Sexuální život po prvním dítěti

magdanaty
28. črc 2017

Ahoj ženy, zajímalo by mě, zda se u vás nějak změnil sexuální život po narození prvního potomka, jestli vás to s partnerem nějak v této oblasti poznamenalo? Náš sexuální život se po porodu dost změnil hlavně co se týče frekvence a manžel jen obtížně chápe důvody, proč spolu nespíme tak často jako dřív. Tak by mě zajímalo, jak to je jinde🙂

listopadka1
28. črc 2017

no my měli tak tři měsíce po porodu pauzu, ale to jsme se z tho všeho oba vzpamatovávali a neměli jsme ani chuť. Pak se to ale zlepšilo a myslím, že jsme na tom pak byli stejně, jako před dítětem,ne-li o něco líp. Teď jsem zas těhotná a manžel má zase bloky, že prej mu to přijde nepatřičný, dělat to před tím miminem (stejný to bylo i v prvním těhotenství, je to na palici 😀) . Ale vím, že to zas přejde a doufám, že tentokrát ta pauza po porodu nebude tak dlouhá, když už víme, do čeho jdem.

shine2015
28. črc 2017

@magdanaty máme tři deti hned po sobě a teď po třetím změnil ale ne o moc 😄 Máme sex rádi oba a jasné není tolik času jako když deti nebyly ještě ale kdo chce tak si čas najde 😉 Jsme spolu skoro 11let ....teď třetímu budou dva a je fakt ze první půl rok to nebylo tak časté - ale nestalo se abychom alespoň 1-2x sex za týden neměli....

Proste podle nálady.... ale pokud tvůj muž sex má rad doporučuji mu vyjít vstříc...ne pokaždé kdy si vzpomene ale snáz se ať je v sexu uspokojeny - není nic horšího než chlap co by chtěl a nemá dlouhou dobu sex....jsou pak nervózní ani za to snad nemůžou 😄

shine2015
28. črc 2017

@magdanaty * první půlrok po třetím porodu 😉