Rozchod s partnerem. Teď mi chybí

slunicko.
17. črc 2009

Ahoj dnes jsem se rozešla s partnerem a je mi děsně. ☹ Asi napíši celý příběh našla jsem si partnera který se dal na mé dva kluky celkem jsme byly spolu rok a půl z toho pul roku byl v pohodě milej prostě úžasnej,ale pak se to změnilo začal pít byl agresivní a dokonce zabil klukům králička. Pak jsme se rozešly a zas se vrátily, přišel o práci pak jsme byly spolu celý den jsem totiž na mateřský. Jeho máma mi domluvila brigádu v nemocnici takže finance byly na mně. Z ůřadu nebere ani kačku a že by hledal práci to taky ne. A mně zakazoval můj počítač že si stále sněkým chetuji atd nedo mám jen mobil nepochopil že mám moc známích a on ¨nikoho kdo by mu napsal. A tak šel v čera s kamarády na pivo a já ráno do práce tak jsem se mu koukla do mobilu i když se to nedělá ale po skušenostech s jeho pitím vím že když se napije rád si napíše inzerát že si někoho hledá a přitom má - měl más ☹ Tak jsem tam koukla a psal si s vdanou ženou a já se ho zeptala jestly chce být s ní řekl že asi jo možná to myslel ironicky a né vážně, ale mně to naštvalo tak jsem mu řekla at jde udělal že jsem ho vyhodila možná svím spusobem ano ale po všem co jsme zažily na psychice z dřívějška jak pil a sáhl na mně atd tak jsem ho vyhodila, ale těd mně to mrzí a chybí mi je to tak těžký být bez něj a je mi doma smutno něco - někdo nám tu chybí snad to někdo chápe když je rozchod čerství a sami jste to chtěly.

astrane
30. říj 2009

jé-děkuju za optání....

lenkavano
30. říj 2009

astrane taky máme takovou babičku 😉

astrane
30. říj 2009

my dvě...a obě jsou to moje tchýně 😀

macka01
30. říj 2009

ahoj astrane,pár IP sme si poslali už dávnejšie ohľadne tvojho vzťahu,tak vidím,že si sa odhodlala to riešiť,schvaľujem. 😀 Možnože,ked uvidí,že chceš odísť a mohlo by to byť aj natrvalo,sa niečo zmení, ak k tebe ešte niečo cíti.Ako pokus to je dobre tak ti držím palce,rovnako aj ostatným dievčtám,čo riešite podobné vzťahové problémy,nech sa to vyrieši k vašej spokojnosti,pa pa 😉

astrane
30. říj 2009

nojo,samo se to asi nevyřeší...ale teda strach mám příšernej 😖

simous
30. říj 2009

Ahojte,jsem tady poprvé a chci Vám říci,že vztahy jsou opravdu velmi složité.Ze své zkušenosti bych chtěla Astrane říci,že dělá dobře,že odejde.On si neváží co doma má.Tak at na to přijde sám.Letos jsem se po 12 letech manželství rozvedla.Byl to očistec na zemi.Manžel by mně i synovi snesl modré z nebe,ale jak se napil,tak byl zlý.Byl mě,nadával a to i synovi.Ani nebudu říkat jak.Došlo to tak daleko,že mně i nohu zlomil.Nedokázala jsem od něj odejít.Trvalo to tak 5 let než to vyvrchlilo.Bydleli jsme spolu v 1 domě,ale jen spolubydlící.Za 2 měsíce jsem potkala někoho,kdo mě měl rád a už to šlo rychle.Ted jsme rozvedení,ex se chtěl pořád vrátit.Já taky,ale už to nešlo kvuli i našim.Asi by mě šuply do cvokhauzu.Ex čeká novou rodinu,ale máme se pořád nějakým zpusobem rádi.Ikdyž mé kamarádky to nemužou pochopit.Za to co nám všechno udělal. 😔

astrane
30. říj 2009

taky to nemůžu pochopit,ale svým způsobem tomu rozumím....není to lehký....i když u nás to teda ani zdaleka není tak zlý....

lenkavano
30. říj 2009

simous já ti rozumím.udělala jsi dobře že jsi od muže odešla.když si představím zlomenou nohu, 😒,no síla.mě by stačilo kdyby mě muž jednou uhodil třeba po tváři a jel by.ono se říká,uhodil jednou ,udělá to zase.i to že se máte pořád svým způsobem rádi chápu.ty hezké chvilky nikdo nevymaže.je dobře že jsi ted štastná.teprve až když člověk pozná,že se dá žít jinak tak si uvědomí co všechno musel snést a vytrpět. ☹

astrane
31. říj 2009

nojo...jenže to je právě to...my vidíme i to,že se stará finančně,hraje si třeba s dětma,spravuje dům a pod....a pak zjistíme,že vyddržíme neskutečně hodně a ještě je omlouváme...i když si taky myslím,že rána by byla definitivní tečka,tak nemůžu na stopro tvrdit,že bych už v té době nebyla taky tak zblblá,že bych mu to odpustila.... 😠

astrane
31. říj 2009

no a já abych to měla těžší,tak už se manželovi skoro týden podařilo mě neurazit a nenaštvat....pominu-li standart v oslovení mě i dětí a pivo večer u tv(v hospodě mi to tak neva,ale tam chodí taky denně)...a taky že ho dává pít i synkovi...opilej nebyl-myslím manžel(syn taky ne)

lenkavano
31. říj 2009

ach jo astrane ach jo 😉

astrane
31. říj 2009

jj-jak na houpačce...ale mám sbaleno,tak to asi stejně uskutečním...jen bych měla lepší pocit být spravedlivě a čerstvě naštvaná...

lenkavano
31. říj 2009

jako by to vycítil ,vid?že by to vážně zabíralo?ví,že máš sbaleno?

astrane
31. říj 2009

neví...nemám v úmyslu mu něco říkat...na to mám moc velkej strach...
strašně se v tom plácám...až je mě ze mě samotné špatně....za dva měsíce mám přes dvě kila dole(takže mám 47kg☹)

lenkavano
31. říj 2009

tak s tím něco dělej jinak se zhroutíš.musíš myslet na kluky.k čemu jim bude vynervovaná ,rozklepaná máma.být tebou promluvím s ním narovinu,jak si to teda představuje dál,a že kdyby to mělo být jako doposud,tak to nemá smysl.nečekej jak se bude chovat dál,ale promluv s ním.

astrane
31. říj 2009

to už asi ani nechci...na další hovory,co nikam nevedou už nějak taky nemám sílu....
teda něco tak nerozhodnýho jako jsme já aby hledal lupou v pravý poledne 😖

lenkavano
31. říj 2009

s tebou je legrace.... 😉 promin.

astrane
31. říj 2009

snažím se 😀

lenkavano
31. říj 2009

nechápu jak se může k tobě manža takhle chovat.jsi správná. 😀 😝

astrane
1. lis 2009

dík 🙂
ale moc měkká... 😖 😀

astrane
1. lis 2009

tak mě zase naštval...po návratu z hospody si otevřel domácí víno a vzal si ho k večeři....malej že chce taky napít,já říkám ne.A chlap prej že je to sladký a normálně mu to dal!takže já si můžu říkat co chcu,stejně mě tady nikdo neposlechne.... 😠 😠 stačí,že spolu pijou pivo...já už radši ani nekonroluju,kolik ho malej s tatínkem za den vypije,zvláště o víkendu,kdy v 10 dopoledne už si otvírali.... 😠

simous
1. lis 2009

Astrane,to je dílo.Už se konečně rozhoupej a udělej ten první krok-ikdyž je to mooooc těžké.Nemužes se tak trápit do nekonečna.A pamatuj si jednu věc.Nikdy to nebude lepší,ale bude to jen a jen horšíl.Udělej to a uvidíš sama co bude dál.Taky to nemám ružové,prej si to dělám sama,jak říká moje mamka.Ale každý je osobnost a to štěstí jednou přijde.Je mně 30 let,ale blbiny dělám ,jako by mi bylo 16.A dávat klukovi víno,když ty řekneš ne,no prosím tě co to je.

astrane
1. lis 2009

a já už si říkala,že tento týden ani nic neprovede...
nejenže mi dělá z dítěte notora,ale ještě ke všemu jedná proti společně dohodnutým pravidlům,která moc dobře zná, a snižuje tak mou autoritu...za chvíli mě doma neposlechne ani ten pes 😠

svoja
1. lis 2009

ASTR ahoj, par radku jsme si napsali v jinym tematu, precetla jsem si tve prispevky abych se dostala trochu do obrazu...chapu, ze to mas tezke a ze to je dulezite rozhodnuti, ale porad se nemuzu zbavit dojmu, ze ty vzdycky napises neco, co manzel provede a provadi (pro hodne zenskejch by to byl duvod k odchodu a casto to jsou i zavazny veci) a nasledne ho obhajujes. moc se v tom nevyznam...jako na co jeste cekas? evidentne u vas nemas zadne slovo, manzel si dela naprosto co chce, uplne ti poslapal autoritu u deti (krom toho, ze synovi NALEVA ALKOHOL!!!!!!), na co cekas? az te deti poslou do prdele (s prominutim)??? ano, pracuje na baraku a blablablaaa....a k cemu ti to je dobry? citis se tam dobre? citis se tam jako clovek, ktery ma nejakou dustojnost??? omlouvam se, vim, ze z par vet tady na konikoj nemuzu soudit. jen vyjadruju svuj nazor (o ktery si nikdo nerekl, za to taky sorry). uplne me to sokuje! preju hodne sil!!!!...a...presne tak...zastavam nazor, ze si k tobe dovoli to, co mu dovolis...asi uz je ale pozde budovat si tam nejakou autoritu me prijde.

lenkavano
1. lis 2009

teda astrane ahoj koukám zase překvapení.s tím jak manža učí syna na alkohol tak to aby si už počítala s tím že kluk bude stejný v pití jako on.navíc jestli mu to vážně zachutná,tak začne moc brzy.vím to ,můj ex měl v tomhle stejnou výchovu a ve13letech se pak válel místo školy nametenej na školním hřišti.to jsem se samozřejmě dozvěděla dost pozdě.věřím,že kdyby si malého bral k sobě tak by to z jeho strany hrozilo též.

astrane
1. lis 2009

holky já vím,že vám to asi připadá divný...ale já jsme na to takhle zvyklá,tak kolikrát spíš zjišťuju,jak to vlastně funguje jinde....
bylo mě 17,když jsme se poznali a jemu o 6 víc...asi jsme se prostě během toho času a dospívání přizpůsobila jemu a jeho potřebám aprostě mi to tak přijde normální....vám asi ne...a v tom to je...
samozřejmě jsme ráda za jakýkoli názor,i ostřejší 🙂

svoja
1. lis 2009

Jezisi, to snad ne!!! Takze ty jsi zvykla na to, ze nemas doma autoritu, dustojnost, zadne slovo, ze manzel nalejva do syna alkohol?????????

astrane
1. lis 2009

alkohol mi teda normální nepřijde....na zbytek si člověk zvykne...to přijde pomalu....
jinak už máme sbaleno,příští týden jedeme na dlouhou dovolenou....zatím nevím,jestli napořád....

svoja
1. lis 2009

Chapu, ze to neprislo ze dne na den, ze si postupne zvykas...a asi i proto to tady vyzniva tak nepochopitelne. Ale jednoznacne to vyzniva dost strasne!!! Moc drzim palce!!! Jen se divim, ze si nevsiml, ze mate sbaleno, ze si deti nevsimly...? Reknes mu k tomu neco?

astrane
1. lis 2009

myslíš,že s tím,jak na tom jsem bych to dokázala? ☹
vím,že je to zbabělý,ale nechám mu jen lístek...zbytek budu řešit až budu mít trošku odstup...
toho,že mám sbaleno,si nevšiml...neberu úplně všechno...