Tchýně a problémy s nimi. Že nejsem jediná? Přidej se.

dludli
29. led 2007
Zdravim všechny,
sice se mi kapanek prici, zakladat toto tema v sekci rodina, no ale kde jinde, ze? Je tedy jasne ze se svou tchyni nemam dobre vztahy a tak trochu doufam (ale nikomu to nepreju) ze na tom nejsem tak sama a ze se nekdo najde s kym bych mohla o tomto zivocisnem druhu 🙂 pohovorit.
Dneska me zase nastvala a potrebovala jsem to ze sebe dostat, no takze to zase "odnesl" konik 🙂

Tak co kocky, je tu nekdo kdo take s tchyni nevychazi? Jak to resite? Jelikoz u tchyne s manzelem bydlime, tak to resit musime 😕
bayt
11. pro 2017
@eldrag nemusí být zlá, ale prostě normální duševně asi z toho co píšeš úplně nebude (že nemá nějaké vychování a nenabídne pití, no to bych snad ještě chápala, ale to ostatní co jsi psala...)

a manžel se k tomu staví jak? přece jen jestli ho vychovávala, taky mu může připadat dost věcí z toho co dělá normálních...
eldrag
11. pro 2017
@bayt ten mi vzdy rekne, ze takova byla driv a je ... a ze to tak mam brat, hlavne si nemyslet, ze je zla. Vychovavala ho vicemene babicka nez mama, kvuli handicapu.
anelamates
12. pro 2017
@bayt
Jenže oni tam nepřišli! To matka řekla dětem, že jim babička nadílku snědla. A já nechápu proč. Přece pokud tam nešli, tak děcka o nadílce nevěděly, a taky jim babička klidně mohla koupit jinou, ne? tady si myslím, že skutečně dětem ublížila zbytečně ta matka, ne ta babička.
bayt
12. pro 2017
@anelamates Já to z toho příspěvku takhle nechápu. Pochopila jsem, že babička jim to slíbila a pak to sama snědla, takže nic nedostaly.
hanka858
9. pro 2018
Ahoj holky 🙂)
Bydlime s tchyni,mame dve deti..kluk 7 a kluk 4 .. meli jsme svuj byt ,ale jelikoz jsme chteli stavet domecek,tak jsme se rozhodli byt prodat a odstehovat k rodicum a penize z bytu pouzit castecne na domecek. Z bytu jsme se odstehovali 6/17 stim,ze tu budem maximalne rok..ale bohuzel se to prodlozilo a porad jsme tu..baracek se uz sice krasne rysuje a bude v lete hotovy,ale ja uz jsem tak z tchyne na nervy,ze uz nevim co mam delat..mame oddeleny pokoj,kde spi deti,pak mame obyvak ,tam spime s pritelem a mensi jidelnu..jinak kuchyn ,koupelnu,zachod spolecny ...tchyne se mi snazi do vseho mluvit,vse delat za me..i kdyz varim obed,tak stejne detem a pritelovi nabizi svuj obed co uvarila.ale taky dela to,ze kazde rano co ja odjedu do prace,pritel odveze kluky do skoly a skolky,tak ona nam vleze do pokoje,ustele nam postele a poklidi nam tu.. coz ja absolutne nemuzu snest...jedine v techto dvou pokojim mame mit sve soukromi ,ale ona stejne nam sem vleze kdyz mi nejsme doma a uklizi mi tu a buh vi co jeste..minule jsem tu mela kamaradku s detmi a ona si sem normalne prijde a zacne se snami bavit a u toho zacna zbirat drobecky ze zeme ktere deti nadrobili .. pak jen rekne jaky je tu bordel a odejde..uz nevim co delat...snazim se chovat slusne a byt nekonfliktni...nekolikrat jsem ji naznacovala ,ze jeji peci nepotrebuji..ze se o vse dokazu postarat sama a to velmi rada,ale porad to nechape..myslite,ze je tohle normalni? porad si rikam,ze je to jeji barak,ale prece nam musi nechat nejake soukromi.
ivca1986
9. pro 2018
@hanka858 Vydržte, do léta už je to chvilka. Jsou na tom ženský hůř. Třeba nemají jít kam jinam a musí takto žít několik let - mám takový případ ve svém okolí, přesně jak popisujete. Možná i hůř a nic jiného jí nezbývá, protože nemají kam jinam jít a tchyně je ve svém domě, tak se dle toho i chová.
iivetaak
9. pro 2018
Taky jsme zili u tchyně a vím o čem to je.. obzvlášť i s dětmi. Ale vize vlastního me držela nad vodou - my tam zili 6 let. Vam už se to blíží.. léto je tu za chvíli a to se dá. Bez východiska by to bylo horší.

Sem začni psát odpověď...

Odešli