Taky vás někdy štve tchýně nebo někdo z manž. rodiny?

lalal
19. pro 2008

Ahojky.Taky vás někdy štve vaše tchyně?

lucinecinecka
19. pro 2008

Ani nevíš jak 😀
A to s ní bydlíme 😀

eho
19. pro 2008

Aktuální téma 🙂. Rodiče mého manžela jsou rozvedení, tchýně je v pohodě, tchána s jeho přítelkyní hodně brzo odstřihnu. To je moje předsevzetí do nového roku 🙂

lisounek
19. pro 2008

jj taky tak 😠 zrovna dnes hadka kvuli niiii 🤐

lisounek
19. pro 2008

stejne jako lucienecka bydlime s ni jsem zrala na blazinec uz... ☹

lucinecinecka
19. pro 2008

No to já tchána miluju 😀 Je to hrozný flegmoš a pohodář,zato tchýně má svoje dny a ty stojí někdy za to 😠 😠 Naštěstí se nehádáme kvůli ní,máme stejný názor.. 😉

zanulav
19. pro 2008

Tchyne a hruza 😠 no sice se trochu nějak změnila spíš mi přijde naladova, nas pozvala si pamatuju bylo to v lednu na oběd na flíčky se zelím, a pak že to chce zaplatit ten oběd. to jsem nezažila manžel se styděl za svou matku že ja radči nesedela doma ano koupila synovi dvd pepka v trafice a říka 38 kč plus 50 kč za oběd, dobry ne 😵

lisounek
19. pro 2008

hmm taky jsem myslela ze mame stejny nazor, ale najednou jsem ta, ktera vse neco vidi atd..nejradeji bych utekla...tchana uz nemame a o to je to horsi...no jo on tady s ni cele dny totiz neni a neposloucha, jeee chudinka zase place no to je copak ji je?? hmm atd. nemusim rozvadet.. 🤐

lucinecinecka
19. pro 2008

Tak to je teda mazec... 😖

lisounek
19. pro 2008

zanulav: tak ta je taky husta 😲 😲

lucinecinecka
19. pro 2008

Tak to mj tchán je schopný jí říct ať už drží hubu že nás nebaví jí pořád poslouchat 😀 😀
Ale abych jí nekřivdila,poslední měsíc,je skvělá 😉

lisounek
19. pro 2008

luci: 😉 😀

lucinecinecka
19. pro 2008

No ono jí stačilo párktát sprdnout a asi dostala rozum..už uzavíráme sázky jak dlouho jí to vydrží 😀

kalerat
19. pro 2008

zanu tak jsem četla tvůj příspěvěk manželovi a on se tě ptá, jak často tam na oběd chodíte? 😀

lucinecinecka
19. pro 2008

Kalerat: 😀 😀

lisounek
19. pro 2008

jj to by lezlo dobre do penez takovy navstevy 😝 😅

kalerat
19. pro 2008

luci 😀 no jsem mu říkala, že kdyby to udělali manželovi rodiče, tak už tam nevkročím

lucinecinecka
19. pro 2008

No ale tohle mi teda příjde už fakt moc,že? 😖

lucinecinecka
19. pro 2008

No to já bych tam taky už nešla..si radši zajdu do restaurace,tam se taky platí a je to bez keců 😀 😀

kalerat
19. pro 2008

Luci tak nějak

lucinecinecka
19. pro 2008

No holt to jsou ty tchýně... 😀

eho
19. pro 2008

Zanulav: tak to bych platila stravenkama 😀. No nás pro jistotu nikdy na jídlo nepozvali, možná je to tak lepší 😀

lisounek
19. pro 2008

eho: tise zavidim 😀 😝

lucinecinecka
19. pro 2008

My za něj platit nemusíme,páč nám někdy donese oběd z práce 😀
Dělá ve škole..

lenula.b
19. pro 2008

moji tcháni jsou teď jakž takž, ale byla doba, kdy nás pozvali na oběd a udělali jelitovej prejt, kterej ví, že nejím, tak jsem dostala jen brambory.... 😝

lisounek
19. pro 2008

lenula: 😅

holky vite co je nejhorsi? ze jednou budeme taky tchyne to je mazec 😝 uplne se toho desim 🤐

zanulav
19. pro 2008

bydlíme ve stejnem měste, nechodíme tam vubec teda aspon ja ne manžel jo děcka občas pohlídaj, ale to je tady na dlouho tech zažítku bylo 😉

zanulav
19. pro 2008

lucinecka se mate 😅

lucinecinecka
19. pro 2008

Lis,já se na to právě těším,páč vím že moje máma je v poho,Milan si jí nemůže vynáchválit,rve do nás vrchem spodem a nikdy nic za nic nechtěla a já jsem prej celá máma,tak doufám,že ve všem 😉

lucinecinecka
19. pro 2008

Zanulav:Ono se to hodí,někdy vařit fakt neztíhám,a tady ve škole se vaří dobře,jen občas něco dochutíš a je to🙂

zanulav
19. pro 2008

tehda tchyni nekdo prodal mr. zeleninu, hranolky levne kus po 5 kč, tak jsem si vzala 4 sačky takže 20 kč jsem jí měla dat a neže by řekla to je dobry nic neplatte 20 kč, ne ona si je vzala vyčurana 😵