Rozchod s partnerem. Teď mi chybí

slunicko.
17. črc 2009

Ahoj dnes jsem se rozešla s partnerem a je mi děsně. ☹ Asi napíši celý příběh našla jsem si partnera který se dal na mé dva kluky celkem jsme byly spolu rok a půl z toho pul roku byl v pohodě milej prostě úžasnej,ale pak se to změnilo začal pít byl agresivní a dokonce zabil klukům králička. Pak jsme se rozešly a zas se vrátily, přišel o práci pak jsme byly spolu celý den jsem totiž na mateřský. Jeho máma mi domluvila brigádu v nemocnici takže finance byly na mně. Z ůřadu nebere ani kačku a že by hledal práci to taky ne. A mně zakazoval můj počítač že si stále sněkým chetuji atd nedo mám jen mobil nepochopil že mám moc známích a on ¨nikoho kdo by mu napsal. A tak šel v čera s kamarády na pivo a já ráno do práce tak jsem se mu koukla do mobilu i když se to nedělá ale po skušenostech s jeho pitím vím že když se napije rád si napíše inzerát že si někoho hledá a přitom má - měl más ☹ Tak jsem tam koukla a psal si s vdanou ženou a já se ho zeptala jestly chce být s ní řekl že asi jo možná to myslel ironicky a né vážně, ale mně to naštvalo tak jsem mu řekla at jde udělal že jsem ho vyhodila možná svím spusobem ano ale po všem co jsme zažily na psychice z dřívějška jak pil a sáhl na mně atd tak jsem ho vyhodila, ale těd mně to mrzí a chybí mi je to tak těžký být bez něj a je mi doma smutno něco - někdo nám tu chybí snad to někdo chápe když je rozchod čerství a sami jste to chtěly.

mircalla
2. čer 2010

viete co ma dojima? tie militantne mamicky nasich ex....ich syn moze byt aj zlodej ci vrah, stale ich budu obhajovat a kydat na vas.
moze urobil hocico, ich synacikovia budu ti najlepsi....a nezabudnu v celej strednej europe rozpovedat ich verziu pribehu cim skor, aby sa nahodou niekto nestihol dozvediet aj pravdu.
ja teda nastastie aspon toto neriesim, ale vidim, ze tym prechadzate mnohe....

moravanka
2. čer 2010

matka se bude sveho ditete vzdy zastavat a stat na jeho strane. myslim, ze to je normalni.

meandra
2. čer 2010

to jistě, ale mělo by tam být trocha kritiky i vůči vlastnímu dítěti. Přece se ho nemůžu slepě zastávat, když jasně vidím, co je zač a jak se chová. Já měla v extchyni jeden čas spojence, protože sama musela uznat, že se její syn chová jako d....l. Dokonce když jsem se od něj stěhovala, ještě mi pomáhala s čím jsem potřebovala. Ale to jen do té doby, než pochopila, že ten odchod myslím definitivně. Ona žila v domnění, že synáčka jako postrašíme, že přijde o rodinu, jestli se nezmění. (opravdu se dodnes nezměnil a je to už víc jak 10 let).Jenže já už byla rozhodnutá, už jsem k němu cítila jen odpor. A tak když zjistila, že to je opravdu konec, začala mi dělat peklo ze života. Věčné telefonáty, že jsem rozvracečka rodiny atd a úplně zapomněla, co mi její chlapeček pět let vyváděl. Ona se svou povahou by se s takovým člověkem rozvedla podstatně dřív.

meandra
2. čer 2010

Myslím, že větší službu by mu prokázala, kdyby mu řekla, že si za to může sám, ať se poučí pro příště, takhle že nikdy spokojenou rodinu mít nebude atd. Pomoci mu jako máma, ale dokázat mu také říct, že je blbej. A ne se ho zastávat, opičí láskou mu moc nepomohla, on se doteď cítí ukřivděný, i když se mu rozpadla i druhá rodina. Čí vinou si umím představit, ale on je prostě chudinka ukřivděný a má smůlu na samé mrchy ... 😝 😠

mircalla
2. čer 2010

meandra - trefne a vystizneee

bonparuska
2. čer 2010

presne tak ako píšete kočky, opičia láska dokáže ozaj veľa ublížiť, matka ex ho tak strašne zmanipulovala, že ja som zostala pre neho iba vzduch, prvú príležitosť využila nato, aby sme sa rozišli, ale to je aj o tom keby ma mal rád, tak sa nenechá ovplyvniť, ale čo už, nech je len šťastný a nech si zakladá daľšiu rodinu, tú daľšiu nevestu nech mu vyberú a schvália, lebo ja som nebola pre nich dosť dobrá,doteraz nepochopím načo jej robil naprieky, ked oni nesúhlasili s našou svadbou

laila22
2. čer 2010

baby ta moja vie co ma za synka, teda aku ma povahu ale nepriznala by to pre nikym...ako som uz pisala ona mne nezavolala ani raz, preco synko dokvitol domov, ale ohovara ma statocne a este aj svoju kmotru vyslala ku mne do roboty, nech tam vyrozprava pribeh, ja som totiz na MD pritom moja ex svokra vzdy ,,tvrdila,, ja sa do vas nemiesam co robite... 😀 jasne, ze sa nemiesala, ked som jej rozpravala, ze jej syn sa kurvy a ze som nasla v aute pouzity prezervatyv a v kupelni vlasy ked som bola tehuto nech rozprava po rodine a po dedine...a nie, ze mne nestacilo 35 000 na domacnost. p...a jedna chamtiva......ale co vam poviem, kezda ma dost svojich starosti ale najdu si este cas aby robili zlobu...exsvokra ma rakovinu, synkovi sa rozpadlo manzelstvo a tu jej kmotru muz cely zivot nema za nic, podvadza ju, ona ma tazko choru dceru a syna ma inak orientovaneho a mna ona bude v papuli roznasat... pritom ja som na nu v zivote nic zle nepovedala, aj ked sa ma v praci vypytovali na jej synacika...proste vzdy som to zahrala do autu.. aj svagrinu co mam teda ex svagrinu - nikdy sme sa nerodinovali, lebo ona a moj ex sa nenavideli, moja svokra ju stale ohovarala, ja som nikdy na jej adresu nic nepovedala, vzdy som sa este snazila svokru krotit, alebo vyviest ju z omylu alebo som ju nekomentovala a by ste videli ako sa svagrinka teraz zastava svokry... lebo uz zostala ako jedina a najlepsia nevesta, uz nema konkurenciu... baby v tej rodine je len falos a pretvarka... a ja dufam, ze kazdemu sa to v zivote vrati, za tie lzi a zlobu co robia.

laila22
2. čer 2010

bonparuska - ta moja sa na mna tesila a vychvalovala sa po susedoch aku bude mat nevestu 😉 . paradox susedia mi odkazovali, nech tam nejdem za nevestu....lebo tam nevydrzim... no a mali pravdu... u nas to bolo dost o ziarlivosti ziarlila dcerenka aj nevesta.... a to boli spojenkine, no a moj manzelik sa prejavil kratko po svadbe, ked som mu nasla smsk y od nejakej slecny z prace.... takze ja som tam nemala velku oporu, ani podporu a ako hovori bonparuska, keby ma lubil tak ako ma, tak by nikdy nedopustil aby som sa trapila, ked som bola tehu, nenechal by ma samu v tych s.....ch.. on vzdy pozeral len na seba, aby jemu bolo najlepsie...aby si to neposerkal doma s maminkou...

meandra
2. čer 2010

Jsou to slaboši. Můj ex také, když to bylo zrovna v pohodě doma (což u nás bylo zřídka) a máma si mu dovolila něco vytknout, tak se nafouknul a nemluvil s ní, a to i několik měsíců, ignoroval její svátek, narozeniny, tak jsem jí přála aspoň já, abych to nějak zachránila. Když to pak už bylo nahnutý se mnou, šup šup za maminkou, to byla najednou nejlepší kamarádka. Prostě pořád musel být někdo za zadkem, aby se chlapeček necítil opuštěn. A vždycky s tou spřátelenou stranou pomlouval tu momentálně znepřátelenou 😀 , prostě fakt chudák. Dnes už je mi ho spíš líto 😝

filipal
2. čer 2010

@moravanka, su aj spravodlive mamy. ked im zalezi na stasti ich deti, nesmu ich podporovat v zle. vyzaduje to samozrejme urcitu vyspelost matky.
dokazat sa pozriet na svoje dieta nezaujato je velmi tazke, to mas pravdu. ale existuje laska a opicia laska!
v nasej rodine sa otcova mama vzdy zastavala mamy, drzala svojej neveste. to som vzdy obdivovala a bolo mi to prikladom.
ja som napriklad na svojho syna dost prisna a urcite by som mu neschvalovala a nepodporovala ho v tom, aby opustil deti, alebo ich financne nepodporoval a pod... spravna matka musi vediet svoje dieta aj pokarhat a snazit sa ho uviest na spravnu cestu.

dajna11
2. čer 2010

filipal,máš pravdu. mojho ex mama,síce teraz celkom vyhcádzame,ale ked sme sa rozchádzali tak tiež som bola na vine ja.to že pil,a ona vie velmi dobre ako moc a kolko penazí to stálo a j jeho prácu...pracovali spolu a vela krát po nociach mi ho pomáhala hladať.....ale nakoniec on bol ten chudáčik ktorý mal problém a ja som mu nebola oporou. no čo už. je to jej dieťa len ma zaráža že vie ako to bolo,bola pri tom,ale zlá som bola ja a moja rodina ktorá nám pomáhala.aby sme mali čo do úst. terajšia svokra je zlatá.mojho mm VžDY ked sa jej niečo nevidí tak riadne sprdne,aby sa o nás staral,aby sa slušne choval...až mi je to smiešne,ale kvitujem to,

filipal
2. čer 2010

Lizatko, podla mna si sa k tomu skrabancu nemala priznat....u nas su take neuveritelne zakony, ze za materialne skody su vyssie tresty, ako za fyzicke nasilie a vrazdy....
dobre, ze si sa toho chlapa zbavila... keby ti uz dal navzdy pokoj, bolo by najlepsie!

veru kocky, najhorsie ked sa do problemov zapoja este aj svokry! ale nie tak, aby pomohli vsetko vyriesit, ale este viac rozviria vzduch okolo! 🙄

filipal
2. čer 2010

Dajna, tak to mas vybornu svokru! ved si ju aj po tych peripetiach zasluzis... 🙂

dajna11
2. čer 2010

je zlatá. vždy sa pýta aký je MM na nás....on aostala tiež sama so 4detmi,muž ju opustil,tolko sme si pokecali o problémoch ked sme boli rozvedené.....a prvé čo povedala mojmu MM ked povedal že so mnou chodí a mám dieť je.že neopováž sa ju opustiť,lebo bude hlavne trpieť to malé....zltá je fakt. stara škola.

mircalla
2. čer 2010

@leniii - son zvedava ako dopadne to dnesne stahovanie zvysku veci....

lizatko1009
2. čer 2010

@filipal mam advokata ktory tu vec vzal do ruk dnes ma ist na prokuraturu a bude robit vsetko preto aby sa to stiahlo na obvodny, ze boli porusene procesne pravidla a najlepsi gol bol prisla som do tej firmy, kde mojmu ex akoze vydali ten dodaci listok ze hodnota 10cm skrabanca bola 280.54€ a ked som tam prisla ja povedala som ake mam auto aky problem za kolko by mi to prestrekali tak povedali do 150€ zaujimave, ze jemu za tolko a mne za tolko, lebo od 280€ zacina trestny cin a potom s advokatom uz to nejako vyriesime, budem tvrdit na vysluchu, ze auto som neposkrabala a povedala som to len preto, lebo som bola po bitke rozrusena mala som opuch hlavy a chcela som sa mu tym pomstit aby si myslel ze ja, len som nevedela ake nasladky ma zato cakaju 😉 tak budem klamat ako aj on, lebo ja som taka sprosta, ze ja neviem klamat, ale musim sa uz pri sviniach naucit.

maminuska
2. čer 2010

lizatko , nemala by si takto verejne hovoriť že budeš klamať, môžeš mať s tým sakra problémy a ešte máš tu aj fotku. ja som kedysi na inom fore napísala že som muža z domu vyhodila - to ako povedala som že zbal sa a odiď - a on na mna podal trestné oznámenie a oprel sa o toto tvrdenie. 😠 .
Takže pozor na to.

lizatko1009
2. čer 2010

@maminuska hiii? tak dufam, ze to citat nebude

ivisek
2. čer 2010

Dekuju za podporu, nejhorsi je ta bezmoc, kterou ted momentalne citim. Ja jsem se snazila dat mu vsechno a on odesel beze slova rozlouceni, bez toho aniz by neco vysvetlil, jenom s kecama, ze mi nechce ublizit a ze chce byt dal muj kamarad, ktery poslal mailem. Proste zahodil 12 let, vsechno co jsme prozili, vsechny nase spolecne pratele, svym kamaradum nic nerekl, proste zachoval se jako debil. Jenomze ja bych hrozne chtela, aby se vratil a aspon mi to vysvetlil. Proste odejit ze vztahu s vetou, vis ja uz te po 12 letech nemiluju a nepritahujes mne, ale mam te hrozne rad a nechci ti ublizit , pripada odne divny.

maminuska
2. čer 2010

ivisek ver že je to takto lepšie, pretože držať partnera pri sebe silou mocou nie je tiež výhra. Chápem že to bolí, že sa zachoval nie ako chlap, ale máš jedno šťastie že vo vzťahu neboli deti. Odisť zo vzťahu so slovami že už ta nemiluje je u mužov bežné. Nie je to seriozne ale s tým nič nenarobíš. Jediná tvoja šanca ako ho dostať späť, je začať si žiť svoj život, slušne s ním jednať a nebyť na ňom závislá ani citovo ani nijak inak.
obdobným niečím prešla moja sestra, ktorej priateľ povedal že ju opúšta lebo ju už nemiluje ale je pre neho ten najbližší človek. Takmer sa zrútila, nebyť priateľovho brata, ktorý ju podržal. Začala žit svoj vlastný život, chodila cvičiť , na túry, spoločníkom bol takmer jej " švagor " , ktorý bol síce o 4 roky mladší ale .... po čase ro prerástlo do vzťahu. No a čuduj sa svete , bývalý priateľ sa chce vráti t , všade vykrikuje ako mohla ho takto zradiť a že on si myslel že sú si blízky 😉. Sestra to má o to ťažšie , že sa rozhoduje medzi dvoma bratmi a keď si vezme hociktorého z nich za manžela, vždy sa ude stretávať aj s tým druhým. Ale ja si myslím že sa už rozhodla a podĺa mňa správne 😉

filipal
2. čer 2010

fiiiha Maminuska, to je pribeh! ako z filmu! 😝 😅

Ivisek, veru, aj ked ta to velmi boli, skus sa venovat nejakemu zaujmu, chod medzi ludi, nezostavaj sama...
tak budes urcite atraktivnejsia, ci uz pre toho tvojho-"odideneho", alebo pre nejakeho ineho.

dajna11
2. čer 2010

jasná vec že ak si vybrala takmer švagra tak vyhrala a vybarala si správne. lebo vtedy ked je človeku najťažšie a ukáže ten správny človek tzv.do džďa. aj mna podržal po rozpade vzťahu nový kamarát....vtipkoval,robil mi spoločnosť na prechádzkach aby som nebola sama...´´a teraz je to moj manžel 😉 je doležité začať niečo robiť a nenechať sa zožierať tým čo by bolo keby!!!

maminuska
2. čer 2010

no veď ani nám nechcela poveda´t že s kým sa stretáva 😀 . Sama povedala že je to ako s televízie Doma alebo nejakej venezuelskej telenovely 😀

maminuska
2. čer 2010

a ešte ju štvalo to že je o toľko mladší , aj ked mne sa teda 4 roky nezdá až tak veľa u druhých, ja som od manžela staršia o dva roky a popravde som to ešte nepredýchala 😒

dajna11
2. čer 2010

ale ved na veku nezáleží. ja som mala vždy mladších....o 2,3 roky.....a neviem prčo stále za mnou lietali aj o 6r,mladší.....asi som výzorom mladucha🙂)

maminuska
2. čer 2010

no tak dajna, toto mne povedala svokra, mama terajšieho manžela, že ja teda na tých 35 nevyzerám ani zďaleka - milujem túto ženu - a že vraj môj muž vyzerá zasa staršie. No neviem, nie som rada ked sa do hladka oholí 😖

dajna11
2. čer 2010

no niečo na tom bude....mna zaskočili ked sa ma v práci pýtali že či už som mala 30.....a to sme spolu 3roky.....skoro ma šoklo...že teda nevyzerám asi na ten moj vek. a muža robí staršieho ked je trošku zarastený.....to hej.

leniii
2. čer 2010

Ahoj holky, tak jem se dneska v 7 rano sbalila a sla jsem ke kamaradce, abych tady nemusela byt a v zadnym pripade bychom se s ex nepotkali. Za cely den ani jedna sms - kdy treba prijede, nebo ze teda ma vsechno a klice jsou na stole, nebo ze mu to dnes nevyjde.. vubec nic. Pred chvilkou jsem dosla domu a veci jsou tady vsechny. Ted napsal, ze jestli teda muze zitra v 9 rano. To me fakt nastvalo, tak jsem mu napsala sms, ze at si klidne prijde, ale ze ja ho videt nechci a napsala jsem mu dlouhosahlou sms, co si o nem a o jeho chovani myslim a hlavne, ze mi teda uz doslo, ze byl bajecny herec, ktery me musel uz dlouho podvadet a hrat divadylko i pred nasima rodinama a vysledek.. nic neodepsal a ocekavam, ze se zitra ani pro ty veci nestavi. Ja si furt naivne myslela, ze treba přijde s tim, ze se omlouva, jak to udelal nebo ze mi tak ublizil nebo ze budeme schopni jit za par mesicu na kafe a rict si, co je v nasich zivotech novyho nebo tak, ale asi to fakt nepujde. On ma uplne vymytej mozek. Ta holka je fakt prebornice. A ve slepeni naseho vztahu uz ani nedoufam. Vsichni v moji rodine a moji kamaradi by se na neho koukali skrz prsty a asi ani kvuli tomu by ten slepovany vztah nemel sanci.A s tim, jak dlouho mi musel lhat kazdodenne do oci a asi i byla doba, kdy spal s nama obema, tak to fakt ne. Sice ho furt bohuzel miluju a strasne to boli a ta sámota je obcas vazne kruta, ale uz bych mu neverila. Holky, drzte mi na zitra palce. Mam zkousku, na k´terou jsem ani nedocetla knihu, tak to bude asi velka ostuda.

mircalla
2. čer 2010

lenii - take smsky su fajn, ze sa ti ulavi...ale oni na ne nereaguju 1. nemaju na to co povedat, lebo mas pravdu 2. napriek tomu, ze vedia, ze mas pravdu sa citia este urazeni a ukrivdeni
kazdopadne ja si myslim, ze najlepsia strategia je tvrda ignoracia...to funguje uplne perfektne....proste nic nepisat, neozyvat sa, ani mu neodpisat, ked sa ozve, nezdvihat telefon....to je vacsinou to, co druhu stranu zacne stvat, rozmysla, co sa deje a preco neodpovedas. ignoracia je dobra pre ine situacie, ale v tomto pripade urcite.
proste zmiznut z povrchu zemskeho pre neho. teraz si si ulavila, to je fajn....teda mne osobne bolo lepsie, ked som mu to vytmavila, i ked pochybujem, ze si z toho cosi robi, ale mne to pomohlo....ale odteraz najlepsie je ignorovat, hruba ciara. je to nesmierne tazke, nie kazdy to dokaze, ale asi ina cesta nie je. treba si povedat, ze je koniec, s nicim neratas, a z toho vychadzat....a ak sa bude chciet vratit, tak budes v situacii, ze uz s nicim neratas, tak ta to prekvapi....je to lepsia ako situacia, ze sa nadejas pre nieco. taketo sms su ako som pisala ulava, ale nevratia ti ho. momentalne nemozes tu situaciu zmenit, mozes zmenit len svoj postoj k nej.
u teba vidim sancu, ze by ste este mohli spolu pripadne fungovat, neviem preco, ale nejako to tak citim. ale ty sa vnutorne musis dostat do pozicie a nejakeho rozpolozenia, ze je konec. ja viem, ze ho este milujes, a aj si myslim, ze keby sa chcel vratit, tak mu odpustis. ale skus sa nastavit tak, ze si s tym zmierena. zivot ti potom uz nemoze priniest dalsie neprijemne prekvapenia. su muzi co odisli a dosli s dlhym nosom naspat. ten tvoj napriek tomu, co si tu pisala, neni ani zdaleka taky previt, ako tu pisali kocky, vratane mna.
inymi slovami ja nevidim ten jeho vztah s dotycnou ako definitivu, aspon, co si pisala. len ty sa musis nastavit, ze zacinas novy zivot, hruba ciara a nesmies sa upinat na nejake nadeje. my do neho nevidime a neviem ani predvidat, ako sa veci vyvinu, to nevie nik. navrhujem sa co najviac niecim zamestnat.
raz sa pre tie veci zastavi, otazka je, ze preco nedosiel, mozno nemal odvahu, bal sa otazok, konfrontacie....ved mnohi muzi su dost zabeli.....
a drzim palce na skuske, snad to dopadne dobre

mircalla
2. čer 2010

su vztahy, ktore definitivne skoncili a su vztahy, kedy si jedna ci druha strana uvedomi, o co prisla. to preveri len a len cas.
myslim, ze prave tvoj pribeh by mohol byt (i ked nemusel) druhy pripad, ale to sa dozvies neskor. len to treba brat radsej ako som napisala. teda to je aspon moj nazor, mozno nie najlepsi