, ako som sa ponižovala pre niekoho kto o to nestál

laila22
25. kvě 2010

baby aj ja tuzim po niekom, kto ma bude milovat a ja jeho hoc teraz si to neviem ani predstavit... ze by sa niekto objavil v nasom zivote...
dnes som sa dozvedela. ze ked sme boli cez vikend prec, ´tak sa tu bol previezt s tou svojou barbie, bol jej asi ukazat dom... uboziak, nema hanbu sa tu odstavit pred susedmi s tou K.....

laila22
25. kvě 2010

bonapruska - myslim, ze kazdy ide do manzelstva,s tym, ze to bude do konca zivota... 😒

dajna11
25. kvě 2010

presne,nik sa neberie a myslí na rozvod.....to som tvrdila aj mame ked som od neho odišla a ona to svoje ,,ved ja som ti hovorila,,bože ved som ho mala rada,čakali sme dieťa.....aspon ja som sa vydávala s lásky....nemyslela som na rozvod.prišla somo všetko,o dom,o rodinu...ale aspon mi ostal ešte zdravý rozum lebo pri nom by som prišla oň už úplne.

bonparuska
25. kvě 2010

lai myslím, že každý nie, pre niekoho to bolo iba chvíľkové pobláznenie, a je veľa takých čo si neuvedomujú čo manželstvo obnáša

inak to ako sa tvoj ex chová je úplne nevyzreté, o čo mu ide, čo ťa chce ešte viacej potrápiť? veď on si už vybral tak načo ťa provokuje. ach!

dajna11
25. kvě 2010

a jasne že sa najde niekto kto vás bude milovať,len treba byť otvorený novému vzťahu. vždy a všade su výnimky.nik nieje len zlý,sú aj správny chlapi len sa už ťažšie hladaju....aspon ja som mala ten pocit kedže som mala už dieťa,ťažko sa randilo,aj to odrádzalo..

laila22
25. kvě 2010

bonapruska - neviem o co mu ide, ale mohol vediet, ze susedia mi to povedia.. nastastie nema kluc od domu..asi by jej aj prehliadku urobil...ale on nema chrbtovu kost...

dajna - ved prave mne je to trapne sa stretavat s niekym a randit... keby som niekoho stretla iba tak sponntanne.. ja nemam zaujem si davat stretka naslepo a zabijat cas... 😉

ink v nedelu mi maliu priniesol o16:30, s tym, ze musi ist do roboty o 17:00.. pan menezer...to urcite...a o 17:00 sa hral hokejovy zapas o tretie miesto...si mysli, ze som uz fakt na hlavu... on je velky fanusik... 😀

dajna11
25. kvě 2010

laila...aj na to príde,žesa budeš s niekym stretávať.ja som mala aj rande na slepo,bola sranda...lebo to bolo väčšinou horor...ale mne to zdvihlo taaaaaaaaaaaak sebavedomie🙂)))ale to všetko bolo časom,po rokoch....najprv som nechcela ani ja,báala som sa,nie som velmi šialený typ.
a aj moj ex nosí malu..teda nosieval...ako sa mu zachce a ako mu vyhovuje...a vyhovorí s na mna že malej povie že ja som volala aby už prišli,že sa budem hnevať a tak...ide ma rozhodiť

bonparuska
25. kvě 2010

to naozaj nemá bezcharakternák, ja si to ani predstaviť neviem, že si bude chodiť pre babynko, ale musím sa s s tým vyrovnať, jedna kamoška má dve deti a vždy ked si po ne ex príde tak s inou pipenkou, no otrasné niečo, a to sú už desať rokov rozvedení

mircalla
25. kvě 2010

baby kazdy tuzi to laske, milujucom otcovi, starostlivosti a podpore.
bohuzial sme vsetky natrafili na typy, ktore nam to nevedia poskytnut. je to tazke, najma teda pre tie, co to mame este cerstve,
ale predstavme si, ze by sme boli s nimi a museli to zazivat denne....lzi, zeny, nezaujem, sebectvo, urazky, hadky.....ja chcem maleho od toho uchranit....taka naivna, ze by sa stal zazrak a zmenil sa vo svojich 37 rokoch uz nie som

ja mu uz ani telefon nezdvihnem ak bude volat....vzdy ma akurat vytoci, resp. vzdy ho prichytim pri nejakej trapnej lzi...potom som z toho akurat down a nastvana.... naposledy sa to stalo cez vikend, a uz to nedopustim

dajna11
25. kvě 2010

je to oživot veru.....malu nikdy nedoniesol na čas,ked ju prišiel pozrieť ani cukrík jej nedoniesol,malá ked od neho prišla tak mi nadávala že ja možem za náš rozchod,že som zlá..týmto všetkým som si prešla,začiatky po rozvode su hrozné.....no nejako sa potom človek dostane do kolaji mala ma teraz miluje ako blázonko 🙂

dajna11
25. kvě 2010

my sme sa hádali po telefone velmi a silno. nechcela som mu dať malu ked neplatil výživné....ako som sa mala brániť?akože on si neplatí ale malu bude vídavať ako chce?to kdeže?!!no a potom volala aj svokra,nadávky,urážky...cítila som sa ja ako naj svina n svete....ale prelo to,chvala bohu.

mircalla
25. kvě 2010

dajna, cakam daco podobne....teda s vyzivnym urcite....taky obcasny ocko, ale platit nie, ved staraj sa z materskej
co sa financii tyka, to tak funguje uz teraz
ale mozno ani vidat maleho nebude chciet, uz som rozmyslala, ze mozno bude mensie zlo, ked ho nebude vidat a kaslat na vyzivne....ale kazdy mi hovori nebud blba....este aj ten hlupy novy zakon o delenej starostlivosti, moze sa tym vyhrazat
v cechach maju v tomto ovela lepsie zakony
aspon ze nie sme zobrati a nemusim sa rozvadzat

dajna11
25. kvě 2010

mircalla...to hovorim aj ja,nedám si ani zvyšiť výživne,nemam chuť ho vidieť,hádať sa s ním....ja sa postaram o malu,vždy som to tvrdila. aj ked jej zobral peniaze z poistky,aj ked som si pýtala dlžné výživné....jeho odpoved bola že tam mám kočík,mámho predať a budem mať nejaké peniaze. a kopu takýchto pikošiek a mna to už nebaví.som radšej ked je ticho a ked mám od neho klud,neviem ako to vnima mala....nepovie nič,ktovie čo si myslí.....ty to máš lepšie lebo tvoje maličké toho blbca nemusí ani poznať alebo ked tak iba tak prázdninovo.

mircalla
25. kvě 2010

🙂 ten moj ani nevie, kedy mam termin...len ze dakedy v auguste....

dajna11
25. kvě 2010

je to neuveritelne ja to ani nikdy nepochopím........ako može niekto na vlastne dieťa takto kašlať.....zabuduť,ignorovať ho.

bonparuska
25. kvě 2010

bože kočky akurát som dopozerala paľbu, a tam bol taký otrasný príbeh, ako starí rodičia exmanžela zobrali maličké dievčatko jeho mamine a vysúdili si ho do vlastnej opatery a oni ho vychovávajú, no niečo strašné, ju k malej ani nepustia spravili z nej blázna a nemá jej chuderke kto pomôcť, malinkú poštvali proti nej, to musí byť niečo strašné žiť s pocitom že sa o jej dieťa starajú exovi rodičia, no otras
takéto sú dnešné súdy, zoberú matke jej dieťa

mircalla
25. kvě 2010

bonparuska, nestras s takymito....
mna sice vsetci ukludnuju, ze nema sancu, ale viem, ake su slovenske sudy uplatne....

bonparuska
25. kvě 2010

fu, normálne ma to zarazilo, že aj takéto niečo je možné, niektorí ľudia sa nezastavia pred ničím
ja už ozaj neviem čo môžem od toho bezchrbťáka čakať, len to najhoršie, a to som len na začiatku, súdy o výživné, stretávanie sa a pod.

mircalla
25. kvě 2010

neboj....sud o vyzivne ano, ale s tym stretavanim....podla toho, co si mi pisala, tak v tomto nebude zrovna velmi akcny
myslim, ze ten moj napodobne.....

dajna11
26. kvě 2010

ahojte....tiež nemyslím že by sa vaši expartneri trhali o to byť s dieťatkom čo najviac.......podla toho čo píšete.ved to sú aj starosti mať u seba dieťa....finančné,koli času...a ak na to nemaju už teraz tak na to budu kašlať j potom.zvlášť ked sa jedná o malé bábo...s tým sa nedá čo povedať,zahrať sa....také malé deti chlapov moc neberú...čo s nimi?a ak s nimi už nerátte do buducna tak možete byť len a len radi že si všetko zariadite podla seba bez toho aby vám do toho njaký magor kafral....

mircalla
26. kvě 2010

suhlas...moj ex pracoval 12-14 hodin denne....pred osmou vecer doma nebol. len aby mohol zarabat tie svoje tucne peniaze. tie posledne tyzdne isiel rovno z prace "von". ani dovolenku si nebral, radsej si ju nechal preplatit. predstava, ze by mal ostat doma a byt s malym 24 hodin denne....sa musim pousmiat....nevydrzal by ani den

keby sme boli spolu, tiez by pracoval tak isto, nic by sa nezmenilo. len by ma rozculovalo, ze mi s nicim nepomoze.

dajna11
26. kvě 2010

no vidíš mircalla.....jednoducho nieje rodinný typ. ak by ste boli spolu aj tak by si bola sama.len by ťa jeho nezáujem hneval.takto si zvykneš,budeš mať pokoj a klud. trochu viacej starostí kedže budeš sama....ale asi by si na to bola sama aj tak,akurát možno peniazí by bolo viacej. ja sa čudujem jednej mojej kolegyni ako to može vydržať.tiež žije s partnerom,maju spolu dcerku,ale nedá jej ani korunu,akurát že žijú v jeho byte,že teda má strechu nad hlavou,ale pomoc žiadna,malu len hucká proti nej,uráža ju pred malou,čo zarobí tak z toho malú šatí a živí...to može byť aj sama.....a nemať nervy na dranc.

laila22
26. kvě 2010

dajna - presne si to vystihla... ten moj bol tiez furt zahrabany v praci 13 a viac hodin denne a to chodil aj soboty a ked sa mala narodila, tak tam chodil este aj v nedelu doobeda... a ked prisiel z roboty jeho jedina starost bola ist pozriet svoju mamicku, lebo nemal cely tyzden na nu cas, alebo ak zostal doma, tak sa vyvalil red TV...a spal.. ked som mu povedala, ze nech ide povozit malu, ze som unavena a potrebujem si oddychnut, tak zahlasil, ze on neni typ co sa bude premavat s kocikom a ze je unaveny z celeho tyzdna... teraz ked sa spätne zamyslim, tak nie mala a starostlivost o nu ma vycerpavala, ale on, lebo som bola stale nestastna a nervozna z neho... a ist niekde na predlzeny vikend, alebo dovolenku s malou nehrozilo, prave preto, ze on by jednoducho s nami 24 hod. denne nevydrzal.. on by si chudacik neoddychol... dam krk na to, ze s hviezdou tento rok pojde na bezstarostnu dovolenku, plnu sexu... 😀 😀 sak co by uz robil na dovolenke so so mnou a s malou... jaj a este vam napisem, ked nas priviezol z porodnice, zdrzal sa doma 10min, praskol dvermi a siel do roboty... to bolo vo stvrtok a nepolavil zo svojho pracovneho tempa ani cez vikend... takze som bola od zaciatku na vsetko sama...nebyt mojej maminy co prisla ku mne, ked som bola uz v koncoch, lebo on ani nezavolal cele dni co robime...

laila22
26. kvě 2010

dokonca som si musela ist povybavovat matersku, rodinne pridavky a este nieco som musela niest do soc. poistovne... uz neviem co to bolo, ale malo sa to vybavit do 19 dni od narodenia babatka.. no a pan velkomozny lezal doma s horuckou 37 a ja som musela odist od 2 tyzdnoveho babatka a vsetko si vybavit sama...vypadla som rano o 8:00 s kamoskou na aute a prisla som domov o15:30...presli sme tri mesta, lebo ma posielali hore dole...cely den som nic nejedla, prsia naliate.. bola som uplne hotova.. mama strazila malu, davala jej papat odsate mliecko mrazene.. a herec sa potom vybral o 18:00 von, uz bol zdravy.. baby toto by vas cakalo s bezchrbtakmi, mozte byt radi, ze si usetrite kopec nervov a stresov, ked sa babatka narodia....

emily76
26. kvě 2010

babulky.. moj pribeh... syn mal 6,5 roka, ked som na vianoce zistila, ze moj milovany manzel ma frajerku... on ani nezapieral, len mi povedal, ze chce odo mna odist, lebo uz ma nemiluje... ze nevie, ci lubi ju , ale so mnou uz zit nechce.. v telke a vsade okolo sviatky pokoja a mieru.. sladke filmiky ako sa vsetci lubia.. a ja rozvod pred sebou.. strasne sme sa pohadali, vyhodila som ho z domu, ja usla kamoske aby som s nim nemusela byt ani minutu.. ked ma potom videl moj otec, tak sa spytal, preco placem... a ked sa dozvedela, tak zahlasil.. aha.. to leda z radosti by si mala takto rumazgat... 🙂 🙂 rok a pol trvalo, kym nas rozviedli.. na syna nedal ani korunu, kazdy piatok si ho vzal zo skoly a vratil v nedelu.. ja som bola ta zla, s ktorou bolo treba robit ulohy, ucit sa.. s ocinkom hrat... najskor ho chcel na sude pre seba, ze on a jeho frajla sa o neho postaraju lepsie ako ja... po tom roku uz stacil kazdy druhy vikend.. a ked sa im narodilo spolocne dieta, syna uz nepotreboval... 2x som uz musela vymahat vyzivne, exekutor, sud, nervy... o nejakych darcekoch od ocinka moze syn iba snivat.. tie boli dobre len vtedy, ked ho potreboval zblbnut tak, ze syn pri mne plakaval, ze sa bez ocina boji, lebo len on ho ochrani... 😠 Mesiac pred rozvodom som spoznala uzasneho muza.. nepije, nefajci, o rodinu sa stara... po dalsom roku sme za vzali a teraz sme stastnymi a hrdymi rodicmi dvojiciek a mojho velkeho syna /ma 13/. S byvalym sa nestretavam, nekomunikujeme o inom ako synovi a je mi fajn. Keby som to bola tusila, ze hned za rohom na mna stastie caka, tak by som nedepkovala, nepremyslala po nociach ako ex presvedcit, aby sa domov vratil.... teraz som rada, ze som na nic neprisla... 😉

viem, ze "strata" velmi boli, mame obavy, ze uz nikdy nikoho nestretneme a ak aj ano, bude to dalsi hajzel.... ale nebojte, niekde na kazdy z nas caka ten, co si nasu lasku zasluzi... ja som nikdy viac neziskala ako touto "stratou".. pretoze som stratila nervozitu, ignoraciu od partnera, obavy, aky bude ked sa vrati domov, stratila som dennnodenne hadky, vycitky, ponizovanie... a aj 10 kg.. 😀 vsetko, bez coho dokazem uzasne zit....