Rozchod s partnerem. Teď mi chybí

slunicko.
17. črc 2009

Ahoj dnes jsem se rozešla s partnerem a je mi děsně. ☹ Asi napíši celý příběh našla jsem si partnera který se dal na mé dva kluky celkem jsme byly spolu rok a půl z toho pul roku byl v pohodě milej prostě úžasnej,ale pak se to změnilo začal pít byl agresivní a dokonce zabil klukům králička. Pak jsme se rozešly a zas se vrátily, přišel o práci pak jsme byly spolu celý den jsem totiž na mateřský. Jeho máma mi domluvila brigádu v nemocnici takže finance byly na mně. Z ůřadu nebere ani kačku a že by hledal práci to taky ne. A mně zakazoval můj počítač že si stále sněkým chetuji atd nedo mám jen mobil nepochopil že mám moc známích a on ¨nikoho kdo by mu napsal. A tak šel v čera s kamarády na pivo a já ráno do práce tak jsem se mu koukla do mobilu i když se to nedělá ale po skušenostech s jeho pitím vím že když se napije rád si napíše inzerát že si někoho hledá a přitom má - měl más ☹ Tak jsem tam koukla a psal si s vdanou ženou a já se ho zeptala jestly chce být s ní řekl že asi jo možná to myslel ironicky a né vážně, ale mně to naštvalo tak jsem mu řekla at jde udělal že jsem ho vyhodila možná svím spusobem ano ale po všem co jsme zažily na psychice z dřívějška jak pil a sáhl na mně atd tak jsem ho vyhodila, ale těd mně to mrzí a chybí mi je to tak těžký být bez něj a je mi doma smutno něco - někdo nám tu chybí snad to někdo chápe když je rozchod čerství a sami jste to chtěly.

leniii
30. čer 2010

Ahoj holky.. tak jsem opet zde. Potrebuju se vypovidat. Jsem magor a opet jsem sondovala na netu. Jednoduse me zajimlo, co to je za cloveka, ze kvuli ni expritel vsechno znicil. Tak jsem projizdela net a nasla spoustu fotek a pak i jeji profil na facebooku. Mela ho sice nepristupnej, ale tak jsem projela jeji pratele a ejhle.. nasla jsem tam par znamych jmen - nasich spolecnych kamaradu.No zkratka jsem se proklikala a zjistila, ze ji s nimi seznamil jeste v dobe, kdyz jsme spolu byli a je nemela zadne tuseni. Ma tam spolecne fotky s expritelem, samozrejme taky jeste z doby, kdy byl se mnou. A ti nasi "kamaradi" jim tam ty foto komentujou typu - slusi,.. jako dve hrdlicky atd..
Připadam si jako debil. Nejhorsi je videt ten jeho ultra spokojeny vyraz na vsech tech fotkach..
JO. a cetla jsem, jak nekde slecna psala moudro : Kdyz neco opravdu chces, tak se vesmir pohne, abys to ziskala..
Tak to je pak jasny, ze ja nemela sanci, kdyz ona umi hybat s vesmirem 🙂

ivisek
30. čer 2010

Lenii ty jsi blazinek, nezkoumej a nehledej, ja se o to taky snazim. Vcera a predevcirem jsem mela taky spatny dny, nejdriv mne uhanela tchyne, at s nimi jedu na promoci, ze ona ho porad premlouva at se aspon vrati k ni a pak ke mne, ze by jsme ho v tom aute mohli zlomit. tak jsem ji slusne poslala do riti, ze ja nikoho premlouvat nebudu, ze to uz fakt ne. No a vcera byla ta promoce, manzel mel svatek a ja cely den myslenkama nekde u nej, protoze to mela byt posledni promoce na kterou jsme spolu v dohledne dobe meli jit. Vecer jsem mu poslala sms s pranim k svatku, takovou neutralni a nestala jsem mu ani za odpoved. Tak to vidis. No a pak jsem na cviceni potkala nsi dobrou znamou, behem reci doslo na podani teto informace a ona na mne zustala koukat s otevrenou pusou, ze to neni mozny, ze muj muz takovej neni, ze o me porad mluvil atd. Takze jsem se sesypala znovu. Tak moc bych chtela, aby to uz bylo pryc.

laila22
30. čer 2010

leni - ty si riadna masochistka....ja som sa sice rozviedla, ale ex mal v tej dobe tiez uz priatelku, ktoru popieral a tak vsetku zodpovednost hodil na mna ,,ved ona sa rozviedla, bolo to jej rozhodnutie,, ja som ukryvdeny chudacik... no ale chcela som ti povedat, ze mna uz ten rozchod tak nebolel a ulavilo sa mi, lebo ja potrebujem poznat pravdu a mat veci vyriesene..ci je to tak alebo onak... tiez mame spolocnych znamych co ma vyvolavaju na cafe a tak... ale ja nemam zaujem, pocuvat o nom co robi a co jeho kraska a na oplatku vyzvedaju do mna ako zijem, ci si niekoho hladam - ich napr. trapi, ci sa doma nenudim, ked som na MD a podobne veci.. tak som im na rovinu povedala, ze sa nechcem bavit o nom a nebudem uz chodit na vysluchy... lebo ma to tiez na 2 dni vzdy rozhodilo... a ja nechcem vidiet napr. ziadne spolocne fotky a netuzim ani krasku vydiet ani poznat, lebo viem, ze by to bolelo a uz vobec nepremyslam a nepredstavujem si ako mu je s nou.. to je fakt tyranie, tak s tym prestan.. zacni zit svoj zivot a nepatraj a sustred sa len na seba a svojich priatelov 😉
a zrejme spolocny priatelia boli viac jeho priatelia ako tvoji...mne napr. zostali vsetci moji priatelia aj po rozvode...zo spolocnych - teda viac jeho priatelov ani jeden.. 😉

mircalla
30. čer 2010

no ja by som to tiez asi nechcela vediet, co je ta osoba zac.....nijako to nepomoze, len ublizi

ivisek
30. čer 2010

Lenii holky maji pravdu, pokud ti pratele se zachovali tak jak se zachovali, tak je nech plavat. U nas nastal pravy opak, vsichni nasi znami jsou se mnou, dokonce i nejblizsi manzelovi kamaradi, ktery on zna podstatne dyl nez ja. Jenom ze je to i o tom, ze jim svym zpusobem taky ublizil svoji neuprimnosti a tim tomu dal opravdu korunu.

leniii
30. čer 2010

jj, nijak to nepomohlo 🙂 Mate pravdu - opět.

dajna11
30. čer 2010

@leniii tak prečo sa nimi neriadiš ked mju pravdu?si mlada žena bez záväzkov,volná,neskončila si na ulici,máš prácu a priatelov?čo ti chýba?jeden úbožiak ktorý ťa klamal?ktorý si robil z teba dobrý den a nemal ani za tolko ti povedať že mu niečo chýba,že je niekto medzi vami?za takým fnukáš?ved to je pod úroven nie?sa pozri okolo seba,svet je plný ludí,mužov...isto je niekto další a lepší a ten si ťa zaslúži len ked sa budeš takto mordovať a obvinovať a stále vrtať v minulosti tak ty ho nikdy neuvidíš.......

holcli
2. črc 2010

Ahoj holky,
tak se i já přidávám ☹
Po 6 letech...ani nevím, co teď psát, je to hodně čerstvý a hodně to bolí, myslela jsem, že je to ta pravá láska na celý život...evidentně jsem se spletla a teď se jen bojím budoucnosti co budu dělat...musím se vrátit nejspíš k rodičům, nemám svůj byt, bojím se, že budu přemýšlet co dělá, s kym zrovna je, bojím se, že až ucítím na někom vůni, terou používá, že to nezvládnu...
Nevím jak to zvládnu, proč se to musí stávat?

ivisek
2. črc 2010

@holcli Klidne se vypovidej, jiank to nejde a musi to jit ven. To jediny cloveku pomaha, ze vyventiluje to. co se mu honi hlavou. Ja ac mam kde byt jsem taky u rodicu a jsem ohromne rada, ze je mam, protoze nejsem uplne sama. A ver, bohuzel se to stava a je na tech, kteri byli opusteni, aby se s tim poprali a nastartovali se dal.

olgas
2. črc 2010

Ahojte holky,

tak jsem si tady přečetla teda jen jednu stránku, zažila jsem si to taky, po cca 15 letech jsme se rozešli, bylo to pro mě hrozný, stejně jako vy jsem věřila , že to je láska na celý život atd. Ale to bohužel není jisté nikdy. Dost dlouhojsem potom byla sama, našla jsem si podnájem, prožívala taky prázdný večery , ale našla jsem si novýho koníčka a trávila hodně času s kamarádkama a tak, taky jsem si našla nové přátele. Teď už je to dávno za mnou, ani nelituji , že jsem se rozvedla, mám nového přítele, který je super a mám s ním 5-ti měsíční mimčo a jsem štastná, jak jsem dosud nebyla. Holky nebojte, ono se to spraví, najdete si nové partnery a lepší. Nepátrejte po těch svých ex, ono to totiž jenom drásá srdce. Spíš se zkuste pustit do něčeho nového. Vím, že se mi to kecá, když teď jsem šťastná..... Ale vy budete určitě taky za nějaký čas. Zkuste ten čas využít k tomu, že se někam podíváte, vyrazíte na dovču nebo výlet společně s kamarádkami, které jsou třeba taky ještě samy. Až budete mít rodinu, tak to bude zase jiné, věřte mi.

holcli
2. črc 2010

@ivisek - díky...já si momentálně připadám jako kdyby mi to ještě nedocházelo...takže jsem chvíli ok a hned další chvíli je mi strašně zle, propadám uplný beznaději a všechno je špatně...
Nějak to nedokážu vstřebat, připadá mi, jak kdybych na to celé koukala jen z dálky a jako kdyby se to nedělo mě...
My sice měli občas neshody, to je asi normální, ale on mi připadal jako Ta osudová láska, já mám strach, že na něj nikdy nezapomenu a vždycky budu milovat jeho i když třeba budu s někym jiným, já nevím jak bych to popsala...
Prostě se mizničilo něco čemu jsem strašně věřila udělala pro to cokoliv a najednou není nic...
bojím se víkendů, dnů volna, že nebudu mít najednou co dělat...
Opít se taky nemůžu protože to by mi bylo tisíckrát hůř.
Mám takovej nepoužitelnej mozek, nemůžu se na nic soustředit, ach jo...
Já všeobecně nemám ráda změny a tohle je dost zásadní změna...
Já nevím jak to vůbec dopadne, momentálně nekomunikujeme, já ani pořádně nevím na čem jsem.
Omlouvám se jestli je to zmatené, ale takový zmatek mam v hlavě.
Hrozně bych si přála klid, zázemí, rodinu, partnera, u kterého budu vědět, že o mě opravdu stojí...

holcli
2. črc 2010

Já už jeden rozchod zažila, po 7 letech mi poslal zprávu, že už se nevrátí domů ☹
Je to 6 let zpátky, je pravda, že teď už si ani nevybavuju, jak mi bylo, vím, že jsem se strašně trápila, nechápala jsem to, ale je fakt, že teď už si na to ani nevzpomenu.
Myslela jsem si, že už jsem si tu smůlu vybrala a budu štastná...tak asi, zase všechno budovat znovu, já už na to nemám sílu...připadá mi zbytečné o něco se snažit, když se to pak z hodiny na hodinu všechno změní.

ivisek
2. črc 2010

@holcli Tohle vsechno je normalni, neboj. Ja jsem na tom uplen stejne, jenom uz je to skoro 5 tydnu, co manzel odesel, tak uz ty zachvaty smutku jsou mene caste. Taky nemam rada zmeny, za nas vztah jsem bojovala, stavela se na hlavu a odstrkovala usima, ale manzel nechtel. Veta pres vsechnu tvou snahu necitim zmenu mne dostala. Pritom ja jsem dala vsechno a on jenom prijimal a o nic se nesnazil. Proste to tak chtel a chtel ji za tou slecnou a ze mne delal blbce. Vis ponizila jsem se dost, takze kdyz odesel tak jsme si zatim vymenili par mailu, ale spis technickych, a vic s nim nekomunikuju, protoze vim, ze na to nemam. Protoze prosit ho, aby se vratil,opravdu nechci. I kdyz bych za to dala kdovico.

ivisek
2. črc 2010

@holcli Tak to ti nezavidim, podruhe. Muj muz odesel po 12 letech, byl to pro mne vlastne jediny a pr¨vni dlouhodoby vztah.

holcli
2. črc 2010

@ivisek - já měla první vztah od 17 byli jsme spolu skoro sedm let, skončilo to kvůli jiné slečně, za dva měsíce už čekali miminko, pro mě to bylo peklo, ale postupem jsem dospela k tomu, že to byla spíš taková dětská láska, první vztah a já brzo potom potkala současného přítele (expřítele?) a byli jsme spolu skoro 6 let...právě proto, že už jsem měla jedno peklo za sebou, jsem se toho hrozně bála...že se to stane znova...možná jsem to nakonec přivolala...
jenom nechápu tu změnu, kde se stala, že mě dokáže takhle ignorovat, jako kdybych neexistovala...chodí po bytě a dělá,že tam nejsem, já na něj mluvím a nic, jako kdybych byla duch...já na tohle nemám nervy, takže jsem vybouchla, odešla jsem do práce, a on nereaguje na sms na volání a napsal mi jen, že chce klid a at si dělám co chci, že už ho to nezajímá a je mu to jedno...já nevím...problémy se snad dají řešit normálně, komunikací a ne tohle.
přesně jak píšeš ty, ponižovat se nebudu, takže to tak asi nechám být, přes víkend si odstěhuju věci a tím to skončí...
nopravdu se bojím toho jak to ted zvládnu...

ivisek
2. črc 2010

Takze jsem na tom vekove hodne podobne, mne je 31, touzila jsem po rodine a dopadlo to takhle.
Ja taky premyslim, kde se stala zmena, proc se nechal uhnat nekym jinym, navic jezdil domu a ona pry byla uz tri mesice tehotna. Nerozumim tomu, nerozumim jemu, ale nenadelam s tim nic, proste je to tak.
Ty jsi nic neprivolala, proste se to stalo a ty to zvladnes, odstehuj se a cas ukaze, jak to bude dal.

holcli
2. črc 2010

@ivisek - já ti "závidím", že už máš 5 týdnů za sebou...momentálně nevím jak přežiju ty 4 volné dny...tak jsem se na ně těšila a ted se jich bojím. třeští mi hlava...je to hrozný, nesmím se tím nechat tak ovládat...já nemám ráda, když je mi špatně nebo jsem nemocná, že nemůžu fungovat na sto procent a tohle mě hrozně ničí...chtěla bych být normální, nějak se s tím vypořádat co nejlíp a netrápit se tolik...
uvidím jestli se přítel vůbec ozve, je pravda, že jsme se dost ošklivě pohádali, asi jsem taky byla hnusná, ale mám k tomu své důvody, rozhodně ne malicherné, akorát on je dost velký sobec. tak uvidím jestli mu budu stát za to, aby mě dokázal pochopit, nebo kvůli své sobeckosti radši zahodí náš vztah...ve chvílích kdy je mi tak nějak líp, si říkám, že je to možná i dobře, že to asi tak mělo být...
Já vím, že to zvládnu, nic jiného mi nezbývá, vraždit se kvůli tomu nebudu...
A dodáváš mi sílu i ty, tím jak píšeš...říkám si, že to zvládnout jde. Zdáš se mi jako hodně silná ženská a takový já mam ráda...

vlastovka385
2. črc 2010

@holcli Tvůj expřitel je teda abych to řekla eufemisticky nezralá osobnost a zbabělec, takhle se přece ze šestiletýho vztahu neodchází, že toho člověka budu ignorovat. Nevím, co se mezi váma stalo, ale tohle chování je hrozný, jako kdyby k tobě už neměl žádnej respekt. Holky, hlavu vzhůru, málokterá z nás prožije život s osudovou láskou, taky jsem jednu měla, myslela jsem, že je to ON, a proto jsem byla schopná dělat neuvěřitelný věci, pod moji důstojnost, protože jsem si nakresila pohádku, jak jsme spolu a všecho je růžové. Samozřejmě že to nedopadlo, teď mám manžela, se kterým to není žádná romantika a létání v oblacích, ale je nám spolu dobře, můžem se na sebe spolehnout, máme krásný, zdravý dítě, a o to asi v životě jde. Nejlepší je, když člověk zůstane s tím, kdo ho nejmíň se*e 😀 .

filipal
2. črc 2010

@vlastovka385 to je dobreeee! 😀

daska28
3. črc 2010

Ahoj holky, také se k vám přidávám.
Od 29.6. jme na tom stejne manžel se po deseti letech co jsme spolu byli tj. necelých dvou letech manželství, sbalil a odešel. Je pravda že se to táhlo od začátku kvetna, kdy jsme mu v obil objevila zamilovné smsky. To mi tvrdil že o nic nejde,.. chtel ajsem at to ukončí a náš vztah zachrání, prý to ukončoval čtyřikrát a marne. No nakonec jsme zjisltila že ta baba je ješte vdaná, ale rozvádí se a má petiletého synka. No me omylo když jsem tohle slyšela.
Jinak my jsme si plánovlai společnou budoucnost, nebo asi já spíš plánovlaa, stavíme domek, tak ted nevímjak to s ním bude, a to jsme před finálem tj omítky, podlahy,... je to muj vysnený domeček, ale na jeho dokončení sama nemám, a na další život v nem sama takéne.
Ten první den po tom šoku že si vybral tu s dítetem jsme obulela amusel a se i vykecat. No pak další den jsme to nejak dala, s tím že mi chodily sms že domek dokončíme i kdyby to mel celé hradit sám,..... že ví že se zachoval jako magor.....
no ale smsky skončily a já dnes jsem opet v pekné depce.
na jednu strnu bych ho chtela zpátky, jen nevím jeslti bych mu odpustila to že me podávdel s jinou ikdyž tvrdil že s ní nic intimního nemel, ale to že už byl s jinou me dost raní. Navíc nevímkde strávil tu první noc sám a hlavne me deptá to že nevím kde je ted, zda s ní či ne.....
No jsme totalne uplne z toho neštastná.
Navíc pracujeme spolu, tkaže ty první tři dny jsme si vzala volno a chodila do práce až on tam nebyl a jen mu nechával ana stole vzkaz, horší to bude ale příští týden.
Navcí jsm ese těšila na krátkou dovolenou s tanečním programem a ted proste to vše padlo a já nevím jak dál.
Navíc ty dny ted volna jsou nekonečné a to je teprv sobota. Zítra sice me navštíví kámoška, ale stejne toje chvilka rozptýlení a co pak ty večera o samote,......
Stejne nedokážipochopit jak to mohl udelal. jepravda, že od začátku roku s enakupilo spusty probému, domek, práce, zdraví,.... ale i tak si myslím že s dobor vůlí a hlavne kdyby o tom mluvil se to dalo překonat a ne dojet to tak daleko.
Jsme s nrvalma nekde, už jsme shodila 8 kg naši místo abyl me podpořili tkami říkají anorektičko, což me deptá ješte více. Jez , jez, tyto slova josu neco neskutečného když žaludek odmítá potravu.
Nevím co dál.
No aspon jsem se tu trošku vypsala, ale i tak to nepoáhá. Dnes jsme si našl ai stránky manželské a partnerské poradny tka asi budu muset ji navštívit, když už ne s manželem tak aspon sama at me dají dokupy.
Norší je že jsme plánovali mimčo, neb mi je 31 let. No kadž si představím že od svých 20 se známe navíc to byl první vážný vztah, tka mi je ješte víc dobreku.

ivisek
4. črc 2010

@daska28 tak kdyz jsem cetla tvuj prispevek, tak jsem cetla trosku sama sebe. Stejny vek, plany na miminko, 12lety vztah - prvni vazny, 5 let manzelstvi, akorat my uz domek postaveny a rok v nem bydlime. Muj muz odesel k jine slecne se kterou je pry tehotna. Co k tomu rict? V okamziku, kdy zustanu sama nebo sedim v nasem aute, tak naskoci myslenky a brecim jako zelva, chtela bych aby byl u mne, objal mne a vsechno bylo v poradku. Priserne mi chybi to mit se k nekomu pritisknout a vedet ze bude lip. Vim, ze to v posledni dobe daval nekomu jinemu a ja se snazila jak pise vlastovka nekdy az pod hranice sve dustojnosti a nebyylo to nic platne. Dasko drzim ti pesticky, at je lip, ale hrozne dlouho to trva a clovek se v tom placa a nevi jak dal. Je pravda, ze ja za posledni tydny prakticky nestravila vecer doma, proste jsem pord v pohybu a nekde venku, abych se udolalla a pak aspon trochu spala. Takze bojuj a klidne pis.
@holcli Mozna pusobim jako silnej clovek, na mozna je to tim, ze mam za sebou veci, ktery bych nikomu neprala. I na s vztah byl priserne dlouho boj s jeho rodinou, pred svatbou jsem poslouchala, ze se pro jejich rodinu nejsem dost dobra, proste boj. Vzdycky jsem se snazila, aby to klapalo,presto vsechno je manzel s tehotnou milenkou a ja se pekelne trapim.
Ted se ta informace dostala mezi lidi ve meste, kde bydlim a tak myslim, ze mne ceka par pekelnych tydnu, kdy se budou lidi starat. Navic ja pracuju mezi lidmi, jsem hodne videt, tak moje psychika dostne asi dalsi ranu. Manzel to vyresil nejlip, odstehoval se 60km daleko a je vysmatej.

suzana121
26. črc 2010

Hm MNELA SEM POCIT žE NENAVIST K EX ZE ODEšEL KED SEM MALEHO čEKALA A OBJEVIL SA KED MNEL 8 M ROBYL SI ZE MNA P.... .Ze taku nenavist citym len ja🙂 A pokažde ked otevre pusu a chce ty jeho nahradne termini a nevim co by sem mu ju najradši rozbyla nenavidim ho že ani malem neskusi co to je byt otcem a starat sa .A kor ked ma ma mali zdravotne problemi a vubec on ho opustil a pripravil o všetko mam pocit že ho neprestanu nenavidet a budu mu to nadale davat patrične vyžrat kor po tem co sem chcela vyživne na maleho popisal na sude o mne pritem to byli lži

sayast
4. srp 2010

ahoj holky
bohuzel se radim mezi vas i ja 😔

vlastovka385
4. srp 2010

@sayast Holka, tak zrovna v Tvém případě si myslím, že je to bohudík, ne bohužel, podle toho, co jsi psala v jiných diskusích. Bude to fajn, neboj se, nějaký čas budeš muset zatnout zuby a vydržet, ale zvládneš to a bude vám s Julčou krásně.

sayast
4. srp 2010

@vlastovka385 dekuju. ja vim ze je to nejlepsi. jen to zrovna neprobiha tak jak bych chtela. jako rozumny lide. a jeste z toho vychazim ja nejhur a on jako chudacek 😔 . navic se chce o malou soudit, ale to asi vetsina chlapu co nejsou uplne normalni

vlastovka385
4. srp 2010

@sayast Toho se vůbec neboj, pokud nepiješ, nefetuješ nebo nehraješ automaty, tak nemá šanci malou dostat. Schovej si všechny fotky, jak malou koupeš, mazlíš se s ní a tak, aby Ti je nesmazal a v případě potřeby je můžeš předložit u soudu, ale já si nemyslím, že to bude nutné. Přeju hodně síly, zhrzenej chlap vždycky kope kolem sebe, můj táta si k soudu přivedl svědka, kterej měl dosvědčit, že se máti o nás nedokáže postarat, a ten člověk ji viděl jednou v životě na nějaké společenské akci. Taky máti vyhrožoval, že zažádá o svěření do péče, když se ho soudkyně ptala, jak se o nás postará, tak začal něco blekotat o nějaké tetě, která nás bude hlídat, samozřejmě, že mu to zamítli, a když vycházeli ze soudní síně, tak se ho máti ptá, a co bys jako dělal, kdyby ti ty děcka opravdu svěřili a on, že by máti požádal, aby se o nás dál starala. A ona mu říká, tak jako já bych se o ně starala a Tobě bych platila alimenty??? A on na to, no já jsem chtěl jenom vědět, jak daleko jsi ochotná zajít.....

astrane
4. srp 2010

přítel se taky soudil o dceru-chtěl s ní zůstat doma na mateřské.Jeho ex se během té doby -cca 6 měsíců-stihla asi 4x přestěhovat a 2x vyměnit přítele,takže měl aspoň nějakou šanci...a stejně zůstala malá u matky.On sám řekl i u toho soudu,že o malou se jako matka stará a podle něj dobře,takže zůstala v její péči.On to nesl hodně špatně,ale dál už do toho nevrtal....Takže pokud seš normální ženská,tak jeho šance jsou minimální....neboj...navíc vaše malá je ještě hodně maličká,tam jako chlap nemá asi moc šancí....ale je fakt,že mě by to na klidu taky nepřidalo....ještěže ten můj o děti zájem neměl-teda o to starat se o ně.Dobře ví,že to s prací nejde moc dohromady,zvláště když jezdí po delé rep. a vrací se všelijak....

sayast
4. srp 2010

az na to ze si dam pivco ted venku kdyz jsme treba na pisku a jen 1-2, tak mam svedomi ciste
citim se strasne provinile. jeho kamaradi jsou celkem na me strane,ale MM je z toho pry uplne v prdeli, snad se pry chtel i pokusit zabit 😔 . pry se u nej musi stridat a hlidat ho ☹
do toho mi sebral naseho psa a ten chudak s nim asi celou dobu sedi v hospode, granule nema
vim ze je to pro nas nejlepsi reseni, ale je mi ho strasne lito 😔

sayast
4. srp 2010

jinak abych popsala nas vztah a mozna si i trochu ulevila 😅
po 3 mesicich intenzivniho vztahu a okamziteho bydleni jsme planovane otehotneli a za dalsi 3 mesice se vzali. v tehotenstvi jsem se mela jak princezna, na rukou me nosil, varil, uklizel, nemusela jsem nic. u porodu byl a byl velice pozornej a milej. po porodu to zacalo, nejdriv sem tam hadka, pak zacal zarlit (jako ze mam 3 tydny po porodu milence a tak). pritom ja do roka male byla totalne izolovana od sveta. jediny s kym jsem byla tak s mamkou, to mu strasne vadilo, nemel ji rad, pritom nam platila hypo, se vsim pomahala, kdykoliv pohlidala. pak se jeho bratr rozesel s pritelkyni a zacal ho tahat po hospodach (do te doby nechodil). nejdriv jednou tydne,pak 2x az z toho bylo denne. ja vecne sama, jen s konikem. na toho taky pak zalil a byl jen alergicky kdyz videl uvodni stranku, nedejboze jsem prispivala. juli mel venku sam celkem tak 10x od narozeni, s nicim moc nepomohl. sex byl tak 3x tydne, i to mu prislo malo. ale ze by se nejak snazil aby se to zmenilo, to moc ne. julcu vozit nechtel, asi mel pocit ze bych mela moc volna pro sebe. pak se zacali pridavat i nadavky a vyvrcholilo to pred necelyma 2 mesici, kdy byl opily a nechybelo moc a doslo i k fyz. nasili 😔 . v te dobe jsem rekla a dost, ze s nim byt nechci. on se v te dobe zacal hodne snazit, pomahat, byl fakt milej, ale me se do toho vseho ozval kamarad ktereho znam 9 let. nejdriv jsme si obcas napsali pres fb, pak i sms, nakonec s nama obcas zasel na pisek, az jsme se do sebe zamilovali. ale on me do niceho nenutil a ja si to chtela nejdrive vyridit doma. protoze jiny muz NENI a NEBYl duvodem rozchodu. jenze v utery jsem zapomnela vymazat vsechny zpravy a on mi v noci vlezl do mobilu. od te doby je pryc a nenavidi me. domluva nei mozna zadna ☹
ty zpravy rozhodne nebylo pro nej prijemnny cist, bylo tam ze L. se do me zamiloval, ze ma juli rad, ze by s nama moc rad byl...
takze po tom vsem, jak se ke me choval, jsem ta nejhorsi "kurva" ja, protoze pro nezasvecene to vypada ze ja ho podvadela a nasla si jineho a on je ten chudak
jeste s L. jsme si dali jen pusu, nic vic. takze nejake extra podvadeni to nebylo,ale zaroven bylo.
a jeste k MM, na verejnosti se vzdy prezentoval jak se milujem a mame krasny vztah. malokdo ale videl co se delo za dverma 😔

daska28
5. srp 2010

@sayast Ahoj tak já sjem vlastne v opačné pozici. Tvým mužem. Neb jsme také objevila smsyk,...... Akorát že z pohledu mého muže on je ten chudáček, kterému je ubližováno, přitom on je ten kdo zahnul.
Jinak to okolí to samé nikdo tohle netušil a mnozí ani netuší. A jiní za s tohle nechápu, že on mohl.
Ted mi včítá že kdybych já honesledovala,... tka neodešel. Jo jenže ten hlavní důvod proč neníneco dobře je ten, že on májiný vztah, kteý jak řekl, kdybys nelezla kde nemáš tka mohlo být vše v pohode. No ale když se nekdo chová uplne jinak než po celých 10let. Toho si nejde nevšimnout.