Tchýně a problémy s nimi. Že nejsem jediná? Přidej se.

dludli
29. led 2007

Zdravim všechny,
sice se mi kapanek prici, zakladat toto tema v sekci rodina, no ale kde jinde, ze? Je tedy jasne ze se svou tchyni nemam dobre vztahy a tak trochu doufam (ale nikomu to nepreju) ze na tom nejsem tak sama a ze se nekdo najde s kym bych mohla o tomto zivocisnem druhu 🙂 pohovorit.
Dneska me zase nastvala a potrebovala jsem to ze sebe dostat, no takze to zase "odnesl" konik 🙂

Tak co kocky, je tu nekdo kdo take s tchyni nevychazi? Jak to resite? Jelikoz u tchyne s manzelem bydlime, tak to resit musime :-/

carculka
2. čer 2010

supina..co mi to pripomina 😀

jen hodinu tydne?tise zavidim 😅 😅 co bych dala jen za hodinu...

holky ja doufam ze mala s ni byt sama chtit nebude a taky doufam ze az zacne behat ze ona to neustoji litat za ni

carculka
2. čer 2010

holky,kdyz ona je fakt hrozna,me tak depta ☹ jsem z toho spatna ,my se s manzou od porodu nepohadali kuli naky dulezity veci,vzdy jen kuli ni ☹

supina
2. čer 2010

Právě, že je tu jen hodinu a pindá, že si malýho ani neužije - když ještě nebyla Ema - tu si ještě ani nepochovala, jak kdyby tu nebyla. Neboj, to přejde, co jsem se kvůli ní nařvala, když byl Mareček miminko. Nebyla jsem si jistá sama sebou a ona mě ještě deptala chytrýma kecama. Pak jsem si připadala jako úplný debil, který se neumí postarat o svý dítě. To byly dotazy jako: Jak to, že je na balkóně, když prší (byl v kočárku pod slídou a pod střechou), oblíkala jsem ho, měla jsem vedle sebe položenou jeho bundu a čepici - dáš mu snad bundu ne? To už jsem nevydržela a řekla jsem jí, že jsem ještě nezkončila (a to jejich mimčo bylo 6ti týdenní a mělo jen triko a mikinu) Naštěstí jsem se vzchopila a začla si věřit a její kecy ignoruju. Myslím si něco o prd..i a těším se až vypadne.
Loučím se zatím s váma - jedu k našim - ta kdyby to věděla 😀 😀

carculka
2. čer 2010

taky tak zarli,tch taky na tatku

a jako tch vidi malou nekolik hodin a stejne si stezuje jak je to malo a pak kdy uz ji pusti ta mama k ni-rika malej(jako samotnou)

carculka
2. čer 2010

supina..tak sin to uzi..paa

supina
3. čer 2010

Carculka, zapomněla jsem ti odpovědět, kdy přijde období máma - je to tak okolo roku, vydrž 😉

carculka
3. čer 2010

idealni jsem rekla ze do roka malou nenecham dokud si sama nerekne ze chce byt odpoledne u babi obcas 😀

supina
3. čer 2010

No vidíš, jak ti to pěkně vychází. Hlavně, až jí tam jednou necháš, musíš se s ní hodně loučit a ona pak nebude chtít, abys odešla 😀 😀

carculka
3. čer 2010

to mas z vlastni zkusenosti?
jo a ja rekla ze ji tam necham na odpo nejdriv v roce ale az mi rekne ze tam chce byt 😀 jinak ne

supina
3. čer 2010

Tak v roce si to neřekne, to je brzo. Jo, moje zkušenost 😀

carculka
3. čer 2010

no ja prave v to doufam ze nerekne 😀 😀 😀 ..ale rekla jsem ze v roce uz tch tolik neudela zle kdyz ji narve neco k jidlu co nema jako do roka a ze mala uz se bude umet trochu vyjadrit tak kdyz u ni bude chtit byt na odpo bude moct jednou z cas kdyz ne tak ne 😀 doufam ze ne

a dekuju za radu 😀

supina
3. čer 2010

To jídlo taky nechápu - že jim to dělá tak dobře.. Nemáš zač, ráda pomůžu 😀

carculka
3. čer 2010

presne tak..ale po roce uz by se tolik nestalo vid kdyby ji neco dala?
no ted to mysli pokud bych se to nedozvedela,pokud bych se to dozvedela byl by elent a jentak by malou nemela ani na dvacet minut na prochazku

carculka
3. čer 2010

nechapu ze babizny si nedaj rict ze takhle ne a ridit se pravidly napr jidlo a ani nchapu proc s detma chtej byt sami

supina
3. čer 2010

Nic se jí nestane, max. se boblinká.. Ale nechápu, proč jim musí rvát něco, co jí řekneš, že nechceš.. Marečkovi furt nosila bombóny a když přišla před svačinou, tak samozřejmě svačil je a ne to, co měl. Musela jsem jí vysvětlovat několikrát, ať mu raději koupí jogurty nebo přesnídávky. Naštěstí to už pochopila

carculka
3. čer 2010

supina..a malej ji ma rad?

supina
3. čer 2010

Asi jo, ale mojí mamku miluje, nedá se to srovnat. Ona se totiž nedá tak odbít. Když je u nás, a Mareček si hraje - nenechá ho na pokoji. Furt na něj mluví a říkámu: Přijela jsem za tebou a ty si mě nevšímáš. Tak si v duchu říkám: a má se z tebe pos..t? No kdyby mi někdo nahrával, co se mi honí hlavou, když tu je, tak by se asi spousta lidí nasmálo. 😎 😠 😀

carculka
3. čer 2010

supina..neni tvoje tch moje? 😀

taky furt na malou keca a mla za chvili je protivna

supina
3. čer 2010

Že by? 😀 Mareček je ale samorost, který když nechce poslouchat, tak prostě ignoruje, to mi taky škube koutek, když vidím, jak se marně snaží 😀

brumdinka
3. čer 2010

supin - klasika, u nás to samý, ted´sme byli u starý babi a to nemá triko 😀 samo, že má, ale babka blbě vidí 😀 atpod..... dávno pouštim jednim uchem dovnitř, druhym ven 🙂 - ted´budeme mít klídek dneska mi Jirka říká, že jeho rodiče odjeli na vejkend pryč a já na to jen fakt jo, to nepřežiju konečně bude klid a nikdo nebude strkat čumák kam nemá 😀 😀

carculka
3. čer 2010

supina to musi byt sranda 😀 jsme skodolibi vid 😀

carculka
3. čer 2010

brum..tebe uplne obdivuju ze s nima bydlite

carculka
3. čer 2010

hooolky tak tch k nam ma ted zakaz 😀 😀 😀 😀 😀 jsem zvedava na jak dlouho..ale pry at uz jsem teda neleze 😀

evena
3. čer 2010

ahoj holky, po delší době se hlásím, u nás se nic nezměnilo
včera sme tu měli konflikt ráno a pak to mělo dohru ještě odpoledne, můj konstatoval že je jeho matka senilní ... prdlajs si pamatuje a pak na nás hází špínu a dělá z nás blbce že to NIKDY neříkala a nedejbože když se jí řekne že to není pravda, nedávno vypiskovala ať jí necháme zbavit svéprávnosti 😀 sem měla stochutí jí říct že to už bysme se jí nezbavili vůbec 😠 že ty tchýně sou takový mrchy

brum ani nevíš jak závidím, ta moje tchýně nevypadla z domu celých 8 let co sem tu 😝

brumdinka
3. čer 2010

evena - no ona občas jezdí za sestrou do Plzně, jednou ještě když byl malej v kočárku sme chtěli jet do Plzně my ale za mladýma (Jirkovo sestřenkama s rodinama) no a ona se k nám nakýblovala a nakonec sme byli u tý její sestry - fakt děsně super vejlet 😠 😝 😀 ale ted´jeli oba i s tchánem a je tu vážně neskutečnej klid 😵

carculko - nemusíš, já už sem si jí docela naučila - prostě jasně daný hranice a je fakt, že ted´už si netroufne - i malýmu dárky na den dětí mu dávala mezi dveřma dokud sem jí vyloženě neřekla, at´jde na chvíli dál, pak přišel Jirka domů a divil se co se děje, že je u nás 😀 - no nejvíc mě dorazila a co jí nezapomenu jak když byl Jiřík mimčo byla schopná v půl druhý ráno nám bouchat na dveře co tomu dítěti děláme, to samý když měl zachváty vzteku a přestala kecat až když viděla, že opravdu se vzteká bezdůvodně i na ní (měl takový období, že všechno muselo bejt po jeho a jak ne tak řev 😀)

evena
3. čer 2010

brum to se hned líp dýchá když vypadne co?
to Mája nedostala k svátku dětí nic 😀 teda od nás a jo, ale od tchánovců ne, ale vsadila bych se že její druhý vnuci co bydlí vedle určitě něco dostali, ale je mi to nějak šumák, protože by stejně donesla čokoládu, ona nechápe že je na to ještě malá, a já te´d se snažím shodit nějaký to kilčo tak to doma nechci 😝 😀

evena
3. čer 2010

a přiznej se co ste tomu klokovi v ty dvě ráno dělali 😀

brumdinka
4. čer 2010

even - no timhle fakt přestřelila to i moje máma říkala, že fakt neni normální 😀 hele možná proto se nám ted´ nedaří to druhý mimčo, zřejmě podvědomě nechci, aby se něco takovýho opakovalo, tak to ani nejde 😖 😝

jinak jo dejchá se o hodně líp, škoda že v sobotu je zpátky 🙄

brumdinka
5. čer 2010

tak a je po klidu 😝 😀 tchánovci dorazili 🙄

carculka
5. čer 2010

brum ☹ tahle kazit vikend vid 😀