Taky vás někdy štve tchýně nebo někdo z manž. rodiny?

lalal
19. pro 2008

Ahojky.Taky vás někdy štve vaše tchyně?

ygreen
19. pro 2008

náhodou mě když manžel poprvé přivedl do jejich velké rodiny, tak jsem zírala s otevřenou pusou - jak se k sobě hezky chovají, respektují se a fascinovalo mě, že i manželovi babičky a tety a bratranci byli úplně suproví 😵 okamžitě jsem si je zamilovala 🙂 hlavně moje tchýně je úplně skvělá, klidně bych dala malýho manželovi a jela s tchýní do lázní 😵 a manželova sestra a švagr jsou perfektní 😵 jednou zamluvila tchýně velkej otáčecí stůl v čínské restauraci a pozvala mě, dceru, svojí sestru, přítelkyně jejích synů a obě babičky - objednala šampáňa, hromadu jídla a bylo to úplně skvělííííí. To moji rodiče, hlavně máma má pěkný mouchy, obzvlášť vyloženě masařky a i moje sestra má pěkný výkyvy 😉

zanulav
19. pro 2008

lucicnecka to znam v kuchyni jsem dělala ja jsem prave takovy typ že rada dam nekomu neco pomužu atd. člověk se fakt diví nekdy

lucinecinecka
19. pro 2008

ygreen,tak hlavně že ze strany manži je to super... 😉

zanulav
19. pro 2008

jo znam v kuchyni jsem dělala, člověk se nestačí nekd divit nad rodinou atd, myslím problemy pomluvy a zavist hlavne v rodine

lucinecinecka
19. pro 2008

Tak to já taky..mě třeba dělá tchýně,že ví že doma není kus pečiva,je státní svátek ona jede do Zlína do tesca a místo jídla (i když jsem jí řekla) mi příjde ukázat nové plavky 😠 😠 Ale dnes se tomu už směju 😀

zanulav
19. pro 2008

ygren tak to mate super 😵

zanulav
19. pro 2008

lucicnecka 😵 😅

lucinecinecka
19. pro 2008

No jak říkám,občas má zkraty 😀 😀
Ale zase jsme byli nakupovat,já koupila malému blbosti za tisícovku,měla jsem peněženku v autě a ona pak nic nehtěla...jak je malý je zlatá..občas i na nás 😀

emamamamu
19. pro 2008

zanu tak s tim skasirovanim obedu to byl fakt gol... 😅

emamamamu
19. pro 2008

zanu rikej jeste neco o sve tchyni....😀 ona ma povoleni na to, zit na tomhle svete?

lenerka
19. pro 2008

ahoj

jsem vdaná,ale tchýni s tchánem nemám
bohužel zemřeli už je to x let

ale někdy je to s tchyní asi peklo co? 😖

lucinecinecka
19. pro 2008

Někdy...ale není to pravidlo🙂

lalal
autor
20. pro 2008

U nás je to všelijak.Když přijedeme k rodině mého manela,tak úplně vidím jak se třesou až nás rozeberou jak neumíme vychovávát,šetřit atd.Už mi to leze krkem

simour1
20. pro 2008

holky,tak já už mám tchýni č.2 🙂 ta první byla neskutečně hamižná,po mém rozvodu ze mě udělala pěknou svini,a co je nejhorší,tak i blbce z vlastních vnoučat.dcera moje ji nemůže ani vidět-a to jí neříkám žádný hnusoty na ni,jaksi to už vidí ve svých 15-ti letech sama.
tchýně druhá je pohodová ženská.jediný v čem mě točí,že často své jediné vnučce kupuje ve výprodejích oblečení,a pak mi ještě říká,kolik to stálo 😒 Např. teď má malá pyžamko-horní díl malej,a kalhoty tahá za sebou-jsou totiž o 2 čísla větší 😀 Ale jinak je hrozně tchýňule hodná a můžem si povykládat o čemkoliv. 🙂

schwarzovka
20. pro 2008

tak já ani nevím, že nějakou tchýni mám, moc se se mnou nebaví, ikdyž po narození syna je to už lepší...ale aspoň se nehádáme.
jinak zanulav mi připoměla podobný zážitek, co prožila sestřenice. Mluvila s tchýní po telefonu a jen tak, aby řeč nestála jí řekla, že mají kauflandu akci na kuřata za 70,-, no tchýně druhý den přijela a přivezla asi 5 kuřat...sestřenice nejdřív myslela, jak je hodná, ale pak si tchýně řekla o prachy + 100,- za benzín...že jí je přivezla 😀 😀 😀 no asi tak... 😀 😀