Rozchod s partnerem. Teď mi chybí

slunicko.
17. črc 2009

Ahoj dnes jsem se rozešla s partnerem a je mi děsně. ☹ Asi napíši celý příběh našla jsem si partnera který se dal na mé dva kluky celkem jsme byly spolu rok a půl z toho pul roku byl v pohodě milej prostě úžasnej,ale pak se to změnilo začal pít byl agresivní a dokonce zabil klukům králička. Pak jsme se rozešly a zas se vrátily, přišel o práci pak jsme byly spolu celý den jsem totiž na mateřský. Jeho máma mi domluvila brigádu v nemocnici takže finance byly na mně. Z ůřadu nebere ani kačku a že by hledal práci to taky ne. A mně zakazoval můj počítač že si stále sněkým chetuji atd nedo mám jen mobil nepochopil že mám moc známích a on ¨nikoho kdo by mu napsal. A tak šel v čera s kamarády na pivo a já ráno do práce tak jsem se mu koukla do mobilu i když se to nedělá ale po skušenostech s jeho pitím vím že když se napije rád si napíše inzerát že si někoho hledá a přitom má - měl más ☹ Tak jsem tam koukla a psal si s vdanou ženou a já se ho zeptala jestly chce být s ní řekl že asi jo možná to myslel ironicky a né vážně, ale mně to naštvalo tak jsem mu řekla at jde udělal že jsem ho vyhodila možná svím spusobem ano ale po všem co jsme zažily na psychice z dřívějška jak pil a sáhl na mně atd tak jsem ho vyhodila, ale těd mně to mrzí a chybí mi je to tak těžký být bez něj a je mi doma smutno něco - někdo nám tu chybí snad to někdo chápe když je rozchod čerství a sami jste to chtěly.

ivisek
15. čer 2010

Leni vsichni kolem rikaji, nech to ted plavat, srovnej se sama se sebou a ujasni si co chces, jestli by jsi ho chtela zpatky. Nedelej si nadeje, on cas ukaze, ale ty uz mozna budes nekde jinde a s nekym jinym a on ostrouha. Proste dej si cas a zacni zit svuj zivot, ne te jeho.
Snazim se to opakovat, taky propadam depresim, ale kdyz se vybrecim je lip a zase chvili funguju. Koneckoncu co mi zbyva nez to zvladnout. Zhroutili se mi veskere plany a sny, tak ted musim najit rovnovahu a najit sama sebe. Muj muz mi pise, jak mne ma rad ( sice mne nemiluje ), ale co by clovek chtel po 12 letech, jak mu na mne zalezi, jak porad mysli na to, co delam a kde jsem a pritom ceka dite s jinou, ktera je asi lepsi manipulatorka nez ja.
Paradoxem je, ze na moji stranu se postavila cela jeho rodina, tchyne mi breci do telefonu a to mne priserne nesnasela. Jeho teta mi vcera po 12 letech za teto situace nabidla tykani. Opravdu paradoxy.

leniii
15. čer 2010

ivisek.. maš pravdu. Mně jen ted mrzi, ze se to tak strasne vyhrotilo. Mel odejit s tim, ze ja bych mu rekla, ze respektuju jeho rozhodnuti a kdyz si mysli, ze bude stastny, at si jde, ze mu ve stesti branit nechci. A nedelat sceny, ktery k nicemu nebyly. Je to na nem. Jestli se ozve a treba se uvidime, tak mu povim vsechno to, co jsem se diky vasim vzkazum a odkazum docetla, ze bych mela delat, aby me uz nevidel jako histerku, ale jako milujiciho cloveka, ktery respektuje jeho rozhodnuti, at je jakykoliv. Mas to neuveritelne tezky. Nedokažu si predstavit, ze by mi to udelal v dobe, kdy to udelal tobe. A nejhorsi na tom je, ze je asi pravda, ze kdyby to neudelal ted , tak bych asi byla za par let v uplne stejny situaci, ve ktery jsi ted ty. Je hezky, ze se rodina postavila ze tebe. Mne skoro tchyne taky rekla, kdyz jsem u ni byla na navsteve, ze se ani nechce s tou novou potkat,že nedava nejakymu pomateni smyslu a nahlymu vzplanuti vyznam, jeho bracha mi pise sms, ze ho to mrzi, co se deje a ze doufa, ze si k sobe zase cestu najdeme a babicka nim nemluvi 🙂 Ale k cemu nam to je.. Kdyz je budeme k necemu nutit a oni by podlehli, tak by se beztak nevratili z vlastni vule, ale z donuceni nebrali by to jako svoje rozhodnuti a svobodnou volbu, ale že byli do neceho dostrkani a za par let by to mohlo byt vsechno nanovo.
Doufam, ze pristi setkani zvladnu na jednicku, budu krasna, usmevava, reknu mu, jak respektuju jeho rozhodnuti, ze bych nechtela, aby se citil byt nestastny at uz to znamena, ze je se mnou nebo ne a tak nejak se hodim do klidu. Musim mu dat sanci, aby si zase vzpomel, kdo jsem a nenechala se histerii tolik unaset.. Kdyz mluvim o histerii, tak me napada, ze mozna jeste dalsi prijde, protoze me asi vyrazio ze skoly. Z 6 dni mam fakt dulezitou zkousku, potrebuju prelouskat asi 1000 stranek latiny a co myslite? jeste jsem nezacala..:(

ivisek
15. čer 2010

Tak se vrhni na latinu a dokazes si ze si dobram ze te nic neskoli. Ja se taky o to red nsazim, kazdy den jsem nekde, cvicim a jezdim za prateli, proste se snazim zit. Je pravda, ze pro mne je to taky terapie, protoze byt sama, tak se uziram a trapim. To vis, ze vecer brecim do polstare a rikam si proc ? Pro mne je nejhorsi ze muj stale manzel rika, ze ja zanic nemuzu, delala jsem vsechno dobre, jenom mu chybelo neco malinko, co nedokaze popsat Jenomze to pro mne neni vysvetleni. Kdyby mi rekl, jses blba krava v uvozovkach, nesnasimte, mam k tobe neprekonatelny odpor, tak bych se stim s srovnaval lip, nez se situaci, kdy rika, jses uzasna, ty za nic nemuzes a presto provedl to co provedl. Verim, ze prijde cas, kdy si to budeme schopni vyrikat a vyjasnit si situaci, ale momentalne pred nim utikam, protoze setkani by bylo slzave udoli a ponizovani z me strany a to uz nechci. Porad ho miluju, byt je to absurdni, prozila jsem s nim tretinu zivota a to hned nevymazu a hned to bolet neprestane, proste bych jenom rada vedela, za najdu stesti, at s nim nebo bez neho.

mirabellka
15. čer 2010

Ja som pred polrokom chodila kvoli rozchodu k psychologicke - proste som bola a prasky z toho, ze sa skoncil 5rocny vztah, nedokazala som sa ucit na skusky, schudla som na 49kg, proste chodiaca troska - po psychickej aj fyzickej stranke...a velmi mi to pomohlo, clovek to vidi s odstupom uplne inac....asi si tym kazdy musi prejst sam a vyzaduje to nejaky ten cas, ale mne dost pomohlo, ked som si uvedomila, ze takto sa trapia vacsinou len zeny - chlap po rozchode urcite neplace do vankusa, neanalyzuje preco, chlap existuje pritomnostou, a nikdy v sebe nehlada vinu..a to, co casto chlapi tvrdia po rozchode - ze ty za nic nemozes, ty si uzasna, skvela, to ja som ten hnusak - to robia len preto, aby vyzerali lepsi ako su - ze ako si dokazu sypat popol na hlavu atd...vedia, ze zene to ublizi viac ako keby jej povedali - ty krava, skoncil som s tebou, nezaujmas ma...dviha im ego, ked vedia, ze ich expriatelka na nich nemoze zabudnut.
Mne psychologicka poradila uplne sa odosobnit, uvedomit si, ze chlapi sa takto urcite nikdy netrapia, oni hned po rozchode normalne v pohode funguju dalej...mozno to znie tak necitlivo, ale naozaj to zabera. Ziaden kontakt, treba ist dalej a zit svoj zivot. Zivot nie je prechadzka ruzovou zahradou, podla mna je to lepsi pristup ako sa stale trapit tym, co by bolo keby...zavisi to aj od povahy, ale da sa to naucit.

bonparuska
15. čer 2010

lenii ja viem, že to musí byť pre teba zlé, ale prečo ti záleží na tom čo si on myslí, či mu tie peniaze vrátiš alebo nie, on ti spôsobil také trápenie, ktoré sa nedá niako ospravedlniť hlavne nie tým ako by vám to klapalo, ved on si necháva pootvorené zadné dvierka, ja viem, že ti je za ním ľúto, hlavne ked to robí takýmto spôsobom, lebo mi ženy sme také, že si nahovárame ako by sme to ešte mohli dať s nimi dokopy a chytáme sa stebielka trávy, aj to že mu chceš vrátiť peniaze stále znamená že ho máš rada a on si môže s tebou manipulovať ako chce a kedy sa mu zachce
nenechaj so seba robiť húsku, ktorú bude vodiť ako sa jemu zapáči
ja neviem ja som bola tiež taká slepá, že som si ho stále ospravedlnovala, ale nie to by on nedokázal a potom ked prišli papiere som zistila,čo si celý čas o mne myslel, ako sa pri mne snažil pretvarovať, ale to sa nedalo večne, a ja som sa pred ním ešte ponižovala a prosíkala ☹ teraz viem, že ak človek necíti lásku, nič ho neprinúti zostať

fra
15. čer 2010

prepačte že vam leziem do diskusie ale zaujalo ma to- lenii - ked sa na to pozeram triezvymi skusenymi a stašími očami- nak just by som si tie peniaze nechala, kašlala na neho a za peniaze si urobila nejakú programovú radosť- napríklad šla na dovolenku... tie peniaze ako vraví pre neho nie su podstatne, tak načo mu ich budeš vracať, len kvoli tomu, aby si mala dobry pocit, že maš nad ním navrrch a si lepšia? kašli na neho a peniaze si radšej v zdraví uži, patria TI na to, aby si prišla na iné myšlienky 🙂

mircalla
15. čer 2010

no radsej sup sup na tu latinu....
skus mu venovat menej a menej myslienok.
podla mna porob skusky a chod s nejakou kamoskou na dovolenku, to ti pomoze

mircalla
15. čer 2010

s tymi peniazmi urob ako myslis, ale vratit sa daju aj v tichosti, bez zbytocnych sms

kazda sms ci kontakt v tomto stadiu su zbytocne. ved sam povedal, ze mu to stjhanie vadi. on vidi, ze si na to zle. cim viac mu budes pisat, tym viac mu to pojde na nervy. a ver tomu, ze mu to na nervy ide. a teraz bez ohladu na vsetko, co ste spolu prezili.

uz bolo tych pokusov z tvojej strany dost, stacilo. toto veci len zhorsi. podla mna si uz nemate co povedat a on tiez nebude naveky s tebou riesit preco odisiel a vracat sa k vasmu vztahu. on chce zit novy zivot. urcite mas pekne spomienky, urcite aj on, ale on sa posunul dakam inam a chce zit iny zivot. nebil ta, nepil, neurazal....aj take su tu pripady, mozno bol v mnohych veciach fajn, ale jednoducho sa s tebou rozisiel. musis to brat ako fakt. lasku si nevynutis.skoro kazdy je pri rozchode vacsim ci mensim zbabelcom.

ivisek
15. čer 2010

Lenii holky maji pravdu, uz ho nekontaktuj. Ja mam momentalne taky depku, pracuju ve zdravotnictvi, potkavam deticky a ted predstava, ze misto meho prcka, kteryho jsme chteli mit, ho s nim ceka nejaka jina mne uplne depta. Vcera mi jeho teta mezi reci rekla, ze se to ma snad narosit uz v listopadu a mne je o to hur. Jenom si uvedomim, ze byl dalsi tri mesice se mnou, ze mi nic nerekl, ze ja se snazila zachranit nas vztah, ze pred kamaradama rikal, ze snad uz konecne bude to mimco a ze mi vycita, ze jsme si meli promluvit pred pulrokem, ze by treba. To ze se rozhodl beze mne a dal se mnou byl, ze ona byla tehotna a on mne v posteli drzel za ruku a chtel hladit, proste pripadam si jako nejvetsi krava a zaroven citim priserny ponizeni a bolest.

dajna11
15. čer 2010

ivisek,ved si to nemohla vedieť.ved každá nevera je utajovana.....a možno ani nevedel kam má isť,s ktorou ostať. sa rozhodoval...cele tie mesiace bol na vážkach.....možno práve to dieťa zavážilo v rozhodovaní......ktovie.život je často svina!

bonparuska
15. čer 2010

@ivisek netráp sa preto, máš pred sebou ešte veľa času a môžeš si dieťatko spraviť s niekým, kto si vás oboch zaslúži, čo by som ja dala zato, keby som svojmu vybrala lepšieho otca, ale to sa vrátiť už nedá
ty máš tú možnosť, a nič sa nedeje bez príčiny, ver mi že si v živote nájdeš lepšieho chlapa s ktorým si založíš rodinku, viem že si si vysnívala svojho ex ako otca, ale on si to nezaslúži, je to pre teba nová šanca na život, tak ju využi, je to strašný podraz od neho, že ťa trápi tým, čo by sa mohlo stať keby ste si pohovorili, aj tak by sa nič nezmenilo, on to vie, ale aj tak ťa ničí, netráp sa ivi - myslím na teba

mircalla
15. čer 2010

@ivisek, mas to ozaj velmi tazke....ale si fakt velmi statocna, obdivujem tvoj pristup a silu.
kludne plac, maj depku, to je normalne.

dajna11
15. čer 2010

a ktovie....možno to čo urobil tebe urobí aj časom tej novej......myslím že je jedno či je tam dieťa alebo nie...teda pre neho.

ivisek
15. čer 2010

Ja si moc statecna nepripadam, je pravde ze v praci se musim drzet, staly kontakt s lidmi, tak to mne drzi nad vodou a pak samozrejme kamaradi, nasi spolecni. Nejhorsi je, ze mi na porad zalezi a hrozne bych chtela, aby se mi vratil muj stary Paja. Rozum rika ne, ale srdicko po tom porad touzi. Chtela bych, abych byla stastna a vahrabala se z toho, protoze si pripadam jakotroska, nespim, jsem unavena a on mi napise jak na mne mysli, co delam a kde jsem, jakoby se nechumelilo.

bonparuska
15. čer 2010

ivisek, tak to ti naozaj nezávidím, ešte sa musíš takto trápiť, ani s tebou, ani bez teba ☹
ja by som asi dočasne tých priateľov obmedzila, lebo sa ti budú stále vynárať spomienky nato ako ste tam fungovali spolu, máš to ťažké, a hlavne ked ti ešte vypisuje také sms, akoby dával vášmu vzťahu ešte šancu a pritom robí niečo iné, zvláštny prístup k tebe

mircalla
15. čer 2010

baby, musim vam napisat aka som krava
som sa stretla dneska s ex, lebo sa tvaril skrusenie a presvedcil ma.....bolo mi to dobre na dve veci.....oznamil mi, ze si hlada novy byt, samozrejme len pre seba....
uplne je nad slnko jasnejsie, ze ma totalne vyciarkol zo svojej buducnosti, predstavuje si to asi tak, ze obcas sa stretneme....odisla som s revom, nedalo sa....vraj nechape, co placem....vsak preco by aj chapal
takze sem asi vedu stretnutia s byvalymi....do pekla....moja tazko nadobudnuta dusevna rovnovaha je momentalne v prdeli (pardon za vyraz) a bude trvat zase chvilu, kym ju opat ziskam.
stretavat sa s niekym, kto to robi len zo sucitu a kasle na vas je totalny masochizmus a uz to nikdy neurobim

filipal
15. čer 2010

@mircalla uz si to nevycitaj....sme len ludia. bolo ti to dobre aj na to, aby si sa utvrdila v tom aky je to clovek!

dajna11
16. čer 2010

ved zasa roky sa nedaju len tak zahodiť a ani spomienky. si pamätám ked som bývaleho frajera....velká láska,teda nestretla priamo jeho ale chlapa čo sa mu fest podobal.....a tlak som mala akoby mi šlo srdce vyskočiť,hlava sa mi točila.....keby to bol on tak asi skolabujem. a to bol tiež dobrý hajzlík......ale jednoducho sa to nedá ovládať. a mircalla ty aspon vidíš že to iné nebude,budeš na dieťaťko sama,jeho už vyškrtni zo života aj ked je to ťažké viem.vela ste toho spolu preskákali ale ked sa takto zachoval?keby už aj na teba kašlal...ale na dieťa? to je prevít!!!! teraz je ťažko,ale ked bude malé nebudeš vedieť kam skor a njako tá bolesť skor prejde,budeš mať niekoho iba tvojho,ktorý ťa bude celý žvot milovať.

mircalla
16. čer 2010

ahojte mate pravdu - na daco to dobre bole, som sa utvrdila v tom, ze to ine nebude. dlhsie sme spolu neboli, len posledne 2 dni a vobec nic sa nezmenilo. ani len nahodou zeby aspon peniaze co mi dlzi doniesol.
no nic, uz som sa rozhodla. ma tu este par veci, pozidam ho nech si si uz vsetko vystahuje, do rodneho listu ho neuvediem a neskor to dam na sud o vyzivne

on chce byt taky ten vychcany tatinko....obcas dake prava (raz za uhorsky rok pozriet maleho), ale ziadna podpora, starostlivost ci povinnosti....o financnom zazemi ani nveravim

nastastie som dostala z prace dost velke odmeny, tak mam vystarano na par mesiacov....

dajna11
16. čer 2010

no vidíš,aspon niečo.....juj mne by tak bodla finančná injekcia 😉 ......tá výbava pre bábo je des. ale kašli na neho,je to síce nepochopitelne ako sa zachoval,ale lepšie bude bez neho. budeš mať rodinku...budeš to ty a tvoje maličké. a nebudeš sa musieť nikomu prisposobovať...ako ja,ked sa ex rozhodne raz za pol roka kuknúť na malu a robí sa ako svetový otec.....a ked chcem zmeniť priezvisko tak sa robí doležitý....platiť neplatí,nestara sa,malú si neberie,iba viaNOCE a tak,že čo treba do školy alebo ked je chorá nejaké vitaminy....nič,ved ja sa postaram aj keby som mala obličku predať nie?

mircalla
16. čer 2010

ved toto....system, ze obcas sa pridem kuknut...a citim sa zahojeny, aky som ja dobry ocinko.
ono vies, on aj povie, ze budem platit...ale skutek utek...radsej to dam na sud
keby chcel naozaj daco platit, tak si vcera vyrovna dlh, co voci mne ma + ma vyplati z auta
uz by to bol davno urobil

leniii
16. čer 2010

Mircalla - to je mi líto, že ten tvůj ex je takovej bezcharakterni sobec. Určitě pro mimčo najdes lepsiho tatinka, ktery ho bude mit rad a nebude si jen odskrtavat pocet navstev v mesici..
Vcera se stalo fakt skvela vec, ktera me taky uplne rozstrelila. Zvonil mi telefon, kouknu vola ex. Jsem si uplne rikala, co se deje.. hm, zvednu to a tam jdou slyset hlasy.. takovy zastreny a nejaka hudba. No proste se mu v kalhotech v kapse vytocilo moje cislo a ja si mohla poslouchat, jak se bavi se svoji novou slecnou.. nic konkretniho jsem neslysela, ale hlasy ano.. takze uz vim, jaky ma slecna hlas. Bylo to hrozny. Byl to takovy ten naladeny rozhovor dvou lidi.. Samy haha a hehe.. no proste zrovna toto jsem vcera potrebovala slyset, jak se spolu nekde bavi a ja se trapim.

leniii
16. čer 2010

Mircalla - a byt tebou, tak bych vsechny financni veci - vyplaceni z auta, dluh atd se snazila vyresit ted, dokud jeste mimco neni na svete. Protoze pak toho budes mit asi az nad hlavu a aby se nestalo, ze si pan bude myslet, ze kdykoliv neco posle nebo koupi malymu, ze se tim ten dluh maze.. a aby se nestalo, ze bys pak z neho uz nic nedostala.

ivisek
16. čer 2010

@mircalla Jsi ohromne statecna, i kdyz to setkani nebyl zadny med. Ja bych tpo takhle nezvladla.
Ja ty kamarady kolem nemuzu ted vynechat, byli jsem spolu 12 let avetsinu pratel jsme meli spolecnou a tim, ze pochazime z jednoho mesta, tak ty lidicky zname vicemene oba. A je pravda, nikdo ted jeho chovani nerozumi a ja mam pocit, ze nejsem sama. Prroste ten pocit, ze nevim, co se deje a proc to udelal mne zere asi nejvic. Do toho vcera opet volala tchyne, jak mu zase vynadala du kurevniku a ty dotycny do devek a mne to rozhodilo jeste vic, prijde mi, ze tahle silna slova nicemu neprispejou a situaci nevyresi. Kdyby tak slo city vymazat a posunout se kus dal bez te bolesti.

mircalla
16. čer 2010

@leniii to uz necham na sud, nech to vyriesi..co sa tyka vybavicky a vyzivneho
auto a dlh si poriesim
@ivisek - ale nie som...este teraz ma boli hlava z vcerajsieho placu.
priatelia su doleziti, aj ked boli spolocni. ex-svorka by uz radsej mala prestat volat, lebo to len zhorsuju pre teba. tiez mas taky pocit, ze mu zrazu preplo? no presne ten pocit som mala aj ja....niezeby bol predtym dokonaly, to nie. prve mesiace sa tesil aj na babo...potom to zacalo - nocne prichody, schovavanie mobilu, vykyvy nalad, ignoracia....toto predtym nikdy nerobil. no ale nechcem sa opakovat...staci si domysliet

dajna11
16. čer 2010

mircalla.....ved to,že treba mať všetko na papieri...juj ja som sa na tomto velmi oklamala s ex......samé sluby ťuťu muťu,a nakoniec vyrabuje dom,všetko poberie,ešte aj dcere zruší poistku a jej nedá ani korunu.vieš ono keby niečo chcel dať maličkemu,tak už dávno dá....či máte medzi sebou dlh alwebo nie.....jednoducho príde,niečo donesie maličkemu,niečo do výbavy,niečo...nejaku hračku alebo čo,aby bolo vidno že mu záleží.ale to nie.....ja by som ho veru ako otca neuviedla,myslel by som na buducnosť a nejaký možný vzťah kde by sa to nemuselo potom komplikovať.

mircalla
16. čer 2010

suhlas...povie teraz, ze bude platit a poznam ho v tomto...urcite nie...ostava jedine sud. a s tou rabovackou to mam tiez za sebou, aj ked nie az v takom rozsahu
uplne suhlasim, uz davno by dal daco na vybavicku. okrem toho vozi sa na nasom spolocnom aute, som sa ho pytala, co s nim, ze ho chcem predat a rozdelit si peniaze...on ze ho chce este pouzivat...fajn, ved nech sa vozi, ja chodim mhd. potom ho predame, ked bude mat nulovu hodnotu

leniii
16. čer 2010

ivisek - tchyne by se asi vazne mela podobnym vylevum vyvarovat, protoze to zavari jenom tobe. Kdyz ho budou vsichni premlouvat a dostrkavat do toho, aby se k tobe vratil a neblbnul, tak si podle me udela just svoje, i kdyby to byval chtel udelat sam, protoze bude mit pocit, ze je do neceho natlacenej a ze to neni z jeho svobodne vule a jeho rozhodnuti. A nebo by se taky mohlo stat, ze si v hlave fixne, ze vsechny strasne zklamel, ublizil a bude nejlepsi, kdyz se vam vsem uplne ztrati z oci. Nadavat slecne do devek je trosku zbytecny i kdyz mozna opravneny- rozvracet manzelstvi je prinejmensim na par facek.. no, emoce jsou emoce. Osobne si myslim, ze slecna je ted sama mrtva strachy, aby nahodu manzel nepodlehl okoli a nevratil se k tobe a ona nezustala s mimcem sama..Tvoje situace je strasne tezka. Myslim, ze by te uplne néjvic stejne jako me zajimal ten moment nebo zlom, kdy se to stalo. Ja si osobne myslim, ze u ex to bylo ze zacatku uplne nevinny, Ze to opravdu bral, ze mu vypisuje kamaradka a jelikoz mela hypoteku, ze to ani nebral jinak.. Sam ze zacatku rikal me nebo i kamosum, ze takovou by níkdy nechtel za pritelkyni, ze se chova jako chlap, ze to je samy kamarad a ze ta postava, ze uz je na holku taky moc atd.. ale ze je fajn jako kamaradka, ze proste obcas zapomina, ze to je holka. Pak myslim, ze kdyz vypisovani neustalo, ze zacal byt zvedavy, co to teda je, mozna i polichoceny.. a tak to jelo, ona nahazovala udicky a jelikoz ja o nicem nevedela a nemohla zasahnout, tak mam pocit ze se muj drahy probral a uvedomil si, co se to vlastne deje az v tom byl az po usi a valila se na neho zodpovednost z toho, ze kvuli nemu posila do pryc barak, hypoteku a pritele a najednou nebylo cesty zpet.. Myslim, ze sam to nechtel puvodne dohnat k rozchodu nebo tak, ale ze do toho pak spadl a diky sikovnosti slecny to skoncilo, jak to skoncilo. Ale zajimal by me ten moment nebo ten spoustec, kdy si rekl, hm.. tak to zkusim.

leniii
16. čer 2010

mircalla - copak ten tvuj exot nevidi, ze jsi tehotna a ze ten, kdo by si mel vozit zadek jsi ty? Kdyz bys mu rekla, ze auto chces vyuzivat ty, tak by ti ho ale dal, ne? a nebo co pak jako s mimcem? Budes ho tahat i na blby nakup mhd a tahat kocarek i s nakupem do tramvaje?! Co to je za padoucha! Privazat mu 15 kg na bricho, železnou kouli na mocovy mechyř a postavit na podpatky, a dam mu za ukol neco prestehovat, aby si to uzil!

dajna11
16. čer 2010

to je fakt de.....tak tz si tehotná ale on sa chce voyiť?aj kebz.....to normálneemu človeku nemusíš ani hovoriť že či ho chceš či nie používať....sám by ti ho mal dať.... alebo za tvoju polovičku ti nejaké maličké kupiť nech ti aspon oči zalepí.....juj je to kus vola!!!!!!!!čo si mu na to povedala ty ked povedal že si ho chce ešte užiť?