Rozvod na spadnutí. Je tady někdo, kdo také nad rozvodem přemýšlí?

23. únor 2022

Hezky podvecer, holky. Chci se zeptat, je tu nekdo, kdo premysli o rozvodu? Ja nad nim bohuzel premyslim cim dal tim casteji a jedine, proc jsem ho jeste nepodala, jsou deti. Jsme spolu 7 let, z toho 4 roky manzele a mame dve male deti (starsi syn uz chodi do skolky). Mame spolu dum na hypoteku a ja na rovinu nevim, kam bych s detmi sla a jak bych zvladla vyzit z rodicaku, ktery mam necelych 10 tis.
S manzelem se hadame kvuli kazde kravine a to bohuzel i pred detmi. Neumi komunikovat v klidu, normalnim tonem, vyvolava hadky kvuli vecem, nad kterymi by normalni clovek radeji mavnul rukou nez by delal doma dusno. Neustale do me rype, co jsem udelala spatne nebo co jsem naopak neudelala - vzdyt jsem prece na "dovolene". Uprimne, mne by se tak hrozne ulevilo, kdybychom sli od sebe... Neumim si predstavit, ze takto budeme zit po zbytek zivota ☹ Zaroven si uvedomuji, ze hlavne starsi syn je na nem hodne zavisly, ale uz se nekolikrat stalo, ze se me zastal, ze na me tatinek nema kricet... Nechci, aby moje deti v tomto vyrustali, ale zaroven netusim, co delat...
Je tu na tom nekdo stejne/podobne, ze bychom se aspon mohly vzajemne psychicky podporit?

autor
27. únor 2022

@mydlova jsem v manzelstvi a jsem spolu- vlastnikem domu na hypoteku, takze si myslim, ze prispevek na bydleni se me bohuzel netyka....

milu_ji
6. srp 2022

Autorko, napiš sz pokud je to ještě aktuální ❤️