Samota

anomis7
21. led 2013

Ahoj,jsem ráda,že tu jsou lidi,kteří měli stejné problémy jako kdysi já.Když jsem si našla po letech nového přítele byla jsem velice šťastná i když moje děti moc ne.Už tehdy jsem měla dvě děti ale měla jsem spoustu přátel.práci.S novým přítelem jsem přišla po 3 letech do jiného stavu.Nelituji toho,protože máme moc krásnou holčičku.Kvůli tomu všemu jsem se přestěhovala do jiného kraje.To jsem ještě netušila,že budu víc doma sama s naší malou Terezkou.On má v péči taky dvě děti.Takže pokud jste dobře počítali tak je nás v domě i s naší nejmenší 7.S jeho synem nevycházím,protože mi pořád dělá naschvály a s jeho dcerou vycházím,ale bude jí 18 a má chování horší než moje dvě děti.přítel už si se mnou skoro nepovídá a já jsem strašně sama.Kdykoliv mu to řeknu tak mi odpoví,že to tak není a že si jen něco nalhávám.jak já říkám všichni chlapi jsou stejní.Jakmile mají ženskou podchycenou a jistou tak se otočí o 360%. Snad má každý z nás nějaký problém,ale já tím,že tu nikoho neznám,nikoho nemám,protože mi rodiče už oba umřeli a nemám žádný sourozence o to je to horší.Tak děvčata jste někdo na tom stejně jako já?Napište budu ráda.

anavila
21. led 2013

a tam kde bývaš, nevies si najst nejake kamaratky? mamicky...nadivaž nejake kontakty...a tiez sa porozprvaj s priatelom a povedz mu o svojej samote....

lea641981
21. led 2013

@anomis7 tak ja mam brata aj sestru a mame vsetci svoje zivoty a nasla som si kamosky v robote kolegyne 🙂 ak nastupis do zamestnania tak sa to zmeni a najdes si priatelov 🙂 tiez somna MD jednoducho moj zivot je iny ako u kamosov ktori deti nemaju alebo amju deti odrastene nase kontakty sa prerusili 🙂neber to tak tragicky 😀

alka221
21. led 2013

a co tak vyrazit aj s malou niekam medzi ludi? ved preboha nezijete na lazoch..a nie si jedina obyvalka.. 😉 vobec by som sa takto do seba neuzatvarala.. 😖

aurorag
21. led 2013

Ahoj,
ja som bola na prvej materskej na tom podobne! som si pripadala sama v celej dedine, po rokoch v skole a v praci zrazu len doma! prestahovala som sa do druhej dediny, kde som nikoho nepoznala (predtym ma to ani netrapilo, kym som bola v praci) a niekedy som mala pocit, ze som v meste duchov...... za dve hodiny kocikania vonku som stretla akurat tak predavacky v obchode! to chce len vydrzat! ak ti mozem poradit, pri druhej materskej som uz bola mudrejsia - menej som dbala na rezim dietata (ale to bolo skorej tym, ze starsia dcera si tiez vyzadovala svoje) a viac som si organizovala program mimo dom.

aurorag
21. led 2013

inak ta obdivujem, ze pri tolkych detoch mas vobec na nieco cas!

mamavera
21. led 2013

si doma s malinkou, počasie práve nie je na nejaké dlhšie prechádzky parkom 😝, tak sú tvoje pocity úplne normálne. Ale mohla by si vybehnúť aspoň raz, dva krát týždenne niekde cvičiť, zumba, jazykový kurz...neviem, čo ťa baví. Je vás doma na stráženie dosť a dve hodky vydrží aj kojené dieťatko, môžeš mliečko aj odstriekať. Prídeš na iné myšlienky, zoznámiš sa s novými ľuďmi, budeš aj manželovi a deťom vzácnejšia, lebo bude z teba niekto iný ako len mama, kuchárka a upratovačka. Najhoršie je preklenúť ešte týchto pár týždňov, keď sa oteplí a vyrazíš s kočíkom na ihrisko, do parku, aj tam máš možnosť sa zoznámiť. A čo tak napísať sem na koňa, možno sú tu ženy z tvojho okolia, ktoré majú podobné pocity.

editah222
21. led 2013

@anomis7 jdi ven, maminek které se cítí osamocené je všude spousta. Na hřišti nebo v mateřském centru se seznamuje víc než snadno. Nebo se zapoj do diskuze vašeho města, kraje tady na MK.
My si s manželem povídáme hodně, ale většinou jen o víkendu, přes týden řešíme jen "provozní" potíže.

anomis7
autor
22. led 2013

Ahoj děvčata,ráda bych Vám chtěla poděkovat za podporu a za to,že jste mi napsali svůj názor.Bohužel tady na dědině,která je daleko za městem není z hola nic.Maminky skoro žádný a když tak se jen pozdravíme a ty jsou až z vedlejší dědiny a sousedi jsou tu většinou všichni buď v práci nebo to jsou samí důchodci.Moc Vám opravdu děkuji udělalo mi to radost,že se někdo ozval. 😉

miluska09
22. led 2013

Ahoj🙂
vím co prožíváš, jsem na tom podobně, jen je nás doma méně🙂, taky níkoho nemám, odkud jsi????
Přestan si stěžovat chlapovi, nepomůže to. Ted bud trošku sobecká a udělej si čas pro sebe, mimi můžeš vzít sebou kamkoli. Jdi ke kadeřnici, jed do města a kup si něco na sebe, nebo bazén, masáž, najdi něco lévného, kdo hledá najde, dělej co tě těší a baví. Uvař, uklid a žij si svůj život když to manžela nezajímá, možná se probere a začne si všímat, že se něco změnilo🙂
štastná matka, štastná rodina🙂)