Stále se s přítelem hádáme a to kvůli všemu. Změnil se

misellll
29. bře 2010

Můj problém netrvá příliš dlouho,ale i tak mě začíná velmi vyčerpávat.Svého přítele velmi miluju vím,že i on mě a že se dějí ve vztazích i horší věci,ale pro mne je tohle teď opravdu velmi vysilující a stresující.Posední měsíc a půl má přítel v práci samé problémy,je moc práce,no prostě chodí domů ztahanej a hlavně pěkně nepříjemně naladěný.Všechno mu vadí,nic se mu nelíbí,odsekává....Já tedy musím,říci,že jsem velmi tvrdohlavá osoba a když si za něčím stojím,tak to se mnou opravdu není lehké.Naopak přítel byl do teď můj pravý opak,ajenže v poslední době tomu tak není,je hádavý....Musí mít ve všem pravdu.Prostě se poslední dobou neustále hádáme.A to chodí do práce kolem 4:00 a vrací se 18:00 a já většinou chodím spát s Baruškou ve 20:00 a za tu dobu se dokážeme pohádat jak psi,fakt tomu nerozumim,nikdy to takové nebylo.Vždycky se pohádáme a většinou se pak za nějakou dobu omluví a je zase vše ok,jenže neujde ani deste minut a pohádáme se zase kvůli něčemu jinému.Je to oprvadu vyčerpávající a moc mě to mrzí a to nejen kvůli tomu,že ho miluju,ale i kvůli malé,nechci,aby žila v rodině,kde si máma a táta nerozumí a a neustále se hádají☹jsem z toho opravdu zoufalá!!Nevím jak na něj,aby byl zase svůj a vůbec nevím proč se takhle chová ☹

adellaide03
29. bře 2010

Misel věřím, že to není jednoduché a že Tě to trápí. Já mám taky přítele, který je náladový, ale to jen občas. A i z toho jsem vždycky smutná a vystresovaná. Bohužel je tady asi každá rada drahá, protože jak sama píšeš. To, že se tak přítel chová je způsobeno hlavně tím, že má v práci hodně práce. Možná by to chtělo aby na chvíli vypnul, vzal si třeba dovolenou, vyjeli byste si na nějaký výlet.

lucie777
29. bře 2010

To je jak u nás.. 😕 Už mi pomalu dochází síly na to neustálý hádání..

rimmel
29. bře 2010

miselll nic ine ako rozhovor nepomoze..on MUSI vediet ako sa citis, ako ta tym zranuje, inak sa nezmeni 😉

beruska2x
29. bře 2010

promluv si s nim, proste se musi naucit oddelovat praci a doma... at problemy odhodi prede dverma bytu a konec... nejsi hromosvod spatnych nalad, doma mate mit pohodu a ne bitevni pole...

jestli neni schopnej tak at cestou z prace bezi a dostane to ze sebe, nebo jezdi na kole...

ale rekla bych mu to urcite...

sayast
29. bře 2010

no,moc neporadim ☹. u nas je to to same ☹. prijede a uz je nastvany,asi pro to ze me vidi 😅. vezme psa a jde do hospody. je tu 10 min a stihne byt protivny ☹
a mluvit a rikat muzu do nekonecna a nic z toho. jen ja jsem hodne trpelivy typ. jsem v klidu, snazim se vysvetlit nebo to odkyvu. pro klid. mozna to taky neni dobre

rimmel
29. bře 2010

nuz niekedy reci nestacia a treba skutky.

ako naozaj, kebyze sa toto tyka mna a po kludnom obojstrannom rozhovore muz absolutne nic nezmeni, olutoval by to 😝
a ak aj po cinoch mu bude vsetko na haku, tak sa poobhladnem po inom 😀 ale ne 😉

soanpe
29. bře 2010

a jak by si činila , rim?

rimmel
30. bře 2010

absolutne by som s nim nekomunikovala ak by zase prisiel z prace v takej nalade. proste mu ukazala, ze ak chce byt takyto, nemam zaujem o ziadnu konverzaciu a moze sa ist strcit.

ak samozrejme rozhovor nepomoze.

rimmel
30. bře 2010

proste zaklad je mu to v ziadnom pripade netrpiet resp netolerovat nakolko tym mu davate najavo ze jeho spravanie je OK a on v tom bude pokracovat.

misellll
autor
30. bře 2010

holky děkuju všem za rady 🙂 jste moc hodná...Já už se to sním snažila ne jenou řešit,ale bez uspěchu...bohužel ☹ vážně jsem z toho už unavená a chápu,že i on je unavený z práce,ale on si snad myslí,že já to těžké nemám,věčně jsem sama bez něj,chodí do práce i o víkendu a těch pár hodin před spánkem,které spolu strávíme,jsou prohádaé,místo toho,aby se mi snažil vynahradit čas,který nám dvoum chybí neustále rýpe a je podrážděný,tím,že mě miluje jsem si stoprocentně jistá,jenže to už mi jaksi přestává stačit,je hezké,že mě miluje,ale já to potřebuju nějak cítit.Bydlíme v jeho rodném městě,já tu mám pár kamarádek a nazdar hodiny.On tu má celou rodinu a já jí mámm 350km daleko...Je to všechno v poslední době nějak těžšší ☹

misellll
autor
30. bře 2010

ještě jsem chtěla napsat,že mi v poslední době příjde,že i Barušku tak nějak trochu zanedbává což mě trápí ještě víc a pokud se mu na to snažím něco říct,hups a už jsme zase v sobě a hádáme se ☹

beruska2x
30. bře 2010

mas peknou depku vid? a co jit s malou do bazenu, do MC nebo hlidani neni mozny? za bys zasla na kafco s nekym nebo nejaky relax pro tebe??? at mas aspon ty lepsi naladu...
ale urco bych mu to rekla, ze to je vazne, at se probere...

taky jsem to doma mela, MM toho ma taky hafo, byl nervni, nic mu nebylo po chuti.. tak jsme s e pohadali, rekla jsem mu ze tu byt nemusim jestli nechce a jestli si mysli ze musim vsechno zkousnout, tak to taky neni pravda 😝
ze mam i sve starosti a povinosti , ze chci mit doma pohodu a klid a rvat si muze v praci..

par dni nemluvil vubec skoro a ted je v pohode 😀

rimmel
30. bře 2010

ja byt tebou jeden den sa zoberem von, a malou a pridem domov az o 19 😝 😉

beruska2x
30. bře 2010

no rimmel nevim jestli delat si naschvaly vede ke smiru, to si , podle me, muze dovalit pipka nactileta, ne nekdo kdo ma vazny vztah a zotpovednost za dite 😖

sandi
30. bře 2010

Ahoj Misel, nezlob se, ale vidím to trochu jinak než ostatní... mne to po přečtení vyznělo spíš takhle: píšeš, že jsi tvrdohlavá, manžel byl pravý opak, ale teď začal být stejný. Když se pohádáte, je to on,co se omluví, ale pak se zase pohádáte. Celé dny pracuje, aby vás zabezpečil a když přijde utahany domu, tak ty očekáváš, že Ti vynahradí čas, který tráví prací... Píšeš, že ty jsi z toho nešťastná. Ze nevíš, jak na něj... Nikde jsem se ale nedočetla, co ty děláš pro to, aby to bylo v pohodě, jak ty mu vynahrazuješ, že tvrdě pracuje...
Co když Tvůj manžel toleroval Tvoje chování a snažil se Ti maximálně věnovat dokud na to měl síly, ale teď, když je vyčerpán prací, tak už zkrátka tak tolerantní není a nemá ani tolik sil se Ti věnovat?
Neber to, že na Tebe nějak útočím, vycházím jen z toho, cos tu napsala. Ale ptala ses na názor, tak píšu... Každá mince má vždy dvě strany.

misellll
autor
30. bře 2010

sandi:rozhodně se nezlobím,opravdu když to teď čtu já znovu sama opravdu to tak mohlo vyznít.Tím,že jsem psala,že jsem tvrohlá jsem hlavně myslela v situaci,když se pohádáme a on mi nějak slovně ublíží zatnu se a prostě se sni zaboha první neomluvím.Víš jak se snažím,když příjde z práce domů,nemusí naprosto nic,jídlo má připravené,pivo na stole 😉 ,hned jak vejde dám mu pusu zeptám se co v práci.On mě odbyde,že nic moc,sní si jí´dlo přepne program,mě a malé si pomalu nevšimne to mu musim připomenout,že má dceru.A pak to začne,proč jsou zatažené žaluzie,proč není otevřené okno do koupelny,proč není domyté nadobí atd atd.Snažím se být v klidu tak jdu a udělám to,ale samozřejmně pěnim.A to není jen tohle na něco se ho zeptám a už je oheň na střeše.Koupu malou jen já ,uspávám jen já,krmím jen já,přebaluju jen já,hraju si sní jen já ☹

sandi
30. bře 2010

Misel: jsem rada, ze se nezlobis 🙂 Ten posledni prispevek opravdu uplne meni situaci. Nechci byt za skarohlida a vim, zes vyse psala, ze jsi si jista, ze Te miluje... jen že ja jsem podobnou zmenu videla u svych blizkych 2x a pokazde za tim bylo poblouznění dotyčného/dotyčné k jiné zeně / muži (v jednom pripade to zvladli, v druhem uz spolu nejsou)
Kvůli Tobě a malé doufám, že to tak není a že je to opravdu jen vyčerpáním z práce - ikdyž ani to by ho neomlouvalo k takovým útokům... Asi bych si s ním zkusila promluvit a jasně mu říct, že se Ti to a to (konkrétní věci, víme, že abstraktní chlapi nechápou) nelíbí a že nejsi šťastná... uvidíš, jak se k tomu postaví...

rimmel
30. bře 2010

beruska ty o com? co je natom ist von a prist az o 7? ved spat chodia o 6 moze ist na navstivit kamosku a byt u nej? nechapem coje natom? to ma byt celyden doma?

ja to vidim tak, ze priatel je debil, ktory ta misell ked ta tak citam, absolutne nerespektuje a to ze ma v praci stresy, ok, chapem ale to mu nedava ziadne pravo si to vybijat na tebe, neni hadam 15rocny a chape ako sa ma clovek spravat ci nie? a to ze si nevsima ani malej je hadam na vsetkom to najhorsie, nezavidim ti to 😔

rimmel
30. bře 2010

a beruska nie ze robit si naschvaly ale ukazat mu ze mu nebudem robit sluzku(lebo o manzelke sa hovorit neda ked sa tak sprava) varit mu jedlo prichystava pivo a ja neviem co este ked on sa chova ako buran..ono odtial potial, nezabudnite zeny, co my chlapovi dovolime, presne tolko si dovoli on k nam, tak zacnite konat! 😉

rimmel
30. bře 2010

pardon spat chodi dieta o 8

misellll
autor
30. bře 2010

musím napsat co udělal dnesk protože to mne opravdu ročílilo.Než jsme otěhotněla kouřila jsem,ale okamžitě jek jsem byla těhotná přestala jsem,jenže tenhle měsíc a půl je toho na mě moc a tak si občas venku zapalím.Krabičku mám třeba na dva týdny.Dneska ránno vztanu,že připravím Barušce jídlo a uklidím než se vzbudí.Když jsem mělaa vše hotové.Bydlíme v přízem tudíž vidím do okna a jen otevřu dveře a jsem doma jsem si chtěla dát cigaretu.Hledám cigarety a najdu jen dvě a krabičku plnou ne.Martim mi je vzal a doma mi nechal jen dvě jako nějaký příděl,tak mě to prostě moc naštval,neustále mi cigarety vyčítá,přito já si nic nekoupim nika nechodím,vždycky kupuju jen barušce a jemu.On chodí o víkendu do hospody,domů m koupim pár piv a nikdy by mne nenapadlo,že mu budu něco vykřikovat,zato on mi cigarety vykřikuje pořád ☹ Tak jsem mu napsal,sms to mi jako už necháváš příděli i na cigarety,před chvíli přijel z práce hodil mi cigarety na stůl a křičela tak si je sežer a vykuř ci celou krabičku klidně za den a zase odjel,pokud je tohle normální,tak se omlouvám,ale já to nechápu.Jsem maximálně vytočená,nerozumím o co mu šlo!!!Ale tohle je už moc!!

rimmel
30. bře 2010

no akoze toto je sila, taketo chovanie!!! to sa vobec neda nicim ospravedlnit, ani stresmi v praci, je to prepac misell total debil!

a tiez sa zamyslam ci nema inu... 😔

estrellita
30. bře 2010

rimmel: trochu silna slova, ne? rict o necim priteli, ze je debil na zaklade par prispevku 😕

podle me naschvaly nevedou nikam, spis mozna ke konci vztahu, to asi jo ..... zakladem je to resit. a kdyz jsem cetla prispveky misel, hodne se snimi ztotoznuju.
Urcite by zena nemela cekat doma na chlapa a byt mu 100% k dispozici, ale o tom, jak to poradne je, vi jen sama sandi ... 😉

rimmel
30. bře 2010

estrelita tak citaj dalsi prispevok od miseell vyssie...nemylila som sa je to debil...mam nato nos 😉

estrellita
30. bře 2010

mis: :-/ to je mi fakt lito a nemuze v tom byt jina zena? nemas nejak indicie?

estrellita
30. bře 2010

rimmel: ani tak bych slova o cizim cloveku, ktereho neznam, nepouzila 😉

misellll
autor
30. bře 2010

sandi tomu že má jinou opravdu nevěřím,opravdu je v práci neměl by čas na jinou ženu a vím,že mne miluje,nkdy se takto nechovala,ale firma má velké problémy a on má moc zodpovědnosti za lidi a tak dále.Beruska to už jsem mu několikrát říkala,že si nenechám vše líbit,že pokud se mu už se mnou nelíbí,že půjdeme s malou pryč,okamžitě se zmněnil,říkal,že nás miluje malou i mne a že kdyby jsme odešli zbláznil byse,že toho má moc,že je unavenej vysílenej,že ho musím,chápat,že bude zase líp,ale za pár hodin už se zase hádáme a tak pořád dokola,rimmel já fakt nevím co se sním děje ☹

misellll
autor
30. bře 2010

ale s těma cigaretama mě opravdu dostal,přeci mi nešlo o ty cigarety,copak to nechápe,šlo o princim,proč to prostě uděla,chtěl snad vyvolat další hádku ventyluje se snd na mě své problémy já fakt nevím,nikdy to tokové nebylo,tak proč zraovna teď

rimmel
30. bře 2010

estrelita no ludia su rozni 😉

miselll ono si predstav situaciu opacne, ty si v praci, straasny stres ...neviem co...no spravala by si sa takto ked milujes? zanedbavala by si svoje vlastne dieta? koli nejakym stresom vpraci? neviem, mozno len ja si to neviem rpedstavit lebo som v tej sitnebola, no tak ci tak, ako sa on sprava, stres no neospravedlnuje!!! nic ho neospravedlnuje a to je potrebne si uvedomit! 😉

nechcem strasit ale vies ako sa hovori aj ked ma niekto napr agres.manzela, zbije a potom toho lutuje, hovoir ako ju miluje a ako sa vsetko zmeni, no zbije ju znova.... 😒

rimmel
30. bře 2010

a najhorsie na tom je, ze on si uvedomuje ako sa sprava ale ocividne preto nic nerobi aby to zmenil, pretoze jednoducho mu natom asi dostatocne nezalezi... ☹