Rozchod těsně před porodem. Máte zkušenost?

vanesahudgens
30. srp 2019

Ahoj, zažila jste tady některá rozchod tesne pred porodem? Termín mam za 10 dni a Ja uz jsem nevydrzela ten neustálý nátlak ze strany partnera, ukoncila jsem to. V tehotenstvi se ke me nikdy nechoval hezky porad jen same urážky, narazky, vse jsem delala Ja starala se o byt on ani nehnul prstem a přesto jsem byla nejhorsi Ja. Plus pro mimi jsem vse koupila Ja on nekoupil vubec NIC. Miminko chtel více on přemlouval me nejakou dobu a rikal mi veci Jake to bude jak se o nas postará. O vikendu si budu stehovat veci zpet k mamce na barak, kde mam vse sve jak kuchyn koupelnu obývák a loznici. Vůbec zadna snaha z jeho strany,ze by nas chtel zpet nic clovek zamilovany sam do sebe..

xcassiopea
30. srp 2019

Ahoj, choval se tak i předtím a jen Ti to došlo při přirozené obraně dítěte, nebo to začalo až v těhotenství? Mám kamarádku, co se taky málem ke konci těhotenství rozešli, řekli si pěkně hnusný věci, odstěhovala se k rodičům, ale pak se to nějak srovnalo, asi je to pro oba dost zkouška. Nicméně pokud cítíš, že je to za hranou, určitě odejdi jestli máš kam. Dost chlapů výbavička pro miminko moc nezajímá, naopak remcaj co všechno se kupuje a na co. Vykašli se na problémy a soustřeď se na miminko v pohodě u mamky, jestli jsi udělala dobře zjistíš podle toho jak se zachová a jak se k nové situaci postaví. Každopádně až vychladne s ním stejně musíš vyřešit zapsání do rodného listu pokud už máte podepsané otcovství. Drž se, všechno dobře dopadne.

vanesahudgens
autor
30. srp 2019

@xcassiopea děkuji moc

2hanah
30. srp 2019

@vanesahudgens Moc Ti fandím a obdivuji, že jsi to zvlàdla takhle vyřešit, byla jsem na tom podobně, udělala jsi dobře, hlavně tohle všechno pak řekni u soudu, ať Ti doplatí zpětně peníze za výbavičku a dej ho k soudu co nejdříve, ať nepřijdeš o výživné taky na sebe. Jsou to hrozní sobci, takovej chlap je k ničemu, jen bys mu dělala služku a nechala se urážet, takto j rodičů Ti s miminkem bude jistě líp, držím pěsti, ať to vše krásně s miminkem zvládáte a jste zdraví!

verasek9
30. srp 2019

@wendyp taky jsem v 17tt a sama. A mám podobný příběh.. Otec dítě nejdřív chtěl a dokonce mě ve slabé chvilce řekl, že bude nejšťastnější když mu dám dítě. Otěhotněla jsem poměrně brzo.
Nejdřív nevěřil, že je to jeho, že je to prý moc rychle a po měsíci kdy se choval odmerene dokonce navrhoval potrat. Odešla jsem od něj a teď nás čeká soud, protože jsem bez práce a příjmu a on odmítá jakkoliv pomoct, přesto, že je finančně na tom víc než dobře. Taky supr...😏

verasek9
30. srp 2019

@wendyp u nás to bylo taky po velmi krátkém vztahu, ale jako přátelé jsme se znali déle.. Koukám, že toho máme hodně společného. Drz se a opatruj kvůli mimisku 🙏🍀🌹

vanesahudgens
autor
30. srp 2019

@verasek9 Dekuji moc to same preji i vam❤️

vanesahudgens
autor
30. srp 2019

@verasek9 říkám si radsi pretrpet bolest z rozchodu 3 mesice, nez cely zivot trpet 🙂 vubec to nechapu on se k miminku ma strasne mi rikal porad, jak se tesi hladil bricho atd,atd..ale chovani 0 a nekoupil vubec nic.. nevim co si o tom myslet na to kolik mu je neni vubec vyspělý, jak jsem uz psala clovek co miluje sam sebe..zaslouzime si lepsi😁🤪

wendyp
30. srp 2019

@verasek9 Taky to bohužel potshneme až k soudu. Nicmene z toho co vím tak od něj na pomoc v těhotenství nemám nárok. Pouze na výdaje za lékaře nebo třeba oblečení těhotenské. Jinak nic takže jsme taky bez příjmu a v háji

astyna88
23. říj 2019

Na jednu stranu, co si budeme rikat,nektery zensky jsou na konci teh na ranu, nepozna jsem takto par svych kamosek a co se bavim s detnymi kamarady, slycham to taky...ALE pokud to proste uz jen vygradovalo, ta se neda nic delat, po porodu bys na to uz silu nemela vubec. Drzim pesti.

pee_kaa
18. lis 2019

@vanesahudgens Z mého pohledu jste udělala velmi dobře, v tuhle chvíli řeším dost podobnou situaci,ale pořád ne a ne najít odvahu to rozseknout. Držím Vám pěsti.