Rozchod s partnerem. Teď mi chybí

slunicko.
17. črc 2009

Ahoj dnes jsem se rozešla s partnerem a je mi děsně. ☹ Asi napíši celý příběh našla jsem si partnera který se dal na mé dva kluky celkem jsme byly spolu rok a půl z toho pul roku byl v pohodě milej prostě úžasnej,ale pak se to změnilo začal pít byl agresivní a dokonce zabil klukům králička. Pak jsme se rozešly a zas se vrátily, přišel o práci pak jsme byly spolu celý den jsem totiž na mateřský. Jeho máma mi domluvila brigádu v nemocnici takže finance byly na mně. Z ůřadu nebere ani kačku a že by hledal práci to taky ne. A mně zakazoval můj počítač že si stále sněkým chetuji atd nedo mám jen mobil nepochopil že mám moc známích a on ¨nikoho kdo by mu napsal. A tak šel v čera s kamarády na pivo a já ráno do práce tak jsem se mu koukla do mobilu i když se to nedělá ale po skušenostech s jeho pitím vím že když se napije rád si napíše inzerát že si někoho hledá a přitom má - měl más ☹ Tak jsem tam koukla a psal si s vdanou ženou a já se ho zeptala jestly chce být s ní řekl že asi jo možná to myslel ironicky a né vážně, ale mně to naštvalo tak jsem mu řekla at jde udělal že jsem ho vyhodila možná svím spusobem ano ale po všem co jsme zažily na psychice z dřívějška jak pil a sáhl na mně atd tak jsem ho vyhodila, ale těd mně to mrzí a chybí mi je to tak těžký být bez něj a je mi doma smutno něco - někdo nám tu chybí snad to někdo chápe když je rozchod čerství a sami jste to chtěly.

astrane
1. lis 2009

děti si taky nevšimli....malej má 2 a půl,tomu je to fuk a starší syn byl teď 5 dní pryč...

svoja
1. lis 2009

Chapu!!! A jak rikam, preju hodne sil!!! Budes je zrejme potrebovat! Chaou, ze to je pro tebe obrovskej krok!

astrane
1. lis 2009

po skoro 13 letech.....

svoja
1. lis 2009

Precetla jsem nejaky knizky o tyranych zenskych...ve vetsine pripadu proste neodejdou a dokola manzelovo chovani omlouvaji (ze prece neni tak spatnej a ze si za to muzou sam...apod.). Jsi silnejsi nez si mozna myslis!

astrane
1. lis 2009

jo-to mě právě vyděsilo....že jsem si říkala,jestli jsem si to ne--r třeba nezasloužila,jestli jsme něco udělala blbě...a pak mě došlo,že tudy ta cesta nevede a když to nebude brzo,tak už to nedokážu a budu ho pořád omlouvat a hledat chyby v sobě a důvody proč tady zůstatm ...já nechci být taková!Takže když mi přítel nabídnul,že u něj můžu i s dětma bydlet,tak jsem tu šanci využila...teď máme kam jít,ač je to tam malinký a něco se konečně stane a změní-nevím co a jak,ale myslím,že je to potřeba...

macka01
1. lis 2009

určite si sa rozhodla spravne,hlavne nesmieš cúvnuť a vrátiť sa po prvom jeho zavolaní,ale odolať

svoja
1. lis 2009

as PRESNE TAK!!!!

svoja
1. lis 2009

...ty velky pismena tam jsou naschval!🙂

sayast
1. lis 2009

astrane,drzim palce 🙂

vivien742
1. lis 2009

čítala som celú diskusiu, je jasné, že je pre astrane šialenstvo zostávať s mužom, s ktorým žije. Len neviem, či je rozumné nasťahovať sa k človeku, ktorého veľmi nepozná, ktorý nemá dostatok miesta pre všetkých...je to určite od neho veľkorysé gesto, ale čo keď vziknú po pár týždňoch mesiacoch trecie polochy - málo miesta, malé deti, na ktoré on nie je zvyknutý, prípadne vyčíňanie ich otca ( nemyslím si, že to nechá len tak, že sa od neho astrane odsťahuje a vezme deti) Kam pôjde potom??? neviem ani sama, čo by som poradila, najskôr asi svoj účet a nechať si posielať peniaze naň, zamestnanie, možno nejaký azylový dom, neviem, držím palce

myska183
2. lis 2009

chcem vas poziadat o radu resp.vas nazor. Viete mam vztah, povedala by som ze vazny sak sme spolu uz 3,5 roka a dostala som sa do takeho bodu ze neviem co dalej. Strasne ho milujem, ale prislo to tak jedno s druhym a vsetko sa to akosi zmenilo. Viete teraz aj s tou pracou je to take vselijake, raz mu sef povie, nech pride do prace raz ze nema pracu a tak. Stal sa voci tomu uz akysi imunny a sa mi zda, ze nie len v tom. Proste ho nic nebavi a zda sa mi, ze cim dalej tym viac je mu vsetko jedno. A obavam sa, ze sa meni k tomu, ze mu zacinaju chybat kamarati a zabava a ja len tak ze ked si potrebuje oddychnut. Povedal, ze zenit sa chce az ked budeme daco mat, ale je to v dnesnej dobe tazke. Vsetko ma to akosi trapi a ked sa s nim zacnem o tychto veciach, ktore ma trapia bavit, tak je podrazdeny a nechce sa to tom rozpravat. A ja som taka blba, ze ked sa kvoli tomu pohadame, ta si to beriem za vinu ja a trapim sa. Hovorite vy vsetko svojim polovickam co vas trapi ci sa tak vnutorne zozierate ako ja? Napr. teraz ma trapi, ze mi sa spolu nikde tak nechodime bavit ako disco a tak.... Ked som ho pytala aby sme niekam sli tak to ze je unaveny, ze neuznam aky chodi z prace zniceny... a ked ho zavolal kamarat tak to mi oznamil, ze sa ide nabuduce s nim zabavit. Ma ide trafit:( co si o tom myslite. On sa ma ani len neopyta ci by som nesla alebo tak. Proste ze sa ked chcem nech si idem aj ja ze ma nedrzi, ale on dobre vie, ze nemam s kym. co som mala kamaratky tak sa vidali, maju deticky tak proste neni s kym. Ale ma serie, ze ma a oni , ale hlavne on neberie ako sucast. Neviem ci tam potrebuje robit daco co sa predomnou hambi alebo co si mam o tom mysliet. Prosim povedzte mi svoj nazor.....

astrane
2. lis 2009

holky ale manžel se nechoval vždycky jako vůl...má i rozum a když ho používá,tak je to dobrý...jenže už aspoň rok ho doma pouští na procházku 😠 ...takže já ještě doufám,že není úplně ztracenej,že zase začne používat hlavu a choavt se normálně a konečně třeba i bude poslouchat,co mu říkám a proč,třeba jen potřebuje léčbu šokem🙂....a když ne....tak teda sbohem a šáteček,protože takhle se to opravdu nedá...to máte všechny svatou pravdu a moc děkuju za držení palců...dneska jedem....

vivien-já dotyčného znám už spoustu let,to že jsem napsala přítel možná vyznělo tak,že spolu něco máme,ale tak to není....je pravda,žejsme spolu nikdy nebydleli a tak uvidíme co to udělá...já nevím na jak je to dlouho...nakonec tam nemusím být dlouho,,,potřebuju jen odstup a klid....
-a půlka toho našeho domu je koneckonců moje.....

myska-já teda neporadím,mám co dělat sama se sebou...jestli ty na něj taky nejseš moc hodná...a všechno mu lehce odpustíš...?

myska183
2. lis 2009

no hej, som taka. on uz asi vie, ze ked sa aj nastvem, tak ma to rychlo prejde. myslis, ze si mam stat viac za svojim? vies ked ja som taka makka a bojim sa ze kvoli takym veciam rozideme, a budem si to s tou svojou povahou vycitat. ked mi stale hovori, ze nanho tlacim. pricom prave naopak vsetci mi hovoria, ze som moc dobra a to je asi ta chyba. asi by som mala povedat svoj nazor a stat za tym keby co?

vivien742
2. lis 2009

astrane, ja som to nemyslela tak, že či spolu ničo máte, alebo nie...nakoniec aj tak na tom v tomto prípade nezáleží. Len som upozorňovala na to, že kam pôjdeš, keď on z nejakého dôvodu nebude chcieť, aby si tam bola - napr. o pol roka, o rok...manžel by ťa asi už nevítal s otvorenou náručou. A sorry, ale si veľmi naivná, ak si myslíš, že sa manžel zmení...bohužiaľ s najväčšou pravdepodobnosťou už len k horšiemu...

kalu
3. lis 2009

Astrane, napiš, co je s vámi nového ? Už jste odstěhovaný ? A co na to manžel ? Moc bych ti přála, aby mu to otevřelo oči a začal o tebe bojovat 😉

astrane
4. lis 2009

ahoj.jj jsme odstěhovaný...klukům se to rady zatím líbí,spali jsme tu už dvě noci...teda oni-já jsem neusnula...ale taky snad brzo padnu za vlast a konečně se vyspím 🙂 .Kamarád se jim taky líbí 🙂 .Je chudák nemocnej a chodí do práce,ale zatím si nestěžuje...prý je to v pohodě....taky jak nespím,tak se moc nevyspí ani on...nechce mě nechat tady samotnou celou noc koukat do zdi...
Manžel nás zatím nekontaktoval,takže tam nevím vůbec nic.nechala jsem mu tam dopis,že se mi naše vztahy nelíbí a nelíbí,se mi jak se on chová k nám a my pak následně k němu a že jedu na dovolenou-a nevím,kdy se vrátím...a jestli si on myslí,že to všechno bylo ok,tak už asi opravdu nemáme co řešit...tak nějak tak,zatím bez reakce

svoja
4. lis 2009

ASTR tak to je mazec teda ten manzel tvuj...me to cele prijde takove neuveritelne....

svoja
4. lis 2009

...jako myslim, ze se nestacim divit.

astrane
5. lis 2009

včera odpoledne manžel poslal sms,že pozdavuje děti a příští týden jede pracovně mimo dům,tak co prej s psama?(jsou zvyklý chodit 3x denně ven)
No fakt mě teda potěšil 😖 😝 stejně tam budu muset,co taky s něma?....
tak mu to buď nedochází,nebo je mu to jedno....

lenkavano
5. lis 2009

a nechce na tebe hodit jen nějakou povinnost,aby tě dostal zpět?

astrane
5. lis 2009

kdyby to šlo,vzalabych si je na ten týden sem.
ale je to možný....trochu zvláštní způsob... 😖...já to potěch pár dnech teda nevidím na návrat ani zdaleka,spíš si říkám,že už žádnej nebude...máme se tady dobře 🙂 a je tu i veselo 🙂 ,takže tady stejně zatím všechno nechám...no nepotěšil mě...z mého pohledu mi to jen kmplikuje...no nějak si s tím budu muset poradit

lenkavano
5. lis 2009

já nevím já bych si s ním o tom promluvila a hotovo.a kdyby názor nezměnil tak bych mu řekla,at si to nějak kvůli pejskům zařídí.vím že k nim máš taky určitě vztah ale tohle....no já nevím.

pepibubu
5. lis 2009

atrane, nepřispívám sem, ale čtu tě.... Snaží se tě vmanipulovat zpět "kvůli němé tváři," nenech se, poraď mu psí hotel nebo tak něco. Začne to pejskama a bude to pokračovat něčím dalším.

lenkavano
5. lis 2009

Astri pepibubu mi úplně mluví z duše.tak nějak jsem to chtěla říct.

svoja
5. lis 2009

Souhlas. Psy jiste miluje, nenecha je tam jen tak...a az uvidi, ze ty to myslis fakt vazne, treba se nekam posunete (at uz kamkoliv)...ale to neuvidi, pokud tam budes jezdit a starat se.

kalu
5. lis 2009

Ahoj Astrane, jsem ráda, že se vám v novém "útočišti" líbí.
S těma psama, nepsala jsi, že máte barák se zahradou ? Já vím, že pejsci by neměli být jen na zahradě, ale rádi chodí na procházky, ale těch pár dní by to snad vydrželi, ne ? My, když jsme jely s malou na dovču, tak jsem dala klíče od vrat dobrému kamarádovi, který psy zná a ten nám je chodil krmit. A taky tam byli týden sami. On by si to musel stejně nějak zařídit, kdyby jste se rozvedli- s těma psama- přece by pokaždé, když někam pojede, tam nebydlela exmanželka, ne ? Jen ať se taky stará. To, že jsi odjela , ho netankuje, ale na venčení psů bys byla dobrá ???
Trošku mě jeho reakce zklamala, myslela jsem , že až odjedeš, tak začne vyšilovat a "řešit" situaci.Aaaaachjooooo, ty chlapi zatracený 😝

lenkavano
5. lis 2009

holky mluvíte mi z duše.Astrane myslíme to s tebou dobře,věř.právě my to vidíme víc objektivně než ty,což je pochopitelné.věř nám.

kalu
8. lis 2009

Astrane,co je s vámi nového ???? 😉

momin
8. lis 2009

Holky jak se da zvladat zivot bez partnera? Jenom s miminkem. k rodicum se vracet nechci! Mame sice dobre vztaky ale staci mi kdyz je vidim parkrat do tydne...... 😔

kalu
8. lis 2009

Momin, četla jsem tvé příspěvky v jiné diskusi- to to u vás došlo tak daleko ??? ☹
Jinak k otázce: zvládat se to samo dá,ono je to individuální- já jsem třeba měla takového partnera, že bez něj je nám mnohem lépe než s ním. Nejhorší je to s financemi, ale to už je otázkou priorit (jestli být dobře fin.zabezpečený a žít s blbcem anebo sám a v klidu a převracet kařdou korunu)-já jsem ten druhý případ. Ale samozřejmě, že se to zvládat dá, co nám taky jiného zbývá, že?