Tchýně a problémy s nimi. Že nejsem jediná? Přidej se.

dludli
29. led 2007

Zdravim všechny,
sice se mi kapanek prici, zakladat toto tema v sekci rodina, no ale kde jinde, ze? Je tedy jasne ze se svou tchyni nemam dobre vztahy a tak trochu doufam (ale nikomu to nepreju) ze na tom nejsem tak sama a ze se nekdo najde s kym bych mohla o tomto zivocisnem druhu 🙂 pohovorit.
Dneska me zase nastvala a potrebovala jsem to ze sebe dostat, no takze to zase "odnesl" konik 🙂

Tak co kocky, je tu nekdo kdo take s tchyni nevychazi? Jak to resite? Jelikoz u tchyne s manzelem bydlime, tak to resit musime :-/

carculka
22. čer 2010

sarax..no rekla jsem ji ze mala muze byt tlusta leda po ni...ze jinak nema po kom
jako uz mi fakt nasrala,nebudu miminko tyrat hlady..a uz mi to rekla po sty

studanka789
22. čer 2010

Teda holky lituju vás já mám tchýni 600km daleko a i když u nás byla na návštěvě nikde mi nelezla a nešmejdila akorát pořád by něco uklízela 😀. Stejně jako moje mamka ta když přijede a náhodou najde neumytý nádobí tak ho okamžitě meje 😀

mataharyy
22. čer 2010

carculka 😀 😀 😀 tak to jsi mě fakt pobavila, mě to málem položilo 😀 😀 😀
Ne v dědině su normální lidi, jen tch šplouchá na maják, ale já jí to sečtu i s úrokama, se bude divit, až jí to začnu servírovat zpět, he he se na to těším 😝 😀 😀 😀 😵 😀 😀 😀
studanka789 no já taky říkala že nechápu co kdo proti tch může mít, že já mám super tchýni, no pak jsem zjistila že super byla na vzdálenost 450 kilometrů... 😉 😠 😝 😎

studanka789
22. čer 2010

mataharyy 😀 😀 taky si řikám i když mám docela doboru tchýni ale těch 600 km z ní dělá nej nej 😀 😀 😀 😀

mataharyy
22. čer 2010

Jo to znám a pak to rozčarování, když zjistíš jaká je na menší vzdálenost... to si taky pamatuju, byl to pád rovnou na zadek do reality... Čeče jsem se o sobě dověděla takovejch věcí o kterejch jsem předtím neměla ani páru a to sesebou žiju už takovejch let 😎 😀 😀 😀

studanka789
22. čer 2010

No tak já mám štígro že bydlí až na východní slovensku takže nějaký to přiblížení nehrozí 😀 😀 😀 .Problém neni v ní ale spíš ve švagrový která mě prostě neskousla 😀 😀 😀

mataharyy
22. čer 2010

Jo já žila v Praze a tchýně na středním slovensku a taky jsem si říkala že přiblížení nehrozí a hup, o pět let později jsme bydleli u nich, teď bydlíme o cca 7km dál a i tak je to evidentně málo, těch 450 bylo naprosto super 😀 😎 Jo švagrová... hmmm víš jaká je u ní klika můžeš jí poslta do háje (i peprněji) a nemusíš mít dojem že porušuješ úctu ke stáří, leda tak k blbosti, ale to se nepočítá 😝 😀 😀

studanka789
22. čer 2010

No tak my se na slovensko nechytsáme bydlet manžel tady má dobrou práci 😀 😀 😀 😀 .Švagrová se do háje poslala sama už měsíc po naší svatbě 😀 😀 😀 😀. A to může bejt ráda že sem neslyšela jaký řeči vedla už na hostině by jela jak namydlenej blesk 😀 😀 😀 😀

supina
23. čer 2010

carculka - dobrý 😀 😀 Jo holky, malej má rýmu jako blázen - byl protiva už v pondělí. Řekla bych, že to má z toho sobotního výletu s bábou (jak nepočkala, až přítel pro Marečka přijede) Takže ta to má u mě schovaný 😠 Doufám, že to nechytí malá..

frisbee
23. čer 2010

ahojte 😵 😵 😵 😵 ha,studanka moje,my jsme si všechno řekly už před rokem ve tchýních na beremku a pořád to platí..čím větší vzdálenost,tím líp 🙂 😉 ...i Mars je blízko 😀

supina...chudák malej...ale teď máš argument,proč nemá být sám tam,kde nemáš jistotu kvalitní péče 😉

studanka789
23. čer 2010

krásné dopo Fris to řekly ale tchýně se za ten rok změnila 😀 hlavně proto že ji letos neuvidím 😀 😀 😀 .Má ted vnouče tam a vlastní a my se tam nechystáme radši si zútulníme baráček.JInak jsme se dohodly že až pojedem a to budem muset příští rok kvůli občance manžela tak pojedem k ní za švagrovou neeeee 😀 😀 😀

supina
23. čer 2010

Co bych za to dala, kdyby na nás kašlala.. Příteli jsem tak trochu naznačila, že to na něj lezlo asi už v neděli, ale buď to nepochopil nebo prostě nechce, aby byla vina na ní ☹ Je to těžký.. Ale je jasný, že když budem potřebovat hlídat, dám ho k našim. Nejhorší na tom je, že jsme ho tam dali, protože ona dlouho otravovala, takže je nachcípanej úplně zbytečně ☹

mataharyy
23. čer 2010

supino, to si nesmíš tak brát 😉 bude tě to zbytečně mrzet a není tvoje vina že je nemocnej 😉
fris, jo mars je sakra malá vzdálenost 🙄
studanko ti závidím, že jí tak dlouho neuvidíš 😵

studanka789
23. čer 2010

matahary no jo to má někdo štěstí 😀 😀 😀 ale ne neni tak příšerná.Prostě je ze starý školy.NO jo je z východu slovenska trochu mi připadá že tam kde bydlí jsou lidi trochu pozadu s pokrokem no 😀 😀 😀

carculka
23. čer 2010

holky co ja bych dala i za 70km,to by jentak nejezdila..tech 16je hrozne malo 😝

holky ja vam nerekla dalsi prihodu,chcete?jsem zapomnela

sunysara
23. čer 2010

ahoj holky nevím jeslti sem patřím ale mám tchyni na pytel. ale ona se spíš o nic nezajímá a to me sere ještě víc.

sambucca
23. čer 2010

sunysara: zlata tchyne! z myho pohledu, beru vsema deseti!

carculka
23. čer 2010

ja teez..to by bylo klidu a zadny nervy

mataharyy
23. čer 2010

Volala mi tchýně, ale nemám páru co chtěla protože malej řval jak o život, tak prý ještě zavolá... Jsem zvědavá 🙄

carculka
23. čer 2010

hned se pak pochluub 😀

mataharyy
23. čer 2010

No neboj, to si pak hned příjdu postěžovat 😅 Jen hádám, ale to bude že máme přijít, nebo že příjde ona 🙄

mataharyy
23. čer 2010

Ha, jsem se sekla 😵 Chtěla chladící tašku, protože jede nakoupovat do polska, ale tu nemáme, takže smůla a neuvidím jí 😀 😎 😵

carculka
23. čer 2010

noo jeste ze nechtela prijit vid 😀

mataharyy
23. čer 2010

no, fuj jak jsem se lekla 😀

carculka
25. čer 2010

hahaaa dnes se zas tch nasrala baba

mataharyy
26. čer 2010

Copak si jí chuděře provedla 😀

carculka
26. čer 2010

naplanovala ze mame jit na jednu akci a ze bude malou hlidat,rikam ze manza bude tri dni po operaci a za druhy ze radsi pojedem na vylet s malou nez jit nekam parit ze je nam nejlip s ni a nemame duvod ji davat na hlidani..a ze kdyz chcem mezi lidi jdem s ni

carculka
26. čer 2010

neslo ji o to ze bysme se pobavili(ani ten styl neposlouchame)ale o to ze chtela malou

jo a pak ze teda at prijedu)manza tam neco delal)a at jsem tam s nim a ona pujde s malou pryc s kocarem-ji rikam ze manza ma rad na praci klid a ze kdyz uz by chtel abych tam byla tak i s malou ale ze si rad dela sam a ze za druhy vi jak mala rve kdyz ji veze)teda jsem rekla kdyz tam jdem na prochazku)a ze ona ji neunese a rvat ji nenecham a nebo ze by ji narvala jahodody nbeo neco jinyho za rohem..a ona ze by mala rvat prestala,rikam ji ze to jsem videla jednou jak mi nutila ji chvilku nechat a ujizdela mi nez jsem se nasrala(behem chvilky ze tohle nee)no a ona ze si taky musi prorvat..jsem ji rekla ze mi to delat nebudem

tak timhle to vlastne zacalo a pak zacla s tim vecerem a kdyz jsem rekla ze nikam nechcem a ze je nam nejlip s malou tak se nasrala

carculka
26. čer 2010

to jsem hrozna coooo 😀 tyjo a ani manzovi nebrecela 😀 😀 ale uz byl informovany ze bude nasrana-ale pry byla jak med

jako a ja za ni kupovala darek manzovi a ona ani nezabucela ze jsem to vybrala(prtoze ona kupuje hruzy)

mataharyy
26. čer 2010

Ty jsi ale potvora 😠 Vítej v klubu 😀
No když jsme šli na svatbu v září tak jsem malého dala na hlídání kamarádce, chvíli se tvářila nasraně, ale rychle jít to přešlo, protože jsem se začla tvářit stejně 😀 Jináč už jsem jí deset dní neviděla, ne že by mi scházela, ale děsím se kdy se objeví... 😅