Rozvod ze dne na den, alimenty a dvě malé děti

luky82
17. únor 2014

Ahojte.
Včera jsem se dozvěděla díky synovi že má manžel jinou a že jí miluje a odchází od nás......máme doma skoro 5 letého Domču a skoro dvouletou Aju.....
Mám pocit že je všechno špatně.........sebral se odjel za tatínkem a plánuje rozvod.....do toho mi jeho otec volá že si za to můžu sama, že jsem pořád naštvaná, jenže tohle nebyla první a já se tu rok snažím zachránit vztah kvůli dětičkám a i protože ho prostě miluju. Jenže jsem se snažila jen já on si neumí povídat, nikam nechodíme, vše je jen o dětech a tak jsem prostě občas vybuchla že mi ještě není 70 abych seděla doma u televize a proč se nesnaží a jestli tu být nechce tak že držet nebudu, pořád mě přesvědčoval že s námi být chce a dnes tohle a mimochodem jsou spolu půl roku a týden ví že chce pryč od rodiny.....kdy to stihl nevím. Zřejmě si bral volno v práci aby mohl být s ní jinak nikam nejde, jen hraje v kapele a jezdí na plesy ale tam s ním jsou společní přátelé, kteří by mi to donesli.
Jako rodina v pořádku fungovala a pak rána. Procházky, výlety, nákupy kroužky vše v pořádku a dnes obrat.......
Prosit se ho nebudu miluje jí tak by za ní stejně odešel, jediné čeho se bojím že je jí přes 30 založí si s ní další rodinu a vykašle se na naše děti a Doma je na něm docela závislí....
Navíc nevím jak to mám řešit s výživným na děti a vlastně i sebe. Je zaměstnán a ještě hraje ty plesy, které jako vedlejší příjem daní v přiznání. Za minulý rok máme přiznání už odevzdané společné a mají nám vrátit dost peněz. Je to vlastně za mě jako za vyživovanou manželku a děti. Teď se bojím že peníze veme a neuvidím ani korunu. Navíc bydlíme v domě mých rodičů a ty si od nás brali pouze tolik aby to pokrylo vodu, plyn a elektřinu. Nevím jak budu dokládat výdaje za domácnost...
A nejhorší věc pro mě jsou tu dvě brečící děti které nechápou co se stalo. Domímu jsem se to snažila vysvětlit, plakal půl noci, že nechce být bez tatínka a ani ujišťování že o něj nepřijde jen tu nebude bydlet není dostatečné asi 1000X jsem řekla že jeho i sestřičku tatínek miluje, ale odpověď je tak ať tu s námi zůstane.....vím že má v hlavičce zmatek.......láme mi srdce je vidět takhle. Andrejka k němu běžela natažené ručičky a volala tata tata když odcházel a já se trápím hlavně kvůli nim
Napište cokoli radu, svůj zážitek, nebo jen pár vět teď mi to moc pomůže děkuju všem

terezapetrova
17. únor 2014

@luky82 To me hrozne mrzi, nikdy jsem v takovy situaci nebyla ale asi to musí bejt strasny. Vim, ze je to klise ale ted by jste se stejne asi na nicem nedomluvili a potrebujete byt chvilku od sebe. Chapu, ze takto clovek muze mozna uklidnit malickato sebe ale ty detske hlavinky si to nesrovnají. Chapu, ze Ti to rve srdce. Co Tvoje rodice, mohla by jsi u nich hledat oporu? Moc drzim peste at zvládáš a pis, slidena starost polovicni starost 🙂 A ještě me osobne pomaha jako vedlejsi zalezitost neprestavat se starat o sebe, pece, sport pokud někdo na chvilku pohlida atak, opravdu vždycky citim, ze to to trochu pomaha. Myslim na Tebe..

codal
17. únor 2014

@luky82 Je tu hodně maminek,které prožily to samé, zvládly to, a jsou teď šťastné... nepochybuju, že budeš jednou z nich, jednou z těch, které to všechno překonají s hrdostí a velkou sílou... i když se to teď zdá neuvěřitelně těžké a nepředstavitelné, zase bude líp. Drž se, nejsi v tom sama!

zamilovanadonej
17. únor 2014

@luky82 Ahoj, já jsem taky rozvedená (a znovu vdaná) a můj manžel taky tak. Teď se ti to zdá jako konec světa, ale to čas zahojí a nakonec třeba budeš ráda. Co se týká formalit- jak jsem pochopila tvůj manžel podá žádost o rozvod sám. Tak být tebou na nic nečekám a zajdu si za nějakým šikovným právníkem co se specializuje na rodinné právo- na rozvod ho ani tak nepotřebuješ, ale kvůli výživnému- aby si vyžádal manželova daňová přiznání apod. ...případně zajdi na místně příslušný odbor péče o dítě- jejich sociální pracovnice bude zastupovat děti v řízení o svěření do péče- a vždy lepší vyvinout sama snahu a zájem...jinak syn si zvykne....a to, jestli bude mít manžel do budoucna o děti zájem stejně neovlivníš....Jo, a na tchána se vy-bod-ni!!!!!!

stistko98
17. únor 2014

Ahojky, já jsem přesně to samé řešila před vánocema. 6.12. jsem se dozvěděla, že má milenku se kterou byl od října. Já jsem nic nepozorovala ☹ Jezdili jsme po výletech nově zařizovali byt a najednou tohle. Taky nic nechtěl řešit ☹ Že chce prostě rozvod a přes to nejede vlak. 23.12. jsme podepisovali rozvodové papíry. Ještě s námi strávil vánoce a nový rok a 5.1. se stěhoval. Máme dva kluky 11 a 2 a půl roku. Ten starší to hodně špatně nese, je v takovém věku, že si to všechno bere na sebe, že je to jeho chyba ☹. Ale zvládli jsme to a už je nám líp. Naštěstí mám rodiče, kteří mi hodně pomáhají, protože od roku malého chodím do práce. Jinak bych to nezvládla a pomáhají i tcháni. Občas si berou kluky, teda hlavně toho velkého na víkend. Držím pěsti, aby jste to taky rychle zvládla, hlavně kvůli dětem. Ty bohužel nemůžou za to, když se jeden s rodičů zblázní. A na tchány se vykašlete. On s Vámi nebydlí a otce suplovat nebude, tak do toho nemá co mluvit.

petulka26
17. únor 2014

@luky82 Já si prožila něco podobného, jen s rozdílem že děti ještě nebyli na světě, byla jsem v 17 tt když mi manžel oznámil že má jinou, že jí miluje a že se chce rozvést. Jen v kostce, zhroutil se mi svět, v noci přišli kontrakce, okamžitě jsem jela do nemocnice, kde mi řekli že to je začínající porod, ale že pokud to nezastavíme tak o děti přijdu, že je brzy. Po čtyřech dnech na kapačkách se to naštěstí podařilo zastavit. Když mě pustili z nemocnice vrátila jsem se domů, manželovi jsem řekla ať si teda jde kam ho srdce táhne, ale ať nepočítají že jim nechám byt, ať se tedy odstěhuje. Souhlasil a začal hledat podnájem. O několik dnů později jsem odjela s rodiči na víkend, ale protože se mi udělalo špatně, vrátila jsem se domů nečekaně dříve. Čekalo mě překvapení v podobě klíčů v zámku, manžel tam měl slečnu a náramně si užívali. Nakonec mě pustil domů, a se slečnou odešli, aspoň jsem měla příležitost jí říct co si o ní myslím 😠 Než se vrátil domů, naházela jsem mu věci do kufru a vyhodila je za dveře, a strčila klíče do zámku. Byla to pro mě poslední kapka, do té doby jsem se ještě snažila to nějak zachránit, ale nemělo to smysl. No abych to zkrátila, o dva měsíce později manžel přijel, že si to rozmyslel a že semnou chce zůstat a jestli se k němu vrátím tak té svojí velké lásce zavolá a rozejde se s ní. Fak nevím co čekal když přišel s touhle nabídkou, mě to přišlo jako fakt hodně blbej vtip, takže jsem ho vyhodila s tím že se k němu už prostě nevrátím. Zašla jsem na péči o děti, kde mi poradili co a jak. O měsíc později jsem se dozvěděla že ho slečna nechala, nešlo jí ani tak moc o něj jako spíš o byt a jeho peníze, a když zjistila že byt mu nenechám a peněz díky alimentům taky tolik nebude tak už ho tak moc nemilovala. Když se narodili dvojčata, konečně jsme se mohli rozvést, trvalo to skoro rok, soudy se dost vlekli, i přes to že jsme se na všem dohodli. No a jak to skončilo, po roce co jsem byla s dětmi sama, jsem se seznámila s nynějším přítelem, moje děti mu říkají táto, má nás rád a my zase jeho. Jsou to 3 měsíce co se nám narodil náš nejmladší syn 😉 A já teď s odstupem času jsem ráda že nás manžel tenkrát opustil, protože teď mají moje děti tátu, který je chce a miluje i když nejsou jeho vlastní a já mám partnera, na kterého se můžu spolehnout, který mi se vším pomáhá a má nás všechny rád.
Takže hlavu vzhůru, i když se to teď zdá složité, neboj bude lépe 😉

laurital
17. únor 2014

@petulka26 Velký respekt Peti.Zvládla jsi to skvěle a já se hluboce skláním, že jsi ho nepřijala zpět, na což by možná spousta žen s výmluvou na děti, ale možná spíše z vlastních obav z budoucnosti, přistoupila.Samozřejmě nemám právo to soudit,protože jsem v podobné situaci nebyla.
Gratulace k miminku 🙂

@luky82 Je mi to moc líto, ale věř, že bude lépe.Zkus se na to podívat i tak, že ti tím odchodem dal možnost najít časem spokojenější a naplněnější vztah.Určitě to zvládneš, možná to zní hrozně materialisticky, ale jsi ve velké výhodě oproti spoustě podobně opuštěných žen, máš své bydlení a nebudeš muset platit podnájem, manžel daní poctivě veškeré příjmy, tak snad i alimenty budou dostačující.Spousta žen právě z podobných důvodů setrvává v nefunkčních vztazích, to ty nemusíš.Jsi ještě příliš mladá na to abys, byť kvůli dětem, zůstávala ve vztahu, kde si tě partner neváží.
A na tchána bych se vybodla, vzala sis jeho syna a důvody rozluky budeš řešit s ním, jemu do toho nic není.Normální rodiče by syna z domu pravděpodobně nevyhodili,ale určitě by jej také nepoplácávali po ramenou za to, že opouští rodinu a děti, aniž by se sám pokusil na vztahu zapracovat.To totiž dělají jen nedospělí sobci.A pracovat na vztahu se opravdu nedá s milenkou za zády.
Hodně štěstí a neboj, ty to zvládneš!

sariss
17. únor 2014

Ahoj, predne preju hodne sil, prvni tydny/mesice budou asi maso ale podle toho co pises ten tvujbza to fakt nestoji. Prosimte jak mam chapat ze ses to dozvedela od 5tileteho syna?? To je vrchol a uz jen tohle bych mu nemohla odpustit! To mel ric. Tobe v klidu bez pritomnosti deti a uz rovnou s nakym planem na to jak jim to vysvetlit. Srab je to a nevadi mu ubliovat detem to je fakt vrchol. Sezen si pravnika at ti uhaji poradne alimenty a hlavne si nic nevycitej, bude vam lip bez nej a neprekvapilo by me kdyby brzy prilezl zpatky...drz se

luky82
autor
17. únor 2014

Holky omlouvám se ale dnešek byl náročný, byla jsem v bance, na odboru sociální péče i na sociálce samotné a sehnala právničku. Dozvěděla jsem se šílené věci a vše je jak ve zlém snu.............na to že bych ho někdy vzala zpátky může zapomenout já ho pořád miluju, ale tohle bych neodpustila a už bych mu nikdy nevěřila............dnes ráno tu synovi vykládal, že tu bydlet nemůže že má rád jinou paní a ta tu nebydlí,,,,,,,,,,,musela jsem odejít, to bylo silný kafe, podepsal mi dohodu o výši výživného jde o slušné peníze, tak jsem kývla soud by mi dal tak o 1500 méně............jinak rodiče mi pomůžou bydlíme s nimi v jednom domě jsou zdrcený a nechápou co se stalo taky to neměli vždy růžové a došlo i na rozvod, ale těsně před ním se k sobě vrátili, jenže můj táta se změnil a navíc on vždy tvrdil že mámu miluje i když tu 8 měsíců nebydlel.........jinak přišla jsem na to že skoro 90 tisíc ze společného účtu je pryč měl 30 tisíc dluh na společném účtu 30 jsme vrazili do domácnosti a 30 jsem dnes vybrala........přišla jsem na to že přestal dětem platit spoření, že mi zrušil pojistku a dokonce neodchází ani moje penzijní pojištění.........bohužel ke všemu měl přístup a finance mi nikdy nechtěl přenechat......teď jsem chce každý den jezdit za dětma to ještě zvládnu on přijede já jdu ven, ale to že mu děti budu muset půjčit to se mi zdá děsné vodit je k ní nemůžu to přenést, ach jo

codal
17. únor 2014

@luky82 tak to je hodně silné kafe, to je sobec nejvyššího kalibru, co k tomu dodat..zvládáš to statečně, drž se!

sariss
17. únor 2014

@luky82 rekla bych ze se brzy odmilujes...jako to ze Tobe zeusil pojistku vybilil ucet to je sprostarna okrada tak svoje deti aby oslnil nejakou cuzu, moc mento mrzi a to te ani neznam. Dobre zes vybrala zbytek penez. Urcite to moc boli ale ty ted musis myslet na deti, super ze mas po ruce rodice ze nebudete sami. Seber sily a sup do boje o svereni do pece. Malou mu urcite nebudes muset davat na dyl je fakt malinka a celkove neverim ze by pani chtela ob vikend cizi deti...
To co vykladal synovi je hnus, ano musi se mubto vysvetlit ale nejak s citem sakra. Rozvadi se kde kdo ale snad ty deti jsou v tom nevinne tak ma byt chlap a usnadnit to aspon jim. Uvidis do roka a do dne bude vse uplne jinak. Fakt hodne sily a nervu a nenech se zastrasit a poradne ho oskubej. To ze ti zarazil platby na penzijko je neomluvitelne. Jde to nejak doplatit zpetne? Nejhorsi je ze on ted mysli pouze rozkrokem a nevaha proto rozbit rodinu, to je tak zbabely. A osobne nechapu ty milenky, me by chlap co podrazi svou zenu a opusti rodinu naprosto odpuzoval.

luky82
autor
17. únor 2014

@sariss jako taky nejsem svatá, a když jsem před rokem a něco přišla na to že si píše s kolegyní z práce SMS a na fcb zajímavé zprávy tipu Moje růže krásné sny........zhroutil se mi svět, objevil se kamarád, který si nejprve jen povídal a pomáhal mi, jenže pak chtěl víc. Nemohla jsem byl ženatý, v den kdy mi oznámil, že se zamiloval mu žena řekla že je těhotná, ještě teď tvrdí že jsem jeho princezna a pořád na mě myslí, jenže já bych chlapa od dítěte ani od ženy netahala, na to nemám žaludek...
Škubat už ho nemám z čeho dluží kam se podívá, včetně mých prarodičů kde je to 40 tisíc chtěli nám 20 tisíc odpustit, ale to bylo pro mě on to doplatí celé, dalších min 10 000 dluží v bance na svém účtu, 8600 dluží synovi na spoření a to jdu ještě zítra zjišťovat kde jsou peníze z pojistky a penzijního spoření co najednou nemám....jo a další šok, podepsal mi dohodu o alimentech a pak mi řek že na ně tenhle měsíc nemá 3. 3. jdu za právničkou abych věděla co a jak a jeho musím donutit odhlásit si tu trvalý pobyt, nevím kde ještě co dluží a nebudu riskovat exekuci....
Jsem strašně zklamaná hlavně tím že teď je u dětí, jezdí je uspávat jak slíbil, hrát si, zítra hlídá, ale to asi dlouho nevydrží ta jeho mě by to tedy u partnera vadilo, že by mu 20x za den volali děti a Dominik má od tatínka svolení volat ve dne v noci, kdyby se mu stýskalo nebo něco potřeboval třeba odvést doktorovi a on tam pořád jezdil, ale nemůžu soudit mám asi jinou povahu než dotyčná a hlavně slabší žaludek

sariss
17. únor 2014

@luky82 s tema prachama je to strasny, zkus zachranit co muzes a holt mu budou strhavat rovnou z vyplaty. Spravn na to jdes zrusit trvaly pobyt a odstrihnout ho, za manzelstvi pokud nemate predma zelakou smlouvu jakoze nemate tak jeho dluhy tvoje dluhy...
Je to strasny, clovek fakt nikdy nevi ceho se od toho druheho docka...

luky82
autor
18. únor 2014

@terezapetrova tak jak pises konicka jsem nasla. Pred mesicem jsem se rozhodla zmenit.....hlavne vzhled a tak cvicim, jedla jsem zdrave a za mesic sice zhubla jen 3 a pul kila ale citila se dobre. Ted nepozru nic uz od nedelniho obeda....proste to je v hlave a nejde to. Vim ze musim, ale nejde to, dnes jdu k doktorce protoze nejde ani moc pit zvladnu tak 2 dcl za den a nechci se znicit, treba zatim alespon zavodnit kapackami. Porad uvazuju ze ja musim fungovat pro prcky, ale stejne to nejde. Dnes za mnou prijede trener co mi postavil jidelnicky a sepsal cvicebni plan taky me asi nepochvali, jinak je to muzuv byvaly spoluzak, spolecny kamarad a ji zna pochopitelne taky. No probirat s nim nic nebudu az na jidlo....jinak starosti spousta vim ze to casem bude jine a ze jen cas ukaze jak bude....zatim to moc nepomaha. Bojim se ze jsem detem zkazila zivot, ale to ze me nemiluje je silny kafe....rok se snazim povidat si o tom jak mi je ze me trapi to i tohle a zajimam se co on co by chtel zmenit a nic bez snahy....ted uz to chapu.....jeste do toho mi psala lamaradka ze se znaji min 11 let pracovala ve skole kde studoval...to uz nechapu vubec proc s ni tedy nebyl uz driv? Zas memuzu spat a trapi me toho spoustu ale ptat se ho na to nebudu a nechci ponizovani sebe same to ne. Proste to boli a je to moc cerstve

luky82
autor
18. únor 2014

@sariss neodpovedela jsem na to jak na to syn prisel. Od soboty mela mela strasny strevni problemy takze padlo i 10 plen za odpoledne a tak jel pro dalsi baleni a syna nechal hrat nejakou hru na svem telefonu v nabijecce. Varila jsem caj a Domi prisel protoze sei zmackl jine tlacitko a misto do hry se dostal do hystorie otevrenych aplikaci a tam byl fcb zpravy a on se prisel zeptat proc tatinek tehle pani pise lasko....bohuzel ma dobrou pamet a tak velka pismena precte....byla jsem tak v soku ze jsem nemohla nic kricet, brecet nic....

sariss
18. únor 2014

@luky82 pockej on i ve 4 letech cist?
Kazdopadne verim ze te to srazilo na kolena qle deti se oklepou resp mala k nemu asi nikdy nude mit moc vztah a syn si to sam zhodnoti deti poznaji kdo je ten co ublizuje. Jena v je ze jdete id sebe deuha to s penezi. To je fakt jeste svinarna navrch.
Predpokladam ze jsi narozena v r 82 podle nicku- ses mlada das si zivot dohromady, ne hned zitra ale fakt ver ze bude brzy lip, hlavneze mas zdrave deti on at si tahne kam chce.

terezapetrova
18. únor 2014

@luky82 At to zvládáš, tesi me, ze jsi napsala, verim, ze uz to Ti pomuze, pa, drz se

luky82
autor
20. únor 2014

Tak holky už je toho fakt moc.....chodí za dětmi zatím každý den má černé svědomí no....ale opět nemluví, jen si vždy něco odveze. Půl věcí má tady půl tam.... Dohodu o alimentech podepsal a ještě jsme dohodli spoření a pojistky pro děti, jinak nic je s dětma a nic.......ani mi neřek kdy mi přiveze papíry k rozvodu a po pravdě já se neptala.....moji rodiče pláčou jsou z toho špatní protože ho vzali za vlastního a on řek taťkovi ať ho nechá že je to definitivní.....Jsem blbá miluju ho a chtěla bych to vrátit i když vím, že bot už udělal několik a tohle je pořádná, ale když se podívám na děti strašně mě to ničí...

salot
26. únor 2014

To je příběh, nezbývá než to zvládnout, už jenom kvůli dětem.

luky82
autor
17. srp 2014

Tak po delší odmlce zase s trochou do mlýna...
Manžel se nevrátil a asi už nevrátí......mě diagnostikovali rakovinu.....mám děti takže 18. září jdu na operaci a budu věřit, že je to tak jak říkají lékaři a vše dobře dopadne.
Syn se pořád strašně trápí, dcerka má zdravotní problémy a já se snažím vše zvládnout, jak jen mohu. Ale nejde mi to tak jak bych chtěla, manžela pořád a přes to všechno moc miluji a strašně se trápím, když vidím, jak syn pláče a ptá se proč.
Děti mi soud svěřil do péče, odvezl si všechny věci skoro.....po dvou letech jsem jela na Moravu k jeho babičce ukázat jí dceru, protože svou pravnučku ještě neviděla, byla tak šťastná, že jsem to obrečela. Pořád mi, vyprávěla, jak tomu nevěří a že se strašně změnil a pak řekla synovi, že se tatínek vrátí..........takže super den...........v Brně pak u studny přání chtěl tatínka, aby se vrátil.....a dnes jsem babičce volala, že jsem dojela v pořádku domů a zas to bylo jen o slzách, že jí pověsil mobil a o rodině nechce ani slyšet....vím, že je to sobec a strašně bych se chtěla "odmilovat" a jít dál, ale neumím si poručit, holt hloupá husa

codal
17. srp 2014

@luky82 nejsi hloupá, je to přirozený, že to nejde ze dne na den a holt o bude travat...moc ti přeju, abys překonala svou nemoc a vše se v dobré obrátilo... a věřím, žeto tak bude, karta se obrátí a ty budeš spokojená! Drž se...

curdibilka
17. srp 2014

@luky82 Drž se, ať jsi co nejdříve zdravá. 🙂 Máš dvě krásné děti a určitě přijde čas, kdy budeš moc a moc šťastná. 🙂 Držím ti pěsti a přeji kopu zdraví. 🙂

zanett
17. srp 2014

Moc ti preju, aby ses brzo uzdravila 😉 Tvoje zdravi je ted nejdulezitejsi, reseni vsech ostatnich problem pocka.

petrakol
17. srp 2014

A co říká manžel na tvou nemoc?...
Ani se mi nechce věřit, že tak malé děti tak strašně prožívají tatínkovu nepřítomnost. Jaké papíry k rozvodu myslíš? Musíte si to sepsat sami nebo s právníkem.

luky82
autor
21. srp 2014

Holky moc děkuji.

luky82
autor
21. srp 2014

@petrakol NO na mou nemoc neříká vlastně nic. Mám pocit, že je mu to jedno i když tvrdí že není. Děti mi pohlídají rodiče, takže on se starat nemusí. Jinak tedy upřesním že mám rakovinu děložního čípku, naštěstí v počátečním stadiu. Vlastně jsem si hodně věcí nastudovala a došlo mi, že spouštěčem možná byla jeho nevěra. Netvrdím, že určitě, ale je to možné a on nic. Nemluví jako vždy, jen řekne, že mu to není jedno. Šílím ne kvůli sobě, ale hlavně kvůli dětem, taky mi všichni říkali neboj, jsou malincí oni se oklepou,ale ani po půl roce to syna nepřešlo spíš je to ještě horší.......Ježíšku vrať mi prosím domů tatínka.........naše oblíbená věta před spaním ☹

luky82
autor
24. srp 2014

Ach jo a trápení pokračuje. V pátek musím s Andrejkou na opravu zoubků, kromě obligátního nemám peníze, je manžel po noční. Dcerku vzhledem k věku musí přispat a mají s ní přijet dva dospělí, manžel neví jak to udělá dovolenou nemá a po noční si přeci musí jít lehnout.....jsem z jeho chování opravdu zoufalá. A to prý děti miluje a jsou nejdůležitější to tedy jo............nejdůležitější je ta jeho ku.....va

6969eva
31. srp 2014

@luky82 Ahoj Luky, sledujem tvoj príbeh dávno a viem, čo prežívaš. Pred štyroma rokmi mi môj gynekológ položil otázku, či som promiskuitná ja alebo môj partner. Takmer som sa urazila, ale vrtalo mi to v hlave, a tak som sa na to doma opatrne opýtala. Môj manžel mi ostro a s postojom neprávom obvineného odpovedal, že ak tam niečo našiel, tak to ja, on je predsa vždy a zásadne verný. Diagnostikovali mi predrakovinové štádium rakoviny čípka maternice a doteraz chodím na onkológiu a čakáme, kedy sa to zvrhne.Na príčine sú hp vírusy, ale to asi vieš. Pred dvoma rokmi vysvitlo, že môj manžel má 5 rokov stálu partnerku inde( sama bola po rakovine čípka maternice)a že pred ňou bola kopa iných žien.Vždy, ked si predstavím ten náš rozhovor po tej osudnej otázke od gynekológa, tak mám chuť ho zabiť. Doporučujem ti, aby si toho tvojho za to tiež poriadne nenávidela. Ja som tomu svojmu potom povedala, že je to nezodpovedné a v Amerike by som možno vyhrala prvý takýto proces, vktorom by ho usvedčili z vedomého poškodzovania zdravia iných. Prosím ťa, uvedom si, že aj ten tvoj hazardoval s tvojím zdravím a životom a ked už pri tom nemyslel na teba, tak dopekla mal myslieť na svoje deti.Kto sa o nich postará, keby tu teba nebolo? Ked si toto uvedomíš vo chvíli, ked ta prepadne smútok za ním či zbytky lásky, tak možno to bude barlička, ako sa otočiť k tomu chrbtom a odkráčať. Nestojí za to. Verím v spravodlivosť a dúfam, že to vaše"kdo čím zachází, tím schází" sa jedného dňa objaví.

luky82
autor
9. zář 2014

@6969eva Ahojky Evo,
wau Tvůj příběh mě vyrazil dech. Sice nevím jestli jsi odpustila a zůstala s partnerem dál, ale je to silná káva.
Na gynekologii jsem se cítila podobně jako ty. Myslela jsem, že je vše zlý sen. A takové to jeho, já no to se spíš podívej na sebe a já jen brečela, nakonec to paní doktorka zahrála do autu, zřejmě aby našemu manželství dala šanci.
Víte mě vlastně fascinuje manželova lhostejnost, vůbec si nepřipouští, že mě nakazil a že on je původce mé nemoci. 18. září jdu do nemocnice na zákrok. Po 10 letech společného života je chladný, zlý a nepřátelský. Psycholožka co nás měla naučit komunikovat s dětmi mi v úterý řekla, že nemá sociální cítění. Rád děti prý má, ale nedokáže nadřadit zájmy dětí nad své. Prostě má raději sám sebe než je. Prý strašně zveličoval problémy jaké jsme řešili a chtěl prostě žít jinak a bez nás. Holt jsem mu překážela, já i naše úžasné děti.
Teď mám je a musím bojovat kvůli nim a za ně. Kéž by byla nějaká spravedlnost a jednou na všechny takové chlapy došlo a vymstilo se jim to 😢
Máš pravdu je to berlička alespoň trošku, děkuji za krásné řádky.

6969eva
17. zář 2014

@luky82 Zajtra podľa toho čo píšeš, nastupuješ do nemocnice. Veľmi na teba myslím a držím palce. Určite to dobre dopadne, ani inak nemôže, lebo musí byť aj spravodlivosť na tomto svete. Prajem ti skoré uzdravenie a potom už len spokojný život v kruhu svojich detí. Nedaj sa!!!

andreahan
18. zář 2014

Tak tohle jsem měla přečíst,to je snad o mě,dnes jsem založila podobné téma,což mě mrzí,snad se mi dostane také takové podpory 😨