Svatba konec všeho. Mám doufat, že to někdy bude dobrý?

rulfici4
28. kvě 2014

ahoj holky uz dal nemuzu tak aspon najdu zde nekoho kdo zazil neco podobnyho a ja si aspon budu moc snekym napsat par radku.ale abych zacla od zacatku mam syna 4 roky s ex manzelem ten od nas odesel a po roce jsem si nasla skveleho chlapa ktery prijal prcka jakoby za svyho nas vztah nam mohl kazdy zavidet byla to jako pohadka.otehotnela jsem bylo to taky v pohode ale uz ne tolik ale stale to byl krasny vztah sly jsme do svatby ale svatbou se to vse zkazilo nerozumime si ja se nedockam ani manzelni natoz obejmuti nic kluku si poradne nevsima vecne posloucham ze je unaveny z prace dela od 6 rana do 2 odpoledne a je svarec.skoncilo to tak ze jsme se odcizily stale ho miluji on udajne nas take nechce o nas prijit ale nic pro to nedela.bohuzel jsem zjistila ze jsem tehu prisla jsem o to a ani mi nebyl oporou moji oporou se stal kamarad a zaroven i tak nejak jako jeho kolega od hasicu :/ perfektne se rozumime jezdim k nemu nejedriv to bylo z trucu aby muj otevrel oci ale ted tam jezdim rada k necemu i doslu o vsem jsem rekla doma neresil to a rekl ze to chape tot vse ale ze chce byt stale snama.tak jsme si rekla ok dostane tedy tu sanci aby se to urovnalo sekal latinu byl milej hyckal si me.nastal den kdy jsme se spolu vyspaly a zase je hnusnej.dnes rano jsem blbe slapla a dopadla blbe na nohy trpim jak pes a ani k dr me nevzal a rekl to bude dobry bolesti brecim a on nezajem a zacal jen vycitat.ja mu nevycitam co on vyvadel.ma vubec cenu pokracovat a doufat ze to nekdy bude dobry bez vycitek a nebo holt jit o dum dal.asi to bude zmateny ale uz opravdu jsme ze vseho vyrizena vecne se staram o kluky sama a posloucham ze je unaveny z prace apod.miluji ho ale zaroven nesnasim ale nevim zda dokazu od nej odejit kdyz uz v tom je dite

bambulal1
28. kvě 2014

Ahoj ja mam jen jednu otazku proc si ho podbedla s kamratem kdyz tvrdis,ze ho milujes? Asi bych to ukoncila.

banitram
28. kvě 2014

Když to shrnu - žijete s manželem, máte dvě děti, manžel nepije, pracuje, nezahýbá, nebije Vás ani děti a zřejmě nemáte ani větší existenční problémy. V čem je problém ? Každá zamilovanost jednou pomine a nastane normální všední život. Vy jste unavená z celodenní péče o malé děti a manžel zase pracuje, aby celou rodinu zajistil - oba jste utahaní a zřejmě byste potřebovali více času pro sebe. Zkuste zapojit i babičky, tetičky a zajít občas na pivko, na brusle, do kina. Nejhorší, co můžete pro vztah udělat je, že začnete upínat ke kamarádovi (je očividné, že vás přitahuje) a předhazovat jeho skvělé vlastnosti manželovi - tak si jen pohřbíte další manželství

andreeemac
28. kvě 2014

Hm, tak já být na místě vašeho manžela, tak to ukončím já. ☹ S přítelem poměrně hodně pracujeme, někdy se nám stává, že se doma občas míjíme a skutečně se nevidíme celý týden. Při představě, že by mi oznámil, že mi chtěl otevřít oči a našel si "kamarádku" a že si to s ní rozdal, ale že mě miluje, tak to bych asi nerozdejchala. Drahá madam, řešit problém s tím, že si najdu z trucu kamaráda, abych otevřela partnerovi oči, že si s ním něco začnu a partnerovi to jen tak předhodím, tak to mi opravdu přijde, že jste zralá tak trochu na pilulku. Podívejte se na to z druhé strany, on pracuje, aby zabezpečil Vás, vaše dítě a nakonec i dítě, které máte z předchozího vztahu a měl by ho zabezpečit jeho vlastní otec. Co kdyby si našel on nějakou "hasičku" a řekl Vám, já celý den makám, aby ty si mohla být s oběma dětmi doma, ty mě ani nepodpoříš, když přijdu unavený z práce a jedeš si za nějakým hasičem. Jak by Vám bylo????? Tohle je cesta do pekla....komunikujte, mluvte, ukažte,že ho opravdu milujete a nehrajte si s ohněm nebo se spálíte.

tulikiss
28. kvě 2014

Asi jsem z jineho sveta, ale dnesni dobu nechapu. Mam problem s partnerem tak se letim vyspat ke kamaradovi, nebo k nejaky chapavy kolegini a pak si stezuju jak je ten muj strasnej. Co takhle nejdriv problem resit a pokud reseni neni ,tak nejdriv vztah ukoncit a pak teprve rozjizdet neco novyho.
Driv proste rozvod byla ostuda a tak se lidi snazili svoje problemy resit, nerikam ze to vzdy bylo dobre, ale dneska juuu prijde problem sup jinam a rychle se rozvest.

kamilka007
28. kvě 2014

@rulfici4 Každému ten druhý občas leze na nervy, to je jasný, nejsme zamilovaní puberťáci, kteří nevidí neslyší, naopak - mě někdy dokáže vytočit doběla i to, že jde manžel ven, mine pytel s odpadkama a nevezme ho s sebou. Jenže pak zapnu mozek a dojde mi, že je to úplná blbost a nestojí ani za rýpanec. To trošku zlehčuju Vaši situaci, ale v podstatě to tak je - je smutné a nuda, že už se nemuchláte a neobjímáte při každé příležitosti, že neřádí s dětmi jako pominutý (ale kdo by po celodenním sváření dováděl), ale to je celé. Není to katastrofa, jen možná opruz. Zkuste mu to prostě říct, že je Vám to a to líto, víc ani udělat totiž nejde. A holky přede mnou měly sice surovou, ale pravdu: vynucovat si pozornost mužského nevěrou s jeho kamarádem je přinejmenším dětinské a trapné. Jedině v tom je mi Váš manžel podezřelý - že to klidně přešel a dál chce s Vámi být. Možná že tím, že Vám teď odepírá pomoc a podporu chce on otevřít oči Vám.

zamilovanadonej
28. kvě 2014

@rulfici4 Hele narovnu- kdyby kvůli každému pobláznění a !milenci! byl rozvod, tak rozvodovost stoupne asi o 300%. A to jako bys pak chtěla být sama, nebo čekáš, že si tě ten nový nastěhuje? Sama jsem rozvedená a znovu vdaná, tak tě neodsuzuji, ale musíš si sama být jistá a vědět, že k manželovi nic necítíš.....

antoinet
28. kvě 2014

Je mi líto těch dětí:'( barvitě jste nám popsala svůj milostný život a lá beverly hills, ale co ony? Mají přijít o tatínka? Zázemí? To budete mít třetí dítě s dalším mužem? Jako prioritu bych si stanovila jejich prospěch, pak teprv vaši potřebu, aby vás někdo obletoval.

laurital
28. kvě 2014

Z meho pohledu jsi na trvaly vztah a rodinu nezrala.Pokud hodlas resit kazdou krizi vyspanim s nekym jinym, muzu ti poradit jedine-nemela ses vdavat.Ono furt nelze zit na oblazku silene prvotni zamilovanosti...

jaydeep
28. kvě 2014

Urcite, kdyz budu chtit pozornost pritele, se nevyspim s jinym a jeate mu to rict, to uz bych pro nej neexistovala. Problemy se maju resit...od toho jste dva.

jamia
28. kvě 2014

Vždycky mě fascinuje, že autorky takových story neváhají na svůj profil pověsit fotky sebe, svých dětí i svého parohatého manžela.

laurital
28. kvě 2014

@jamia To je jedna z veci, ktera je take mimo me chapani...holt asi jinej gang 😀

Jedna vec je nasadit nekomu parohy, druha vec je delat to verejne...

milada2
28. kvě 2014

@jamia
@laurital A hlavne, ty fotky jsou pridany dneska!... nechapu 😕

laurital
28. kvě 2014

@milada2 Jinej gang 😀 😝

milada2
28. kvě 2014

@laurital Fakt ze jo ☹ Jsem schopna pochopit situaci, treba je to fakt blby a jen spatne popsany, ale tak kurna nezverejnuju fotky cely rodiny... 😒

laurital
28. kvě 2014

@milada2 Taky pochopim leccos, ale davat manzelovi takovy kapky verejne?To se ma resit bud doma nebo anonymne.

monihart
28. kvě 2014

Docela špatně se Tvůj příspěvek čte, příště bych volila interpunkci. Jinak k problému. Naprosto souhlasím s holkami, myslím, že utíkat z postele do postele a ještě se tím chlubit není řešení. Tímto způsobem se jen připravíš o důstojnost. Je mi líto tvého manžela, takhle veřejně prezentovat, kdo je ten nemožný podváděný. Kdybych já byla v jeho situaci... No, nevím, co bych udělala, ale nic pěkného by to nebylo 😠

elousek2011
6. čer 2014

Tak nějak bych chtěla reagovat na to vaše sdělení, trošku špatně se mi čte, musela jsem si to přečíst snad 3x, abych vše nějak pochopila....jaj, v každém vztahu či manželství se stává, že se prostě dva nepohodnou, nebo prostě zažívají menší či větší krizi, ale vždycky se to urovná, čas pomůže, důležité je, být partnerovi oporou a chápat také jeho. Myslím si, že jste správně určitě neudělala už jen v tom, že jste něco takového napsala pro veřejnost, tomu moc dobře nerozumím....Pokud jste byla nevěrná a účelem bylo, aby váš manžel začal žárlit a všímat si vás, pak si myslím, že vaše manželství asi moc fungovat nebude, neznám vašeho manžela, jak prožívá lásku, jak vás má rád jako rodinu, ale takovým to způsobem se to přeci neřeší....musíte také samozřejmě myslet na rodinu jako celek, děti....vy jste to manželovi řekla...to je tedy další hrůza, teď můžete čekat buď to, že o tom začne přemýšlet a bude to prostě v háji nebo, že si najde třeba nějakou jinou bytost - ženu....Jestli máte problém, neřešte ho veřejně....udělala jste myslím si hodně velkou životní chybu, prohlížela jsem si ve vašem albíčku fotky a tak vám to spolu sluší.....