Rozchod s partnerem. Teď mi chybí

slunicko.
17. črc 2009

Ahoj dnes jsem se rozešla s partnerem a je mi děsně. ☹ Asi napíši celý příběh našla jsem si partnera který se dal na mé dva kluky celkem jsme byly spolu rok a půl z toho pul roku byl v pohodě milej prostě úžasnej,ale pak se to změnilo začal pít byl agresivní a dokonce zabil klukům králička. Pak jsme se rozešly a zas se vrátily, přišel o práci pak jsme byly spolu celý den jsem totiž na mateřský. Jeho máma mi domluvila brigádu v nemocnici takže finance byly na mně. Z ůřadu nebere ani kačku a že by hledal práci to taky ne. A mně zakazoval můj počítač že si stále sněkým chetuji atd nedo mám jen mobil nepochopil že mám moc známích a on ¨nikoho kdo by mu napsal. A tak šel v čera s kamarády na pivo a já ráno do práce tak jsem se mu koukla do mobilu i když se to nedělá ale po skušenostech s jeho pitím vím že když se napije rád si napíše inzerát že si někoho hledá a přitom má - měl más ☹ Tak jsem tam koukla a psal si s vdanou ženou a já se ho zeptala jestly chce být s ní řekl že asi jo možná to myslel ironicky a né vážně, ale mně to naštvalo tak jsem mu řekla at jde udělal že jsem ho vyhodila možná svím spusobem ano ale po všem co jsme zažily na psychice z dřívějška jak pil a sáhl na mně atd tak jsem ho vyhodila, ale těd mně to mrzí a chybí mi je to tak těžký být bez něj a je mi doma smutno něco - někdo nám tu chybí snad to někdo chápe když je rozchod čerství a sami jste to chtěly.

leniii
2. čer 2010

Mircalla - to je prave to, ze ja vim, ze on neni spatny clovek, ze me urcite mel rad , ze proste ted jenom udelal strasnou botu a zachoval se ke mne jako blbec, ale mozna so ke mne chova tak jak se chova, ze proste nevi, jak by se mel ted chovat.. Ale to, ze me podvadel a hned jak se sebral a ja vubec nevedela, ze je neco spatne a zacal troubit do sveta jmeno jeho nove pritelkyne bylo prinejmensi bezohledny. O to je horsi, ze vim, ze jsem mela nekoho, kdo me mel rad, byl by dobry manzel, otec deti, nikdy by se ke mne nechoval spatne a nebo by me nebil nebo buh vi co. Kdybych si mohla s klidnym svedomi rict, ze to byl debil, tak by to bylo jednodussi, ale ted nasadil latku strasne vysoko a bojim, ze uz nikdy neprijde nikdo tak skvelej. Urcite je i z velky casti moje vina, co se ted deje. Ja vim, ze jsem sama mela rezervy, ze byly veci se kteryma nebyl spokojenej a ja se asi nesnazila dostatecne je zmenit. Myslim, ze jejich vztah je dost mozne konecny. Ze si ji vazne vezme. On nedela veci jen tak. Vsechno ma vzdycky moc dobre promysleny. Rozhodla jsem se to pojmout jako prilezitost poznat sebe sama a jestli nahodou pro me na tom svete nebeha nekdo lepsi. Zacala jsem s nom chodit v 18ti a cely muj dospely zivot jsem s nim, Zvyk je taky neuveritelny faktor. Znala jsem ho jako vlastni boty, vedela jsem, co kdy rekne, co udela.. Ted jsem dospela a treba casem poznam, ze jsme se k sobe zase tak moc nehodili a ze udelal dobre. A nebo taky ne a za par let se k sobe treba vratime a budeme si sebe navzajem opravdu vazit, protoze budeme vedet, ze nikdo lepsi pro nas neni. Uz nehodlam pred nim fnukat. Nic s tim nezmuzu a jeho by to jenom odrazovalo se se mnou treba jen potkat. Zase nejsem zadna zoufalka a nemam zapotrebi bojovat o nekoho, kdy se mnou momentalne byt nechce. Jen doufam, ze se to mezi nami da za par mesicu nejak do normalniho stavu a budeme schopni si treba napsat, jak se mame nebo tak. 6 let života je v ramci myho zivota celá ctvrtina, takže zadny zanedbatelny obdobi a nechci ho jen tak hodit do kose a delat, ze neexistovalo.

mircalla
2. čer 2010

ako som pisala, tak vy dvaja si ku sebe mozno este najdete cestu, len sa na to netreba upinat.
zial nemozes momentalne robit nic ine, len tomu nechat volny priebeh. momentalne je s inou, ale to neni iste, co bude za par mesiacov.
nemyslim, ze by hodil do kosa cely vas spolocny zivot. ale clovek co je zamilovany kona ako kona....na iste obdobie cely svet prestane existovat. bud s nou bude stastny, alebo nie, to sa neda predvidat. vidim, ze ho mas stale rada, co je prirodzene, len cas ukaze. on sam na to pride, ci je s nou stastny alebo nie. viem, je to smutne, moze to trvat roky
mozno dokonca stresnes niekoho v tvojich ociach este lepsieho, ved si velmi mlada.
hlavne si sama sebe nic nevycitaj....rezervy ma kazdy....a kto si mysli, ze ich nema trpi nadmernym sebavedomim....a to je sakra minus...aspon u mna. ja mam kopu chyb, dopadla som ako som dopadla, ale i tak si myslim, ze to co mi ex urobil, som si nezasluzila, bola som voci nemu lojalna a vzdy som mu pomahala, nikdy som ho nenechala v stichu a myslienka na neveru ma ani len nepadla

filipal
3. čer 2010

@mircalla velmi rozumne si to Lenii napisala. citlivo, s rozvahou a poznacene skusenostami. 🙂 🙂 🙂
fakt, ocenujem!

ignoracia funguje najlepsie aj v inych zivotnych situaciach. arogantne typy s tym nemaju problem, kludne ti zacvaknu auto a staznosti ignoruju. horsie to zvladaju citlivi ludia. mne je napriklad luto niekoho ignorovat...musim sa na to psychicky nastavit a racionalne si zdovodnit preco tak konam...

to je to, ze Lenii je beznadejne zamilovana. nevie sa pozriet na svoj vztah s odstupom. mozno keby bol jej partner vacsia svicka, tak by jej to pomohlo....a mozno ani nie...

@lenii, skus posluchnut Mircallu, zmier sa s rozchodom. pomoze to aj tvojej atraktivite pre ex.....

dajna11
3. čer 2010

mne ppomohlo ked som sa po mesiacoch dokázala na ex nahnevať......vetdy ma prešla láska,lutosť a výčitky že prečo ja?! vtedy spm aj našla ne nom nejaké chyby a lepšie sa mi na to pozeralo,s nadhladom. takže treba sa aj trochu naštvať na tú osobu.

mircalla
4. čer 2010

@leniii tak ako dopadla skuska a pripadne odlozene stahovanie?

bonparuska
4. čer 2010

lenii sa nám neako odmlčala, ktovie ako to pokračuje, leni napíš čo nové? inak je to aj dobré, že sem už nové baby nepíšu, asi mali šťastnejší výber na partnerov ako my.

laila22
5. čer 2010

caute baby ja mam dnes nejaku depku, hoc od rana som v pokluse... proste mi prislo luto, preco to mne nevyslo stastna a spokojna rodinka... dnes som sama, mala sla k exovi, mam nejaky smutok na dusi aj ked mam prace vyse hlavy... citim vonu leta a samotu... 😒 stava sa vam, ze pri vonach sa vam vybavia spomienky..to sa mi dnes deje od rana... 😒
pekny dnik

leni - napis ako sa mas

dajna11
5. čer 2010

mne sa dnes ráno práve koli vôni vzduchu a takému ránu pripomenulo ako sme boli pri mori s ex. hned som sa cítila tak dovolenkovo že ma obskakuju a nič nemusím len ležať na pláži....ale to len na chvílu:((

laila22
5. čer 2010

dajna aj ja som si spomenula na more... a na kopec inych veci... ale ako mame malu, tak sme neboli nikde na dovce, lebo pre niekoho by to bola zataz....a toto leto tiez nepojdeme, ale nevadi, hadam buduce... 😉

mircalla
5. čer 2010

ja som uz par dni docela v pohode...ved viete, ako som pisala, ze u mna to je cerstve....ak sa vobec nekontaktujeme, je to uplne najlepsie....

ale jasne, ze ma to obcas drapne....ale pred takym tyzdnom to bolo horsie...aj ked viem, ze velmi tazke chvile este pridu

dajna11
5. čer 2010

laila...mne to pripomenul ranný vzduch,ešte trochu chladný ale bolo cítiť že bude cezd en horúco a slnečno,a tak som zatúžila sa niekde slniť. no ale čo možem?s obrovským bruchom,toto leto nič nehrozí kedže bude prírastok,dalšie leto asi tiež nie....a potom ktovie.... ☹

laila22
5. čer 2010

mircalla - vies aj ked sa clovek s tym vyrovna a povie si takto to je a bude, aj tak naozaj obcas pride zle obdobie...

dajna11
5. čer 2010

mircalla....a v čom prídu ťažšie?neboj,budeš mať poklad v rukách a na také dačo ti ani rozum nezíde......ja som toho názoru,ked nemáš mať pri sebe partnera ktorý ti pomože a na všetko si sama...aj finančne...tak ti je na nič taký chlap no nie?

laila22
5. čer 2010

dajna - ja by som sa dnes mohla slnit, ale nemam naladu...vedla byva stastna rodinka, proste nemam chut byt ani na dvore...sama...

dajna11
5. čer 2010

no vidíš a ja sa nemám kde slniť ☹ .....a som tak unavená..som nahánala veveričku po celom byte.už to nieje pre mna.

dajna11
5. čer 2010

a tak ti závidím že sa máš kde slniť...to je moj sen,vysedávať cele leto podvečer niekde na verande

laila22
5. čer 2010

aku vevericku? 🙂 ja mam kde sediet, len predstavy boli ine a realit je ina.. nikdy som si nevychutnala rannu kavu v jedalni zaliatej slnkom, alebo na terase tak ako som mala v plane

dajna11
5. čer 2010

dcerke sme kupili veveričku a že aby sa prebehla,tak ju pustila z klietky....no aja som ju hodinu chytala čo to chúďa male všade liezlo 😉 .juj laila aj ja som mala iné predstavy,mali sme domček s ex.narobili sme sa ako kone nanom a bývali spolu asi pol roka.....takže tiež som to nezažila...jedina tak u našich ked tam idem. niekedy ten život tie karty riadne zamieša,ja vim,ale hlavu hore...teraz ked nemáš dcerku doma je to ťažko,lebo len premýšlaš a smutiš.poznám to,tie samotné víkendy,nuda lebo neviem čo zrazu s časom ked nemám dieťa doma.

laila22
5. čer 2010

dajna - to je co za moda, ze vevericka 😀 😀 to som fakt este nepocula...

no nevadi, hadam to bude casom lepsie, to len dnes ma draplo, ale hadam bude fajn...kazdy ma posedenie na dvore, grilovacky a tak..a ja som same, resp. sme same... ale keby sme tu boli vsetci traja tak to tiez neni idylka... 😒 tak hadam buducnost nieco prinesie... 😉

dajna11
5. čer 2010

neznášam morčatá a škrečkov...tak toto bola taká alternatíva že je to milé,veselé....a drahé 😉
no neboj aj ja som sama s dcerkou....mám síce muža ale stále je niekde preč a ked príde tak je tak grogy že hned zaspí..takže pusa ráno ked odchádza a pusa večer ked zaspáava.....skoro nemám kedy ani slovo prehodiť.
a bude lepšia tomu ja verím.

bonparuska
5. čer 2010

laila aj u mna ten istý scenár, susedovci sú taká rodinka štvorčlenná, jašia sa v záhrade, muž jej dokonca pomáha zvešať prádlo, no rodinná idylka, a to mi s drobcom nikdy nezažijeme ☹ nenávidím môjho ex, že nám takto pokazil život a on si veľký pánko užíva 😢 😢 😢

dajna11
5. čer 2010

ja mám takéto nervy ked idem ku kamoške....krásny dvor,deti maju kde behať,posedenie...kávička...juuuuuuuuuuj....mne teraz volal MM že má pohotovosť a nastupuje do služby....povodne...takže zo stavby hladný,smädný rovno do práce....zasa ho neuvidím tri dni.....keby som začala rodiť,tak sadám sama do auta a šup do nemocnice...večná slamenná vdova

mircalla
5. čer 2010

my mame dneska grilovacku....je tu segra so synom a priatelom, tak mi to az tak nepride....
no prave tieto tazke chvilky som myslela, ked pride cloveku luto, ze si neuzije rodinnu pohodu a ticho zavidi....ale pozitivne

dajna11
5. čer 2010

ale no tak ......užijete si to,všetko....neskor,ale určite áno. nájde si vás ten správny chlap. ved uznajte..bolo by vám lepšie keby tí chrapúni pri vás ostali?časom sami zistíte že to že vás okašalal bolo pre vás len to najplepšie.

leniii
7. čer 2010

Ahoj holky. Tak jsem prestehovana. Bylo to strasny. Skoro vsechno jsem zvladla prestehovat s kamoskama, za coz jsem jim opravdu moc vdecna. Ale jelikoz muj novy byt je v 5.patre bez vytahu, tak to byla strasna makacka a postel, skrin a tak jsem fakt uz nezvladla spolecne s myma 50ti kilovyma kamaradkama. Tak jsem mu ve ctrvtek vecer napsala, ze holt hrdost musi stranou a prosim o pomoc, aby mi prestehoval 2 veci - postel, skrin. Cely patek dopoledne zadna odpoved, tak jsem mu volala a nezvedl to. Tak jsem mu napsala, ze ho opet zadam o pomoc, ze to nezvladnu a ze opravdu nechci, aby nabytek, ktery jsme spolecne 3 roky vyuzívali, tahali moji rodice, kteri mi v sobotu prijeli pomoct vyklidit byt. Tak mi zavolal, ze co si jako myslim, ze prosc jsem to nerekla pred tydnem, ze at zapomenu, ze bude fungovat na pisknuti a ze ma svuj plan a ze bych mela zacit respektovat jeho zivot. Že se mi nabízel před mesicem, ze mi pomuze, ale ze to jsem byla hrda a nic od neho nechtela.Byla jsem z toho fakt v soku. Preci on by ted mel delat vsechno proto, aby mi to co nejvic ulehcil. Vzdyt on si jenom sbalit tasku a odesel si uzivat jinam a me nechal vsechny problemy a starosti a ke vsemu nedobrovolne. A hlavne by se preci mel vyresit prvne zavazky stary a pak si tvorit novy, uvlast kdyz jde o byt, ve kterym 3 roky zil.Zvlast vim, ze byl v Praze a ja od neho chtela blbou hodinu casu a mohl si rict kdykoliv, klidne o pulnoci.A jeho vymliuva, pros nemuze byla, ze stehuje sebe z pokoje do auta - vzal si tam z bytu jednu tasku!Takze jinak receno, stehoval se s tou svoji slecnou..a na me se vysral. a A nebo mel plany s ni a nechtel je rusit. Tak me to tak nastvalo a mrzelo, ze jsem mu vynadala do strasnych veci. V zivote jsem takovy slova nevyspustila z pusy a ted jsem je tam na neho jecela, kdyz tam byly kamosky, coz byl trapas, ale tak ony to prezijou. Pak jsem mu ti tipla. Napsal, mi ze se chavam jak mala a ze by mi nejradsi vynadal do hodne hnusnych veci, ale ze na moji uroven se nesnizi. Tak jsme si hnusne psali a pak asi za pul dne mu zavolal, ze v kolik bych chtela, aby prisel. Rekl, ze prijde v 6, dorazil po 7, nastvane zacal rozmontovavat nabytek a byl na me fakt hnusnej, Strasne me to mrzelo, tak jsem samozrejme brecela. Pak se to nejak tahanim tech veci uklidnilo a i jsme si neco rekli. Zeptala jsem se ho na ni, tak je s ni stastnej, rad a ze ho ani na chvilku nenapadlo, ze by se vratil. Ptala jsem se, kde budou bydlet a na to odpovedel, ze do jejich budoucnosti mivubec nic neni. Bylo mi strasne. 6 let a najednou mi do niceho nic neni. Najednou me nema rad a je rad. ze se me zbavil. Po poslednim kusu nabytku jsem se dole rozloucili a on se rozbrecel, ze me mel strasne rad, ale ze proste musel. Pak mi v sobot napsal. Ahoj Lenicko, jsem rad, ze jsem ti mohl pomoct a blalaalal. .... Vcera jsem ho poprosila o vytazeni lednice, tak v pul 3 prijde s kamaradem. Strasne me to vsechno boli. Nechci o neho prijit. Nejvic boli to, ze odesel kvuli jiny. Ze mu nejaka jina stala za to, aby me uplne vyskrtl a nahradil. Od ty doby,co odesel, tak furt nekde paří, užívá si s ní a život je krasnej.. A na me si asi ani nevzpomene. Vsak taky neni duvod. Je mu dobre. Ma zabavu, kamarady, sex, pohlazeni,,, kazdy den plny program.. A ja jsem nedobrovolne rozejita v cizim byte s kamoskou a vubec nechapu, ze jeste pred mesicem a pul jsem byla stastna, zamilovana a uplne jinde. Desim se toho, az mi skonci posledni zkouska a ja se rano probudim a nebudu vedet, co delat. Žádny velky plán, nic na co se tesit. Je mi snad jeste hur. On proste byl bajecny pritel a ted se bajecne chova k nekomu jinymu a ja jsem uz mimo. Strasne to boli,

leniii
7. čer 2010

Fakt je nejhorsi, ze uz je s jinou. Ze uz dela vsechny ty veci, co delal se mnou s ni. Dela s ni i vsechny ty veci, co mi strasne chybely, ktery se mnou nedelal a kdyz jsem se rozchazeli, tak jsem mu o nich rekla a on priznal, ze se to ted uvedomuje, ze se mel vic snazit v nekterych vecech..Nedokazu se s tim vyrovat. S tim, ze by se se mnou rozesel, ze je mu 25, jsem spolu od jeho 19, ze ma pocit, ze v zivote nic nezazil atd, tak fajn, ale tim, ze je tam uz nekdo treti a ma ted s ni to, co jsme meli spolu, planuje si s ni veci. To je tak neuveritelny. Nechci se pred nim chovat jako histerka ubrecena, protize vim, ze tim si nepomuzu, ale kdyz se budu chovat strasne nad veci, tak se bojim,m aby to nevzal, tak fajn, je prstehovana, uklidnila se, bere to uplne v pohode, proste to proslo, ze jsem ji opustil, tak to na ni seru uz uplne..

laila22
7. čer 2010

ahoj lenii. viem, ze ti je tazko, ale skus ho proste neriesit... viem, ze to vsetko bolí,ze je to cerstve, nespravodlive... ale jemu je jedno ci si nad vecou, alebo ci sa trapis, ci places, alebo sa hnevas... on neriesi ako sa mas a ci sa trapis.. a neulahci ti to, ziaden chlap nic neulahci... to mi ver, hlavne, ked ta opustil pre inu...
a uz vobec sa ho nepytaj co planuje do buducnosti a ci je stastny, lebo to su sebatrizniace otazky... moj ex mal tendenciu mi oznamovat co ide robit, alebo ked bol s malou nakupovat, tak mi poslal sms, ze ako im je super, ze skoda, ze tam nemozme byt ako rodinka... no ked sme mohli nemal zaujem... a dost ludi mi referovalo, co on robi, kam chodi s novou kraskou, tak som ich zrusila, ze nechcem o nom pocut ani sa o nom bavit... naco??? nie sme spolu, uz ho neriesim a nepredstavujem si co by bolo keby...aj ked mi to pride niekedy luto...ale je to proste tak a inak to nebude...
a myslis si, ze mi nieco ulahci??? absolutne nic napriek tpmu, ze mame spolu dieta... skor by mi stupil na krk ako by mi nieco ulahcil...

leniii
7. čer 2010

hm,tak mi vynesl lednici..mel na sobe cerny policejni cernaky, protoze se uvolnil z vycviku kvuli tomu a jsem z toho zase v pr... protoze mu to neskutecne sluselo. Ja to nechapu, jak ja ho muzu tak strasne milovat a on si muze byt s jinou.

mircalla
7. čer 2010

leniii...netryzni sa. cim viac ho momentalne vidis, tym horsie.ver, ze to je tak
obaja musite vychladnut. uz ste si na seba aj nakricali, potom vas to oboch mrzelo. momentalne stretavanie nikam nevedie, len si ublizujes.
ak budes daco potrebovat, radsej popros dakoho ineho. nechaj tomu cas, neozyvaj sa, mozno sa casom ozve sam, bude mu vrtat v hlave, preco nevolas.

vichy77
7. čer 2010

leni. citala som tvoj pribeh. myslim, ze to co zazivas teraz sme si prezili povacsinu z nas ☹ U mna to bolo velmi podobne ako u teba, ten isty pribeh, zmyslel si, za si treba este pouzivat a nie sa usadit. Leni, ale teraz na rovinu, nesnaz sa uz, on sa k tebe nevrati! NEVRATI. Som na teba hnusna? Nie. Raz pochopis. Tiez mi rozchod oznamil z jedneho dna na druhy, bola to taka rana, ale prezila som . Prislo leto a vylety a dovolenky 🙂 Bola som rok a pol sama, ale uz mi nechybal. nechybal mi on, ale len laska, clovek kt. by ma miloval. Presli 3 roky a som stastne vydata a mam malu dcerku.
Vsetko potrebuje cas, ono bude dobre, nie ono bude lepsie!
Ak ti mozem poradit ukonci to. on to ukoncil definitivne. nepis mu, nechod za nim, nevolaj, nechod na miesta kde by si ho mohla "nahodne stretnut". "zide z oci, zide z mysle" Svata pravda.
Este raz leni, je to tvrde, ale nevrati sa, uz nie. nerob si nadeje, on ta uz nemiluje.
Naozaj kazda vieme, co prezivas, tiez sme ti to prezili.
Ale osobne si myslim, ze na to prides sama a vzdas sa svojho "princa" az na to prides sama, darmo ti budeme radit.