Šílené chování partnera po rozchodu

anatanka
30. říj 2017

Rozesla jsem se s partnerem po dvoulete znamosti a jsem strasne zklamana z jeho chovani. Dela mi same zlo a to byl rozchod z jeho viny (alkohol a pak hrubosti). Vypisuje mi naprosto priserne zpravy, aby mi co nejvic ublizil - "zasrana spinava svine, koukni na sebe, kdo by te chtel, jsi pro kazdyho dobra jen na mrd, stara smradlava kurva, co nic nema, jen cmoudsky dite..." - to je jen na ukazku (omlouvam se za vyrazy). Takovych zprav je treba 60 za noc. Uz ho mam vsude blokovaneho, tak sem leze osobne, ze chce vratit vsechny darky a to hned nebo na me poda trestni oznameni - vim, ze to je nesmysl, jde mi spis o to, ze nechapu, jak muze takovy clovek vubec existovat. Ze mu neni trapne, ze se nestydi a jak muze mit tak priserne reakce. A to mi jeste minuly tyden tady klecel na kolenou, ze me strasne miluje a nedokaze beze me zit.

Ja se vzdy rozchazela s kazdym na urovni a tohle je pro me proste tak obrovske zklamani...

misa357
30. říj 2017

Nestydí. Taky pár takových znám. Máš štěstí, že ses s nim rozešla, než te zvalchoval. Drž se od něj dál a kdyby nedal pokoj, tak jdi na policii. SMS nemaž, at jim máš případně co ukázat.

ariadna12
30. říj 2017

@misa357 souhlasim, vsechny sms /maily /zpravy na FB ci jinych aplikacich mej ulozene. Kdyby to pokracovalo delsi dobu, a tys mu dala jasne najevo, ze zpravy ci jine kontaktovani nejsou vitane, mohl by to byt trestny cin Nebezpecneho pronasledovani (tzv. stalking).

ariadna12
30. říj 2017

A zvaz vymenu zamku k bytu. Co ti tam leze, kdyz jste se rozesli?

anatanka
autor
31. říj 2017

@ariadna12 Do bytu mi neleze, klice nema (uz nejake podobne ataky v minulosti byly, tak jsem se poucila). Ma jen klice od vchodu, takze tuka na dvere nebo zvoni.

Mne ani tak nejde o to, jak se ho zbavit, to ho casem bavit prestane, jde mi spis o to zklamani. Kde se bere v cloveku takova krutost. Kdybych mu aspon neco udelala...

ariadna12
31. říj 2017

@anatanka nekteri chlapi jsou hrozne necitelni. Holt to chce cas a pevne nervy. Predstav si, jak by se asi tvaril, kdyby mu na zvoneni u dveri s tebou otevrel namakanej sebevedomej borec🙂, kterej by mu jasne vysvetlil, ze jsi nejlepsi zenska pod sluncem. Btw ti preju, abys takovyho nasla, byt jsi ted zklamana a dost ti ublizil.

ivular
31. říj 2017

@anatanka Já bych na Tvém místě neřešila zklamání, ale spíš to, aby své útoky nestupňuval, když uvidí, že dosavadní míra se s úspěchem nesetkává.
Na tu policii bych se poradit zašla.

shine2015
31. říj 2017

Nereagovat nekomunikovat zámky vyměnit klidně i na vlastní náklady od hlavního vchodu a buď zavolat policii a nahlásit to pokud to neustane.. ale rozhodne nereagovat a nekomunikovat i kdyby jste se viděli tak ze se potkáte honem pryč......A bacha ať si na tebe někde nepocka.....nevím jak moc je a dokáže být nebezpečný....

svetlanalana
31. říj 2017

Musí to být hrozné, je mi líto, že tohle prožíváš. Bohužel ten člověk má nějakou psychickou poruchu, která ted vyšla najevo, dva roky není krátká doba, ale stejně je to lepší, než bys se o tom dozvěděla třeba po deseti letech manželství, o to víc by to bolelo. On neumí zpracovávat emoce, kriticky hodnotit situaci, předává vinu na někoho jiného, plus vše agresivním, přehnaným a hnusným způsobem. Pochybuji, že ho to nějak uspokojuje (proto má potřebu psát další a další zprávu), stejně jak pochybují, že se za to stydí, ten člověk prostě není adekvátní, je mimo. Proto, jak říkají holky, dávej si na něj pozor. Držím pálce

luckamarcu
31. říj 2017

@anatanka ahoj, krutost? Řekla bych spíš zakomplexovanost a nevyzrala osobnost... Potřeboval by výprask přes pusu... Ještě jednou by zaklepal a volala bych policajty.Věřím že ti to je líto, člověka to šokuje, i přesto že na zklamání je připravenej..

35_a_budu_mamka
31. říj 2017

Vse si ukladejte a co nejdrive doneste na policii, ukazkovy stalking. Snad ma pouze silu u PC a neni schopen ublizit fyzicky, sla bych na policii, ze mam strach a vubec bych mu neodepisovala.

pipapi
20. kvě 2019

Tomu se říká zlomené ego..oni když ti nadavaji, tak přesně ví co tě zlomí a tak to zkouší ..ať jsi dojebana, tak samo jako je on .a když ti nemůžou škodit jinak, tak aspoň psychicky rypnout. Tohle dělají nevyspěli muži ...kašlat na něho, zrušit vsehny kontakty s ním - nejlepší řešení

pipapi
20. kvě 2019

@35_a_budu_mamka na policii tohle neřeší, měla jsem stejny.problem a nic se nedělo , jen se mi snažili volat a on to nebral nic víc

babanci
30. kvě 2019

Hned bych s tím šla na policii. Dneska už se s tím zabývat musí. Obávám se, že mě někdo říct něco nechutného na dítě, tak se tak rozběsním, že by se asi chlapec divil.