Sexuální nespokojenost ve vztahu

kate8787
4. dub 2016

Ahojte

Mám problém , který mě začíná trápit hodně. Mám 3 roky přítele a je to nejlepší/nejpohodovejší chlap jakého jsem kdy potkala. Výborně si spolu rozumíme, je s ním zábava, nějakou dobu už spolu i bydlíme a i tato "zkouška" vztahu skončila dobře. Teď ale k tomu problému, přítel je prostě sexualně... no neschopnej je asi nejvystížnejší slovo. Nemá žádný problém s erekci nebo pod. ale prostě mně nedokáže uspokojit. V klasickém sexu vydrží krátce, resp. vydrží i hodně dlouho ale musí neustále zpomalovat a zastavovat, aby se neudělal, co mně zrovna na vrchol nepřívádí...(do dalších čísel nemá moc chuť a dopadají stejně) Na orální a ruční uspokojení zase nemá potrebný cit, prostě to neumí vygradovat tak abych z toho něco pořádně měla.
Teď si řeknete, že to chce cvik, ano to jsem si 3 roky taky říkala, jenže už tomu prostě nevěřím, domnívam se, že nějaký chlap na to talent má, nějaký aspoň trocha a nějaký vůbec (jako ten můj). Před ním jsem měla krásné sexuální vztahy, kde všechno klapalo a on se mi navíc přiznal, že to měl stejné i s předešlou přítelkyní.
Začínam být zoufalá a bojím se, že vztah kvůli tomu půjde do kopru... a přitom je to člověk , s kterým bych si ráda založila rodinu...
Jestli máte nějaká podobnou zkušenost, tak prosím o radu.

kacca11
4. dub 2016

Jak pises, někdo má prostě talent a někdo ne, tedy myšleno spíš ve vztahu ke konkrétní osobě, ne obecně. Kde jste si nesedli spolu, sedli jste si s jinými. Ale podle mě to není úplně neřešitelný problém, myslím si totiž, že většina věcí se dá prostě naučit. Je potřeba si prostě říct, co se ti líbí a co ne, co by třeba mohl zkusit, co bys podle něj mohla zkusit ty. Nemusí se to pověst, ale pokud se milujete a chcete spolu být, určitě je šance, že se nakonec sexualne najdete. Možná se mnou bude hodně lidí nesouhlasit, ale myslím si, že i v sexu je potřeba komunikace. Ale také chuť zkoušet a potěšit toho druhého.

eri399
5. dub 2016

Nevím jaká je mezi váma v tomhle směru komunikace, ale nesmíš se bát říct, takhle ano, takhle ne. U nás je tohle v pořádku, ale i přes to si člověk občas musí umět říct, když druhý udělá něco špatně. Klidně během sexu použij i vibrátor pro uspokojení, navíc obecně se chlapům líbí když se můžou koukat 🙂 Aspon uvidí jak s tím zacházet a přiučí se .

maggie_
Autor odpověď smazal
Zobraz
veronicka89
28. zář 2018

Jinak sex nechce cvik ale trosku komunikace i mimo sex i pri sexu... Janikdy nezazila spatny sex...ptz kdyz se mi to nelibi udelam to tak a se mi to libi nebo mu proste presne reknu....a jako chlapi zas nejsou dementi...

Ikdyz rikala jsem si obcas ze mam na to uz cuch podle pohledu mluvy a chovani 😀

urtica
28. zář 2018

Ahoj...mě ještě napadlo . zkoušela sis s ním o tom promluvit opravdu na rovinu? Zcela polopatě říct, co , jak, kde, jakou rychlostí a jakým tlakem se Ti líbí...případně předvést sama jak se uspokojuješ? Ptám se, protože myslím, že spousta chlapů opravdu potřebuje naprosto jasný a přesný návod - na druhou stranu - pro mnoho žen není úplně snadné o tom takto jasně a otevřeně mluvit...

urtica
28. zář 2018

Aha, stará diskuze..

veronicka89
28. zář 2018

@urtica 😞