Stále se s přítelem hádáme a to kvůli všemu. Změnil se

misellll
29. bře 2010

Můj problém netrvá příliš dlouho,ale i tak mě začíná velmi vyčerpávat.Svého přítele velmi miluju vím,že i on mě a že se dějí ve vztazích i horší věci,ale pro mne je tohle teď opravdu velmi vysilující a stresující.Posední měsíc a půl má přítel v práci samé problémy,je moc práce,no prostě chodí domů ztahanej a hlavně pěkně nepříjemně naladěný.Všechno mu vadí,nic se mu nelíbí,odsekává....Já tedy musím,říci,že jsem velmi tvrdohlavá osoba a když si za něčím stojím,tak to se mnou opravdu není lehké.Naopak přítel byl do teď můj pravý opak,ajenže v poslední době tomu tak není,je hádavý....Musí mít ve všem pravdu.Prostě se poslední dobou neustále hádáme.A to chodí do práce kolem 4:00 a vrací se 18:00 a já většinou chodím spát s Baruškou ve 20:00 a za tu dobu se dokážeme pohádat jak psi,fakt tomu nerozumim,nikdy to takové nebylo.Vždycky se pohádáme a většinou se pak za nějakou dobu omluví a je zase vše ok,jenže neujde ani deste minut a pohádáme se zase kvůli něčemu jinému.Je to oprvadu vyčerpávající a moc mě to mrzí a to nejen kvůli tomu,že ho miluju,ale i kvůli malé,nechci,aby žila v rodině,kde si máma a táta nerozumí a a neustále se hádají☹jsem z toho opravdu zoufalá!!Nevím jak na něj,aby byl zase svůj a vůbec nevím proč se takhle chová ☹

misellll
autor
30. bře 2010

holky vzbudilo se mi to moje štěstí takže jí jdu přebalit a udělat jídlo vak to znáte,ale pak sem určitě mrknu jinak vám vše děkuji jsem moc ráda,´že se o tom s někým můžu promluvit a nedusit to v sobě.dalo mi to hodně přemáháním sem tohle napsat,ale ted jsem tomu ráda 🙂

beruska2x
30. bře 2010

misel je to proste chlap co si mysli ze je pupek sveta, ze horsi problemy neuz on v praci nikdo nema...mozna by fakt pomohlo na par dni vypadnout a odpocinout so od toho dusna, co jet k rodicum na velikonoce?
ono se mu to srovna neboj 😉

nebe
30. bře 2010

Ahoj missel, no my se taky často hádáme. řekla byhc každý den a v podstatě kvuli ničemu a všemu. A taky to všechno začalo az po porodu. Ale přijde mi že je to tim že ma pocit že je odsunuty na druhou kolej-což je sice normalni když mas prcka ale nekteri chlapi to těžce nesou. Byt tebou si s nim zkusim vecer sednout a v klidu si promluvím co se deje. ono se tady vtom tezko radi vzdycky to ma dve strany🙂

misellll
autor
30. bře 2010

beruska2x:jela bych s malou klidně,ale on se bohužel nemůže trhnou z práce aby nás tam hodila a s malou se třeba 350km vlakem a autobusem se mi bohužel nechce,a naši mají jako na potvoru auto v opravně ☹

nebe
30. bře 2010

Souhlasím s beruskou2x, být tebou bych někam vypadla🙂 a odpocinula si🙂 Tak treba k segre nebo kamošce nějaké

meleri
30. bře 2010

Misell,
jak dlouho jste spolu?
jestli je ted takový kvůli práci, tak mu zkus dát čas. jakmile vidíš že z práce přijde nasraný, že je bouře na obzoru, nech ho samotného, neřeš s ním nic, protože ze všeho asi bude hádka. vím že je to těžké ale dá se to zvládnout...chce to nechat ho být...já chápu že to máš těžké, že ti určitě chybí, že jsi doma asi i často sama s dítětem, ale prostě chlap to nepochopí, proto je lepší mu to třeba říct jak se cítíš,ale ne večer, ale třeba o víkendu, vklídku...večer fakt radši nic neřešit, max. večeři, televize....je to na bednu asi si tím prochází všichni...

berenika39
30. bře 2010

misell, ahoj, přemýšlela jsi, jestli vššechny ty věci, kvůli kterým se "hádáte" nejdou vyřešit jinak, než hádkou? je to pak věčný kolotoč, když do toho zabřednete, budete na sebe nonstop naštvaní a to pak vyvolává blbý rekce i na věci, nad kterými se normálně mávne rukou.
zkus to zastavit. netlač na pilu, ale prostě postupně každý den zkuste vyřešit jednu věc. spolu. ne že ty mu řekneš, co má dělat. třeba mu řekni, že malá bude za chvíli ve věku, kdy bude chtít tatínka moc a moc, bude se na něj těšit, a když s ní netráví aspon nějaký čas, připraví se o krásný období. jestli by si s ní třeba věčer před koupáním nepohrál půl hodinky.
další den se věnujte zase něčemu, co vás tlačí, dohodněte se, že jakmile bude hádka na spadnutí, neseštěkáte se.
další den si třeba naplánujte, že neděli strávíte spolu tak, abys nemusela nic dělat, nevím, v zoo, u babiček, někde jinde než doma, kde vás to tlačí.
můžete se tak za dva tři týdny dostat k tomu, že se hádáte zbytečně, což je dost pravděpodobný. pokud ti vyčítá něco doma, co není podle jeho gusta, zvaž, jestli to stojí za hádku.
existuje takovej dobrej postup, asertivita - prostě když víš, že něděláš nic zásadního špatně, trvej si na svým a nenech se vytočit. prostě se zakousni a nedej záminku - je to blbý slovo, ale prostě "nevystříkni". nebude mít důvod pokračovat v hádce.

tyhle krize se občas dostavují a nemá to nic společnýho s tím, že byste se neměli rádi. nepochybuj o vás. jinak je to cesta k rozchodu.
držím ti palce, trpělivost a piš, i to pomáhá.

ad cigarety: když ti je odvez, šla bych a koupila si jíný. nic víc. žádná hádka. naco ji provokovat? mohlo být o jednu míň. a tak je to skoro se všema hádkama.

berenika39
30. bře 2010

meleri, v tom jsem za jedno. to co jsme napsaly, je důležitý, nenechat to moc rozjet.

fire85
30. bře 2010

ahoj my jsme se doma dřív taky hodně hádali.nemáme teda dítě,chodila jsem do práce,ale bylo to prostě kvůli kravinám.dneska se tomu divím,nechápu to,najednou to prostě přestalo a když je hádka na spadnutí,snažíme se to oba nějak obrátit v legraci.
je pravda že jsem kolikrát přítelovi řekla at jde,a on chtěl jít.pak jsme ale zjistily že tím nic nevyřešíme a zůstali jsme spolu.
berenika má pravdu-nepochybovat o tom vztahu,to je cesta do pekel-kor když máte prcka.

sambucca
30. bře 2010

ahoj, ja bych rekla ze my s manzelem se hadame "prumerne", ale sem tam jsou samozrejme obdobi nebo temata kdy prituhuje. moc nam pomohlo, ze jsme se domluvili ze pri jidle, u televize a v loznici se hadky neresi. Jidlo ma bejt prijemne stravenej cas, televize rusi a v loznici se miluje nebo odpociva. Proste kdyz je neco potreba "prohadat", jdeme na to profesionalne ke stolu 🙂 😉 Nikdy se k hadkam nevracime a spat vzdycky jdeme usmireni se slovy "dobrou noc" . Zkuste to 😉

misellll
autor
30. bře 2010

holky martin byl vždycky milionovej chlap s malou si hrál prostě strašně pomáhal,vždycky se ptal na to jak se cítím jestli mi něco nechybí.Rozumím,že kydž to teď jde v práci z kopce nemánáladu a je naštvaný,ale tahat do domůa přenášet to na mě.Berenik a meleri já se snažím opravdu se snažím,jenže když pak řekne něco,co opravdu zabolí,najednou to nejde zastavit,prostě sem toho najednou plná a musí to ven,né jednou jsem si přvala,když malinká spala a Martin byl v práci.Je to hroznej pocit mít v sobě něco a snažit se to vysvětlit,ale ten druhý buď neposlouchá nebo nechápe.Nevysvětlím mu jakse cítím,protože on je teď zaslepený jen sám sebou.Navíc je to o to těžšší,že jsem tu sama,nikoho tu nemám,kolikrát mi je tak smutno,jenže pak mrkknu na malou a ta mě tak dobije a já si řeknu,banebože vždyť jsme tak krásná rodina,malá je zaltíčko,Marinam muluju máme to zapotřebía rozhodnu se,že už další hádku nedopustím,jenže ouha pak příjde Martina a nedá se to zachránit ☹ Vím,že jsou horší problémy v manželství,jenže já tohle neznám nikdy to takové nebylo. ☹

misellll
autor
30. bře 2010

sambuca:to bych taky mohla zkusit 🙂 děkuji za typ

misellll
autor
30. bře 2010

meleri zapomněla jsem ti odpovědět jsme spolu 4 roky

vecernice
30. bře 2010

ahoj miselll, nemame sice decko, a nastesti ani se casto nehadame, ac mam doma palicaka. ale cetla jsem tvuj prispevek, a napadlo me, zda za jeho chovanim neni neco jineho (ac stres v praci muze vyrazne prispivat). treba tim, ze mate malou se najednou citi na vedlejsi koleji, neni si treba jisty sam sebou. nevim, treba nevi, jak malou prebalovat, nebo co ten drobecek zrovna potrebuje, a misto, aby priznal, ze tape, tak kope kolem sebe. mozna tim, ze to ma v praci extermne tezky, tak ztratil tu svoji sebeduveru, a jelikoz jsou chlapi strasni jesitove, ventiluje to tim nejhorsim zpusobem. zksute si spolu sednout a probrat sve pocity. mozna si ani poradne neuvedomuje, jak jeho chovani pusobi. obcas kdyz clovek okolo sebe kope, tak naopak strasne potrebuje obejmout a podporit, jen to neumi rict.
mozna jsem vedle jak ta jedle 😉 ale moc drzim palecky, at to co nejdriv vyresite 😉

lenkavano
30. bře 2010

miselll na ty cigarety mám stejný názor jako berenika,bylo to moc zbytečně vyhrocené. 😒 potom je i plno jiných hádek zbytečných.
přeju brzké zlepšení 😉

misellll
autor
30. bře 2010

holky.....tak vám to musím nepsat,před chvilinkou dorazil Martin z práce kytici růží a k tomu stříbrný náramek.Někdo ťuká na okno(bydlíme v přízemí) tak kouknu jen přez záclonu kdo to je a tam Martin s kytkou.Řekl,že se moc omlouvá,že mě miluje a nechce mě stratit,že si beze mě a malé nedokáže svůj život představit.Že nadnešek až příjde z práce sehnal hlídání babičku (jeho mámu) a že by mě chtěl pozvat ne večeři 😀 páni já tomu ještě teď nevěřím,takového ho přesně znám.ŽE BY SE BLÍZKALO NA LEPŠÍ ČASY 😀 Holky já jsem tak šťasná🙂večernice:právě,že v tom podle mne problém nebyl,malou vždycky přebaloval i koupal,takže si myslím,že v tom to není,ale o té práci máš nejspíš pravdu.Panebože holky já se snad zbláznim radostí.hurááááááááááááááááá 😀 😀 😀

vecernice
30. bře 2010

miselll - no tak to je bajecna zprava!!!! tak si pekne uzijte romanticky vecer, a at je prvni z mnoha dalsich !!!!!

misellll
autor
30. bře 2010

holky všm moc moc mocinky děkuju jste zlaté....díky jupííííí 😀

lenkavano
30. bře 2010

miselll tak to je super,jen tak dál. 😉 a hlavně nehádat se o nepodstatných věcech 😉 držím pěsti.

rimmel
30. bře 2010

🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

misellll
autor
30. bře 2010

😀 holky já jsem opravdu moc šťastná 😀 a všem ještě jednou děkuju,jste super

sandi
30. bře 2010

My jsme rády za Tebe 🙂

soanpe
30. bře 2010

misellll
já jsem s chlapem 16.rok 😅 a prostě vím, že i muži mají své dny 😀 to pak na něj nemá smysl mluvit. neraaguju na jeho blbou náladu, připravím jídlo, oznámím, že je uvařeno, když si dělám kafe, tak se zeptám,jestli si dá taky a víc nerozebírám.prostě chlap ve stresu je horší než ženská s PMS 😀
a jednoho dne se jeho mega problém vyřeší a doma je opět dobrá nálada.
chlapi to maj hozený jinak.nemají potřebu problém prodiskutovat. drží to v sobě a jsou nesnesitelní. ženská je v tomhle racionalnější a konverzací se snaží najít řešení problému

zbytečné naschvály a vyvolávání hádek nikam nevede

lulii
30. bře 2010

Ahoj misellll, teď jsem doslova hltala tvůj příběh a můžu ti říct, že je to teda pořádný happy end. Taková krásná tečka, áááááách 😀 Moc vám to přeju a nechte si chutnat 😉

jittuss
30. bře 2010

miselll užijte si společný večer a pokud se bude schylovat k hádce tak jí utni a buď nad věcí!
dej pak vědět jak ten večer dopadl?!!!

sambucca
30. bře 2010

souhlasim s jituss, dnesni vecer venujte jeden druhymu. uzijte si to!

berenika39
30. bře 2010

misell 😀 😀 😀 😀 😀 😀 super, dej vědět, jestli to bylo krásný nebo moc krááásný. on třeba na koňovi četl, jak jsme ti poradily 😀 😀 😀 .
mám radost s tebou.

svataterezicka
30. bře 2010

No je to krásný konec 🙂 Doufejme konec hádek.. ale občas je fakt nejlepší vypadnout, na čas si od sebe "odpočinout" a pak se na sebe těšit 🙂)

nebe
30. bře 2010

Jojo taky ti to přeju aspon i ty si ulevis od toho stereotypu a vyjdes mezi lidi🙂 dej vedet jak to dopadlo:DDD

aleachim
31. bře 2010

tak jak to dopadlo??