Sem těhotná a hroutí se mi manželství

jana7910
25. lis 2009

Ahoj, jsem ve 20 tt těhotenství , čekám své 4. miminko, 3 s mým nynějším manželem.
Delší dobu již máme problémy s tím že mi manžel nějak přestal dávat najevo svou náklonost, hoooodně měsíců čekám i na větu tipu Mám tě rád!, pohlazení obejmutí atp.
Včera jsme se strašně pohádali, a dnes byt normálně bych to neudělala jsem mu prohlídla mail, píše si v něm s nějakou ženou, píše jí jak jí má rád, jak mu na ní záleží atd. Do předmětu bylo napsáno Láska! ☹
Už 2 hodiny tu sedím a brečím, nevím jak se chovat, poradte pokud máte jak! Aspon se z toho mohu vypovídat!

marfuuuska
26. lis 2009

Teda zuza ty musíš asi hodně nenávidět chlapi já jsem se svým mužem sedmý rok a nedávno jsme se smály, že nám je líp a máme se rači než na začátku a kolem sebe máme spoustu kamarádů co jsou manželé a taky jim to hezky klape, tak si nemyslim, že by větčina manželství po pár letech končila.
Máš, ale pravdu v tom, že já bych taky napsala té ženě, protože ta fakt nemusí tušit, že chlapík s kterým se nejspíš seznámila přes internet má doma ženu a kopu dětí.

Jani tobě držim palce ať vše dobře dopadne a určitě to budu sledovat co ten tvůj dareba. Asi bych mu to řekla co nejdřív a možná mimo domov. Jestli to jde, tak si někam zajděte, aby děti nebyli u toho a tam se ho na to zeptej, pěkně připravená, upravená. Když bude mimo domov tak si myslim, že ho to zaskočí a ty na něm nejlíp poznáš jestli je to vážné nebo jen platonické. Každopádnědržim palce ať se vše co nejdřív vyjasní.

zdenka26
26. lis 2009

Jani být tebou tak si sním o tom promluvím,bez scén a v klidu ,aby si hned nemohl jít stěžovat k té druhé jakou má doma hysterku.Ono se dobře radí když člověk není ve Tvé situaci.Přeji Ti hodně štěstí a držím palečky 😉

afrika
26. lis 2009

zdenka myslím si to isté 😉

macka01
26. lis 2009

zbežne som si to tu prečítala,suhlasím s dievčatami čo píšu,že vzťah si treba pesstovať,inak môže zahynúť.A treba pestovať aj seba ,občas si nahodiť tzv.novú fasádu,že?účes,farba a tak.Môj muž mi vždy,ked prídem s niečim novym povie ako mi to svedčí,ako sa mu páčim.On keď sa nahodí,tiež ho pochválim,že je na spapkanie.Aj muži radi počúvajú lichôtky.A čo sa týka tej bezhraničnej dôvery.Verím svojmu mužovi,nikdy ma nesklamal,je dobrý,pozorný,....ale ruku by som do ohňa za neho nedala.Všetci sme len ľudia,sme omylní,čokoľvek sa môže prihodiť.Nikdy nehovor nikdy.

macka01
26. lis 2009

A čo sa týka konkretne Janky neviem poradiť,nikdy som niečo take nemusela riešiť.Snáď ona sama sa rozhodne,čo je v danej chvíli najlepšie.Ja som zástanca kľudneho dialógu,pohovoriť si a zistiť príčinu problemu.Tak ma napadlo,...otvoriť ten jeho e-mail na stranke,kde su tie vyznania a nechať otvorenú až príde domov.tak to bude mať predostrené ako na zlatom podnose.No a nech koktá.Tam nemôže nič zapierať.Držím ti palce.

kopa39
26. lis 2009

Janko, počítej s tím, že to může být běh na dlouhou trať, buď trpělivá!
Chlapi určitě "mají své dny", a někdy prostě zblbnou, protože nemyslí mozkem, ale úplně jiným orgánem 🙂

Zkus se soustředit na to, aby se tvůj chlap zase zamiloval do tebe.
Vyhraď si čas sama pro sebe, dej se do pořádku - nové hadříky, účes, parfém, ... trochu prostoru pro svoje zájmy - i když jen na pokec s kamarádkou.

Přehraj na něj částečně péči o děti a o domácnost, a sama někam vyraž. Až se bude muset sám rodině postarat o večeři a celovečerní program, nebude mít ani čas, ani náladu psát nějaký zamilovaný maily 🙂

S jeho známostí to nemusí být tak horké, může jít opravdu jen o virtuální flirt. Ale doporučuju - neptej se, nezkoumej, ...

Dělej se mu trochu vzácná a tajemná, aby měl důvod zase tě dobývat a svádět. Chlapi jsou lovci a dobyvatelé, dej mu prostor.

Držím palce!

lara83
26. lis 2009

Ahoj rimmel,

dakujem za pochvalu, aj ked mozno sa to pekne pisalo, alebo pekne citalo, ale taku realitu neprajem nikomu.

P.S.: Ked mala moja "sokyna" meniny, tak som jej tuzila napisat sms-ku s podobnym znením, ze jej prajem, aby ona nikdy nezazila to, cim som musela ja prejst kvoli nej.

K tomu, co ste babenky pisali, aby jej Janka napisala. Urcite by to pomohlo Janke, ale mozno by to skomplikovalo jej vztah s partnerom, kedze by sa o tom urcite dozvedel.

Ja osobne som mala s muzom velke problemy, ked sa dozvedel, ze som si "dovolila" napisat alebo zavolat tej jeho. A ona o mne velmi dobre vedela, dokonca vedela, ze som tehotna a absolutne jej to nevadilo. To len k tomu, ze nielen muzi su ti najhorsi na svete, ale aj niektore zeny nemaju absolutne zabrany. A to musim podotknut, ze bola sama matkou, a vobec nemala respekt predo mnou, ani mojim stavom.

zuza.m
26. lis 2009

lara nikdy by som nedaval vinu žene vieš na vztah treba dvoch.a keby nechcel muž žena si ani neprdne.ty nevieš čo jej nataral o tebe a prečo je stebou vo vztahu,

marfuska rimel nie že by som chlapy nenavidela ale žijem v dnešnej dobe a viem ako sa chlapy chovaju.mam vztah ktory trva skoro 9rokov.teras mame pekne obdobie ale boli aj horšie a podozvedlaa som sa cez maily tiež všeliake veci.a možem povedat že mame všetko pracu kde byvat chodime na dovolenky kam len chceme.nie sme milionari čo nemaju peniaze kde davat,ale normalne si žijeme a aj tak to je niekedy malo.ja sa snažim upravovat a obliekat,dbam na hygienu a aj vyzor a aj to mi bolo niekedy malo.ja som optimista ale velky realista a riadim sa heslom doveruj ale preveruj.žijem v okruhu kde je vela ludi rozvedenych poviem že je to celkom bežne.ja poviem radčej chodte od seba žite si dalej krasny život ako sa stresovat v jednej domacnosti kde potom hlavne trpia deti.

mywiel
26. lis 2009

Suhlas so zuzkou, ale aj s tym Jani, ze tej babe nepis, nevolaj len nechaj otvoreny ten email a cakaj ako manzel zareaguje a vyhrad si cas na seba. Drzim palce.

marfuuuska
26. lis 2009

Zuzi ja to nemyslela zle jen to na me tak působilo. Já zase žiju mezi lidma kde to neni tak časte se rozvádět. Manželovi věřím, ale jak už tady někdo psal ruku do ohně bych za něj nedala, protože nevím co bude třeba za 20 let, ale nekde v nitru si prostě myslím, že to bude fajn.
Jani udělej to co ty cítíš jako nejlepší. Sama znám manžela nejlíp jak bude reagovat atd. přeji at vše dobře dopadne.

zuza.m
27. lis 2009

marfuška ja to nai neberem že by si to pisala v zlom .a aj keby je to forum každy si ma pravo napisat čo si mysli.ja sa tiež snažim partnerovi verit a verim (teda lepšie povedane že dufam)že ma nepodviedol lebo by som snim už nebola.možno ulet by som ešte vedela tolerovat ale už take niečo s citmi to už nie.je lahke sa zalubit je tolko priležitosti.otazne je či to prerastie aj do lasky alebo to po čase zhasne,tak že aj janke musi len muž odpovedat na otazky.či to je len len virtualna laska ,ulet alebo niečo viac.myslim že prve dve veci sa odpustit daju no už ta tretia je rizikova nakolko sam chlap nebude vediet čo robit.ked že ma puto k svojej terajšej partnerke ale aj k novej.tak že jani napiš či si niečo poriešila .a hlavne sa netrap nech to dopadne ako chce.ty aj tak budeš mat viac... svoje deti.partner sa nahradit da ,deti nie.

henikav1
27. lis 2009

vidis zuzka, aj na to co sa odpustit da, ma kazdy iny nazor, zalezi na tom co vie ten clovek tolerovat.
U mna jeden ulet = koniec vztahu
Moj manzel to vie vopred, takisto ja naopak, takze ak chce niekto lietat, nech si lieta, ale bezo mna

kacka.va
27. lis 2009

zuzi: já to znám přesně naopak, že když ženská chce, tak chlapa dříve nebo později dostane. ☹
JInak souhlasím, že některé ženské fakt nemají soudnosti a i přesto, že vědí, že má chlap rodinu a děti, tak jim to snad ještě dělá dobře, že něco rozbíjejí. Jenže to už jsou normální zlé mrchy.
Jinak si myslím, že u chlapů to ani při dlouhodobější milence nemusí být o tom, že se zamilovali, jen prostě si chodí povyrazit pravidelně. A ony právě ty virtuální lásky často přerostou v to, že chlap chce tu ženskou poznat.

jana7910
autor
27. lis 2009

Tak jsem to včera večer už nevydržela, přišel z práce sedl si na gauč, dostal večeři, najedl se a začal si hrát s telefonem. Ptala jsem se ho jestli se něco stalo, že mě moc mrzí že spolu skoro nekomunikujeme, že je na mě dost ošklivej, dost mi kvůli všemu nadává. On že se nic neděje jen že prostě nemá ted náladu řešit Kraviny!!!
Tak jsem mu řekla jestli náhodou někoho nemá, on že ne že už zase spekujuju, No tak jsem mu narovinu řekla že jsem četla mail Zdeničce. nejdrřív mi řekl že mu nemám lézt do zpráv, pak že je to jen kamarádka, já mu říkám a kamarádce píšeš o lásce a citech? Pak že je to jen flirt.
Řekla jsem mu že mi to hodně ublížilo, že mě nedokáže říct že mě má rád, ale cizí babě to řekne!
Po celou dobu si dál hrál s telefonem, až jsem to nevydržela a sebrala jsem se a šla k dětem do pokoje...
Do rána jsme spolu nepromluvili, normálně šel spát já šla asi hodinu po něm, a ráno se mnou mluvil jako by se nic nestalo, odešel do práce, přišel na oběd, najedl se a před cca 1 hodinou odjel zase do práce a přišel a dal mi sám pusu, vůbec nevím co si o tom myslet a co dělat, uvnitř mě to stále zžírá a trápí pochybnosti...

mamutka
27. lis 2009

prepac janka, nemam cas to cele citat, ale uz vcera mi bolo z tejto temy smutno a myslela som na teba aj dnes....
neviem preco chlapi musia ublizovat zene co s nou maju deti, este aj ked je tehotna, neviem preco musia byt na svete take ..... co sa valaju s muzom tehotnej zeny a otcom jej deti, taka sa v tom ze ublizuje asi vyziva.....
myslela som na to, ze by si mohla napr. urobit nieco pre seba. pri tolkych detoch a domacnosti iste nemas cas, ale skus miesto vyvarania dat vsetkym chlieb s maslom a ty chod ku kadernicke. zmen uces napr., zda sa ze mas tmave vlasy, mozno nejaky gastan do toho....strih na lahke udrziavanie a osviezena farba....nech ten tvoj vidi ze aj doma ma nejaku zmenu, nemusi chodit inde. chlapi su taki somari, nedojde im co maju kym to nestratia a ked zrazu uvidi po dome behat akusi omladnutu kocku, hadam mu zasvieti ten edison v hlave 😉
a ked nie, budes mat aspon radost co pekne si pre seba urobila 😉
nic lepsie ma nenapada, ako ta potesit ☹

jaaty
27. lis 2009

jana, čítala om len tvoj posledný príspevok, ale nedá mi sa opýtať: Ty si mu dala večeru i obed? No mne keby sa niečo také stalo, zbytočne by na čakal na večeru!!!!!!!!!!!!! ... a bu´d si istá, že vedľa mna by v mojej posteli so mnou nespal. V lepšom prípade, by mal paplón a vankúš v obyvačke na sedačke. Prosím Ťa, netoleruj mu to, žiadaj vysvetenie, rozprávajte sa a chci konkrétne riešenie- či už spolu alebo osve, ale rob niečo.

ada085
27. lis 2009

janka, citam to od zaciatku, no ten posledny tvoj prispevok ma uplne sokoval.to on sa tvaril akoby nic? ja ta obdivujem, s akou chladnou hlavou si to dokazala riesit. ale tvoj muz si tebou je az privelmi isty. vie ze nakolko mate tri deti a cakas stvrte, len tak sa nezbalis a neodides od neho. a mam pocit, ze si ta nevazi. ma uplne niekde to ako sa ty citis, hlavne ze on si moze dalej flirtovat. toto mu musis zatrhnut. fakt nemam slov. ako si to cele teraz predstavuje? porozpravaj sa s nim o tom a nenechaj sa odbit tym, ze to je len flirt. proste mu povedz ze taketo flirty jednoducho netolerujes. ci pacilo by sa mu keby si aj ty takto pises s niekym? drzim ti palce, dufam sa ten chlap uvedomi!

zuza.m
27. lis 2009

jani neuplna odpoved a neuplny rozhovor kde ste nedošli ani do konca nie to ešte niečo vyriešili.bez rešpektu a ucty k tebe.ja by som mu ten mobil asi zobrala a nech mi to hovori pekne do oči.okrem toho si mysli že si stym spkojna a stači ti to.kludne mu povedz že ti to nestači a nech urobi nejake riešenie.jasne že mu to vyhovuje že ma pekne navarene upratane a vy žehlene,kto by sa toho zriekal.ale myslim že s tou pusou urobil krok v pred a plus pre teba,myslim že ti naznači že o teba stoji tak že už by som trvala iba na tom aby prestal minat energiu na take maily že si to neželaš a hotovo.neni pubertak aby tak konal.

mywiel
27. lis 2009

Janka je mi to luto ale toto je uplna ignoracia z jeho strany, jemu je uplne jedno, ze ty cakas vysvetlenie a to ako sa citis ma s prapacenim na haku, urcite by som ho neobskakovala, nech si navari sam. 😠 Musis sa mu postavit inac si ta nebude vazit a budes toto znasas dokedy? Aj ked chapem, ze v tvojom stave asi nato nemas naladu ale mozno prave tym ze si dupnes to mozes este zachranit. To ze ti dal pusu no fajn ale asi si mysli, ze ti tym zalepi pusu a uz sa nebudes nic pytat a uspokojis sa s tym. 😒

verusky
27. lis 2009

devcata,ja myslim,ze je to ciste jen virtualni vztah.
takze jani,fyzicky Ti nezahl,jen si zrovna prochazi vlnou zamilovanosti,ktera mu chybela a ktera ho ted zivi.kdybys nenasla ten mail,tak bys jeste nejakou dobu neslysela,ze Te ma rad,trvalo by to tydny ci mesice,jeho virtualni vztah by pak skoncil (bud setkanim nebo proste nebylo uz o cem hovorit a kam jit dal) a pak by zjistil,ze je vlastne stastny,ze ma Tebe a deti.a vic by treba nikdy neblb.
otazka je,co s tim TED.ja blahopreji vsem zenam,ktere pisi,jak maji krasny vztah a nebo tem,ktere by situaci resili razne.ale clovek kdyz je zraneny,ztraci pudu pod nohama a pak se spatne hleda chladna hlava.
spravny je nazor,ze by to clovek nemel nechat byt (ze by si dal brouzdal po chatu s Tvym vedomim),na druhou stranu je pak moznost nechat ho vybourit,aby zjistil SAM,jak se veci maji a ze doma ma nejvetsi poklady.
jani,zkus byt klidna,pujde jen o vztah internetovy (ktery nemiva dlouheho trvani).
a ta pusa je snad krokem k dobru.
drz se!a mysli na miminko,at je klidne.ja se trapila v prvnim tehotenstvi a starsi dcera je opravdu mene usmevava,mene stastna a velmi citliva.

simlenka
28. lis 2009

Tak jsem to procetla a asi me budete mit za spatnou,ale citum clovek neporuci a muze se stat a stava se,ze se clovek holt zamiluje jinde. pripadne hleda neco co mu chybi,ale nechce rozbijet vztah! ja bych na to sla takhle - chapu,ze se tohle muze stat,chapu,ze ti doma neco chybi a zajima me jak to chces resit,ja bych chtela to a to a zalezi jak se dohodnem. zadne sceny atd,ale rozumne a logicky to rozebrat,pak se na tom da pracovat dal. rimmel,ja dam za pavla taky ruku do ohne,ikdyz asi trochu jinak. verim,ze nas vzdycky bude mit rad,ze nas nenecha+na+holickach+a+ze+mame+hodne+krasny+a+hluboky+vztah,ikdyz+je+uz+po+temer+10ti+letech+stereotypni.neverim+ale,ze+nemuze+ulitnout+nebo+se+zamilovat,stejne+tak+ikdyz+ja+hluboce+miluju+jeho,neverim+v+tomhle+sobe.+presto+vim,ze+je+pro+me+nejdulezitejsi+nase+rodina,laska+a+vztah+a+ze+ten+vztah+je+natolik+pevny,aby+i+tohle+ustal.+a+zuzi,nemyslim,ze+vis+jaky+vztah+maji+oni+dva+mezi+sebou,neznas+je,tudiz+pindy+o+slapkach+a+chlastu+jsou+mimo+a+lituju+te,ze+mas+takovy+postoj!

simlenka
28. lis 2009

Moc se omlovam za roztazeni tematu,pisu sem z mobilu a kdyz mam text nad 600 znaku,tak se mi misto mezer udelaj plusy,snad me za to neukamenujete. jani,jen chci rict,ze kdyz uz oba vite,neni dobre se schovavat,ale musite mluvit,rict co citis - i vztek a smutek,strach... chtit znat jeho postoj a promluvit+si jako lidi. rict treba,vis,vadi mi,ze si hrajes s mobilem,kdyz se snazim ti rict o svych pocitech,chci abys me vnimal a ja chci vedet co citis ty. ted uz je to nejhorsi venku a tak je dulezita absolutni otevrenost i v takovyhle "blbostech" jako je nehrani si s mobilem. ale zachovat+slusnou+konverzaci+bez+vycitek+a+kriku,place...+snad+mi+rozumis+a+pomuze+ti+co+ti+chci+rict.

kalu
28. lis 2009

Jani, přečetla jsem si tak zběžně tvůj příběh, nečetla jsem úplně vše- ale podle mě je hlavním problémem jeho do očí bijící NEÚCTA k tobě. On si je tebou až příliš jistý , chová se k tobě jako ke kusu hadru, ty si vyléváš srdíčko a říkáš mu, jak tě raňuje a on si přitom hraje s telefonem a tvoje pocity jsou mu úplně šumák 😠

Takže já radím (a už jsem to tady někomu radila) : zvýšit svoji cenu v jeho očích. Nemohu ti radit, abys udělala bengál a odcházela od něj atd.- to se třemi dětmi a čtvrtým na cestě by bylo nesmírně složiité a na to je vždycky čas (i když jako bezdětné, popř.s jedním děckem bych ti to možná i poradila)- ale- udělej se mu vzácnější, nebuď jako odevzdaná ovce, která všechno utrápeně přijme se sklopenou hlavou- dej mu najevo, že ani se čtyřmi dětmi tě nemá stopro jistou, "donuť" ho, aby o tvou přízeň a lásku musel trochu bojovat, dobývat tě... Víš jak to myslím, viď ? 😉 Ukaž mu , že není pro tebe středem vesmíru, že dokážeš být v pohodě a spokojená i nezávisle na něm, začni o sebe víc dbát, maluj se i na doma, aby ti to víc slušelo, svůdně se navoň, hezky oblékej- nech ho po příchodu z práce hlídat děti a sama si někam vyraž (s kamarádkou, kamkoliv), buď sebevědomá. Uvidíš, že postupně to začne vnímat a doufám, že by si tě mohl začít znova vážit, protože , Jani, kde není ke druhému úcta , tam nemůže být ani láska.
Muži jsou dobyvatelé, tak ho nech taky trošku dobývat a nepředkládej se mu bez "práce" jako na stříbrném podnose.

zuza.m
28. lis 2009

simlenka ja osm netvrdila že poznam vztah rimel a že sa im to raz pokazi.to stou šlapkou bol len jeden z mnoha prikladov ako sa aj nechtene chlap do toho zamota.osobne mi to je jedno nech sa aj cela da zanho do ohna.len osm jej chcela pripomenut že muži su z inej planety a raz sa može sklamat.ale netvrdim že to tak bude.len si bola moc ista.ale vidim že ty v tom maš tiež určite rezervu,však.to som sa snažila tym naznačit že je kopu priležitosti a po rokoch doma kopu stereotipu a ked sa vztah stale nebuduje tak sa lahko ochladi pride nejaka mladčia krajšia prijemna a lahko preskoči iskra.tomu sa nevie ubranit nikto ani žena., akurat ten čo sa takym situaciam vyhyba

kalu to presne vystihla. 😉

rimmel
28. lis 2009

zuzka ja chapem a v podstate mas pravdu, hoci nie so vsetkym suhlasim ale chcem len povedat ze nesud podla seba, tvojho vztahu, ci vztahu ostatnych nakolko kazdy vztah je neuveritelne jedinecny a neplatia tu ziadne pravidla ci statistiky a preto si dovolim povedat ze za mojho muza by som dala aj zivot tak ako aj on by dal zivot za mna a kto tento pocit nepociti, ani ma nikdy nepochopi 😔

rimmel
28. lis 2009

sa hovori ze velakrat clovek zisti co ma ked o to pride, ci si uvedomi priority ked padne na dno, ci ked je zle....ale su aj ludia ktori si tieto veci dokazu uvedomit aj bez tychto veci a jednoducho odmietaju "vonkajsi svet nevier a klamstiev vo vztahoch. niekomu to pride naivne, niekomu uslachtile..vyberte si 😀

henikav1
28. lis 2009

baby, ja neviem co cakate a kam smerujete Janku, rozoberat, ze to je neucta, svinstvo, podraz, to nie je na nic dobre, aj ked je to pravda. Zial ak chce zachranit svoje manzelstvo, podla mna nemoze muza tlacit velmi do uzkych, lebo zdrhne Len ona vie, ci chce dalej pokracovat, alebo nie. Lahko sa vyskakuje zene ktora je sebestacna a nezavisi od manzela. Neviem ako je to v pripade Janky, ale so 4 detmi sa zene nelahko prediera zivotom. Nevravim, aby na to zabudla, ale diplomaticky to uz rozobrali, manzel vie, ze ona vie o jeho ulete, no a hysterickymi vylevmi aj tak nic nevyriesi, takze zostava prezriet a dufat, ze sa to zlepsi, samozrejme, tie rady, ze obcas prekvapit manzela, vyobliekat sa a tak, to je dobre stale. takisto ho nechat trosku v neistote, aby si nebol taky isty sam sebou a nechat ho trosku ziarlit, ale samozrejme bez dovodu, nie tak, aby mal skutocny dovod. Nuz neviem, ale myslim si, ze na kazdeho viac plati vludne slovo a miesto kde sa clovek dobre citi, ako krik a hadky.

simlenka
28. lis 2009

Hainke,presne tak! moralizovani nikomu nepomuze. jana si musi rozmyslet co chce a zda dokaze odpustit a pak chtit znat stanovisko manzela a pracovat na tom,ne delat sceny,ale hledat cestu jak dal a toho dosahne jen komunikaci. zuzi,i pres ulet muze byt vztah velmi pevny a krasny,to jsem chtela rict no

simlenka
28. lis 2009

A jeste jedna vec,myslim si ze odpusteni a dalsi prace na vztahu muze hodne prospet. hrisnik si uvedomi jak velkoryseho partnera ma,najde k nemu znovu uctu a lasku,snazi se a je pro priste pouceny - pokud za to tedy stoji a neni to nejaky ignorant. verim,ze i treba to hrani si s mobilem muze byt jakasi forma obrany cloveka zahnaneho do kouta,ale je to jen o zpusobu jednani a uz se opakuju,ale jen ta otevrena a uplne uprimna komunikace to muze napravit... cimz tady zase neverneho manzela nebranim,jen je uzitecne se zamyslet i nad tim,jak se ted citi on a nad+duvodem+jeho+soucasneho+chovani.+jani,drzim+palce+at+to+vyresis+ke+spokojenosti+cele+rodiny!

zuza.m
28. lis 2009

rimel neporovnavam druhe vztahy s mojim ,to je len čisto moj nazor ktory som nadobudla spravanim chlapov.ale ako vo všetkom aj u nich su vinimky a nehadžu sa všetci do jedneho vreca,tak že teš sa že maš maš idealneho partnera.moc ti prajem .

simelka hriešnik si možno uvedomi ako ma velkoriseho partnera ale tak tiež si može povedat že sa mu to prepieklo a može dalej pokušat.popripade posuvat hranice.určite by som mu dala na javo kde je koniec toho čo si može dovolit.aj ked nieje iste či ma vztah realny alebo je to len virtualne.možno to naozaj nič neznamena a janka sa chudiatko trapi zbytočne.chlapiska jedny snimi je zle a bez nich ešte horšie.