Rozchod s partnerem. Teď mi chybí

slunicko.
17. črc 2009

Ahoj dnes jsem se rozešla s partnerem a je mi děsně. ☹ Asi napíši celý příběh našla jsem si partnera který se dal na mé dva kluky celkem jsme byly spolu rok a půl z toho pul roku byl v pohodě milej prostě úžasnej,ale pak se to změnilo začal pít byl agresivní a dokonce zabil klukům králička. Pak jsme se rozešly a zas se vrátily, přišel o práci pak jsme byly spolu celý den jsem totiž na mateřský. Jeho máma mi domluvila brigádu v nemocnici takže finance byly na mně. Z ůřadu nebere ani kačku a že by hledal práci to taky ne. A mně zakazoval můj počítač že si stále sněkým chetuji atd nedo mám jen mobil nepochopil že mám moc známích a on ¨nikoho kdo by mu napsal. A tak šel v čera s kamarády na pivo a já ráno do práce tak jsem se mu koukla do mobilu i když se to nedělá ale po skušenostech s jeho pitím vím že když se napije rád si napíše inzerát že si někoho hledá a přitom má - měl más ☹ Tak jsem tam koukla a psal si s vdanou ženou a já se ho zeptala jestly chce být s ní řekl že asi jo možná to myslel ironicky a né vážně, ale mně to naštvalo tak jsem mu řekla at jde udělal že jsem ho vyhodila možná svím spusobem ano ale po všem co jsme zažily na psychice z dřívějška jak pil a sáhl na mně atd tak jsem ho vyhodila, ale těd mně to mrzí a chybí mi je to tak těžký být bez něj a je mi doma smutno něco - někdo nám tu chybí snad to někdo chápe když je rozchod čerství a sami jste to chtěly.

mircalla
7. čer 2010

ja si netrufam tvrdit, co prinesie buducnost, ale momentalne to nema cenu
zachovaj si hrdost, ak sa mu budes ozyvat, nic neziskas, len si este aj vazit prestane. urcite mu to neimponuje. tie veci ti predsa len mohol prestahovat radsej niekto iny....netvrdim, ze rodicia, ale nejaky kamarat

leniii
7. čer 2010

holky, mne je strasne. Ja ho miluju a vidim, ze jsem ho ztratila a nevim, jestli je cesta zpet. Verila jsem, ze je, ale ted fakt nevim.. On je s ni. Ja bych Vam ho tak rada ukazala, ale prijde mi strasne nefer zverejnovat jeho foto bez jeho vedomi. Sedim doma, mm otevrenou lahev a pripadam si jao nejvetsi zoufalka bez moznosti prziti stastnyho zivota bez neho.ja si momozna uz nekam vazne zajdu, protoze toto neni normalni,

majdula
7. čer 2010

Je to Leni uplne normalni. Proste jsi mela nekolik let jasnej smysl zivota a ten se tedka behem par dni rozbil na hadry. Jenze clovek smysl zivota potrebuje, jinak by nemel pro co zit a byl zralej na maslu. Takze to chce si zase najit neco/nekoho, pro co bude stat za to zit 🙂
Hele, nemuzu moc poradit co se tyce znicenyho vztahu... ale taky jsem musela v zivote parkrat prekopat priority a najit si behem par dni uplne jiny cile. Trikrat jsem potratila a hodne mi pomohlo sesumirovat si potom a naplanovat, co budu v nejblizsi i vzdalene budoucnosti delat, co chci zazit, co me ceka... a zjistila jsem, ze toho vlastne neni vubec malo. Najednou byl cas na cestovani, na doktorat, na vystavy psu, konicky, navstevy... Znovubjevila jsem stare kamarady, na ktere nebyl cas a tak vselijak 😉
Moc ti drzim palce, at to boli co nejratsi dobu. Ne z vlastni zkusenosti vim, ze hojeni dost pomaha zdrave se na dotycneho nasrat. A docela tomu verim.
Vubec nepremyslej, ze bys neprozila stastnej zivot. Nepochybuju, ze prozijes 🙂

leniii
8. čer 2010

Ahoj holky. Dneska musim cely den myslet na vetu, kterou vypustil z pusy ve ctvrtek. Že kdybych ho nenechala tak snadno odejit u bytu za ni, ze by to taky vsechno mohlo dopadnout uplne jinak.. Jo, kdyz jsem se ho zeptala po tom vsem co mi rekl - ze se do ni zamiloval, ze ve me uz dlouho nevidi partnerku, ale ze me ma rad jako cloveka a ze je uz dlouho nestastnej,že ze me necitil podporu, ze jsem s ni dost nespala atd .. co teda hodla delat a jeho odpoved byla, že nevi, co ma delat, tak veta, at teda jde na Akademii a at si uvedomi, co chce vypadla z my pusy.Jo, ted si uvedomuju, ze jsem dala slecne volny pole pusobnosti a dost jsem ji tim pomohla, aby ho pretahla na svoji stranu a ode me odesel. Ale co jsem mu po tom vsem mela rict? nene, zamilovani je pomijivy, to zvladneme, to prekoname? Kdyz mi rekl, ze ve me uz nevidi partnerku a ze je nestastnej, že je mu na Akademii strasne dobre, ze se tam citi mezi svymi a ze takovy zivot by ted chtel? Vzdyt kdyz uz se k takovymu rozhovoru rozhoupal a s ni byl dohodnutej, ze oba ukonci vztahy, tak dopredu vedel, co chce a co bude. Kdyby to nevypadlo z my pusy, tak by mu to dohucela do hlavy ona a odesel by za tri dny pozdeji. A nebo jsem ho teda mohla preprosit, at zustane, ze to je hloupost a ze ji nemiluje a ze se mnou neni nestastny, ale ona by se preci taky jen tak nevzdala, porad by mu vypisovala a v nem by furt hlodalo, jestli udelal dobre, jestli by radsi nebyl s ni a ze se kvuli nemu rozesla atd.. A co pak? Pak by zase zacala skola, vidal by se s ni kazdy den, furt by mu lezela v hlave jako NECO a zacalo by to nanovo a odesel by po prazdninach. A to ze jsem mela se zacit vic snazit, kdyz mu vypisovala? Ja se snazila, ja mu furt rikala, ze to neni normalni kamaradsky, ze ji o neco jde.. kolikrat jsme se o tom pohadali, jecel na me, že jsem užárlená a že bych mu mela zacit verit, ze nikdy nic neprovedl atd.. Kdyz teda citil, ze z jeho strany to zacina byt taky jiny, tak v tom momente to mel ukoncit. V tom okamziku prijal to, ze me tim riskuje. On sam snad nejlip vedel, co ke mne citi a jestli je ochotnej nas vztah ohrozit kvuli nekomu jinymu. Vsechno to jsou jenom jeho rozhodnuti. On byl ochotnej me obetovat, aby si to mohl vyzkouset s ni. V okamziku, kdyz to u neho zacalo prekracovat meze kamaradstvi to on mel ukocirovat, omezit kontakty a zacit vylepsovat nas vztah. Já nemohla delat vubec nic. A tim, ze jsem rekla ve strasnym ublizenym soku jednu vetu, at teda odejde na akademii, kdyz je mu tam ted tak dobre a at si to rozmysli, co ke mne citi a koho chce, jsem nic nezmenila. Je od neho strasne sobecky, ze me jeste necha si myslet, ze jsem udelala malo, aby se se mnou nerozesel, ze jsem ho snad dost neprosila. V tom stadiu uz jsem nemohla delat vubec nic, jak by to asi tak vypadalo? On by chodil do skoly a tam za kamosema, byl tam s ni a pak by pozde v noci chodil domu, tak jak to bylo posledni tyden? Nepotreboval ani den, aby se s tim vyrovnal a hned s ni zacal chodit, hned to oznamil doma. Ukazala jsme mu za posledni mesic myslim dost, ze o neho stojim, ze ho milujua ze jsem mu po celou tu dobu byla ochotna odpustil vsechno co udelal a ze se mohl kdykoliv vratit. Kdybych ho drzela doma, tak by mel pocit, ze musi trpet se mnou a ji by mel jako nejvetsi zakazany ovoce, po kterym by touzil. To že si ji takhle pustil k telu bylo jenom jeho rozhodnuti, ja kdybych mu snasela modry z nebe, tak bych s tim beztak nic nezmohla. Mrzi me , ze ta veta, ze odejde nevysla od neho a ze teda ted mel moznost mi rict, ze kdybych nerekla, at odejde, ze to mohlo dopadnout jinak. Ale sbalil si tasku a odesel, kdyz jsem nebyla doma a ani nepockal, aby se se mnou rozloucil a rekl teda, ze odchazi. On mi ani nedal sanci mu rict, at neodchazi, ze to prekoname, ale jak chcete prekonavat to, ze si mysli, ze je zamilovanej jinde a ze je s vami nestastnej? Je to fakt sobecky.

maminuska
8. čer 2010

leni pusti ho z hlavy . Zrejme má výčitky svedomia tak sa to snaží celé hodiť na teba, toto je úplne ukážkový príklad. Opustil ta, opustil a tak co pak jak pak by povedal môj manžel ktorý je Čech. Skús sa nevracat čo bolo a keby bolo keby. Keď sa bude chcieť vrátiť a ude sa chcieť vrátiť tak vyvinie max snahu to mi ver, osoná skúsenosť s bývalým mužom . Potom je už na tebe či ho vezmeš späť.
Ale toto je vyslovene vzbudzovanie viny - vlastne ty môžeš za to že si našiel milenku a nebol ochotný sa korektne rozísť a potom si niekoho nájsť. 😉

maminuska
8. čer 2010

no napísala som to ako tatár, ale však rozumiete 😀

mircalla
8. čer 2010

leniii - presne tak, bolo to jeho rozhodnutie. chcel odist a odisiel, uz ti to musim povedat tvrdsie - neries to. ty to stale analyzujes a tryznis sa vecami typu, co by bolo keby....maminuska ma uplnu pravdu
prestan analyzovat kazdu vetu, kazdy okamzik....aj tak do neho nevidis, hovorit si moze vselico
zacne uz zit a venovat sa dacomu inemu ako myslienkam na neho

maminuska
8. čer 2010

a čím viac budeš to analyzovať a rozoberať s ním a priamo s ním , tak si ta bude menej vážiť. Mircalla to urobila úplne exluzívne - 😉 , nerieši to už a ignoruje ho , čím sa určitým spôsobom stáva pre neho tajomnou a príťažlivou. Urob to aj ty a budeš pre neho zaujímavá a tajomná ak o teba aspoň trocha stojí. Nehovor mu o svojich pocitoch , keď ti bude niečo vyčítať , tak povedz ako myslíš. 😀 . Trocha tej ženskej rafinovanosti do toho, nie však vypočítavosti.
Len sa preboha neponižuj, nevyvolávaj mu 😉

dajna11
8. čer 2010

ježiš toto je to najhoršie čo možeš robiť....vzbudzovať vinu na svojej strane,seba obvinovať,stále rozvíjať čo si urobila a povedala zle,čo by si urobila inak,alebo povedala mu niečo iné.......pre boha za jednu vetu si snád nemyslíš že odišiel?v hneve povie človek všeličo,to neznamena že keby bolo všetko ok tak od teba odíde.........ty nie si na vine,on si neudržal ego v nohaviciach.......on sa mal zachovať inak.a je ubohe žene vyhadzovať na oči či sa s partnerom viac alebo menej miluje.....najjednoduchšia výhovorka ked muž odchádza.....nechceš sex.hluposť.

mirabellka
9. čer 2010

Caute baby, prepacte ze vam sem leziem - ale tema "rozchod" bola pred par mesiacmi aktualna aj pre mna, a teraz sa mi to vsetko pripomenulo...tiez sa mi stalo, ze po 5rokoch som sa musela rozist s priatelom...chlapi su v tomto rafinovani a vychcani - on ma podvadzal, mal reci typu kolko stoji potrat, ale ked mi nezostala ina moznost, len to ukoncit - okamzite zacal hadzat vinu na mna. Ze JA som ho opustila, to vsetko kvoli mne, JA som ho provokovala atd. Dva mesiace som sa motala v kruhu, analyzovala to z kazdej strany, dvihala som mu hovory a pocuvala tie jeho kecy...a vecer som plakala sama v posteli, kym on sa ochlastaval s kamaratmi a vypisoval mi smsky, ze som obycajna pi.. a ku.. . Dva mesiace som sa nejako snazila vyrovnat s celou situaciou a potom som zistila, ze je to zbytocne, netreba sa s tym vyrovnavat, treba to cele hodit za hlavu. Zmenila som si tel. cislo, prestala som sa pidit po infoskach, co robi a ako sa ma, zacala som si vytvarat novy zivot, vratila som sa k tomu, co ma predtym bavilo a kazdy den som vstavala s tym, ze je to lepsie ako vcera. Trvalo to dost dlho, kym to prestalo boliet, obcas vecer to na mna pride - ale aspon viem, ze som na spravnej ceste.
Leni - ak ti mozem poradit najlepsie co mozes urobit je, nezostavat cely den sama doma, ist sa niekam prejst, aj ked len na chvilu...cim viac to budes analyzovat, tym ti bude horsie. Skus sa niecim zamestnat, aj keby si mala preupratovat cely byt alebo co, ale dost to pomaha. Rob nieco, co ti ho nebude pripominat - po case zistis, ze myslis nanho stale menej. Skus sa nevracat k starym fotkam, spomienkam atd. - ja som vsetky vyhodila. Okrem toho - chlap, ktory nedokaze prevziat zodpovednost za vztah a riadi sa momentalnym pocitom, nie je vhodny partner na cely zivot.

meandra
9. čer 2010

leni, měla bys ten rozchod už prijmout jako fakt, který už změnit nejde, a hlavně nevyčítat nic sobě. Tvoje vina to prostě není, zřejmě by odešel ať by ses chovala jakkoli. A že si sbalil tašku a odešel, když jsi nebyla doma a nemohlas mu říct ať neodchází.... Buď ráda. Že nechceš, aby odešel, už jsi mu dala snad najevo nesčetněkrát a zbytečně. Jen by tě to zas a znovu před ním ponížilo. Tak to prostě funguje. Kdybys dokázala mu dát najevo nezájem, a že se dokážeš docela dobře bavit i sama, tak spíš by mu to vrtalo hlavou. Ale takhle určitě ne. On by s tebou mohl mít teď tak maximálně soucit, bylo by mu tě líto, že jsi nešťastná. Ale soucit prostě není láska. .

dajna11
9. čer 2010

jednoducho stále ho vidíš v ružových okuliaroch ale to je chyba.keby bol ideál toto by neurobil,neodišiel by bez slova ked si neni doma.to sa nerobí. ak by si ťa vážil...toto by ti neurobil!!!!!!!!!!§ a ja by som ho ani nevolala aby mi pomáhal s vecami...sama by som sa nejako o to postarala aby som mu nedala na javo aká som bez neho bezradná!!!!!

leniii
13. čer 2010

Ahoj holky.. děkuju za rady. Asi si je konecne zacnu brat k srdci a ridit se jimi. No, ve ctvrtek jsme se videli - predali si jeste nejaky veci a chtela jsem mu dat pulku zalohy za byt, coz si nevzal, ze pry ted urcite potrebuju penize na vybaveni bytu atd, ale rozhodla jsem se mu je poslat na ucet. Jeho penize fakt nechci. Jak jsem se videli, tak mi rekl, ze vi, ze me furt porad miluju a ze uz asi nikdy nebude schopny citit a davat nikomu jinymu to, co daval a citil ke mne..A ze je mu to vsechno lito, protoze pry ani zdaleka netusil, co vsechno k nemu citim.. pry si myslel, ze o vezmu tak neják v pohode, ze mel dojem, ze si sama myslim, ze se k sobe nehodime a ze by bylo dobry si to zkusit i jinde.. no neuveritelny. A ze ja nevim, co vsechno, ale ze proste musel si jit zkusit s ni, protoze mu strasne sedla jako clovek, ze pry se s ni dokoze totalne uvolnit a bavit se s ni absolutne o vsem, ze se s ni citim jako s nejakym kamosem a obcas zapomina, ze to je vubec holka.. Pak rekl, ze neciti, ze by do ni byl nejak extra zamilovany, že v posteli ma obcas pocit, jako kdyby spal s kamosem a ze ta jeji namakana postava se mu nijak extra nelibi..bla bla... a ze se mu beztak libim daleko vic atd. No, a ze je se mnou od 18 a ze beztak vedel, ze by mel jednou pocit, ze mu neco uteklo a ze by si me nemohl vzit bez toho aniz by si to zkusil i jinde, ze vi, ze by pak mohl prijit pocit, ze o neco prisel a blbnout az bychom byli svoji a ze to nechce.. No proste kopec hezkych kecu, ale sotva jsem dojela domu, tak hned sms, ze je mu to lito, jak to dopadlo a ze skoda, ze jsme nektery veci nevedeli uz predtim, ale ze musel a ze jestli mame byt spolu, tak si cetu k sobe najdeme ,ale ze se pry musime smirit i s variantou, ze si ji k sobe uz nokdy nenajdeme.. To jsem po vsech tech sladkych kecech nezvladla a asi ve 12 sms ( JO 12 :( ) Mu napsala, ze se vazne nehodlam smirit s tim, ze bychom si k sobe uz nemeli najit cestu, kdyz se teda oba milujeme a vime, ze uz nikdyy k nikomu nebudeme moct citit to, co k sobe navzajem a bla bla bla.. Podle toho, jaky pak psal sms, tak byla uplne jasna zmena chovani .. proste byl s ni. Tak hned, ze ja jsem se nesnazila a ze ze mne uz nic necitil a ze sama jsem rikala.. Pak jsem mu napsala, ze bych si byvala myslela, ze bych si zaslozuila dost jiny rozchod nez to, jak to udelal on a prisla uz dost drsna sms, ze to chtel udelat lip, ale ze ja ho vyhodíla, tak co mel chudak delat a ze at uz nemyslim na nas ,ale zacnu myslet jen na sebe a at se v tom tak netopim, ze mu to delam strasne tezky a nejvic tezky to delam sobe.. atd.. Ceho si jako myslim, ze dosahnu tim neustalym bombardovanim, ze je ze me uz hotovej a ze kdyby to ona s nim ukoncila a vratila se k pritelovi, ze by beztak chtel byt sam.. Takze jsem se dopracovala nekam, kam jsem vazne nechtela a pred com jste me varovaly.. Kazdopadne asi posledni zbytky hrdosti se ve me vzbudily a UZ mu OPRAVDU nehodlam nic psat! Snad jen az mu poslu prachy, ze jsem mu je poslala. Je fakt neuveritelny, jak nekdo dokaze po 6ti letech ze dne na den vsechno rozbit a za mesic je uz uplne nekde jinde. A on je..Nechtela jsem se dopracovat az sem, ale zase na druhou stranu si rikam, ze jsem maximalne ukazala, jak o neho stojim a ze opravdu s nasim rozchodem nesouhlasim a ze si muzu rict, ze jsem bojovala. Asi by´me hrablo, kdyby mi nekdy mohl jeste rict, ze jsem vlastne byla ok.. ze se mnou nas rozchod ai nehnul, ze jsem ani trosku nebojovala, takze si myslel, ze to sama chci. Ted vim, ze jsem udelala mozna uz vic nez maximum a nemusim si vycitat, ze by nevedel, co k nemu citim. Ale uz fakt konec. Sice bych ho stale vzala zpet vsema deseti, ale uz mi jaksi doslo, ze to asi nehrozi. Kdyz se s ni citi tak skvele a maji toho tolik spolecnyho, sedi mu jako clovek, ktery ma stejny nazory a jiskra preskocila az dodatecne, tak kdyz mu bude s ni jenom trosku dobre, tak proc by se s ni rozchazel..A navic spolu budou prinejmensim rok bydlet nez vystreli nekam na misi nebo udela vyberak na URNU nebo nekam tak.. Mela jsem Vas poslechnout uz davno, ale ted proste vim, ze jsem fakt udelala maximum a nemuze mi nikdy rict, ze si myslel, ze mi to vlastne ani moc nevadi. A vubec po 6ti letech jsem mela pravo byt lehce histericka. Ale uz fakt ne 🙂 Jo, a jsem fakt asi psycho - odjela jsem k nasim, myslela jsem, ze se tady neco naucim, kdyz vypadnu z Prahy a nasi si na me vzali dovolenou..velmi nenapadne se stridaji obden.. clovek par hodin denne proplace a hned se s nim jedna jako s magorem 🙂 Jsou moc hodni, ale je to fakt vtipny.

mircalla
13. čer 2010

@leniii otazka je, ze dokedy ti tieto predsavzatia vydrzia....lebo mam pocit (a teraz sa neuraz), ze opat nie dlho
to, co ti nazozpraval ani nebudem komentovat. rozhodne nemusis mat pocit, ze az teraz si urobila maximum a nemoze ti nikdy povedat, ze si myslel, ze ti to nevadi. z tvojho spravania mu musi byt davno jasne, ze ti to jedno ani nahodou nie je. potrebuje sa len sam pred sebou ospravedlnit.
ak budes v tomto pokracovat, jedno je iste - k sebe si cestu nenajdete a tym viac bude pre neho zaujimava ona

dajna11
14. čer 2010

preane leni......sladké rečičky akoby si nechával zadné dvierka...ved čo keby mu to nevyšlo,ty ho vždy zobreieš nazad ked ti bude hovoriť že ťa vlastne stále miluje....ale neuraz sa....hovoriť ti o tom aká je tá druhá v posteli?!dostal by jednu po papuli,a to fakt. to je gentleman. písali ti baby že tým že ho bombarduješ sms ho len odpudzuješ...a to poznám ...a je to pravda,to nikdy nepomože!!!!

mircalla
14. čer 2010

no presne ako hovori dajna.....to ma dojalo najviac....je to neucta voci tebe ale aj voci nej a je to pod uroven.
cim viac o nom pises, mne sa teda nezda az taky dokonaly, ako ho ty vidis...skor dobre vychcany

filipal
14. čer 2010

jajaaajaaaaj Leni! ty si na seba velmi mäkka! ved kazda sa s rozchodom trapi, myslis si, ze pre druhe zeny je to lahke?
ale maju nejaku hrdost! prosim ta, ved si ho uz konecne zakaz a nerob si hanbu....
mas hadam nejaku volu, nie?

dajna11
14. čer 2010

ano,povedz si o nom aký je hajzlík....čo aj mi trochu príde ako taký...podla toho čo píšeš. raz je pri tebe ňuňu ťuťu a potom tie sms od veci...akovie vobec čo chce? boli ste spolu dlho,to hej,ale fakt je že od mlada....naozajby to bolo lepšie keby ste mali rodinu a začal by vymýšlať neskor,že nič nezažil,neskúsil iné baby....a teda to by isto začal...aj ty más teraz možnosť spoznať iného...a ver mi že zistíš že sú aj lepší,milší muži...ktorý stoja za to aby si ty s nimi bola......

ivisek
14. čer 2010

Lenii moc na tebe myslim, jsem na tom tak nejak stejne. Minuly tyden mi prislo od manzela vysvetleni, mel se skvele, nyla jsem uzasna, ve vsem jsem ho podporovala, venovala jsem se se mu a presto vsechno mü neco co neumi popsat chybelo. Dlouho se tomu branil, ale zamiloval a ona je udejne tehotna. Pred tremi nedelemi mi tvrdil, ze ho nebavi poslouchat ty reci o detech a pak ti napise tohle. Planovali jsme spolecne dite, se mnou to odmital a pak se necha uhnat. Kamaradum to oznamil az pod mym natlakem a zdaleka ne vsechno. Nikdo tomu nerozumi a vsichni mame pocut, ze tam ted taha za nitky nekdo jinej. Do toho mne bombarduje tchyne, jaka je je Pavel kurva, ze mu to nikdy neodpusti. A ja se potacim,placam se v tom, nevim, co si mam myslet. Nemam vysvetleni,predstava, ze jsem nic neudelala, ze jsem byla skvela a on mne podvedl a opustil je pro mne naprosto znicujici.

filipal
14. čer 2010

@ivisek je mi to velmi luto.... ☹
ta bolest, ponizenie, zrada.....fuj! 🙄
ale stava sa to v zivote. su ludia, ktori nemaju moralku a opustia partnera. ide o to, ci stalo za to, aby zostali!
viem pochopit, ze sa niekto zalubi, ale predsa je tu nejaka zodpovednost, nie?!

bonparuska
14. čer 2010

@ivisek bud rada, že ste dieťatko nestihli, ty máš teraz pred sebou voľné pole a môžeš si zariadiť život ako len ty budeš chcieť a s takým chlapom, ktorý si ťa bude ako ženu vážiť a bude si vážiť tvoju lásku, on nebol ten pravý pre teba a bud rada, že sa vyfarbil - aspon vieš čo je zač, a aký má charakter, teda skôr on žiadny charakter nemá a hlavne nemá rozum, ked sa rozhodol pre inú
@leniii ja by som sa mu na tvojom mieste vôbec neozývala, jemu to ešte buduje ego, ked vie, že máš starosť o váš vzťah, daj tomu voľný priebeh, keby si predstavím, ako sa váľa s neakou v posteli, tak ten chlap u mna skončil, čo si on o sebe vlastne myslí, že je neaký don chuan, teba bude držať v tom, že ešte možno niečo cíti a s nou si bude užívať, a keby to nevyšlo budeš mu dobrá, preboha lenii - nenechaj so seba robiť chudátko, ktorá ho potom privíta s otvorenou náručou

dajna11
14. čer 2010

toto neviem ani ja pochopiť...to je život,stáva sa že sa niekto zalubi....ale ako može len tak akoby o nič nešlo,nechať tomu volný priebeh? treba to uhasiť hned na začiatku.....nedovoliť aby to prešlo do niečoho vážneho,ak mám manželku,deti......to nejde len tak šetko hodiť na vedlajšiu kolaj a začať si inde akoby sa nechumelilo.

dajna11
14. čer 2010

ivisek ...je to rana pod pás ale veru lepšie že tam neboli aj deti......ked to všetko preboli...a to prebolí....začneš s niekym iným kto detičky uvíta a bude pre teba opora.
leni.....keby mne hovoril chlap po rozvode že ako s miliskuje s novou a či je alebo nieje dobrá v posteli....tak by som si v živote a ni na jeho meno nespomenula. nieje nič horšie ako bývalku....ktorá dokonca ešte niečo cíti k nemu.........porovnávať alebo informovať o tom ako je s inou v posteli....že charakter?nevie čo to je!!!

filipal
14. čer 2010

@dajna11 vidis a takto uvazovat asi nie je v dnesnom svete moderne!
vsetci si chcu "uzit", vytazit zo zivota vsetko co sa da, neobzerat sa nalavo ani napravo....
to je prave ta moralka. alebo zeby nedostatok empatie? ved to co nechcem aby robili mne, nebudem robit ani ja inym, nie?

bonparuska
14. čer 2010

@filipal presne tak ako hovoríš, každý si chce len užiť a vyžmýkať toho druhého, a ked náhodou prídu neaké problémy, tak čo načo by sa riešili, radšej zdupkám, v mojom prípade to tak bolo, že pre neho bolo finančne výhodnejšie odísť, ako by mal živiť ženu a svoje dieťa
sú naozaj rôzne typy ľudí, škoda že sa odhalia až časom, najprv sa pretvarujú a snažia ťa dostať tam kde chcú oni a potom ked ťa majú istú, tak si zdupkajú, a najhoršie je stretnúť sa v súdnej sieni a vidieť osobu, ktorá vám sľubovala ako na vás kydá a očiernuje - to je zážitok, ktorý len tak ľahko nezabudnem

filipal
14. čer 2010

@bonparuska tomu tvojmu sa to urcite raz v zivote vrati, uvidis! len to je to, ze my, citlive zeny, este potom tych darebakov lutujeme!

dajna11
14. čer 2010

lenže kto si chce len užiť,vyťažiť zo všetkého...nieje zrelý,a nezaslúži si lásku od nikoho....ani rodinu. ja som uprednostnila tentokrát zodpovednosť...za mna a moje dieťa a to mi dáva moj manžel a snád to aj tak bude....je ťažko veriť ked sa človek vela krát spáli ,ale on ma presvedčil že sa to oplatí....jasné sú chvile ťažké,lahšie..no spolu to ide lepšie.....lenže aj do tohoto bodu asi treba dospieť. ja verím že každá ktorá si prešla ťažkosťami,nájde svoj pokoj a šťastie.

bonparuska
14. čer 2010

filipka jemu sa to určite nevráti, on je ešte na seba hrdý, že to takto ukončil, on sa cíti ako víťaz, lebo si môže užívať, škoda len že sa mi priplietol do cesty, ale jediné pozitívum je dieťatko
aj podľa mna musí každý do zodpovednosti dospieť, len niekto to dokáže skôr, iný neskôr, a preto na to občas doplácajú nevinné detičky

dajna11
14. čer 2010

ale vráti sa mu to bonparuska...nič ty neboj,nik si nechce celý život užívať,to prestane baviť,nebude mať ani s kým na veky...prejde to a potom ked sa obzrie spätne zistí že nič nemá,nič po sebe nezanechal...spomenie si na dieťa,ktoré ho však nebude poznať,potom zistí že je sám,neboj,bude ešte trpieť za toto.

mircalla
14. čer 2010

@bonparuska - ja osobne si myslim...pride na psa mrazzzzzz
ako pisu kocky, raz sa mu to vrati aj s urokmi, mozno to bude sice dlhsie trvat, ale vrati