Rozchod s partnerem. Teď mi chybí

slunicko.
17. črc 2009

Ahoj dnes jsem se rozešla s partnerem a je mi děsně. ☹ Asi napíši celý příběh našla jsem si partnera který se dal na mé dva kluky celkem jsme byly spolu rok a půl z toho pul roku byl v pohodě milej prostě úžasnej,ale pak se to změnilo začal pít byl agresivní a dokonce zabil klukům králička. Pak jsme se rozešly a zas se vrátily, přišel o práci pak jsme byly spolu celý den jsem totiž na mateřský. Jeho máma mi domluvila brigádu v nemocnici takže finance byly na mně. Z ůřadu nebere ani kačku a že by hledal práci to taky ne. A mně zakazoval můj počítač že si stále sněkým chetuji atd nedo mám jen mobil nepochopil že mám moc známích a on ¨nikoho kdo by mu napsal. A tak šel v čera s kamarády na pivo a já ráno do práce tak jsem se mu koukla do mobilu i když se to nedělá ale po skušenostech s jeho pitím vím že když se napije rád si napíše inzerát že si někoho hledá a přitom má - měl más ☹ Tak jsem tam koukla a psal si s vdanou ženou a já se ho zeptala jestly chce být s ní řekl že asi jo možná to myslel ironicky a né vážně, ale mně to naštvalo tak jsem mu řekla at jde udělal že jsem ho vyhodila možná svím spusobem ano ale po všem co jsme zažily na psychice z dřívějška jak pil a sáhl na mně atd tak jsem ho vyhodila, ale těd mně to mrzí a chybí mi je to tak těžký být bez něj a je mi doma smutno něco - někdo nám tu chybí snad to někdo chápe když je rozchod čerství a sami jste to chtěly.

mircalla
16. čer 2010

no ja sice nemam vodicak, to je fakt...ale peniaze z toho auta by sa mi hodili, kupili sme ho napoly a je dokonca pisane na mna

leniii
16. čer 2010

holky, zase to na me jde.. dneska se mi zdalo, ze slecna prisla na pohotovost, ja mela zrovna službu a vyvrtala ji tam bez anestezie pulku pusy 🙂 🙂 Kamoska jde ke kartarce a nabidla mi, at jdu taky.. ja nevim, trosku se toho bojim. Sly byste?

mircalla
16. čer 2010

ja tymto veciam neverim....bola som raz a uplne zle...nic z toho nebola pravda

leniii
16. čer 2010

Bojim se, ze kdyz mi rekne bojuj, vidim, ze je sance a ja budu bojovat a doufat, ze se vrati, tak si budu jen ublizovat, kdyz se nevrati a nebo kdyz mi rekne, zapomen na neho, ten si tady tu vezme, je to laska jho zivota, tak ze to treba vzdam i kdyz by to tak vubec byt nemuselo.. a nebo mi rekne. Hm, je to blby, lasku uz mas navzdy vybranou, uz se nikdy nezamilujes, jako jsi milovala jeho, tak se tam zhroutim a kartarku uskrtim.. faktn nevim. Ale bylo by hezky tak nejak slyset, ze je tam neco, na co se mam tesit nebo tak.. Je to docela znama slecna, ktery to zatim dost vychazi. Rekla mame my kamaradky, ze jeji syn bude do roka uplne v pohode ( v ty dobe na tom psychicky neuveritelne spatne, rozpadlo se mu podnikani, nejlepsi kamarad mu tu firmu vytuneloval.. no hruza,byl dost nespolecensky, skoro az asocial a zralej za rok max na psychiatrii), že bude zenatej a ze mimco na ceste. Maminka odtud sla dost nastvana, co to je za blabol, ze bude rada ,kdyz ji syn nespacha sebevrazdu a ejhle.. Maly psychicky naruseny asocial byl pozvan za mesic kolegyni z prace na rande, pul troku na to otehotnela a i tu svatbu stihli do roka. Ted je neuveritelnej tatka, svoji zenu miluje a je to absolutune neporovnatelny s tim clovekem, ktery byl predtim. Fakt neuverielny. A prijde mi, ze to byo natolik konkretni, ze to nejsou jen takovy ty reci, do kterych se kazdej nejak napasuje.. co myslite?

dajna11
16. čer 2010

mircalla....no aj ked nemáš vodičák,je sobecké ked si v takejto situácii,nevyrovnať sa s tebou,ved vodičák si možeš urobiť hocikedy,zvlášť teraz ked budeš mat mimčo by sa ti zisiel.aj ja som si horobila neskoro,ale teraz to neviem vynachvaliť...ked som bola s malou sama,muž preč pol roka,vybavovačky po meste...my bývame na dedine....takže nikdy nevieš a dnes je to rýchla záležitosť,zvlášť polka auta nieje zanedbatelna financia nie?

ivisek
16. čer 2010

Lenii klidne ke kartarce bez, ja jsem taky byla. Vzdycky jsem se toho bala, ze mne rekne neco spatnyho, ale kdyz se to stalo a ja nevedela, co dal, tak mi pomohlo probrat co dal. Spravna kartarka ti bez tveho souhlasu nema rict nic spatneho a to co je v kartach ukazuje moznou cestu a ty se stajne budes muset rozhodnout sama. Takze se neboj.
U mne presne popsala situaci i me psychicke rozpolozeni a zase za ni pujdu.
S tchyni je to tezky, na jedny strane me tesi, ze si mne ted vazi, ale tohle chovani mne uplne depta. Jako urazkami se nic nevyresi, navic ma jedineho syna a bude mit vnouce, ktere nemuze za to, jakym zpusobem se dostalo na svet. Jestli to slecna naplanovala, ze uzene chlapa ditetem nebo si ho s ni naplanoval nevim, ale ten prcek za to nemuze. Proste se to stalo, ted je cas se s tim nejak vyporadat.
Mir nejhorsi je, ze se to zacalo lamat v dobe ,kdy slecna prisla na scenu. Nevim jestli s ni spal od zacatku, nebo ho dyl uhanela, ale v te dobe se zacal menit, ale to jsem jeste nevedela proc? Cloveku se to spojuje az ted a nerikam to jenom ja. Proste naskakujou situace a cloveku to vsechno dochazi.

leniii
16. čer 2010

jj, to mas pravdu. Naskakuji i ty nejhloupejsi malickosti.. napr. si zive vybavuju situaci, kdyz pritel sel z koupelny v ruce telefon a strasne vesele si piskal.. takovou tu piskavou melodii. Uplne jsem se na neho zahledela a zeptala, co takova radost a spokojenost. A on se jakoby lekl a ze nic, v poho. Dal mi pusu a sel dal. Ted si rikam, ze jsem snad uplne blba a ze mi to melo byt jasny, ze se neco deje. Jo, asi pujdu, Strasne se v tom placam ,ale doufam, ze pak tem recem moc nepodlehnu a nebudu treba neaktivne cekat.. Vzdy jsem si myslela, ze jsem psychicky vcelku stabilní osobnost, ale ted vidim, ze jsem dost labilni a chvilkama az debilni 🙂

ivisek
16. čer 2010

Lenii proste to jenom s clovekem zamava a ztrati veskery zivotni jistoty , ktery mel, byt byly pochybny.
Navic u nas doma nic takoveho nebylo, zadny schovavani, mobil lezel na stole nebo v loznici, cely vikend netknuty, Pavel ho nechaval normalne lezet kdekoliv a ze by ho nosil porad sebou to nedelal. Proste choval se stejne jako kdykoliv predtim.

leniii
16. čer 2010

hm, to je zvlastni.. jak nebo kdy se kontaktovali? videli? Ja vedela, ze mu vypisuje, ale byla jsem furt osocovana, ze jsem uzarlena a ze to je KAMARADKA, se kterou si jen rozumi! Jinak se taky choval normalne.. az teda na ten posledni tyden, coz jsem prisuzovala stresu ze skoly a praci.Proste je to na nic! Zkousku jsem si dneska prehlasila.. fakt nejsem schopna nekam v pondeli jit a nejak normalne myslet. je to hrozny, ze jsme mely vlastne vsecho a ted nemame nic.. Ten clovek byl cely nas a ted se nas snazi bezezbytku zbavit.Docela by me zajimalo, jak jim treba je, jak se citi, kdyz ji berou kolem ramen, za ruku, kdyz s nimi neco planujou,, jestli jim to treba taky neprijde divny, delat tyto veci s nekym jinym, kdyz je predtim delali tolik let jen s nami. Nebo jestli v pohode.Nevim, ja si to predstavit nedokazu, ze bych se nekomu jinymu vrhala do naruce a necitila, ze je neco jinak, spatne.

dajna11
16. čer 2010

lenii už neorzoberaj všetko stále dokola.to ťa bude ničiť ešte dlho ked to takto berieš!!!!a nerieš ako mu je s inou,ako ju objima,čo cíti.....kriste pane ty si masochista? keby cítil niečo zle tak nieje s nou ale s tebou nie?

ivisek
16. čer 2010

Pracuje ve stejne firme jako on. Napsal mi, ze vim ze to se zenskymi nikdy moc neumel a ze to vim ja sama nejlip, tak mu asi ukazala jak je skvelej a uzasnej a on se nechal. To vis nemusel resit domaci problemy, ona byla vzdy pripravena a on se odpoledne nebo vecer sebral a odjel z prace domu k manzelce, ktera mu poskytla veskery servis. No ted s ni bydli 14 dni, tak uvidime, jak dlouho ta zamilovanost pod tihou vsech ostatnich starosti vydrzi. Jenom to pisu a bezi mi mraz po zadech.
Taky si nedokazu predstavit, ze bych skocila do naruce nekomu jinymu, ale zoufale moc mi chybi chlapske objeti aprituleni se vecer v postylce a ten pocit lidskeho tepla. ☹

mircalla
16. čer 2010

to s tou kamaratkou mi je povedome...tak to je vzdy
ja som sa vrhla dnes na vybavovacky, aby som sa nejako dostala do normalu. uz to je lepsie

leniii
16. čer 2010

jojo, jako u nas 🙂 Ja taky cekala doma - uklizeno, uvareno,obcas i svicky a dokonce jsem nemela vubec zadny problem, kdyz misto dvou nas najednou byli 3 a vecere a vecery s nami travil i jeho kamarad. a ne malokrat do tydne. Rozesel se s pritelkyni, tak jsme mu vytvareli teplo domova 🙂 No, zajimavy. Lidsky teplo mi taky moc chybi, ale zase si na druhou stranu rikam, ze vrhnout se ted nekomu do naruce jakoze aby mi to pomohl prekonat je hloupost.. Nevim, kde bych vzala cloveka, kterymu bych rekla pojd, budeme se vzajemne hřát a obcas nekam zajdeme a budeme proste takovi lepsi kamaradi..Za prve nikoho takovyho neznam, s kym bych neco takovyho chtela praktikovat a asi tak nejak cely to je mimo moje presvedceni.. a nebo si hrat na lasku a nalhavat nekomu, ze vubec nejsem porad zoufala z ex mi svedomi taky nedovoli a hlavne co by to bylo za vztah..Skoncil by jeste driv nez by zacal a zase tolik si ty rozchody trenovat nemusim 🙂 Ivisek, neboj, verim, ze se objevi nekdo, ke komu se rady pritulime. Proste objevi a tem nasim milým byvalým se ty jejich vztahy zhrouti jako domečky z karet. Zacinat vztah se stinem predeslých vztahu a nevyrovnanosti s minulosti je fakt nestastny. Treba to vyjde, ale vetsinou takovy spojeni proste selze. A jestli ne, tak ti dva asi spolu byt maji. A nejsme zadny mrchy - jestlize tam budou stastnejsi a s nami jim neco chybelo, tak jim preci nebudeme branit ve stesti. Samy bychom nechtely cloveka, ktery je s nami ze soucitu a ne z presvedceni, ze my jsme ty prave a jedine. Jedna holka mi rekla moudro : Pusť to, jestliže ti to patřilo, tak se ti to vrátí.

ivisek
17. čer 2010

Tak co lenni, jaka byla kartarka?
Ja jsem vcera zmenila uces, mam nove nehticky a od rana zase tezkou depresi. Takze asi nejsem dobry spolecnik. Dneska se mi o nem zdalo, same zmatene sny, takze jsem rano lezla z postele totalne vycerpana. Dneska vecer musim jit cvicit, abych se totalne umlatila a padla, protoze ted jedu fakt na doraz. Nebo nemate tip, jak to vsechno prekonat?
No vrhnout se nekomu do naruce, to ani nikdy nebyl muj styl, zvlast ne ted. Ted mam srdicko totalne zlomeny a myslet si, ze to zalepin nekym jinym asi neni realny. I kdyz bych si to moc prala. A jinak to moudro je moc hezky, budu si pamatovat.

mirka907
17. čer 2010

Ahojte, citam si tuto temu dost casto a neda mi zareagovat na Ivisek a Leniii....Baby zbalte si kufre, vyberte si nejake last minute a chodte si uzvivat slniecko. More, plaz, nejaky ten drink , nic nie je lepsie na odreagovanie. Ty Vasi ex fesaci za toto trapenie nestoja.

mirabellka
17. čer 2010

no ja neviem - ak mozem, tak moj tip je (teda mne to pomohlo), naplanovat si, co budem robit najblizsi tyzden, co najviac cinnosti, najhorsie je zostavat sama so sebou a svojimi myslienkymi a depkami - tie sa vzdy dostavia hlavne vecer, ale ked je clovek totalne unaveny tak zaspi ani nevie ako. Najhorsi je prvy mesiac, ja som mala zaludok ako na vode, oci stale cervene ako zajac, stale mi bolo do placu...tak som si nejako nasilu zakazovala mysliet na tie veci, ktore mi robili zle - len co prisla nejaka utkvela vlezla myslienka - rychlo som zacala nieco robit. Kupila som si malinkeho psika, o ktoreho sa bolo treba stale starat a bolo fajn, ked ma na prechadzke stale niekto zastavoval, zrazu som videla, ze existuju aj iny ludia, nie iba on.
Vrhnut sa niekomu do naruce, to sa ani neda - ten, kto stavia novy vztah na troskach predchadzajuceho, tomu "ruze neporastu". Treba si dat prestavku, cas na vyliecenie toho zlomeneho srdiecka a to je asi desatina z toho, ako dlho trval vztah. Ak 5rokov, tak aspon polroka bude trvat, kym prejde to najhorsie. U niekoho rok, neviem, ale urcite to neprejde za mesiac ani dva. Preto si treba naplanovat co najviac cinnosti. To pomaha sustredit sa na nieco ine.Clovek sa potrebuje aj vyrozpravat, dostat to zo seba - ale nikdy to nepisat JEMU. Podla mna akykolvek kontakt s nim v tejto faze je zly - je to len material na dalsie analyzovanie a trapenie, clovek ma mozno pocit, ze sa to tym nejako "doriesi", ze ak sa este raz stretne, tak sa nejake veci vysvetlia - ale tym sa to trapenie nezmensi.

mircalla
17. čer 2010

mirka a mirabelka - presne ako hovorite

leniii
17. čer 2010

Ahoj Ivi! Kartářka ještě neprobehla. Porad premyslim, ale asi pujdu- neni co ztratit 🙂 Vcera jsem se videla s kamaradem, ktery chodil s moje nejlepsi kamaradkou a udelal ji vlastne uplne to stejny jako udelal ted pritel me a docela me prekvapil. Ti kluci jsou fakt jini. Sam rekl, ze tu moji kamosku miloval a vsechno, ale ze jak ho pak uhnala ta druha, ze ji strasne lehce prekonal a ze se nad tou moji kamaradkou pak ani nijak zvlast nezamyslel..Proste si uzival novy vztah a fakt mu to neprislo divny. Měl pry hlavu plnou novyho vztahu, novy slecny, novych veci, novych zazitku a vlastne celyho procesu sblizovani se s nekym uplne jinym, ze mu vsechno to, jak ty my kamaradce ublizil a jak to pro ni muselo byt tezky doslo az ve chvili, kdy se na neho ta jeho nova krepelka vykaslala a pustila k vode, ale ze ani tak uz ho ani nenapadlo se k ni vracet. Proste byla za nim raz dva. A ze takhle to mela vetsina jeho kamaradum, kterym se neco takovyho stalo. No, trosku me to zaskocilo a dorazilo..A taky jsem si tak nejak uvedomila, ze mymu ex musi ted strasne imponovat, ze ho ta jeho nova potkala uz jako dospelyho, jako osobnost s budoucnosti, s majetkem, s cili.. Ale uz proste dospelyho. Že ta startovaci čára je nekde uplne jinde, než když ja si pamatuju, jak jsem ho poprvé videla v 16-ti letech v cervene mikine, jak sel na gymplu dolu po schodech🙂 Asi se mu vazne libi, ze ona nevi, co vsechno k tomu, aby to vsechno mel a byl tim, kdo je dnes, vedlo. Jaka cesta to byla. Jasny, ze v mych ocich vidim porad trosku toho malyho kluka a vazim si ho za to, co vsechno dokazal, ale uz ho proste znam od "mala" a nemuze na me delat ramena a nemuze ocekavat, ze ja si z neho sednu na zadek a budu ho v hlave uctivat do nebes, kdyz mam v zivy pameti, jak se se spoluzakama rubal na chodbe nebo jak jako maly ucho než dospěl chodil nagelovanej se stribrnym retezem kolem krku 🙂 🙂 Je to asi fakt lakavy se prezentovat jinak, dospele, prozradit jen to, co chci a co chci z minulosti pohrbit, tak to nereknu. Je mi jasny, ze mu musi prijit, ze ho bere a i si ho vazi jinak nez ja. Proste zacíná na uplne jiny startovaci care, nez když zacinal se mnou. A slecna taky. On si me urcite taky pamatuje jako malou holku a ted potkal dospelou sobestacnou zenu. Asi i ten vzajemny respekt je jinde.
Ivi, navod, jak to prekonat nemam :( Kdyby Ti ho nekdo sdelil, tak se urcite podel 🙂 Asi to chce se co nejvic zamestnat. Ja jsem uspesne profnukala tyden a nic z toho. Neumi na zkousku zhola nic, musim si ji prelouzit a pritom jsem nikde nebyla, nijak se nepobavila, nikoho novyho zajimavyho nepoznala a ani na tom blbym kafi jsem s kamoskou nebyla.. proste totalni hitparada ztracenyho casu, ktera me vubec nikam neposunula. Jsem tam, kde jsem byla pred tydnem.
A mame taky moznost vyuzit toho, aby nas tedy ted taky potkal nekdo uz dospely, vyrovnany, se zkusenosti a taky muzeme dost ovlivnit, jak nas tedy ten clovek bude videt a co vsechno o nas bude vedet.. Proste mame sanci na novy a lepsi zacatek. Jen je smula v tom, ze jsme byly spokojeny a nemuzeme si rict, ze tedy chceme aby nas dalsi partner byl lepsi v tom a onom.. Nebo ja tedy zatim nemuzu. Ja byla spokojena se vsim. A zatim ho furt dost omlouvam.
Jen by asi byla chyba kohokoliv dalsiho brat jako druhou volbu. Druhou moznost, ktera by nikdy z nasi vule neprisla, že jsme si primarne nasli nekoho jinyho a meli vysnenou budoucnost a ted jen hledame nahradu, abychom zamazly volny misto po nekom pro nas v nasich ocich nejlepsim. Musime verit, ze tam beha pro nas nekdo jiny... Nekdo kdo se k nam bude treba hodit vic. Ukaze nas zase jiny zivot, ktery se nam bude libit vic. Oni dva v nas budou uz navzdy zakoreneni a jsem si jista, ze az se budeme vdavat, ze nas treba v hlave proleti, jaky by to asi bylo s nim, nebo az budeme mit dite, tak jak by asi vypadalo moje dite s nim a jaky by to asi tak celkove bylo. To v nas bude, ale je asi tedy musime ted udelat sebe lepsi, poucit se z nasich chyb a nedostatku, vytezit z tehle velke zkusenosti co nejvice a zacit si neco dalsiho s vedomim, co vsechno se muze stat a pracovat na vztahu od sameho zacatku, vazit si malickosti, mit na pameti, ze nic nemame nikdy jistyho a nebrat veci jako samozrejmost, i kdyz jsme to tak treba nebraly ani ted. Proste toto cely vyuzit v nas prospech, abychom byly jeste lepsi.

leniii
17. čer 2010

Ivisek, možna bychom si mely sbalit kufr spolu a odjet nekam zapařit na Ibizu 🙂 🙂 🙂

ivisek
17. čer 2010

Coz o to, ja mam ted dny opravdu naplnene,co to da. Tolik jsem toho nenajezdila uz dlouho, kamarady vidim velice casto, minimalne trikrat tydne chodim cvicit, proste snazim se byt pryc a nemyslet na to. Na cervenec jsem si zaplatila cviceni v Chorvatsku s kamaradkou. Navic kamaradum se muzu vypovidat, takze mam kde ventilovat. A pak prijde vecer, tim ze spim u nasich, tak dokud mam spolecnost tak to jde, ale pak zustanu sama a uz to jede. Vcera jsem nahodou otevrela suplik meho stareho psaciho stolu a navrchu tam byla fotka 16 let stara z tanecnich, kdy jsem do nej byla podruhe zamilovana. A byla jsem v haji. Takze musim najit rovnovahu. Nejhorsi je, ze v nasem pripade momentalne nejde udelat tlustou caru. Jsme manzele, postavili jsme dum, mame hypoteku, proste je tam vic veci, ktery budeme muset spolu vyresit. Jenomze ja ted nemam na to, abych se s nim sesla, natoz delila a resila to, co jsme postupen casu ziskavali. Muzu se tomu chvili vyhybat, ale jednou to prijde. Ted mam pocit, ze jsem spadla na totalni dno a proste nevim jak z toho. Kdyz prijedu na domecek, tak tam chodim a brecim, zaroven vim, ze ten dum za to nemuze a urcity veci je treba udelat. Takze bojuju, ale kdyby jste meli typ, jak to zlepsit, tak ho beru.

ivisek
17. čer 2010

A zaparit, klidne 🙂

leniii
17. čer 2010

Ivi, musi to byt pro tebe vazne strasny. Ja si fnukam a to jsme spolu meli blbej podnajem a vlastne uz ted spolu nemam nic spolecnyho.. až teda na spolecnych 6 let zivota a jestli se rozhodnu, že ho ted rok neuvidim, tak nemusim a asi ho ani nikde nahodne nepotkam.Vsechno bylo vratny a bez nasledku. Jediny blby na tom je, ze ho furt chci zpet a nevim jak to udelat. Nedokazu si to predstavit resit vysneny dum a loucit se s nim. Musi to byt strasna bezmoc. Tak řeš sama co nejmin veci. Vsechno, co jenom trosku jde, nech na nem, jestli mu veris, at se o to postara.
No to teda. Udelame si nejaky hezky parici vikend 🙂 Ja si ani nepamatuju, jaky to je nekam jit a treba se bavit s nejakyma lidma jako nezadana. Ne, ze bych po tom driv nejak touzila nebo tak, ale asi to taky bude jiny, kdyz ńekomu budeme moct bez zabran a cernyho svedomi vratit usmev a nebo se s nekym zapovidat bez obav, aby se to nepochopilo jinak.

dajna11
17. čer 2010

baby.....ja som nemala nikoho s kým by som sa vyplakala pri káve,či na drinku. všetci mali svoje starosti.....tak som si našla na nete kamoša,písali sme do noci,o všetkom.....totál ma rozosmieval...dlho sme si plánovali spolu kávu,no nejako sa mi necchelo do toho...mne to vyhovovalo takto anonymmne....ale nakoniec si ma našiel,tie spoločné kávy či pivká v lete boli super,mala som s kým isť plávať.....no a dnes je to moj manžel 🙂

ivisek
17. čer 2010

no dajna to je tak hezky pozitivni zprava, taky bych to brala.
Lenii manzel prohlasil, ze ode mne nic nechce, hezky to vypada, ale bohuzel to neni pravda. Najednou zjistil, ze nema penize, tak mne prosim jeste o splaceni auta a kdyz budu tak hodna, tak bych mu mohla dat nas stary byt. Proste ho nepoznavam. Vzdycky jsem vsechno zaridila, tak si mysli, ze to za nej zvladnu zas a on bude opecovavat tehotnou pritelkyni.

dajna11
17. čer 2010

ivisek.....aj mna to prekvapilo,ale bolo to o to krajšie že sama som nikoho nehladala lebo som bola čisto po rozchode....samo to prišlo,a som rada a j manžel.
a čo sa týka toho že manžel od teba nič nechce....to su teraz reči,poznám to s mojim ex...ako nám nechá dom a všetko a nakoniec som nemala nič.všetko pobral. never tomu....

mircalla
17. čer 2010

@ dajna11 napodobne
ze na maleho budem prispievat....a preco to uz davno neurobil a nedaj mi polku investicii do vybavacky, polku z toho, co mi dlzi na potravinach co som mu vyvarala a najomnom, kde tu este byval?
o aute som uz pisala!!!
a to tehotna odkazana na materske davky. podotykam, ze zaraba 6000 euro mesacne

mircalla
17. čer 2010

@dajna11 ved nahodou si spomenie, ze som porodila a bude chciet vidiet maleho
moze zabudnut za toto vsetko!

ivisek
17. čer 2010

Co se tyce majetku, tak snad mam v ruce trumfy ja, tak doufam, ze to zvladnu. On v posledni dobe nemel k domecku moc hezky vztah, predstava, ze se venuje pracovnimu vykonu byla nepochopitelna, takze jsem vsechno resila ja. Kdyz jsme tam meli kluka s bagrem, tak ja litala po zahrade a ridila to a manzel lezel na gauci, protoze preci se nebude snazit. Proste na zabiti.

leniii
17. čer 2010

Ivisek - mozna by bylo dobry se poradit s pravnikem, aby se nahodou na neco nezapomelo nebo se neco nezanedbalo.. On ceka dite a asi mu do hlavy bude nova slecna trosku hucet.. Moc bych tomu neverila, ze ti necha domecek, auto a nic nebude chtit.. Jako bylo by to hezky, ale az zjisti, co vsechno Ti nechava jen tak a kolik penez bude ted potrebovat do novyho zivota s novou slecnou a ditetem, tak aby si to vsechno nerozmyslel. Jak jsem byla rano vcelku v pohode, tak to na me zase padlo. Byla jsem vyzvednout prarodice na letisti a vratili se z dovci jako dve hrdlicky.. po 5O letech!!!! A tak jsem si vzpomnela, jak je mozny, ze jsem to dopracovala az sem. Mela jsem milujiciho pritele a ani nevim jak jsem o neho prisla. Fakt me nejvic dorazi ta rychlost a ta prevratnost. Ani nevim jak se ze spokojeny, ktery absolutne nic nechybelo a mela pocit, ze je milovana stane to, co je ze me dneska.Nebo spis, jak se to stalo z neho..

dajna11
17. čer 2010

mircalla....ono je asi fakt že kto má vela je lakomší a lakomší...je však smutne že na svoje vlastne dieťa. myslím že na dieťa ti nič nedá....je to smutné ale možno ked ho príde prvý raz pozrieť no ani tomu velmi neverím.
a ivisek....moj ex nemal k domu nijaký vzťah,len pil a válal sa....je panelakový typ....a to bolo ako on nám ublížil a tak všetko nechá aspon dcerke....aha!!!!!zrazu chcel polovicu domu....kde som akože mala na to nabrať?aj nábytok zobral,dcere vzal peniaze z poistky..na tie jeho reči sa absolutne nespoliehaj!!!!!aj kamoška stavala dom,muž robil vonku,všetko vybavila ona.....bol to akoby jej výtvor.....on len chodil domov aby teda povedal že ano toto hej alebo nie.....a ked sa šli rozvádzať tiež ako sa o nu aj malehopostara.....a nakoniec ona býva s malým u matky....s domu jej dal smieštnu sumu......takže asi tak..neviem či ste alebo nie manželia....