Sem těhotná a hroutí se mi manželství

jana7910
25. lis 2009

Ahoj, jsem ve 20 tt těhotenství , čekám své 4. miminko, 3 s mým nynějším manželem.
Delší dobu již máme problémy s tím že mi manžel nějak přestal dávat najevo svou náklonost, hoooodně měsíců čekám i na větu tipu Mám tě rád!, pohlazení obejmutí atp.
Včera jsme se strašně pohádali, a dnes byt normálně bych to neudělala jsem mu prohlídla mail, píše si v něm s nějakou ženou, píše jí jak jí má rád, jak mu na ní záleží atd. Do předmětu bylo napsáno Láska! ☹
Už 2 hodiny tu sedím a brečím, nevím jak se chovat, poradte pokud máte jak! Aspon se z toho mohu vypovídat!

zuzulik
25. lis 2009

Janicko, nevim jak poradit, zrejme by jste si meli popovidat a to poradne a otevrene!!!

rimmel
25. lis 2009

jana to mi je luto ☹

tvoja laska ta este len caka, v tvojej buducnosti!

jana7910
autor
25. lis 2009

Zuzi já se bojím a stydím přiznat mu že jsem mu vlezla do mailu, vůbec nevím co dělat, jak se k němu budu chovat až za chvíli dorazí z práce.
Rimmel kéž by jsi měla pravdu, ale pochybuju že by se našel mužskej kterej by byl ochotnej jít do vztahu s ženskou se 4 dětma, v sobotu mám 30. narozeniny dostala jsem od manžela ten nej dáreček k narozeninám!!!! ☹

filipal
25. lis 2009

no, dokelu, to je situacia! nic, musis si s nim pohovorit. nie je to sranda, mat tolko deti a najst si milenku!
ako prvu pomoc: nemas niekoho, komu sa mozes zverit? ano, ta poradna, psycholog je dobry napad, ale kym ta vezmu, skus s niekym hovorit, aby si sa nezrutila. ☹ ☹ ☹

filipal
25. lis 2009

najlepsie by bolo, keby ta nenasiel doma, aby si si stihla vsetko usporiadat... nemozes ist k nejakej kamaratke, porozpravat sa a poradit a rozmysliet si prve kroky?

jana7910
autor
25. lis 2009

filipal, to jsem už udělala, mám přímo naproti dobrou kamarádku a sousedku, bohužel i ona byla včera svědkem naší opravdu hodně ošklivé hádky! jsem na sesypání, ale mám doma toho nejmenšího takže se držím co můžu! Moc vám všem děkuju za podporu a reakce§

rimmel
25. lis 2009

jana chlap co sa zamiluje do TEBA nebude mat problem i z 20 detmi 😝 😉 moju tetu s dvoma detmi si zobral muz o 7 rokov mladsi! a teraz maju spolu dalsie dve deti 😉

afrika
25. lis 2009

jana kašli na to, že sa hanbíš keď si mu pozerala mail. veď si preboha tehotná a mala si určité pochybnosti.
opítaj sa ho na to s kľudom, ale začni tím, prečo ti nepovie, že ťa ľúbi, prečo ťa nehladí...uvidíš či sa bude vykrúcať a ak áno, tak mu s kľudom povedz o maili, že si mala podozrenie a čakala si, že ti niečo povie a keď nie, tak si si to chcela overiť-tie svoje pochybnosti.
je to smutné-ty máš 4 deti zachvíľku a riešiš také hrozné veci
ja mám super muža a dieťa nikde
držkaj sa a mysli najmä na seba a detičky

filipal
25. lis 2009

Jani, teraz musis byt silna, aby si to tehotenstvo nejako zvladla. skus sa dat dokopy a nemysli na daleku buducnost, len na kroky, ktore podniknes najskor. mozno by sa s nim mal porozpravat niekto z vasej rodiny. nejaky chlap. to je naozaj strasne nezodpovedne od tvojho muza pri tolkych detoch. bude musiet niest zodpovednost - aspon financnu! a to uz nie je sranda. ta jeho milenka mozno ani nevie kolko ma deti. keby sa to dozvedela, mozno by sa zlakla. treba sa porozpravat aj s nou.

katy007
25. lis 2009

Jani: zatím bych nezačala s tím, že jsi mu vlezla do pošty, ale tím. že již delší dobu je k tobě chladný, že máš pocit, že tě nemá rád a zkusila bych si nejprve takto popovídat o situaci. Pokud by stále tvrdil, že vše je OK, že jsi pouze přecitlevělá, že jsou to tvé doměnky, že tě nemá rád tak bych pomaličku začala s tím, že třeba nechodí z práce tak brzy jak chodíval, nebo že odchází z domu a dříve to nedělal (pokud se tedy tak děje, nikde o tom nepíšeš) ale pokud je pořád doma tak si nemyslím, že by měl jinou ženu, to že někomu píše ještě neznamená, že je ti nevěrný.
Siauace je hodně složitá tak bych volila jít se někam projít ochladit hlavu a jednat rozumem ne emocemi, aby zbytečně jsi nezažehla oheň.
každopádně držím palce!

spagatice
25. lis 2009

Ahoj Jani, je mi to moc líto. Stále mě nepřestane překvapovat to, jak dokážou být chlapi nezodpovědní a jací jsou to sobci!!! Já bych mu asi nejdřív neříkala, že to vím, že jsem koukla do emailu. Zkusila bych ho do přiznání naštelovat sama. Třeba se ho zeptat proč je tak odtažitý, proč se tak chová, jestli náhodou někoho nemá. Sama s tím žádné zkušenosti nemám, i když jsem mládě a bůhví co mi život nadělí. Ale něco podobného řešili nedávno moji rodiče. Nakonec to "vyřešili" tak, jak podle mě nejhůř mohli. Táta dál mlží, ale údajně nikoho nemá. Máma je nespokojená, v takovém vztahu být nechce, ale bez táty taky ne. Takže se neustále dost násilně snaží tátu někam dokopat a nešťastní jsou z toho oba. Jejich rozhodování je ale jednodušší v tom, že všechny děti mají dospělé. Na druhou stranu ty jsi mladá holka, máš krásný děti a i kdyby jsi s nimi zůstala sama, tak věřím, že si někoho najdeš 😉

jana7910
autor
25. lis 2009

holky straaaašně moc vám děkuju, budu se snažit řídit vašimi radami, využiji too že tu nejsou doma aspon ti starší kluci a promluvím si s ním, bohužel to že to asi s klidným hlasem nedám, jsem ted hoooodně přecitlivělá, bude to těžké, dám vám samozřejmě vědět jak to dopadne! Mám strach, ale v nejistotě a lžích žít nechci!

jana7910
autor
25. lis 2009

Bojím se toho že to dopadne opravdu rozchodem, zapoměla jsem napsat že je o 23 let starší, nikdy ale nebyl problém, měli jsme se rádi, zlom nastal až ted v posledním roce!

afrika
25. lis 2009

jana s kľudom, ale tiež si nenechaj skákať po hlave

jana7910
autor
25. lis 2009

snažím se se uklidnit než příjde, moc to nejde, začala jsem uklízet abych na to nemyslela, ale pořád mám ty slova v hlavě! ☹

haninap
25. lis 2009

Jani snaž se uklidnit. Hlavně nejednej s horkou hlavou.Ubližuješ tím hlaně sobě a prckovi. Já jsem zažila to samé, jen s tím rozdílem,že malému bylo půl roku,a teď znovu.Jo, moderní doba, velké možnosti. Zkus si s nímpromluvit, někdy to nemusí být tak horké jek to vapadá. Chlapi si neustále něco dokazují a občas nemyslí na následky. Nenech si to pro sebe popovídej si s kým můžeš hodně to uleví. Mě pomoh kamarád, jako chlap to vidí jinak než holka. Ale od manžela byh požadovala vysvělení. Přeju hodně síly!!!

jana7910
autor
25. lis 2009

Hani to já vím, snažím se, ale kdykoliv si na to vzpomenu, nebo se podívám na vystavený svatební fotky tak je mi zle!Okamžitě se rozbrečím!

buffinko
25. lis 2009

jani, skus si najst temu: poradte prosim ako dalej... tam kocka riesila podobny problem, akurat na zaciatku nevedela, ze je v tom ina zena. myslim, ze to aj fajn poriesili 🙂 hlavu hore!

amallie
25. lis 2009

jani, držím palce!!!!! víc poradit neumím................ ☹ ☹ drž se 😉

jana7910
autor
25. lis 2009

podívám se moc děkuju za radu!
ami děkuji i to pomůže§

henikav1
25. lis 2009

Janka, ja by som nerobila cirkus, ani vycitky, tym si podla mna chlapa neudrzis. Skus ho skor prekvapit pozitivne, pekne sa vyobliekaj a uprav a priprav nejaku fajn veceru pri svieckach. Ak sa spyta preco, povedz ze len tak, aby ste sa spolu dobre citili a zabudli na stresy. Deti ak mozes zver rodicom, aby ste mali fakt cas len pre seba.
Viem, je to tazke, ale mate malinke deti a je vela muzov co od starosti radsej utekaju tam kde starosti nie su, akoby radsej pomohli doma. Aj ked tie iste starosti by ho zasiahli aj s dalsou partnerkou, ale na to muzi nemyslia.
Myslim si ze ak mu zacnes vycitat a robit cirkus, tak sa narychlo zdekuje prec co najdalej.
Neviem skus sa na to pozriet z jeho pohladu, ako by si sa zachovala ty na jeho mieste, poznas ho, vies co ma rad, co sa mu paci, to su tvoje zbrane, tym si ho mozes ziskat spat. Ta druha je mozno chvilkove poblaznenie, vies kolko je takych, ktorym cudzia zena pomota hlavu a mozno ani nema o chlapa vazny zaujem
Drzim ti palce

lenkaaninka
25. lis 2009

jana ahoj
ja som prežila niečo podobné vyriešili sme to k úspechu ale teraz k tebe...
na tvojom mieste využijem to že to vieš a tvoj partner o tom nevie...
uprav sa nachystaj mu večeru a s kludom ked deti zaspia sa s nim porozprávaj....a uvidíš
je to ťažke ale s horúcou hlavou nič neporiešiš....treba sa vydýchať a potom jednať..
držím palce 😉

mirka414
25. lis 2009

jana 7910 povedat a to narovinu!!bude to tazke,ale lepsie ako zit v klamstve.a neboj tiez si rozmysli ako sa bude chovat ak bude musiet platit na deti a teba.a mozno ho ani ta sliepka potom nebude chciet!

zuza.m
25. lis 2009

jana nečitala som všetky prispevky nemam tolko času.ale ja bežne chodim robit prehliadku možovi do telefonu a mailu.neni to každy den len niekedy ked mam nutkanie.normalne sa aj priznam a pekne sa o tom porozpravam otvorene.ak utoči že nema sukromie poviem že doveruj ale preveruj.a krem toho že sa nenecham podvadzat.a ked nema čo tajit tak sa ani nema na čo hnevat.
alebo maš druhu možnost ak navštevuje nejaky chat.zisti si prezyvku (nik)a napiš mu ako druha žena.aj to som už urobila pekne som si s mužičkom pisala a ani o tom nevedel.take veci som sa tam podozvedala že až.a aj to že ma pekne zatlkal 😔 ..v tedy mal argument že skuša čo všetko ženy dovolia alebo take niečo.že sa len bavi a nič to neznamena.nikym sa nestretol e su to len riadky.ale vysvetlili sme si to a život ide dalej ,možem povedat že teras mame krasne obdobie.tak že možno bude niečo podobne aj u vas a zbytočne sa trapiš.treba sa narovinu o tom porozpravat nech vieš na čom si.a hlavne sa nenechaj ukecat nejakym klamstvom.držim palce.

jana7910
autor
25. lis 2009

Holky díky!
Je doma, přišel na oběd, nedokázala jsem říct ani píp, jen mlčím, nejsem schopna se na něj ani podívat, natož mu dělat večeři, ublížil mi tam kde ví že mě to bude bolet nejvíc, ikdyž on neví že já vím! Po včerejší hádce mu asi neni divný že nekomunikuju, takže nebude hledat proč ta tichá domácnost, pomalu ale jistě přemýšli zda takový vztah chci zachraňovat, bolí to to ano, ale nevím jestli bych s tím dokázala žít! Nikdy jsem to neprožila, s bývalým jsme se rozvedli po 3 letech kvůli automatům a alkoholu! Tohle ale je moc bolestivé a citlivé, nedokážu zatím moc uvažovat reálně! 😒

afrika
25. lis 2009

jana len si nerob závery v hlave predtím, než sa porozprávate. možno to je len platonické-aj keď viem, že momentálne ťa to ani trochu neupokojí. musíte sa porozprávať, bez toho vyriešiš h...o. držím ti moc prsty a je mi to ľúto, že to musíš prežívať v 20tt

zuza.m
25. lis 2009

jaj a ešte osm chcela povedat že treba dbat aj o svoj vonkajšok.ak si žena obyčajna skor nijaka tak zmen šatnik na elegantnejši ,trošku sa hned rano primaluj a uprav vlasy,nafarby zmen strich.muži maju radi upravene ženy a ak ich nemaju hladaju inde.to mi vždy pripomina moja mamina.ako to zas vyzeraš neupravena neučesana.ked dojde na navštevu ,päty mi vydrhne ,nechty nalakuje,vlasy nafarbi.hned mam lepši pocit aj ja.vždy sa vyhovaram že neni času ale asi na take veci by sa mal najist.tak že maš dalšiu možost nič nehovorita len sa premenit.nech vie čo strati.

zuza.m
25. lis 2009

afrika ma pravdu nebud sklamana ked to nemaš potvrdene.možeš byt akurat tak nahnevana .teda ja som taka byvala.nenič sa,netrap sa!! neni posledny na svete , maj svoju hrdost.on pride o viac ako len o teba.

afrika
25. lis 2009

zuza.m máš určite pravdu, ale ona je v 20tt a on to teraz nemal právo urobiť. to je môj názor. ja viem, že sa o seba musíme starať, ale to, že sa nenamaľujem, neupravím, to nedáva právo ublížovať. 😉

afrika
25. lis 2009

ja so svojou povahou by som si asi vytlačila ten mail, jemne sa ho pítala na isté veci a potom mu to ukázala. ja nedokážem byť v neistote.