Tchán mě nemá rád. Máte někdo s tím skušenosti?

zanetka82
8. led 2008

ahoj.mate někdo stím skušenosti. tchan mě nema rad. respektuje mě sem tam semnou něco probere jinak sem pro něho nepoužitelna. neumime spolu komunikovat. pro něho jsou všechny ženske na nic jen problem. a to jen pro to že od něho odešla kdysi davno jeho žena.

janicka.ziv
8. led 2008

Ahoj, mně asi taky ne...respektive nevim 😕 S manželem se známe asi 5 let a vždycky, když tam přijedeme, tak se spolu nikdy nebavíme. On je takový divný-uzavřený do sebe a takový bručoun a prostě si spolu nemáme co říct. Vůbec nevím, o čem se s ním bavit a on sám taky nezačne, nechápu proč. A ted po těch 5ti letech je mi i trapný začínat se s ním o něčem bavit, když jsme se spolu 5 let nebavili 😅

A řeknu ti, že mi te už nyní uplně jedno. Já ho k životu naprosto nepotřebuju. Ale snažím se vyhýbat situacím, kdy bychom spolu byli sami dva někde v místonosti, aby to nebylo ještě víc trapný než to je normálně 🙂 Ale jinak to fakt už neřeším 😉

zanetka82
autor
8. led 2008

tak to je to same hlavně ať nejsme sami 😀

junovka
9. led 2008

ja mam pocit, ze ani mna nema rad.Tak isto ako janicka napisala, snazim sa vyhybat, aby sme zostali v mkiestnosti sami.Nemame o com rozpravat a toho poznam uz 13 rokov.Mam dakedy pocit, zeby bol najradsej, keby som ani nebola zena jeho syna, a mam pocit, ze ma ma len za hlupanu, ze nikdy v nicom nemam pravdu, a ked manzel dakedy povie jemu, ze napr. sa pohadame, tak len mna vidi zlu 😉 Ale, mne je to jedno, on je rozvedeny, ma novu zenu s ktorou si rozumiem lepsie ako s mojou svokrou 😀

zanetka82
autor
9. led 2008

ahoj Junovka ja mam to same co ty, muj tchan prohlasil že semnou šlapl do velkeho hovna. je to děs a to ho taky znam už skoro 10 let. taky mi vadí že nema rad sve vnuky stejně. na staršího neda dopustit ale mladšího si nějak nevšimne natož vspomene že měl třeba 1 rok nebo že byli vanoce. nic jen ten starší

elenita
16. led 2008

No, ja mam priserneho svokra...alkoholik, ktory do kazdeho len zapara....ale on nema rad nikoho, takze mi je to v podstate jedno....manzel ho tak max. pozdravi, inak sa spolu nebavia. niezeby naschval, oni si skratka ani nemaju co povedat. Svokra je tiez kapitola sama osebe.........................nuz co.............mne by nechybalo, keby som ich nevidela uz vobec, su velmi neohladuplni, ale tak co uz, manzel tam chce chodit........su to predsa len jeho rodicia 😒

zuzkafuny
19. led 2008

Keď máte svokra čo vás nemá rád, tak nech si vys.... oko... 😖 Čo k tomu iné dodať.
A nevšímala by som si ho...! By ho prestalo baviť sa so mnou!!!

dadulka19
21. led 2008

baby,aj môj svokor je taký,že v podstate neprehovoríme spolu 😒 ...ale nikdy by ma nenapadlo,že ma nemá rád a ešte sa s tým aj trápiť.Je to jeho problém 😉 ,ja som v poho... 🙂 ...tak sa netrápte,kašlite na nich a ignorujte...... 😉

sarka211
21. led 2008

kocky ja mam ten isty problem.......a este s nim musim aj byvat 😒 ...je ududrany,viac pije a do mna este aj rype a stara sa my do vychovy...ked som bola tehotna,tak ma provokoval a teraz sa smeje,ze mala je nervak po mne 😖 ☹ ....ja ho uz len ignorujem a neznasam ho a s manzelom sa tiez koli nemu hadame......

abetka
25. bře 2008

ja sa so svojim ani nerozpravam.A uz ho ani nezdravim. Vzdala som to.Nema ma za nic a som pre neho len ku...a a nikdy ma nebude potrebovat. Kaslem na neho. mam pokoj a ked ma to vsetko zacne stvat, ze som taketo vztahy nikdy nechcela, tak sa vyrevem a idem dalej.

majada
25. bře 2008

ahojte ja byvam u svokrovcov 11r. asi pred tromi rokmi som sa so svokrom prestala uplne rozprávať. Jedine čo mu poviem je dobrý deň. Vôbec mi nechýba. Mám pocit že pre ňho som len sprostá krava. Keď ho nevidim je mi najlepšie.

abetka
25. bře 2008

podobne, ale ja uz ani nezdravim

aponchie
25. bře 2008

hehe me nenavidi vseci tchyne tchan a svagrova ...

pitrska
29. bře 2008

Ahojky nedelej si s toho hlavu kazdej mam problem s tchyni nebo tchanem

sakura77
29. bře 2008

no,ja som tiez bola dlho svokrovi proti srsti,ale porodila som mu koooonecne vytuzeneho vnuka,tak uz je vsetko ok 😀 😀

kajule
29. bře 2008

Kdyby me tchan nemel rad, tak bych na nej asi kaslala a maximalne bych ho pozdravila. Ale s nim mam nastesti vztahy dobry a tchyni tu jsem mela nejlepsi na svete, ale bohuzel umrela jeste driv nez se Pata narodil a to se na nej tak tesila. ☹

pitrska
29. bře 2008

To je mi lito kajule to ma malo kdo 😒 Monco ja sem zase tchanovi porodila holku ten se nemohl dockat hrozne chtel holku
ja bych se taky na nej vyprdla kdyz ma nos nahoru urcite bych za nim nelezla ja jim uz vse rikam a je klid mame zase porat tahanice s tchyni ale porat a neudelas nic

skuli
29. bře 2008

Holky budete závidět,ale já mám super tchána i tchýni.Měla jsem už 2 děti,když jsem začala žít s jejich synem jedináčkem.Moje holky berou jako vlastní vnoučata,pořád jim něco kupují a mě taky.Tchýně peče,vaří,smaží,každou chvíli jsme tam na oběd.Když je nějaký problém u nás,tak drží při mě.Teď máme malé mimi,udělala jsem to hlavně pro ně,ať mají vlastní vnouče.Jsou celí naměkko,chodí vozit kočárek.Dneska byli u nás na oběd a vzali si mojí holku domů na noc.Nemůžu říct nic zlého na ně.Tchýně občas plácá nesmysly,jak celý život pracovala,jak to měla těžké...Pořád to stejné dokola,ale já ji vyslechnu a pouštím to ven.Když jsem byla předtím vdaná,tak jsem měla taky super tchýni.Mám asi štěstí na ně 😀

vanila
30. bře 2008

No baby ani mna nema svokor rad lebo mu protirecim a neskacem ako pyska. 😠 Ale pravdu povediac ani mi to nevadi. Aspon si mne jedinej nedovoli vsetko riadit. Baby ja by som si stoho tazku hlavu nerobila ze svokrovia vas nemaju radi ved vy zijete pre vase deticky a manzelou a nie pre svokrou. hlavna vec ze muzi vas maju radi a vase deti a to staci. 😉 😉

scharfinka
30. bře 2008

muj tchan me tez nema rad, ale tezkou hlavu si z toho nedelam...je to alkoholik,sprosty jak dlazdic, liny jak ves, do kazdeho jen rype a ceka, ze okolo nej lidi budou skakat a posadi se z nej na zadek....od takoveho cloveka fakt nepotrebuju, aby me mel rad.....a to s nim musim byvat.....po pul roce od svatby jsem z nej byla na cvokarnu, pak jsem si rekla a dost-naprosto ho ignoruju, maximalne ho pozdravim, jinak nic.....v brzku se snad budeme stehovat, takze od te chvile budu svou pani ja a neprekroci mi prah bytu vic, jak raz za mesic a to jen kvuli manzovi.....

terezzz_zl
13. bře 2014

Jéééé, jako bych to psala já!!!! Mě tchán zdraví a to je všechno, jinak se mnou vůbec nemluví. A to ani v době, kdy jsme u něho bydleli po dobu rekonstrukce. Když se mu něco nelíbilo, tak to rozhlašoval všude kolem, ale mě nic neřekl. Naprostý ignor. Když mě chtěl nyní již manžel představit tenkrát jako novou přítelkyni, tak vstal a odešel. Když jsem přišla a zazvonila, tak otevřel a jéééžišmárjá, no dobrýýýý a loučil se se mnou zásadně slovy Sbohem! Když jsem mu chtěla popřát k Vánocům, tak řekl, že má mokré ruce - úklid - a že mi nepodá ruku. Přitom jsem mu nic neudělala, prostě se na mě tenkrát poprvé podíval a řekl si - tahle ne! Jenže k jeho smůle jsme se vzali a máme děti. O ty také nejeví zájem..... prostě už to neřeším, nemá to smysl, ignorujeme se navzájem 😀