Stereotyp každý den. Jsem pořád s malou, manžel pryč

janicka.ziv
13. črc 2008

Je mi jasné, že po přečtení mého příspěvku si řeknete, že nechápete, jak takhle může vůbec někdo žít ☹ I já jsem ze své situace nešťastná a bezradná.

Máme krásnou holčičku, kterou oba milujeme. To je asi tak jediné pozitivum.

Poslední dobou jsem ale vyřízená z každodenního stereotypu a všeho kolem. Když si čtu vaše příspěvky, tak závidím, jak se tady všechny máte krásně-štastnou rodinu, výlety, prázdniny, manžely apod. U nás toto není ☹
Manžel je celý týden v práci. Po práci se budto věnuje sportu-tak 3x týdně nebo je v práci do dlouho večera anebo jde na angličtinu nebo prostě něco. takže přijde, malou vykoupe, pomazlí se s ní a malá jde spát. Já jdu spát s ní. Přes víkend je vždy(!)jeden den pryč a sportuje. Nemá smysl se s ním o tom hádat, přijde mi,že sport miluje víc než nás 😔 Je zvyklý,že se o malou postarám sama a jeho vlastně nepotřebuju. Další den o víkendu taky někde je,anebo vyjímečně s námi stráví pár hodin. Co je malá na světe, nikdy jsme nebyli na výletě apod. Připadám si hrozně a stydím se za to.

Malou mi ani nemá kdo přes týden pohlídat. Opravdu nikdo.Tchýně daleko a té bych ji ani nesvěřila. U našich malá pláče. Takže nehrozí,že bych si zašla do kina, na kafe, někam sama. Manžel mi říká, at někam jdu,ale to znamená jít s malou a sami víte, že ne všude to jde.
Kamarádky mám,ale ne s dětmi a ty chodí do práce. Navíc malá začala strašně bojkotovat jídlo,tak je u mě problém si s někým něco domluvit.Nevím kdy a jak se malá nají a nechci to pak rušit a posouvat. Bydlím v centru města a není tady ani kam jít-všude samá auta, domy apod. Navíc chci malou krmit jen doma, protože je to ted fakt boj.
Manžel mi občas doma pomůže,ale jinak je dost pohodlný 😔 ☹ Má to po svém tátovi,který nebyl zvyklý doma nic dělat. Proto jeho rodinu nemám ráda. Strašně ho rozmazlili a on zpohodlněl. A nejvíc mě dostane, když mi jeho matka řekne, at si pořádně dupnu, ať se na ten sport vykašle. TO mě vážně dostane!! Já si umím dupnout až moc,ale nemůžu ho přivázat doma za nohu!

Omlouvám se za zmatený příspěvek, ale potřebovala jsem to někomu napsat.

agatka77
25. srp 2008

scalia:tak od tohohle honem pryč.chlap s tebou nemá co házet na gauč a sprostě na tebe řvát 😝 😝 😝 .takovéhle chování si nenech líbit,to už nemá daleko k bití 😝

karot
25. srp 2008

scalia,................tohle by MM udělal poprvé a naposledy. 🙄
Já jsem docela toleratní,ale pokud by na mě vstáhnul ruku,sbalila bych si kufry a šla bych s malým pryč.Klidně i do azyláku,kdyby nebyla jiná možnost.Kdybych to přešla s mávnutím ruky,mohlo by se to pak časem stupňovat až v dom.násilí. 🤐
Jak to máš(vztahy)s rodiči?

honzinecka
25. srp 2008

Bože díky za mého chlapa....ale zase tchán je debil, ještě že můj je po máme 😉

sue007
25. srp 2008

No jo scalia,nebylo by ti bez nej lip?Ja si planuju,ze od pritele asi casem odejdu,jestli se nezmeni(a to lidi vetsinou nedelaj),nez aby malej vyrustal v takovem vztahu.Ne gauci sice nelezi,ale doma casto nebyva a je to hrozny neurotik.Nic mu neni dost dobre-to s tim uklidem nebo varenim,jak si psala,presne,jak kdyby rikal on,nekdy na me rve,ze kdybych nebyla zenska,uz by mi takovou natahl a pd,..Ja jsem z podstaty stastny a vesely clovek a kdyz se mu neco nepovede nebo neco rozbije,tak se tomu zasmeju a reknu mu,ze to nic neni a muze se to stat kazdemu,on ve stejne situaci na me rve,ze to jsem cela ja...stejne se chova i ke sve matce,na psa taky porad rve.Asi si najdu casem nejakou jinou maminu,co je sama s ditetem,at se da utahnout najem a odejdu od neho-ale netrapim se tim,vim,ze to dokazu,az toho budu mit plne zuby.Samozrejme take nekdy miva super dny a uvedomuju si,ze je pretazeny z prace a pd.,ale vim,ze bych mohla byt stastnejsi bez toho stresu tady.Kdyz neni vikend a on tu prez den neni, v klidu si poklidim,pomyju nadobi a vyperu,proste jak stiham,ale vikendy s nim jsou fakt vopruz.

janie85
11. pro 2018