Sklamal som,no nikdy som nemiloval inú.Ako to dokázať?

dominik11
21. bře 2011

Ahojte vsetci,velmi som sklamal svoju manzelku a svoju dcerku,ale nikdy som ich neprestal milovat a stale ich milujem.Mam preoblem ten,ze mi manzelka nechce verit,ze som s inou zenou nebol a neviem ako jej to dokazat.Urobil som nesmierne vela chyb,ale nikdy som inu zemu nemiloval,len svoju manzelku.Asi som zastarali,ale je to jedna a jedina zena ktoru som v zivote mal a ktoru chcem mat,ale ako jej to dokazat?

kutcher
21. bře 2011

@dominik11 A řekls jí to přesně takhle? Chce to mluvit, mluvit a dokazovat, jinak to asi nepůjde. Ono jak si ženská něco usmyslí, blbě se to vyvrací, přeji mnoho štěstí s tvou rodinou!

anjelicek26
21. bře 2011

@dominik11 - Ono chlapi maju casto velmi rozdielny pohlad na to, co znamena podviezt manzelku... pre mna je napr. chatovanie, kavickovanie, travenie volneho casu - ktoreho je malo a mal by ho travit s rodinou... uz urcitym sposobom nevery.... vymena intimit s inymi ludmi... snivanie s otvorenymi ocami... ten sex - pre mna - je fakt uz to posledne. Ked by som videla, ze je myslienkami niekde inde, nie pri mne, ranilo by ma to viac, ako nejaka rychlovka po party...

Ak je to jedina zena, ktoru si kedy v zivote miloval, tak jej to budes musiet dokazat, hovorit a zasa dokazovat, ranena zena uz tazko znovu uveri.

Ste svoji? Ak ano, poziadaj ju znovu o ruku. S prstienkom, zo vsetkym, co k tomu patri. Ze chces zacat odznova. A ze ju nekonecne milujes.

marca22
21. bře 2011

@dominik11 A proč si manželka myslí žes jí podvedl? Má k tomu nějaký důvod?

dominik11
autor
3. dub 2011

@anjelicek26 velmi pekne napisane a to mam v plane ked dojdem domou a nesmierne sa tesim na svoju rodinku,lebo je mojim vsetkym

koniarova
4. dub 2011

Tiež by si si mohol ísť robiť srandu nikede inde 😠 Vôbec tým krvinám čo píšeš neverím.

macka01
4. dub 2011

@dominik11 bud je tvoja žena stíhačka žiarlivá,alebo má dôvod ti neveriť.Sa zamyslí nad sebou,prečo ti neverí,ak máte taký skvelý vzťah a ked ju ta veľmi miluješ by mala byť spokojná,nie???Tak rozmýšľaj 😀

macka01
4. dub 2011

@dominik11 ozaj a čím si ich tak veľmi vlastne sklamal???mi nejako ušlo

grenadinka
4. dub 2011

@dominik11 ja si myslim, ze je naozaj divne ak si myslis ze uz ina zena v tvojom zivote nebude. clovek nie je monogamny. a ak si sklamal a tvoja zena, uz o teba nestoji tak tvoja cesta bude naozaj tazka 😖 . drzim palce aj ked si ju asi nezasluzis ked pises ze si urobil vela chyb. 😠

erwais
19. pro 2012

no však to je podľa mňa tvoja chyba keď ti neverí 😝 😀