Špiním, mám poslíčkou. Je všetko v poriadku?

slavkakopaskova
24. bře 2017

Ahojte holky 🙂 potrebovala by som poradiť.Včera večer som začala krvacať (teda resp.špiniť).Boli sme s manželom v nemocnici.Spravili mi vyšetrenia a všetko čo bolo potrebne a pustili ma domov,že je všetko v poriadku.Špinenie je z toho dovodu,že sa otvara krčok maternice.Otvorena som na 1,5 až 2 cm.Dneska rano od 9 h až do teras mam poslíčkou.Su nepravidelní a intervali sa stale menia takže si myslím,že o kontrakcie nejde.Špiním nadalej.Chcem sa iba informovať či je všetko v poriadku alebo si mam zavolať do nemocnice či je všetko OK.Som prvorodička a mam strach či je všetko tak,ako má byť.
Včera som mala prvý termín...

Moc dakujem za rady a pomoc😉

stratilikova
24. bře 2017

@slavkakopaskova a prečo si rovno nezavolas? Tam dostaneš odpoveď hneď, tu ti ženy napíšu barsco, ale v tomto tt je všetko ok, chystas sa porodit....pokiaľ cítiš pohyby a nekrvacas brutálne veľa narazovo, tak je všetko ok, si myslíme ja, laicka

denisa060491
24. bře 2017

@slavkakopaskova To spineni bych asi prisuzovala hlenove zadce.Otvirate se a vse se chysta k porodu.Me odesla zatka jako krvavy kus a potom jsem krvacela porad,takze jen spineni si myslim,ze nic neni ale jestli si nejste jista zkuste jit jeste jinam co vam reknou 🙂

sisinkaj
24. bře 2017

Já špinila asi 3 dny, pak začala odcházet zátka a za další 3 dny mně začala odtekat voda. Já rodila ale před termínem a vše bylo kvůli hamiltonu. Kdyby mně ho neudělala dr tak bych rodila normálně v termínu a neměla bych silné poslíčky už takhle brzy 😒

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru