Sem těhotná a hroutí se mi manželství

jana7910
25. lis 2009

Ahoj, jsem ve 20 tt těhotenství , čekám své 4. miminko, 3 s mým nynějším manželem.
Delší dobu již máme problémy s tím že mi manžel nějak přestal dávat najevo svou náklonost, hoooodně měsíců čekám i na větu tipu Mám tě rád!, pohlazení obejmutí atp.
Včera jsme se strašně pohádali, a dnes byt normálně bych to neudělala jsem mu prohlídla mail, píše si v něm s nějakou ženou, píše jí jak jí má rád, jak mu na ní záleží atd. Do předmětu bylo napsáno Láska! ☹
Už 2 hodiny tu sedím a brečím, nevím jak se chovat, poradte pokud máte jak! Aspon se z toho mohu vypovídat!

vitty
25. lis 2009

Možná byxch mu to napsala. Přiznala bych se k tomu, že jsem četla jeho maily. Ne z podezření, ale ze zoufalé situace doma. Chtěla bych vysvětlení a návrh, co dál. Ale určitě si nejdřív třeba pokoecej s kamarádkou u kafíčka nebo vínečka. S horkou hlavou by to bylo ještě horší. Držím palce 😉

emilyz
25. lis 2009

zuza.m dobre si to napisala o tom zovnajsku. Hej my zeny si rady hladame vyhovorky, ze mame deti a domacnost, a ze sa to neda stihnut, ale to sa musi dat stihnut, niekedy tym zastierame mozno vlastnu lenivost a pohodlnost. ved predsa neskoncil zivot tym, ze zijeme v domacnosti...

rimmel
25. lis 2009

no baby ja vam neviem, kebyze sa moj muz prestane holit ci prestane pouzivat kolinsku ci si prestane davat gel na vlasy milujem ho takci tak! rovnako! o nic menej neni sexy a o nic menej ma nepritahuje!

je rozdiel ked ide o hygienu napr..ale verim ze autorka sa denne sprchuje, nesrmdi a ma ciste oblecenie, takze jej muz nech sa strci 😝

rimmel
25. lis 2009

a zabudla som tiez kebyze pribral par kil.(co aj pribral..takych 5-10 ) a poviem vam, ziadna zmena co sa pritahovania tyka ci sexu ci vztahu ci cohokolvek.

zuza.m
25. lis 2009

rimmel uvidime čo budeš hovorit o 9rokov.myslim že oni budu spolu viac ako 9rokov ked najstarši ma tolko.a myslim že janka ho tak isto lubi ked že je sklamana čo sa dočitala.vieš to sme my ženy ale chlapy maju trocha ine city a ine myslenie,inu mentalitu.alebo lepšie povedane že nie vždy myslia mozgom.teda určite nie ked maju všetku krv v penise.ja neviem ako to napisat.nechcela som nikkoho urazit ani nehovorim že janka niečo zanedbala.hovorim to čisto aj z mojej skusenosti.často chodim s hlavou umastenou ,upotena a zuby si umyvam až na obed.a tak tiež riskujem že sa moj mužiček zalubi do nejakeho ineho atraktivneho kusu.v dnešnej dobe je tolko priležitosti ...bola to len rada ktoru može vyskušat zmena imidžu niekedy može vela pomoct.

bebebrumik
25. lis 2009

janka, a na com ste sa včera pohadali? Ak to nie je tajne ovsem a ak o tom chceš hovorit, teda písat...

arietiska
25. lis 2009

V tomto případě, bych asi neříkala zatím nic. Ale totálně bych změnila image. Nový účes, nový oblečení, nalíčení a vyřádala si hlídání od manžela a daleko častěji šla někam ven večer /samo jako s kamarádkama, on ať si myslí co chce/ ... manžel je předpokládám padesátník, co si dokazuje, že je ještě chlap. Každej chlap znejistí, když zjistí, že se mu žena mění před očima. Proč asi? Pro koho? Začne žárlit, a pokud miluje, své "blbosti" hodí za hlavu ... řešila bych až pak dle situace.

rimmel
26. lis 2009

zuza o 9 rokov sa moje priority nezmenia

haninap
26. lis 2009

Ty priority se u žen nemění, ale u chlapů dost často ano.

rimmel
26. lis 2009

zavisi od toho akeho mas chlapa 😀 ja toho svojho by som dala ruku do ohna 😝 😀

afrika
26. lis 2009

zuza ja nehovorím, aby sa neumývala, nečesala, nemaľovala a nestarala sa o seba, ale napr. môj muž sa holí raz do týždňa, na tvári mu to príšerne rýchlo rastie a neriešim. vyzerá síce ako Mojžiš-to preháňam, ale jednoducho keď raz nemá čas a chuť, tak ho nedokopem. a najmä v tehu a pri troch deťoch, by si jej manžel mohol odpustiť podobné úlety aj keby fakt nevládala maľovať sa 😉

haninap
26. lis 2009

To jsem si o tom mym říkala taky, O to horší je to potom šok. 😖 Ale věřim, že je spuosta bezva chlapů. Kvůli tomu mému a jemu podobným přeci neodepíšu všechny

zuza.m
26. lis 2009

baby mne je jedno kto sa umyva a neumyva viem len jedno že si chlap uplne inak važi ženu ktoru mu druhy chlapy zavidia a inak ked je uplne obyčajna a nie to ešte nejaka žumpa.nenaražam na nikoho len poukazujem čo som tou zmenou chcela povedat.a nemam taky nazor jedina si myslim.ale to je jedno.janka ma vela na vyber stači nech sa riadi srdom a svojimi potrebami a rozhodne sa spravne.
rimel prajem nech vam to vydrži až do smrti a nech žijete krasne dlho.ale za chlapa ruku do ohna nikdy nedavaj. 😉 .
stači trocha alkoholu nejaka krasna šlapka čo strči ruku do rozkroku a už je všetko inak.

rimmel
26. lis 2009

zuzi diki ale moj nepije 😎 a ruku za neho dam..ved je to moj manzel, moja spriaznena dusa ak nedam ruku do ohna za neho tak potom za koho..muz je mi tou najblizstou osobu na celom svete.

kalu
26. lis 2009

Rimmel, mluví z tebe obrovská zamilovanost 😉
ale pamatuj, že nikdy nemůžeš dát ruku do ohně za nikoho... moc bych ti přála, aby tvůj vztah vydržel tak krásný a intenzivní na pořád, ale bohužel musím konstatovat fakt, že minimálně polovina podváděných žen by dala za své manžely ruku do ohně a jejich muži jsou pro ně středem vesmíru...
tím samozřejmě neříkám, že je to tvůj případ ( jsem si jistá, že ne 😉 ), ale do budoucnosti nevidíš a nikdy nemůžeš mít v nikom na pořád stoprocentní jistotu, i kdyby tě o tom každý den přesvědčoval 😒

afrika
26. lis 2009

jana 7910 ako to s vami vyzerá? je už lepšie? porozprávali ste sa?

rimmel
26. lis 2009

kalu ano samozrejme mas pravdu ale mne sa lepsie a stastnejsie zije v presvedceni ze za neho ruku do ohna dat mozem 🙂 a dakujem 😵

lara83
26. lis 2009

Ahojte,

ked som zbadala nazov tejto temy, tak ma velmi zaujala, pretoze som presla niecim podobnym. Boli sme (a nastastie aj stale sme) s manzelom rok zobrati, planovali sme babätko, a ked som bola presne cca. v 15 tyzdni tehotenstva, tak mi moj manzel oznamil, ze chce odist, pretoze miluje inu zenu. Vtedy sa mi zrutil cely svet.
Vela som sa naplakala, vela som prosila... Netusila som, co sa stalo, mali sme spolu super vztah. Predtym sme spolu chodili 7 rokov, kazdy rok dovolenky, vylety, zabavy, spolocni priatelia, vsetko... Bolo to pre mna absolutne necakane.
A vtedy museli zasiahnut jeho rodicia, co bolo teda hrozne, pretoze som si nikdy nemyslela, ze mi moje manzelstvo raz budu musiet zachranovat svokrovci. Pravdou je, ze som s nimi nemala velmi blizky vztah a to bol
aj jeden z dôvodov, preco sa manzel odo mna odcudzil.
Slubil, ze vztah ukonci, ale nestalo sa tak. Cele mesiace hral na dve strany. Trvalo to az do mojho porodu, dokonca sa to predo mnou ani nesnazil zakryvat. Bolo to hrozne. Keby som ho tak nemilovala, tak by som to
nevydrzala. Ale verila som, ze to male si zasluzi lasku nas oboch, a ze on sa raz spamäta.
Parkrat sa mi podarilo precitat jeho maily, sms-ky... No strach a hroza. Keby mozem, tak to vezmem spät a nikdy
to necitam, pretoze som si tym len velmi ublizila.
Kedze som veriaca, velmi som sa v tomto case obratila k Bohu, stale som sa modlila, aj jeho rodina, moja o tom
nevedela, pretoze keby sa to boli dozvedeli, tak by ma donutili okamzite taketo manzelstvo ukoncit.
Bolo to velmi tazke obdobie, cakali sme svoje prve dieta a namiesto toho, aby sme sa z toho spolocne tesili,
prezivala som svoje najtazsie chvile v zivote. Dokonca mi z toho soku vychadzali aj zle vysledky u babätka a museli sme chodit na rôzne ine vysetrenia, pretoze hrozilo, ze malinke bude postihnute.

Nastastie je uz vsetko ok, mame krasneho niekolkomesacneho synceka a velmi sa z neho obaja tesime. Verim, ze nam pomohla nasa spolocna laska, ktoru moj manzel len musel znovu objavit, ale aj to nespocetne mnozstvo modlitieb.

Preto Ti chcem janka7910 len povedat, ze ak svojho muza milujes, tak sa to snaz si s nim vydiskutovat. Je to velmi tazke, ale skuste to. Ak mu na Vas este zalezi, tak sa to vsetko urovna. Niekedy to vsak nanestastie trva trosku pridlho. U nas to bol skoro 10 mesiacov...

A este jedna vec, ktora Vam urcite vsetkym napadne, ked budete toto citat, a to je, preco som ho vlastne neopustila hned. Okrem toho, ze ho nekonecne milujem, a prisahala som mu to aj pred Bohom, ze spolu budeme v dobrom aj zlom,... Tak som stale verila, ze ma lubi, aj maleho. On mal sice "milenku", ale bol ku mne stale mily a pozorny. A preto som stale verila, ze nam to spolu este moze vyjst. Nastastie sa oplatilo tym vsetkym prejst.

Asi to malo vsetko svoj zmysel, teraz je nas vztah ovela krajsi a plnohodnotnejsi ako bol dovtedy. Verim a dufam, ze nic podobne uz v zivote nebudem musiet zazit.

Prajem vsetkym zienkam v podobnej situacii ako som bola ja, aby vydrzali a boli silne. Po tazkych chvilach v zivote, musia prist aj tie krasne.

rimmel
26. lis 2009

lara krasny pribeh!

jana7910
autor
26. lis 2009

aHOJKY, zatím se to nijak nevyřešilo, prostě mlčíme jak ryby, OBA, chodíme kolem sebe jako cizí lidé.
Víte mě nejvíce ublížilo, že mě u xxxx měsíců neřekl ani že mě má rád, jí to napsal, plné smailíků. Do předmětu mailu napsal LÁSKA no co si o tomhle myslet, podle mě to nevinné není. Zjistila jsem že se jedná o paní která je ve věku jako on, Pražanda, my severní čechy, rozvedená. Včera jsem totiž nahlídla i na jeho profil na lidé.cz a našla tam tuto mailovou adresu pod jejím nickem. Je můj pravý opak, já bruneta ona blondýna, já momentálně baculatější a ona štíhlá, navíc sama a bez dětí! Nemohu se naněj ani podívat aby se mi nechtělo brečet,ale nějak mi nejde z pusy mu to říct do očí!

Jinak všem moc a moc děkuju za rady a povzbuzení!!!!!!!!!! Jste zlaté!!!! 😲

amallie
26. lis 2009

jani: ono je taky otázka, jestli je to neviné vyměňování mailů, nebo tě skutečně podvádí........... jestli tu paní vůbec osobně zná a tak............
páč člověk napíše ve virtuálním světě cokoliv, to známe i odsud všechny, těžko bysme půlku z toho, co tady píšeme, vůbec kdy řekly nebo udělaly

chce to si s ním promluvit, neříkala bych mu nic o mailu, jen o tvých pocitech a tak...........

anta
26. lis 2009

Jani, ani se ti nedivím, já bych vůbec nevěděla, jak reagovat 😒 . Musela bych si to v hlavě strašně dlouho srovnávat než bych se rozhodla. Ty jsi v hrozně hloupé situaci, ale já ti nevím, kdyby se mi toto stalo, věděla bych, že už mu nemůžu věřit. To by mi hodně vadilo. Člověk si fakt říká, že kdyby nebyly děti, tak by to ani tolik neřešil. Ono se vše vůbec snadněji píše než říká (viz ty smajlíky) ☹

anta
26. lis 2009

Ono se taky těžko dá říci, buď my anebo ona. Tak když už, tak bych ho vyrazila, protože už jen to, že by se člověk měl dělit o manžela, je dost hrozný. Já fakt chlapy nechápu, místo toho, aby byli rádi, že mají krásnou rodinku, bezva manželku, tak dělají rozbroje 😒 😠

bihan
26. lis 2009

Myslím, že by v nebolo na škodu sa proste zamyslieť, prečo hovorí manžel "láska" nejakej inej žene a už to nie si ty. Zo vzťahov vo svojom okolí viem, že chyba nikdy nie je len na jednej strane a všetko so všetkým súvisí 😉
Každopádne ak je snaha z oboch strán, skúsila by som to v manželskej poradni.

jana7910
autor
26. lis 2009

Bihan taky jsem nad tím přemýšlela jestli jsem něco neudělala špatně, nevím nejsem si ničeho nijak vědoma, on byl vždycky rád středem pozornosti a vždy byl u žen dost oblíbený, byt je to už pán v letech. Je fakt že poslední dobou jak holky psali už se denně nemaluju, postava se během těhu mění , ale jinak si připadám stejná jako kdysi, postavou. Povahu mám až moc klidnou, vybušná nejsem. Vždy měl co se týče domacnosti a sebe vše, uvařeno uklizeno, atd, jenže poslední rok je to opravdu hrozný, já ho miluju pořád jako kdysi, velmi mě přitahuje, ale jakoukoli náklonost si musím pomalu vynutit, což mi příjemný není. Když jde jen o pusu, musím jít a dát mu ji sama, dřív mi ji dával min. 4-5 krát denně, objal mě pohladil, ted mě příjde že když něco takového vycítí že bych hctěla vyvolá hádku kvůli maličkosti! A sex? To je to samé já bych chtěla vždy, on jedno za 2 až 3 měsíce to je ted až poslední dobou jinak to bylo tak 2-3 krát do měsíce. Prostě už předtím jsem cítila jak je studený a odtažitý ale nijak jsem nepochybovala, myslela jsem si že je prostě z práce hodně unavený pracuje vlastně téměř celý den! cca 12 i více hodin!

anta
26. lis 2009

Jedním slovem je to hnus ☹ Pokud se chlapovi něco nelíbí, tak proč to neřekne, proč my ženy na sobě musíme hledat chybu samy? 😖

mywiel
26. lis 2009

Jana urcite sa to taha uz dlhsie a ty si to mozno podvedome vycitila ale nechcela si to vidiet, hned riesit? Urcite sa nezmenil zo dna na den. Manzelstvo je ako kvetina treba ho hnojit a zalievat ked sa to nerobi a to myslim oboja partneri tak kvetina zvadne a uz len preziva, manzelstvo sa dostane do stereotypu a uz nema tu iskru, vsetko je uz poznané, okukané, preto chlapy hladaju nieco nové inde. Nie je to chyba len tvoja alebo jeho, je to o tom ze uz nie je snaha nieco nové vymyslat a chciet partnera prekvapit a takto to vacsinou bohuzial opadne a dopadne. 😒

rimmel
26. lis 2009

bihan ma pravdu...

zuza.m
26. lis 2009

mywiel ma pravdu.ono to manželstvo treba stale niečm obohatit aby nebol stereotyp.ale ked že sa to tak lahko neda tak dovolim si povedat že väčšina manželstiev po par rokoch konči.a ked nie zrovna po 10 tak po 20 už hej.

jani ja by som možno napisala aj ten žene ,ked už vieš adresu.možno ona ani netuši že on je zadany a ma tolko deti.ked už len by ste sa rozviedli mal by čo platit alimentov tak či by ta žena onho aj stala.a či to naozaj nieje len take platonicke.lahko sa piše všeličo ine je ked to maš povedat osobne.aele na druhej strane ked citiš že je ochladnuty tak niečo na tom bude.

rimmel
26. lis 2009

zuzka ty mas teda optimizmus 😀 😉 ty si vydata?