Rozchod s partnerem. Teď mi chybí

slunicko.
17. črc 2009

Ahoj dnes jsem se rozešla s partnerem a je mi děsně. ☹ Asi napíši celý příběh našla jsem si partnera který se dal na mé dva kluky celkem jsme byly spolu rok a půl z toho pul roku byl v pohodě milej prostě úžasnej,ale pak se to změnilo začal pít byl agresivní a dokonce zabil klukům králička. Pak jsme se rozešly a zas se vrátily, přišel o práci pak jsme byly spolu celý den jsem totiž na mateřský. Jeho máma mi domluvila brigádu v nemocnici takže finance byly na mně. Z ůřadu nebere ani kačku a že by hledal práci to taky ne. A mně zakazoval můj počítač že si stále sněkým chetuji atd nedo mám jen mobil nepochopil že mám moc známích a on ¨nikoho kdo by mu napsal. A tak šel v čera s kamarády na pivo a já ráno do práce tak jsem se mu koukla do mobilu i když se to nedělá ale po skušenostech s jeho pitím vím že když se napije rád si napíše inzerát že si někoho hledá a přitom má - měl más ☹ Tak jsem tam koukla a psal si s vdanou ženou a já se ho zeptala jestly chce být s ní řekl že asi jo možná to myslel ironicky a né vážně, ale mně to naštvalo tak jsem mu řekla at jde udělal že jsem ho vyhodila možná svím spusobem ano ale po všem co jsme zažily na psychice z dřívějška jak pil a sáhl na mně atd tak jsem ho vyhodila, ale těd mně to mrzí a chybí mi je to tak těžký být bez něj a je mi doma smutno něco - někdo nám tu chybí snad to někdo chápe když je rozchod čerství a sami jste to chtěly.

bonparuska
26. kvě 2010

emily tak to ti moc želám aj ty si mala také obrovské šťastie ako filipka, obom vám to moc kočky želám a prajem hrozne moc krásnych a spokojných dní so svojimi miláčikmi
ja si to ani predstaviť neviem byť s niekým iným, hlavne preto lebo som si toto obdobie tak neako vysnívala a dopadlo to pre mna katastrofálne, chcela som sa usadiť, mať svoju rodinku a nie takto ako to je, a už vôbec si neviem predstaviť ísť niekam von baliť chlapov, mne to bude veľmi dlho trvať, škoda že nie som ten typ ako môj ex, čo sa otrasie a hned má novú známosť

emily76
26. kvě 2010

bonparka.. ja som svojho terajsieho muza stretla na nete.. 😎

dajna11
26. kvě 2010

možno to je povrchné..ale j ja mojho MM som stretla na nete....potrebovala som si len tak pokecať,bola som čerstvo po rozchode...ale od začiatku sme sa len smiali a smiali 🙂

emily76
26. kvě 2010

dajna.. preco by to maly byt povrchne... aj my sme sa zo zaciatku stale smiali.. dokonca ked som si pozerala postu v praci, tak sefka raz.. ze co vam je na tych fakturach take smiesne... 😎 😎 No jej urcite budem hovorit...starej dievke... 😉 A vidis... od smiechu preslo aj k inym veciam....

dajna11
26. kvě 2010

ja neviem,niektorí sa na to tak pozeraju....že na nete nič dobre nieje anikto normálny.....ja som tam spoznala aj milých ludí.nie su tam len úchyly ako si myslia🙂))
prosto som napísala niekomu kto mi vyčaril usmev znovu na tvari. vždy ked som šla domov z práce som sa nevedela dočkať čo si od neho prečítam..akú somarinu...cele večere a noci som trčala pri pc.a nelutujem to.

filipal
26. kvě 2010

kocky, fiiiha, ste sa rozpisali.... 😨 😨 🙂 🙂 🙂

ja poznam tiez dost ludi, co sa spoznali cez internet...ved teraz ani nie je vela inych moznosti.
podla mna to je dobra volba, ved nemusite sa hned stretnut...

Emily, som rada, ze sa to u vas dobre skoncilo! 🙂
Bonparuska tebe dakujem, ze si taka prajna! neboj, aj na teba stastie caka. 😵 inac aj Dajna ma uz noveho muza.
takze, zda sa, ze predsa sa len v zivote vsetko na dobre obracia. 🙂

vichy77
26. kvě 2010

baby pridavam sa, manzela som spoznala cez inzerat na nete. niekedy treba stastiu napomoct 😉

dajna11
26. kvě 2010

juj baby ved ked som bola doma sama a mala dieťa,kde by som mohla chodiť randiť?či niekam si vyraziť aby som dakoho spoznala?to nešlo,iba občas....a aj taký muži vekom blíizko mojmu nikam nechodia na discoteky....a ktorí chodia tak atkích ja nechcem 😉 takže vela možností nebolo,a eešte pracujem aj v čisto ženskom kolektíve....nijaké šance. toto bol dobrý sposob...najprv sa oťukať lebo aj podla slov a písania sa dá vela o človeku zistiť...nebojte sa....všeko bude ok,tak ako má byť..možno k tomu len treba čas!!aj mne to trvalo 4roky.

leniii
26. kvě 2010

Ahoj holky. Tak už je to měsíc, od toho dne, kdy jsem se dozvěděla, že se muj přítel zamiloval jinde. Došla mi spousta věcí.. Za prvé není možný, aby to s ní netáhl už dlouho - hned jak odesel, tak s ni začal veřejně vztah, ona opustila přítele, se kterym ma koupeny dum, hypoteku.. A za druhé, že mu na mě snad už ani trošku nezáleží. Je to měsíc a on má furt v nasem spolecnem byte veci. Odnesl si asi jen dve tasky.. nenapise, nezavola jestli treba nepotrebuju s necim pomoct.Vi, ze se budu stehovat a totalni nezajem. Nechapu, jak je mozny, ze me dokazal tak rychle vyskrnout ze svyho zivota. Jak se dokazal tak rychle srovnat s tim, ze ja nebudu ta nevesta na jeho svatbe, ze hladit tehotny brisko bude nekomu jinymu, drzet za ruku u porodu taky jinou.. proste cokoliv se v jeho budoucnost stane, bude beze me.. citim se strasne sama, ale na druhou stranu si nedokazu predstavit mit nekoho jinyho. Ja proste nic z toho nechapu..

bonparuska
26. kvě 2010

leniik ani ja to nikdy nepochopím, ako sa môže láska tak rýchlo vytratiť, ja už nikdy nechcem tak milovať, pretože všetko čo mi spravil ma hrozne bolelo a ešte aj bolí, a to že to môj ex dokázal v tomto najkrajšom období, tak to je aj na mna dosť, ale to určite nebola láska a ani u tvojho partnera, toto človek čo ľúbi spraviť nedokáže

filipka ahoj, a aj dajne zo srdiečka želám aby to vydržalo a aby ste boli v živote stále len šťastné

leniii
26. kvě 2010

JO, a taky mi doslo, ze se už nikdy nevrati.. Že se ted oba - ona je už jednou rouzvedena, ted dalsi nepovedenej hypotekovej vztah, jeho se cela rodina zeptala, jestli nehodou neni debilm že me opousti.. No, jednoduse ze se ted oba budou ultra snazit, aby jim to vyslo. Uz jenom proto, aby sami sobe dokazali, ze to jejich rozhodnuti odejit od svych partneru bylo spravny a taky vsem okolo.. Je mi z toho fakt spatne. Vsechny ty kecy o nasi spolecny budoucnosti mi ted pripadaji jako velka hromada lži.. Nejvic me stve, ze se nikdy pravdu, jak to opravdu bylo nedozvim.

bonparuska
26. kvě 2010

úplne ťa chápem lenii, všetko to boli iba žvásty a lžy, ja ked som si prečítala sms, ktoré mi dávnejšie písaval, ako sa strašne na našu rodinku teší, ako ma nikdy neopustí, akí budeme šťastní....ach nechutné klamstvá, a nakoniec ma odkopne ako použitú hračku, presné dôvody sa nedozvieme nikdy prečo spravili to čo spravili, ale jedno viem je to obyčajný KLAMÁR

mircalla
26. kvě 2010

lenii - moj to iste. opustil mna a nenarodene dieta kvoli inej zene. este aj zatlka. neviem kolko to trva, ale zistila som to podla totalnej zmeny spravania, ktora nastala asi v polke marca. tiez nezavola ci daco nepotrebujem, ako sa mame....a ak nahodou hej..(stalo sa to raz), ze mi pomoze s nakupmi, tak na poslednu chvilu ma zrusil a povedal,ze ma tenis, co sa neskor ukazalo ako dalsia loz
nastastie stare sms som zmazala a aj kebyze ich mam, necitam ich, naco sa tryznit

leniii
26. kvě 2010

taky nechápu, jak je možný, že i ten den, kdy mi to řekl, že se zamiloval a odchazi, tak normalne prisel domu, dal mi pusu, objal me, zeptal se , jak se mam a bla bla a pak mu najednou zacaly chodit jako uz od rijna kazdodenne sms.. a pak dve hodiny na to, mel strasnou potrebu mi rict, ze me nemiluje a ze musi odejit..nechapu, jak se mohl nekdo, kdo byl ochoten vas nosit na rukou a fakt vas mel rad ( ja vim, ze mel) se dokaze tak strasne zmenit a delat, ze neexistujete. nejhorsi je ted pro me potkavat tehulky a nebo zamilovany pary s kocarkem.. Toto byla jeste pred mesicem moje budoucnost..takhle jsme si to planovali a najednou nemam jit ani s kym na obed. Vubec nechapu, kde se treba s nekym seznamim.. ja v mym okoli nemam fakt nukoho, s kym by mi stalo treba jen se obcas vidat. Kde jsou nezadani muzi, kteři za to stoji??

leniii
26. kvě 2010

holky, uplne se za sebe stydim, když tady fnukam, ze me opustl pritel po 6 letech a z toho 3 letech spolecnyho bydleni, když vas ty blbci opustili tehotny nebo s mimcem.. Ja se fakt omlouvam, ale opravdu si nemuzu pomoct.. Uz jenom to, ze s nim nikdy to dite mit nebudu si nedokazu predstavit. S nim jsem si ho moc prala. Ja si myslim, ze toto je jen muzska zalezitost se dokazat odstrihnout, takhle moc nekoho zranit, zmenit mu nedobrovolne zivot a ze dne na den začit říkat nekohmu jinymu, jak ho miluje a budovat si budoucnost jinde. Ja si pripadam uplne ztracena, snad bez sance na jeste stastny zivot. Prijde mi, ze me uz nikdy nebude mit nikdo tak rad a hlávne, ze ja uz nikoho nebudu mit tak bezmezne rada..

leniii
26. kvě 2010

A taky dobrý je, že ta jeho KAMARADKA se na me strasne vyptavala. velou dobu jejich kamaradstvi sondovala, co mu na me vadi, co treba spolu resime, co delam, jaka jsem, co mi na nem vadi... No, je to uplne jasny.. Sestavovala si navod, jak byt bajecna, skvela, co ji nesmi vadit atd. Ty žensky jsou fakt mrchy!

filipal
26. kvě 2010

Lenii, vobec sa nemusis omluvat, to je samozrejme, ze sa musis z toho zialu vyrozpravat, vypisat....
kludne pis o vsetkom, co ta trapi. tu na koniku sa vzdy najdu ludia, co ta povzbudia. 🙂
neboj, ono ti bude po case lepsie....len to musi preboliet. aj ja som mala kedysi taku lasku a aj ked sme nemali deti, rozchod ma velmi bolel, este aj dnes sa mi o nom obcas sniva... 😔

mircalla
26. kvě 2010

lenii - vobec sa neospravedlnuj, prezili ste toho hodne spolu
je to o to horsie, ze ten tvoj nebol nejaky zly na teba, skratka stratil hlavu kvoli inej...logicky tym padom aj klamal
ja konkretne u teba este vidim sancu, ze sa k sebe vratite. verim, ze rad ta mal, bohuzial srdcu clovek nerozkaze, ale nemusi to byt definitivne.
ja osobne by som bola asi este smutnejsia, keby som necakala babetko, takto sa mam aspon na co tesit a preco zit

dajna11
26. kvě 2010

baby ved je to super ked sa máte s kým podeliť o podobne problémy.....čas bvšetko zahojí

bonparuska
26. kvě 2010

leni ja si myslím že nás to všetky bolí úplne rovnako, lebo aj ty si mala určite sny a predstavy o vašom budúcom spoločnom živote, neviem ako by som reagovala keby to babynko nečakám, aj mna drží nad vodou, lebo sa nemôžem zrútiť, ale musím sa držať hlavne kvôli nemu
a aj ja mám ten pocit, že sa to u vás ešte dá do poriadku, samozrejme ak budeš mať v sebe odvahu mu odpustiť

leniii
26. kvě 2010

holky, jste hodny, ale on se uz urcite nevrati. Choval se ke mne po cely vztah fakt krasne. Mela jsem z něho pocit, ze by za me dychal, ze jsem pro neho ta jedina na svete a ze by mi to, co mi udelal nikdy neudelal.. Jo, bylo by to o dost lehci, kdyby to byl nejakej zmetek, s kterym bych nebyla stastna, ale bohuzel. Moc dobre ho znam, takze vim, ze mu strasne dlouho trva, nez se nejake rozhodnuti udela, ale jakmile ho udela, tak si za nim stoji. A o to je to horsi. Zadna nadeje mi nezbyva. Spalil vsechny mosty, nenechal si sebemensi otevreny vratka.. A taky moc dobre vim, ze takovy hezky pocity dokaze nabidnout i ty jeho novy, takze ta ho jen tak plachnout nenecha.Jen je mi fakt smutno z toho, ze neprislo zadne varovani u jeho strany, ze se neco deje, mohli jsme se i tom rozume promliuvit.. co mu treba chybi, nelibi se mu.. nebo jsem ho mohla jen zbrzdit, ze to nedopadne dobre a at si to blby vypisovani rozmysli.. Kdyz ne, on si hrat se mnou na vztah do posledni minuty. Nejlepsi na tom je, že 3.mam zkoušku z farmačky a jeste jsem nebyla schopna se na to soustredit, tak me asi vyhodi i ze skoly.. no proste parada!

mircalla
26. kvě 2010

lenii - nemozes vediet ako im to bude fungovat, ked budu spolu kazdy den. mozem sa opytat, ze kedy odisiel?
zatial je mozno pre neho pani dokonala, ale dokedy? myslim, ze tvoj pripad je trochu iny ako nase....my sme mali cistych hajzlikov a sebcov, chovali sa k nam zle uz pocas vztahu, toto sa mi zda predsa len ine...chlap, co sa zalubil do inej, ale nechoval sa k tebe nejako zle - neurazal ta, nerobil ti naprieky, neohovaral ta pred okolim....teda okrem toho, ze klamal, nejaky cas to v nom zrelo, kym sa rozhodol

ty mi pripadas ako rozumna a citliva osoba, myslim, ze si ta doteraz vazi.

jakoubka
26. kvě 2010

lenii- ☹ něco máme společné.Akorát,že ona byla moje kamarádka ☹
A dnes mi oznámil,že budou spolu bydlet ☹ 😢 Ale neví jistě jestli jí miluje,prý asi 😲
Dnes jen brečím,ale před malým se držím

mircalla
27. kvě 2010

viem, ze vas to boli
ono tym, ze ten moj sa pocas tehu spraval ku mne ako sa spraval.....boli ma to, ze to robil, ale nejako si racionalne zdovodnujem, ze niet za cim banovat., ze by to bolo horsie, keby sme ostali spolu.

nas vztah nebol nikdy idealny, ak neratam prvotnu zamilovanost, ale posledne mesiace doslo k strasnej zmene aj v pristupe a aj v spravani, sprvu sa snazil a na babatko sme sa tesili....za touto zmenou moze byt jedine zenska. prislo to v najnevhodnejsiu chvilu...ale preco? asi sa zlakol zavazku, byt so mnou, vychovavat so mnou dieta, takze to podvedome hladal

dajna11
27. kvě 2010

mircalla....keby to bolo ideálne a on by sa na bábo a na rodinku tešil,tak aj keby mu na chrbát nejaká ženská liezla,nepochodila by...lebo by chcel byť s tebou a dieťatkom...aspon tak si to myslím ja.

mircalla
27. kvě 2010

ved ano, tak ako pises.....sama som napisala, ze nechcel tento zavazok

dajna11
27. kvě 2010

vy ste mali problém s otehotnením že?

bonparuska
27. kvě 2010

u mna to tak určite bolo, že som si ex zdidealizovala a vysnívala s ním rodinný život, ale to je iba moja vina, nemala som ho tlačiť do niečoho čo nechcel, on chcel dieťa až za tri roky, ale ja som cítila, že je ten správny čae posunúť náš vzťah dopredu, je to všetko moja vina, možno keby som s dieťaťom počkala nedopadlo by to takto katastrofálne

dajna11
27. kvě 2010

možné to je,aj ja som pri mojom ex ho tlačila do niečoho čo možno necchel,ale ved nepovedal,akože súhlasil so mnou a d ieťaťkom,tak neviem či nemaju ústa aby sa vyjadrili......a možno bonparuska...možno by nebol čas ani o tie tri roky,ani o 5,ale žene čas uteká....a nemusí to hned vyjsť,a vela párov sa roky snaží a márne.....treba myslieť aj na to,že potom tie roky utekaju a pre ženu je to vždy ťažšie...

mircalla
27. kvě 2010

dajna - ano....ja mam nepriechodne vacovody. mali sme 5 IVf, mala som z toho 3 tehu - jeden missed, idem spontanny potrat...o to je to cele zarazaujucejsie. uz mam 37 rokov (v juni 38), ex v septembri 44....takze tehotenstvo nebolo ziadna mladicka nerozvaznost, ale planovany krok