Stal se ze mě špatný člověk

123an123
4. čer 2014

Maminky, obracím se na Vás s mým problémem, budu ráda za každou radu nebo zkušenost. Posledním časem mám pocit, že se ze mě stal špatný člověk. Vždycky jsem byla mezi známými ta dobrá, milá osoba,která myslela vždy jen pozitivní a měla radost ze života. Odkdy však žiji s mým přítelem, mám pocit, že ze mě udělal zlého, zlomyslného člověka.On se začal ke mně chovat velmi bezcitně, stále mě uráží, ponižuje a hádky su u nás na denním pořádku. Každý den mám špatnou náladu, na každého se jen mračím a jsem nepříjemná. Uvědomuji si to,nenávidim se za to, a nepoznávám sama sebe. To nejsem já. Uvedu příklad. Jednou na mě venku jedna paní strašně dlouho dívala, měla jsem sto chutí něco jí už říct, ale naštěstí jsem se zdržela. Po chvíli mi paní říká: "Promiňte, že na vás stále tak civím, ale ještě jsem neviděla tak krásnou osobu, máte obličej jako panenka". Byla jsem zaskočená a zase jsem měla výčitky a byla jsem naštvaná sama na sebe, proč jsem byla zase taková zlomyslná. Vše vidím černé, negativní, špatně a mám pocit, že všichni jsou proti mně, což mnohdy není pravda .Mám potřebu zapojovat se do každého konfliktu i když vím, že se mě netýká. Už takhle dál nechci žít, opravdu to nejsem já. Prosím, poraďte co mám dělat. Moc děkuji.

lv
4. čer 2014

jít to řešit za psychologem.

123an123
autor
4. čer 2014

@lv tú možnost právě nemám, protože žiju v zahraničí a mám jenom pojištění v Čechách, a to mi tu neplatí.

missymici
4. čer 2014

Písni mi podrobneji do IP.

berenika39
4. čer 2014

@123an123 máte děti? máš nějakou radost, která by ti pomohla?

123an123
autor
4. čer 2014

@berenika39 Ano, máme dvě děti. Kluka 7 let a holku 1 rok. Oni jsou má největší radost.

atinkaa
4. čer 2014

Kludne i zo zahranicia vyuzij moznost liniek dovery - ich internetove a chat-poradne,ak nebudes vediet vyhladat tak pisni,sme sice na dovolenke ale rada poradim ak viem🙂

hollybelly
4. čer 2014

zbavit se toho chlapa,co to z tebe udělal... a pak budeš zase žít jako člověk, co si věří a má dobrou náladu.... nevím proč žiješ s někým takovým, kdo tě uráží a ponižuje...

lenkaef
4. čer 2014

@123an123 pryč od něj a neříkej,že to nejde!!Vždy se najde nějaký způsob,jak z toho ven.
Nebo se chceš dívat na své děti s výčitkama,že ony v tom musí žít taky?!?!

123an123
autor
4. čer 2014

@lenkaef ano, to by možná bylo řešení, ale bojím se, že to sama s dětmi nezvládnu po finanční stránce. Jsem na mateřský a nemám žádnou rodinu nebo známych, kterí by mi pomohli. A z materské ani nezaplatím nájem, natož ostatní věci..

kamino
4. čer 2014

@123an123 souhlas s @lenkaef je to hodne tvrde,ale takhle se zblaznis a ty deti si to nezaslouzi.. Ver tomu,ze tve pocity se budou stupnovat. Bude to urcite slozite,tezke,neprijemne,ale verim,ze pokud se ti to podari ustat,budes casem na sebe pysna. Sama jsem z problematicke rodiny a vim,jak spatne jsem ovzdusi doma snasela a co pak ze vzdoru vyvadela... Nikdy bych nedopustila,aby v takove atmosfere vyrustalo moje dite. Preji ti hodne sil..

lenkaef
4. čer 2014

@123an123 nesmíš se bát!!!Ty jsi to ještě ani nezkusila a už to vzdáváš!!!
Ty i děti potřebujete klid ty jedin pro to musíš něco udělat!!!Zkus kontaktovat nějaké azylové domy pro začátek.Tam ti poradí co a na koho se obrátit!!!!
Jsi máma a děti potřebují hlavně tu.K čemu táta co se chová jako naprostý hulvát a idiot???
V tom je chceš nechat vyrůstat???

Možnä to píši moc tvrdě,ale vyhecovat k činu je potřeba!! 😉

duvi21
4. čer 2014

@123an123 On na Tebe prehodi tu svou agresivni energii a Ty potom uz t dal "neposles", dusis to v sobe. Proto Te prekvapuji tyhle negativni emoce. Nezlob se hlavne na sebe. Jsi stale dobry clovek, protoze si to vse uvedomujes. Taky bych to resila treba i azylovym domem. Takhle Ti bude nejspis jen hur. Tohle neni partner pro Tebe, i kdyz jiste pouceni si z toho pro sebe zkus vzit. Zejmena, ze pokud si nechas libit ponizovani a nebudes se branit, bude Ti spatne psychicky a budes na to doplacet Ty a jiste i Tvoje deti. Bud se branit, pokud to nejde, odejit. Za kazdou cenu. Ver si a ono to vzdycky dopadne dobre. Vzdycky potkas lidi, co pomuzou, kdyz mas ciste umysly. Nesmis se bat si o pomoc i rict. Jsi zenska s dobrym srdickem, tak na to mysli.

adelaida78
25. čer 2014

Bič a pryč. Jakmile Vás ponižuje, shazuje, je to jen krok k pohlavkům.

moravanka
25. čer 2014

Pryc od nej. Co vubec nechapu, ze zijete i s detmi v zahranici, ty jsi na materske (pobiras materskou) a nemas ani zakladni vec jako pojisteni? Prece kdyz jsi na materske, tak jsi automaticky i pojistena, ne?
Nevim v jake zemi zijete, ale prece by ti musel po rozchodu platit alimenty a asi i podporovat tebe, kdyz jsi na materske. Prece si nenechas libit tu agresi z jeho strany, takhle chces zit dalsich 20 let? bude z tebe roztrepana troska.