Rozchod s partnerem. Teď mi chybí

slunicko.
17. črc 2009

Ahoj dnes jsem se rozešla s partnerem a je mi děsně. ☹ Asi napíši celý příběh našla jsem si partnera který se dal na mé dva kluky celkem jsme byly spolu rok a půl z toho pul roku byl v pohodě milej prostě úžasnej,ale pak se to změnilo začal pít byl agresivní a dokonce zabil klukům králička. Pak jsme se rozešly a zas se vrátily, přišel o práci pak jsme byly spolu celý den jsem totiž na mateřský. Jeho máma mi domluvila brigádu v nemocnici takže finance byly na mně. Z ůřadu nebere ani kačku a že by hledal práci to taky ne. A mně zakazoval můj počítač že si stále sněkým chetuji atd nedo mám jen mobil nepochopil že mám moc známích a on ¨nikoho kdo by mu napsal. A tak šel v čera s kamarády na pivo a já ráno do práce tak jsem se mu koukla do mobilu i když se to nedělá ale po skušenostech s jeho pitím vím že když se napije rád si napíše inzerát že si někoho hledá a přitom má - měl más ☹ Tak jsem tam koukla a psal si s vdanou ženou a já se ho zeptala jestly chce být s ní řekl že asi jo možná to myslel ironicky a né vážně, ale mně to naštvalo tak jsem mu řekla at jde udělal že jsem ho vyhodila možná svím spusobem ano ale po všem co jsme zažily na psychice z dřívějška jak pil a sáhl na mně atd tak jsem ho vyhodila, ale těd mně to mrzí a chybí mi je to tak těžký být bez něj a je mi doma smutno něco - někdo nám tu chybí snad to někdo chápe když je rozchod čerství a sami jste to chtěly.

ivisek
17. čer 2010

S pravnikem se poradim, o ten domecek bych dost nerada prisla, je v nem kuss¨meho srdce a to by mne dostalo jeste hloubeji. Je pravda, ze veskere finance sli z meho uctu a manzel na nej za posledni roky neprispel ani korunou, takze snad jsem na tom lip nez on. Doufam.
Lenii nekdy je tezky potom takhle videt spokojenou starsi generaci a vedet, ze jejich vztah vydrzel roky. Taky jsem se myslela ze je to laska na cely zivot a byla jsem schopna udelat spoustu kravin jenom proto, aby jsme to vsechno prekonali.

leniii
17. čer 2010

jo, ja taky.. prave jsem se vratila z vina s kamoskama a fakt to nechapou ani ony.. vsichni si vzdycky mysleli, ze by za me vazne dychal a ze jestli nekdy nekdo posere nas vztah, tak to budu ja.. Jsem uz z toho vseho tak strasne unavena.. Ja opravdu doufam, ze po svete beha vic lidi urcenych pro sebe nez jenom ti dva.. mam opravdu dojem, ze jsme nas vztah zabili uplne bezduvodne.. stacilo so trosku vic povidat. Je deset hodin a me prepadaji myslenky, co asi tak ted dela.. s kym.. jetstl si na me treba jen trosku vzpomene.. je mi strasne.

leniii
17. čer 2010

chtela bych nejakou vakcinu, ktera by vymazala vsechny moje pocity viny. Srasne ´moc ho omlouvam a davam to za vinu sobe.. vubec jsem nejak neprijala, ze on je ten, ktery vsechno mezi nami znicil, ktery si uziva s nekym jinym, ktery me vymazal a ma VZTAH.. ne jenom sex, ale vztah.. ldybych jen vedela, co se ,u ted mota v hlave.. co si mysli, jak to doopravdy ma.. I kdybych jenom vedela, at zapomenu, ze on uz opravdu nechce, nema me rad, nepritahuju ho.. ale tento pocti beznadeje a nevedomosti, kdyz vam pokazde rekne neco jineho je hrozny

dajna11
18. čer 2010

a preto by som mu napluvala do t váre a nakričala na neho že len dúfam že ho viac neuvidím. ja som napr.vymazala čislo mojho ex z mobilu aby ma to nenutilo mu vyvolavať a písať....lebo som to robila,bolo to trápne...on bol len hnusnejší na mna.....tak mi došlo aká som hrozne trápna a že si zachovám svoju tvár.

mircalla
18. čer 2010

@dajna11 - skoda, ze tie cisla vie clovek naspamat🙂
no ja som rada, ze sme spolu odvtedy neboli, ani si nepisali, ci nevolali, to posledne stretko bola jeho iniciativa, tak som tomu dala sancu, ci sa nahodou nespamatal...aka naivita, ze? vyniesol mi z dolu nakup a urobil si ciarku, ze no tak toto by som mal....aky som ja dobry
je to tazke, ale po stretnuti sa z toho dostavam aj 3 dni, takze som mu povedala, ze lepsie ked sa nestretavame (co sa vacsinou aj dari). este stale tu ma par veci, nech si ich dakedy uz naraz zobere a nech sem nechodi na 100 krat a vzdy si zobere len daco...ja mu to vsetko pripravim a ked pride, poviem mu, ze tu su veci, ja idem teraz von.....
jasne dal najovo, ze s nami nepocitala, viem, ze ani platit nebude, to by mi uz davno zaplatit
inak som sa rozhodla ze ako sprievodna osoba na porod pojde segra, ona je zlata...teda suhlasila

filipal
18. čer 2010

@leniii taku vakcinaciu raz urcite vymyslia! 😅

Mircalla, tebe sa to uz fakt blizi...sestra ti bude aj tak viac oporou, ako nejaky chlap! 😵

ivisek
18. čer 2010

Lenii je opravdu skoda, ze takova vakcina neexistuje. Ja nepremyslim nad tim, co dela, spis se mi porad honi hlavou, kdy se zmenil, jak je mozny, ze ona asi byla tri mesice tehotna a on klidne jezdil domu, ze tvrdi, ze se rozhodoval pred 6 mesici, jak dal a ze se rozhodl to skoncit, ze mi o tom zapomnel rict, ze se chce rozejit, ze mne nechal at se pomalu stavim na hlavu, aby mel pan pohodli a on uz vedel, ze odejde. Po vsech chtel nejakou pomoc a pritom vedel, ze pujde pryc, tak proč to sakra delal? Vsichni jsme si mysleli, ze je to dospelej rovnej chlap a ted tomu proste nelze porozumet. Vcera mi povidala slecna, ktera bydli v nasem byte v podnajmu, kdyz se to dozvedela. To muselo byt nejaky rychly, kdyz jsem s nim pred 1,5 mesicem mluvila, tak to bylo Ivanka sem a Ivanka tam, sama laskyplna slova. Tak tohle, kdyz mi nekdo nekdy vysvetli, tak se z toho dostanu. Takze pro mne ted je jenom proc?
Mir ty jsi fakt statecna, byt v tom jeste dite, tak si to nedokazu predstavit.
Dajna chtela bych mit tvuj nadhled, jenomze se mi nejak nedari.

dajna11
18. čer 2010

mircalla...ja málo čísiel viem naspamäť 😉 ani to dcerine neviem,ani manželove 😉 ......takže ani toto som nevedela.....aj ked nieje to problém najsť na nete keby človek chcel. ale je fakt že najlepšie je toho človeka nevídať..čo oči nevidia..srdce nebolí a to je fakt.
ivisek....jedno manželstvo mi krachlo,po nom aj pár vzťahov....nehovorím že keby sa mi to teraz stalo tak som v pohode to nie,ale po tom poslednom niekolko ročnom vzťahu ked krachol som myslela že ani žiť už nevládzem..a to trvalo asi tri mesiace......stretla som mojho terajšieho muža....a ono ked sa má s kým zasmiať a ked ťa má kto objať....tak život má hned iný zmysel.

leniii
18. čer 2010

Ivisek - taky mam v hlave spoustu proc a otazek a nejvic me trapi, kdy nebo co se v nem zlomilo a on se rozhodl odejit. Proste jak se to v nem stalo nebo se se vubec stalo..Ja vim, ze me ten clovek miloval a byl si mnou jisty a najednou mezi nas pustil nekoho jinyho a je odhodlany byt s nekym jinym.Moc nechapu, ze treba nema ani potrebu me kontaktovat. Uz jenom treba ze zvyku.. Vim, ze me ma rad. Nechapu to, kde se to v nem vzalo.
Ale Ivisku, to se nikdy nedozvime. Nikdy se nedozvime, jak a co tomu vsemu prispelo nebo vedlo. Ja si myslim, ze v tech inkriminovanych chvilich rozhodovalo i jestli svitilo nebo nesvitilo slunicko.. Opravdu jenom malickosti.. a jelikoz jsme nevedely, ze mame o neho bojovat, protoze se jaksi zapomeli zminit, ze se neco deje, tak mely ty slecny strasne navrch a dokazaly ovlivnit strasnou spoustu veci. a u nas pak treba jenom stacilo, ze jsme se dost neusmaly nebo ze jsme zrovna mely spatnou naladu nebo ho za neco zkritizovaly..
Spíš mě ted mrzi, ze jsem si nevazila treba i malickosti..ze jsem mu ty city mozna mela vic davat najevo. Že jsem pak strasnou spoustu veci brala jako samozrejmost a ted vidim, ze to zadna samozrejmost nebyla.Vcera jsem se videla s kamaradem a rekl, ze moje velka chyba je, ze davam chlapum moc najevo, ze je nepotrebuju. Že proste kazdy chlap potrebuje mit pocit, ze by to bez nich fakt neslo.Že potřebuji mit dojem, ze maji lehce navrch.. ze oni nepotrebuji soupere. Že to maloktery snese, když by to tak nebylo. Mozna mel se mnou ex pocit nedocenenosti. A ja si myslela, ze chlapi nestoji o chudinky, ktery si na ne pricucnou. Mozna i proto mi ex rikal, ze jsem ledova kralovna a mel pocit, ze to mam vsechno na haku a nic me nerozhodi a ze rozchod prijmu tak nejak v miru, bez emoci. Myslela jsem, ze me zna.. asi ne.

jaspina
18. čer 2010

Ahoj holky, já vás denně čtu -Lenii jsem už i psala a nedá mi to nereagovat teď.
Lenii ty pořád řešíš do kola 2 věci (kdy se to stalo, proč..prostě hledáš příčinu, kterou ale nikdy nenajdeš) a pak taky cos mohla udělat jinak - řeknu ti to na 100% nic!. Znám to i se spousty případů v mém okolí a je jedno, jestli odejde chlap nebo ženská- prostě dlouhodobý vztah nemůže konkurovat s novým, právě vznikajícím, když se ten člověk zamiluje a řídí se tím pocitem a né rozumem - ten v té chvíli nefunguje. Prostě starý vztah (byď dobrý) přijde člověku, který se zamiloval jinde najednou všední a nudný - protože teď právě znova prožívá to zamilování, pobláznění, kdy mu všechno přijde kouzelné.. Ptáš se proč nemá potřebu tě vidět, slyšet.. když jste byli tak dlouho spolu.. Je to proto, že on je teď šťastný a to, že by se s tebou viděl by mu jen dělalo výčitky a ty on teď do toho svého momentálně bezchybného světa nechce pouštět. Je možné, že to bude vážně jen pobláznění..že za pár měsíců zjistí, že i v tomhle vztahu budou určité pravidla a povinnosti a pak třeba začne srovnávat a říkat si, že to možná byla chyba.. Ale teď a tomu věř ho jakékoli debaty s tebou na tohle téma obtěžují. Prostě se mu pobláznily smysly a nic jiného řešit nechce. Uděláš nejlíp, když budeš dělat všechno proto, abys na něj nemusela myslet a přemýlat to dokola v hlavě. Dělej cokoli, vídej se se známýma.. a neboj se toho, že jsi mu dost neukázala, že o něj stojíš. On to ví a rozhodně je pro něj přitažlivější, když si bude myslet, že už ne a on by musel zabojovat, než když bude vědět, že na něj čekáš doma v slzičkách 😉

leniii
18. čer 2010

já vím, já už to vazne prestanu analyzovat.. jen se bojim ted kamkoliv pohnout, abych to jeste vic nepokazila. Bojim se zacit delat, ze ok, jsem smirena.už jsi mi jedno.bojim se udelat cokoliv, ale vim, ze uz musim. stve me, ze jsem si nechala tak pitome utect tu skolu. za tri dny jsem mohla mit prazdniny a zacit si uzivat, planovat a misto toho se budu jeste dva tydny stresovat skolou.
jo, a ti chlapi jsou fakt nemistni a bezcharakterni. Zacal mi vypisovat byvaly pritel me kamaradky, ze by me radsi rozveseloval nez byl doma s pritelkyni atd.. Co si jako mysli?! Ze bych s nim neco mohla mit, kdyz chodil s moji kamaradkou, ktera z neho byla rozbita rok a nebo kdyz ma pritelkyni?! Tak jsem mu napsala, ze je mi fakt lito jeho pritelkyne a mam radost, ze se ho moje kamaradka zbavila, kdyz je takovy charakter. A uz se kupodivu neozval 🙂

jaspina
18. čer 2010

Lenii mě by spíš přišlo kupodivu kdyby se ještě ozval 😀 Hezky jsi ho uzemnila 😉 Víš já si pamatuju, když jsem za manželem chodila na začátku - fakt dáááávno 🙂 tak pak měl o mě najednou zájem kluk, který dřív nikdy vztah nechtěl atd.. já jsem do toho chtěla jít a prostě to tehdy s přítelem utnula a nechtěla jsem to řešit.. Když mi pak volal, vyčítal.. tak mě to bylo nepříjemné a nechtěla jsem to poslouchat. Po docela krátké době, jsem zjistila, že to byla blbost a asi i tím, že mi přestal volat a uhánět mě a že se choval fakt kamarádky, když jsme se viděli, tak jsem se k němu zase vrátila a jsme spolu už 11 let 😉 TAkže fakt se snaž na něj dlabat - ať si užívá tu svoji tarzanku, třeba se mu to přejí 😉 😀
I kdyby se pak chtěl vrátit a ty jsi celou dobu věrně čekala, tak on bude vědět, že tě má jistou a že to může kdykoli beztrestně opakovat.. Když ale bude vidět, že máš i jiné možnosti a že nejsi chudinka co se bez něj neobejde, tak by musel zabojovat a ta nejistota by ho pak nutila si tě vážit a nebýt si tebou jistý! Já bych ti tak přála, aby se ti podařilo dostat se nad věc a on pak přilezl, ale ty jsi mezitím potkala někoho fakt super a karta by se obrátila 😉

ivisek
18. čer 2010

Jaspi taky bych si prala, aby se karta obratila a ja mela nekoho jineho, na ktereho bych se mohla spolehnout. No treba to prijde. Navic mas pravdu, ze 11 lety vztah asi nemuzu konkurovat tomu, kdyz clovek na zacatku ze samy lasky lita. No proste chce to cas, musim si uvedomit, co dal a srovnat sama sebe a pak se uvidi.
Ja fakt tolik nepremyslim, ze jsem mu mela davat nektery veci vic najevo, prvni veta, kterou mi rekl jeho kamarad byla Hlavne si nic nevycitej, my vsichni kolem jsme si rikali, jak to vsechno zvladas, ze ma Pavel vsechno a ze ma doma tak zlatou zenskou. Takze kdyz nad tim premyslim, tak tim mi hodne pomohl a ja jsem za to nesmirne vdecna.
Takze ja se Pavlovi vyhybam, kdyz se tu ma objevit, tak planuji jiny program nekde pryc. A zatim mi to vychazi.

jaspina
18. čer 2010

Ivi dobře děláš 😉 Kolikrát má chlap doma naprosto super ženskou a odejde za nějakou mrchou.. prostě jak se zblázní hormony, tak jde logika do kytek.. A určitě potkáš někoho, kdo za to bude stát! A třeba bude mít právě podobnou zkušenost za sebou, tak bude vědět, co pro něj vztah znamená a že se musí udržovat,budovat a chránit 😉

leniii
18. čer 2010

Ivi, bud rada za takovyho kamarada. Na me vyrval, ze je vsechno moje vina a ze kdybych delala to a tamto jinak, tak by si nikdy nikoho nepustil k telu a bla bla.Že kdybych mu rikala, co k nemu citim a kdyby jen vedel.a hlavne, proc si nenechal to, ze kdybych ho nenechala odejit, ze by to mohlo taky dopadnout jinak. no, hruza. To na tom je nejtezsi. Ze me fakt mrzi, jestli si toto opravdu myslel. Kdyby odesel, ze proste musi si to zkusit, ze se zblaznil.. tak fajn. Kdyby mi nechal to, ze me miloval, bylo mu se mnou hezky¨a opravdu jsem nemohla delat vubec nic jinyho nez ho nechat jit, tak by to bylo taky jiny. Ted mam pocit, ze to vsechno je moje vina a ze snad ani neni mozny, aby se mnou byl nekdo stastny. Mam pocit, ze v jeho ocich jsem ja ta hrozna furie a ona skvela princezna.

ivisek
18. čer 2010

Lenii sakras, ten nas kamarad mne zna celych tech 11,5 roku a mozna to proste vidi nejak jinak. U nas je problem v tom, ze manzel nikomu nic nerekl, delal jakoze vsechno v pohode, pred kamarady byl idealni manzel a jak mi potvrdila ta znama, tak nejenom kdyz jsme byli spolu. Proste jeho krok nikdo nepochopil a ten jeho kamarad, kdyz jsem mu volala, rekl jeste jednu vetu - tak bud mu prasklo v kouli nebo jsem toho cloveka po tolika letech neznal. A to podotykam, ze spolu bydleli 5 let na koleji a to lidi poznas opravdu dokonale. Navic to drahy kamaradum ani nepriznal po telefonu, 10 dni jim tvrdil, ze se vzdy se mnou musi domluvit a tak. Takze do nej nikdo momentalne vubec nevidi.
Jaspi, taky doufam, ze potkam muze, prince na bilem koni, ktery mne bude mit rad. Pripadam si ted hodne stara (31) a tesila jsem se, ze bude miminko, bohuzel si ho muj chlap poridil s jinou damou. Takze ted jenom doufam....... ze budu nekdy stastna.

ivisek
21. čer 2010

Tak lenii, jaky byl vikend, je trosku lip?

leniii
21. čer 2010

Ahoj Ivi!V patek jsem byla s holkama ve viru mesta a bylo to docela fajn do ty doby, nez jsem zacala potkavat znamy. To bylo furt a jak se mas a kde je pritel a kdy prujdete na navstevu atd..Nejlepsi byl kamarad, ktery se mi vysmal, co to povidam, ze se s nim bavil pred par mesici a ze mu rikal, ze vi, ze si me chce vzit, jen se boji zeptat, abych mu nedala kosem atd. jinak vikend byl rodinny a fakt narocny. Tata slavil narozky, byly zde babicky a teticky atd a jejich soucitny pohledy a dotazy typu, musis byt na dne, vid? Myslis, ze se jeste vdas atd a zacaly mi barvite popisovat pribehy, jak se komu co stalo a uz NIKDY se nezamilovali atd.. no proste fajn vecirek.. mne fakt nepridaly, tk jsem si otevrela martinni a skoro cely ho vyzahla, takze mi pak bylo fajn :D Dneska jsem cely den pracovala, osetrovala jsem deti ve skolce a ucila je , jak si spravne cistit zoubky, tak to bylo takovy vesely. Dneska jsem puvodne mela mit tu zkousku, na kterou jsem se nejak nenaucila, tak mi rano dosla sms od pritele, ze mi preje hodne stesti a at mu pak dam urcite vedet, jak ´jsem dopadla atd.. no tak jsme si vymenili par sms.. chudacek si v posilovne ( nebo buh vi pri cem) zridil zada, takze je ma opichany a nemuzu se hybat, tak si asi vzpomnel..Jak jsme si vypisovali, tak jsem to pak ukoncila ja. Na neco se ptal a ja mu napsala. ze ted nemam cas a ze mu to vsechno nekdy reknu, az se nejak uvidime. A At se ma. Mam ze sebe fakt radost. No, ale jinak je to furt na nic, no 🙂 Nejak me uz ani nestve ta jeho holka nebo ze si potreboval nekde zkusit neco jinyho, ale ta zrada, jak lehce se me dokazal zbavit. Myslela jsem, ze jsem vic nez nejaka pritelkyne, ale ze mu na me zalezi jako na cloveku.Že jsem v nem nejak vic zakorenena, v jeho zivote.. Ze jsem pro neho tak nejak dulezitejsi a ze by nedopustil, aby o me tak lehce prisel..
Co ty Ivi, jak se mas?

astrane
22. čer 2010

Ahoj holky,držím vám palce,ať si najdete konečně toho pravýho...myslím,že tady to nebyl ani jeden,ač se vám to tak teď nezdá...
Jinak teda to strašně analyzujete-co jste udělali špatně a tak....jste takové jaké jste a lidi se mění a vyvíjí...nemusí to být vůbec špatně,jen prostě časem zjistíte-nebo jeden z vás,že jdete jiným směrem,nebo nechcete jít tím stejným jako váš partner....život je prostě zvláštní a nikdy nevíte co vás v příští chvíli čeká...Člověk sám se nějak rozhodne třeba i pro sebe nečekaně a sám sebe překvapí,nebo k tomu zraje dlouho a pomalu a pak udělá rázný řez....Myslím ale že skoro vždy je problémem v těchto případech komunikace ve vztahu,kde jeden nebo oba partneři nevědí o problémech nebo o nich vědět nechtějí,odmítají diskutovat a připustit si to a pak jsou všichni hrozně překvapení,když dojde k nějakému zvratu...

K tomu,že si ani nevzpomene a normálně vás vyškrtne ze života-já se rozešla s manželem po 12 letech a ze dne na den jsem ho skoro definitivně vyškrtla ze života.Nechybí mi a nebýt dětí,tak po něm opravdu ani nevzdechnu a nevzpomenu si na něj prakticky vůbec-já jsem s ním prostě skončila a je to pro mě uzavřená kapitola.je dost možné,že to ti vaši pánové mají podobně.

ivisek
22. čer 2010

Ahojky lenii, jsme na tom tak nejak stejne, dokazala bych pochopit, ze potkal neco lepsiho nez jsem ja, ale proboha proc si se mnou hral jako kocka s mysi a nebyl schopnej priznat pravdu, proste udelal skrt, zahodil 12 let a nenamahal se ani nic rict. Proste asi opravdu boli ta zrada od cloveka, kteryho porad jeste milujes.
Vcera jsem mela v praci tchyni, slzave udoli, ja se snazila drzet, ale nic pro mije nervy. Porad mne prosila, at jedu na tu promoci Pavlovi sestrenice, at se na ni nezlobim a tak dale. Pak Pavel zavolal mame, jestli se s nim sejdou, mama mu s tim triskla a ja malem zkolabovala. No proste super den. akorat neco pro mne. Dneska je to zase trochu lepsi, ale uvidime zase zitra.
@astrane Beru ze clovek k nejakemu rozhodnuti treba dospeje casem, ale mrzi mne, ze se rozhodl o rozpadu naseho manzelstvi beze mne, aniz by cokoli rekl. Vzdyt do manzelstvi vstupujou dva, ze se lidi rozchazi je normalni, ale je to prece zalezitost jich obou.

leniii
22. čer 2010

@astrane - mas pravdu analyzujeme to, protoze nas proste zasahl zpusob, jak to s nami skoncovali. Kdyby dosel s tim, ze si neni jisty nasim vztahem, ze ma pocit, zemu neco chybi, par dni bychom se v tom hrabali a pak SPOLECNE usoudili, ze takhle to nema cenu a jenom bychom si ublizovali a ani jeden nebyl stastny, tak fajn! Ja nejsem pitoma a vim, ze od 19let clovek urazi dlouhou cestu a zmeni se a uz nemusi byt stastny v tom, co si tehdy vybral. ASle tak nejak me stve, ze me vynechal v cele teto situáci a driv nez to skoncil se mnou, tak verejne ohlasil prichod nekoho novyho. Ani ja ani Ivisek bychom nechtely byt s nekym, o kom bychom vedely, ze nema s nami pocit stesti a ze neni tam, kde by chtel byt. Jen nas mrzi, ze se k nam po tech vsech letech a zazitcich a vubec potom vsem, co jsme pro ne za tolik let delali a oni pro nas - a ano byly doby, kdy mas milovali, kdy jsme byly ty nejblizsi lide v jejich zivotech, nenasli vic ucty jako k cloveku a udelali to tak, jak to udelali. . .

mircalla
22. čer 2010

Baby, myslim, ze je nacase prejst od analyz k tomu, aby ste ten fakt, ze sa s vami rozisli, akceptovali ci prijali.
Aj tak na nic nepridete. Ja tiez nechapem, co sa stalo u nas, ale dokolecka to neanalyzujem. Jednoducho asi nebol so mnou stastny, nas vztah nebol dost silny.
Mozem tu vyt na mesiac preco preco preco, ved cakam jeho dieta......ale co mi to pomoze? Vy sa aj tak nikdy nedozviete, preco odisli, preco sa zachovali ako sa zachovali.....Muzi sa zvycajne rozchadzaju zbabelo. To je stara znama vec.
Zda sa vam to nefer? Nedivim sa, aj mne. Ale uz je nacase sa trochu pohnut od tychto analyz. Mne sa to tiez stalo nedavno, ani nie 2 mesiace. Musite to uz prijat, ze toto sa deje denne milionom ludi, ze nie ste prve ani posledne, ktorym sa to stalo, a ktore nechapete.
Tomuto pomoze len cas, nic ine. A odstup od toho celeho. Je nacase si ten odstup zacat budovat. A to vecnymi analyzami asi nepojde.
Ivisek pises, ze ta mrzi, ze sa rozhodol o rozpade vasho vaztahu bez teba - no tak to vacisnou zial chodi, impulz je z jednej strany. Malokedy sa stava, ze rozchod chcu obe strany. Prave preto to tu druhy stranu vzdy tak boli. Mozno si chcela od neho, aby to riesil rozhovormi ci poradnou.....ale on sa to rozhodol riesit takto, musis to vziat na vedomie.
Je to krute, ale nic ine nezostava.

dajna11
22. čer 2010

@leniii si uvedom že chlapi nič neanalyzujú,nerozoberajú....oni tieto veci jednoducho neriešia s nikým...konaju....

dajna11
22. čer 2010

@mircalla máš v tomto úplnú pravdu 😉

mircalla
22. čer 2010

Presne tak, muzi konaju....
Myslim, ze aj to, ze cele rodiny su proti nim, ich len viacej zoceli a viac si budu stat za svojim rozhodnutim....uz len na truc
Takze by ste to vobec nemali s ich rodinami rozoberat (i ked je iniciativa z ich strany) a snazit sa byt aj tam nad vecou.

astrane
23. čer 2010

Tak nějak jsem to myslela...prostě dokud si není něčím jistej,tak nic neřekne ani neudělá a pak prásk-najednou je všechno jinak.Prostě se rozhodne a jedná-nerozebírá to,nepovídá si o tom a neřeší to ze všech možných úhlů-udělá rázný krok a je to.
Ono by vám stejně nepomohlo,kdyby vám něco předtím řekli,že to nějak nefunguje-vy jste je milovali a měli jste pocit,že je vše ok...těžko byste pochopili,že to něco,co jim chybí je to,že mají pocit,že vás nemilují.
Nevím,jací byli vaši muži,ale ten můj se mnou nic řešit nechtěl,měl pocit,že je vše ok,prý to jsou jen moje problémy,a já vše zveličuju....atd.A mám si to vyřešit sama-tak jsem zbalila věci cca na 1-2 týdny a odešla...asi byl taky dost v šoku,i když tehdy jsem ještě doufala,že si někam zajdem sednout a něco s tím uděláme...nechtěl,asi si myslel,že jsem odešla k jinýmu a-odešla,i když ne tak jak si asi myslel....z jeho strany pohledu jsem jistě já ta špatná....tím chci říct,že nic není černobílý a že to,že vám to připadalo v pořádku nemusí nutně znamenat,že on měl stejný pocit....
Vás to bolí,protože vy jste se rozcházet nechtěli....bohužel pro vás-toto je jedna z věcí,kde stačí,když chce jeden...
Časem to přebolí a plácat se v tom a trýznit se nemá cenu-nic to nezmění,jen z vás budou utrápené duše....musíte to přijmout,kouknout do zrcadla a říct si-jsem pěkná,mladá,šikovná baba a budu se mít ráda a zasloužím si někoho,kdo mě bude mít taky rád-takovou jaká jsem,protože to jsem já....a on se časem najde,třeba ani nebudete vědět jak🙂

dajna11
23. čer 2010

@mircalla veru,aj ked su rodiny proti nim,v konečnom dosledku aj tak daju na nich,su to ich synovia,možno sa hnevaju...ale časom ten kontakt s bývalou upadne a ich syn bude ich syn......aj ja som sa tak kontaktovl s rodinou bývaleho,ni oni nechápli pričinu rozchodu,že ved stále hovoril o svadbe,že jeho mma už pomly kukla po obchodoch šaty....a ani nevedeli že midl zbohom.len že bol nejaký divný v poslednej dobe....a tak sme si občas volali,analyzovali to,chceli prisť na návštevu...ale pomaly časom to bolo menej a menej a z návštavy nebolo nič.

ivisek
24. čer 2010

Ja nejak uz neanalyzuju, ale mam proste chvile, kdy mi to zivot pripomene a to mne vzdy dostane na kolena. U nas uz ten vztah ke konci nebyl idealni, tak jsem hledala chyby u sebe a snazila se je napravit. Podle manzela se mi to darilo, jenomze tam proste figuroval jeste nekdo jiny, kdo ty plany o napravu neustale hatil. A pak se on rozhodl pro ni , rozhodl pocit, ze se zamiloval. Pro mne je nejhorsi, ze jsem dotoho vztahu dala opravdu vsechno, co slo a odezva byla nulova. Proste to je to, co boli a jeste chvili bude.
Navic musim zacit resit i zalezitost majetkove a predstava, ze se budeme muset potkat mne dostala zase k zemi. Navic zase to musim zacit resit ja, jako vzdycky vsechno. Proste clovek je jenom priserne znicenej a porad se s tim musim zabyvat, kdezto on je v pohode a jeste ke vsemu statstnej.

mircalla
24. čer 2010

ano presne tak, je v pohode a je stastny. snaz sa byt stastna aj ty, aspon pokial sa da, v ramci moznosti. s majatekovymi vecami sa nezatazuj, netreba si uz teraz navodzovat neprijemne myslienky na nieco, co bude aktualne az v buducnosti.

ivisek
24. čer 2010

Problemem je, ze pokud by se tykali majetkove veci jenom mne, tak to asi neresim, ale tyka se to i pracovnich zalezitosti, ktere by byly v budoucnu napadnutelne, tak to tema musim otevrit. Myslela jsem, ze tomu dam cas a jeste ho nejakou dobu neuvidim, dokud se trochu nesrovnam, ale asi to nebude mozny. Jenom predstava, ze ho uvidim, je primo katastroficka.