Stále se s přítelem hádáme a to kvůli všemu. Změnil se

misellll
29. bře 2010

Můj problém netrvá příliš dlouho,ale i tak mě začíná velmi vyčerpávat.Svého přítele velmi miluju vím,že i on mě a že se dějí ve vztazích i horší věci,ale pro mne je tohle teď opravdu velmi vysilující a stresující.Posední měsíc a půl má přítel v práci samé problémy,je moc práce,no prostě chodí domů ztahanej a hlavně pěkně nepříjemně naladěný.Všechno mu vadí,nic se mu nelíbí,odsekává....Já tedy musím,říci,že jsem velmi tvrdohlavá osoba a když si za něčím stojím,tak to se mnou opravdu není lehké.Naopak přítel byl do teď můj pravý opak,ajenže v poslední době tomu tak není,je hádavý....Musí mít ve všem pravdu.Prostě se poslední dobou neustále hádáme.A to chodí do práce kolem 4:00 a vrací se 18:00 a já většinou chodím spát s Baruškou ve 20:00 a za tu dobu se dokážeme pohádat jak psi,fakt tomu nerozumim,nikdy to takové nebylo.Vždycky se pohádáme a většinou se pak za nějakou dobu omluví a je zase vše ok,jenže neujde ani deste minut a pohádáme se zase kvůli něčemu jinému.Je to oprvadu vyčerpávající a moc mě to mrzí a to nejen kvůli tomu,že ho miluju,ale i kvůli malé,nechci,aby žila v rodině,kde si máma a táta nerozumí a a neustále se hádají☹jsem z toho opravdu zoufalá!!Nevím jak na něj,aby byl zase svůj a vůbec nevím proč se takhle chová ☹

misellll
autor
31. bře 2010

Ahoj holky,tak hlásím,že včera to bylo super.Když se Martin vrátil z práce vysprchoval se a oblíkli jsme se,tak jsme vyrazili do restaurace.Šli jsme jen kousek od domu jelikož je Baruška po nemoci mám strach jed někam dál,kdyby se něco stalo a takhle jsem doma za pár minutek pěšky 😀 S Martinem jsme si pěkně popovídali konečně snad pochopil,že práci si domů tahat nemá a už vůbec né špatnou náladu z ní omluvil se mi,ale hlavně se nasmál,když jsem mu řekla,že jsem si jen na uplně malinkou chvilinku myslela jestli za tím není jiná žena.Řekl jestli jsem se nezbláznila a strašně se smál a pak mi řekl,že nikde by už nesehnal lepší než jsem já.No prostě báječnej večer 😀 Moc jsem si to užila.Dala jsem si medailonky vepřové na víně se smetanovou omáčkou a brusinkami(bylo to výborný),odpočinula jsem si a s Martinem jsme si vše vyříkali,byl jsme z domu tak dvě hodiny,já byla takhle večer poprvé z domu bez Barborky,takže jsem pořád tchýni volala jestli je vše ok😀 Martin se mi pořád smál,že jsem posera,že jeho máma vychovala jeho a bratra takže snad ví,jak se postarat o dítě.Ale já i tak měla strach.No a slíbili jsme si,že se nebudeme hádat a že budeme spolu chodit častěji ven.A hned o víkendu si vzal,přez všechny problémy v práci volno a jedeme ,jako rodina do Prahy do Zoo 😀 Jupí...Holky moc díky,jste opravdu zlatíčky.... 😉

berenika39
31. bře 2010

no happyend jak z americkýho filmu....super, at vám to klape 😉 😉

rimmel
31. bře 2010

jezis to je super! fakt sa za teba tesim!!! 🙂 🙂

misellll
autor
31. bře 2010

holky moc díky já jsem ,taky v sedmém nebi,ale mám trochu aby,už to bylo takové pořád a zase se nezmněnil za pár dnů....Ale co snad ne musím věřit a jíd na něj,jak jste mi radili.díky holky

aleachim
31. bře 2010

rim, měla by ses omluvit za toho debila. Vypadá to, že až takový debil to není. Nervy občas ujedou každému.

rimmel
31. bře 2010

😀 no dobre omlouvam se miselll 😉

rimmel
31. bře 2010

a dufam ze som sa mylila a ze vam to vydrzi! resp jemu 🙂 🙂

aleachim
31. bře 2010

rim je fajn holka, jen trochu držkatá 🙂

rimmel
31. bře 2010

jo 😀

brumdinka
31. bře 2010

ahojte, tak sem dočetla diskuzi a souhlasim nejvíc s berenikou a soape - je vidět ta 16 letá zkušenost - já toho mýho taky nechám vyfunět a když vidim, ře nemá náladu tak se seberu a jdu s malym ven 😀

misell - no super jen aby to vydrželo 🙂

jinak my se nehádáme skoro vůbec, ale když tak to stojí za to 😖 prostě Itálie hadr 😀 naposled sme se takhle porafali v neděli - to asi ten úplněk 😖 😀 a momentálně spolu nemluvíme 😝 😅

berenika39
31. bře 2010

brum...já mám druhého partnera (pokud nepočítám ty pokusné králíky mezi mým 22 - 36 rokem 😀 😀 ) teprve 4 roky. Takže my jsme si docela noví, ale je fakt, že věk a zkušenosti s ním spojené jsou prostě znát u obou, absolutně neřešíme ptákoviny a když už se štěknem, je to rychlovka - ani jeden nejsme naštěstí urážlivý nebo tvrdohlavý. Fakt to chce nadhled a pokaždý si říct - stojí to za konflikt? Ne? Tak je na místě kompromis nebo dohoda.
Naprosto brutálně jsme se kousli jen jednou, a to kvůli penězům, větší částce, a bylo to jen o blbé komunikaci, já něco řekla, on si to blbě vysvětlil a už to jelo. Ale dobrý, zvládli jsme to.

sambucca
31. bře 2010

miselll: ja myslim ze je to super 😉 jasne, muzes se bat ze se zas stahnout mracna a zas bude doba kdy se budete rafat, ale co je rozhodne pozitivni - tvuj chlap ma sebereflexi a problemy resi aktivne! nemavne rukou a nezapne si fotbal - chce te jako partnera ne jako hospodynku v rohu, je pro nej dulezity aby ti bylo dobre. nekomu se to muze zdat samozrejmy, ale je lehky sklouznout do pasivniho smireni se s domaci nepohodou 😉

brum: krasna profilova fotka!

brumdinka
6. dub 2010

sam - díky, jinak si to vystihla

berenika - ono je to vždycky o blbé komunikaci, kldy ten druhej si to vysvětlí jinak než bylo myšleno, a to nejde jen o partnera to se mi občas stane i s mamkou atpod......

no u nás už je klídek, my sme oba tvrdohlaví, takže když se kousnem tak to stojí za to 😀 jinak ale důležitý je nakonec najít ten kompromis a moc dlouho se v tom narochňat 🙂

smoulinek
29. dub 2010

No my se s manželem taky hádáme a připadá mi že se vůbec neznáme, že jsme spíše spolubydlící než manželé. Každého vytočí úplná maličkost, mě nejvíc vytáčí když mě ignoruje. Celý život jsem byla zvyklá že když si s někým nerozumím, tak s ním prostě nejsem, otočím se a jdu, ale copak to jde když máme dvě děti? Co mám dělat? Rozvod? Promluvit si je zbytečné, neposlouchá mě když nechce... Fakt nevím co mám dělat ☹

kristi
30. dub 2010

smoulinek: asi by to chtelo manzelskou poradnu

brumdinka
30. dub 2010

smouli . neznám vaši situaci, ale dobré je si počkat na tu pravou chvíli - ono kolikrát ženská chce mluvit, když chlap neposlouchá a pak se rozčiluje, že ji ignoruje 😀 netvrdim, že to je zrovna u vás, ale občas se nestačim divit, když si mi třeba někdo stěžuje a pak zjistim, že třeba že to chce třeba řešit když v televizi běželo mistrovství ve fotbale 😀 atpod .........

ono problém je v tom, že lidé (ženské zvláště) od druhých očekávají, že se budou chovat tak jak chtějí nebo představují si oni a když tomu tak není, tak jsou z toho vykolejeni a hned si myslí, že je to špatně, ale ono to nemusí být špatně jen je to prostě jinak . no co poradit, bud´se s tim srovnáte třeba i s pomocí poradny nebo ne a pak stejně bude následovat rozvod 😖 přeju, aby to byla ta první varianta 😉

zzuzinda
3. kvě 2010

Zdravím všechny. Tak jsem si říkala, že asi nejsme doma normální. máme skoro 2 letého kluka, dali jsme si jeho narození k 10 letému výročí a taky se pořád dohadujeme. Oba jsme tvrdohlaví, tak je to občas náročné. Přijde mi to, že se to u nás vyhrotilo, když umřela babička, u které jsme bydleli, čimž jsme vyzískali byt, pěkný a celkem velký, ale s nutností rekonstrukce.
Ale jak si to tady čtu, nejsme jediní a docela mi to pomohlo a načerpala jsem inspiraci. Tak já si vzpomenu na to, jak toho svého vzteklouna miluju, jaký je to skvělý táta, jak ho miluje Adámek a že další dítě chci jen a jen s ním a dneska mu přichystám hezký večer. A zkusím ho nesprdnout mezi dveřma 🙂
Díky všem.

honzaniky
5. bře 2016

Ahoj máš pravdu i Já říkám svého přítelkyni dojdi si s někým na kavu,skleničku,kino atd aby proste vypustila páru.

cerberos1306
5. bře 2016

@honzaniky diskuze je z roku 2010, takže tazatelka už to má asi vyřešeno 😉 🙂