Tchýně a problémy s nimi. Že nejsem jediná? Přidej se.

dludli
29. led 2007

Zdravim všechny,
sice se mi kapanek prici, zakladat toto tema v sekci rodina, no ale kde jinde, ze? Je tedy jasne ze se svou tchyni nemam dobre vztahy a tak trochu doufam (ale nikomu to nepreju) ze na tom nejsem tak sama a ze se nekdo najde s kym bych mohla o tomto zivocisnem druhu 🙂 pohovorit.
Dneska me zase nastvala a potrebovala jsem to ze sebe dostat, no takze to zase "odnesl" konik 🙂

Tak co kocky, je tu nekdo kdo take s tchyni nevychazi? Jak to resite? Jelikoz u tchyne s manzelem bydlime, tak to resit musime :-/

lenule76
17. črc 2010

@carculka držím palečky, ať to ve zdraví přežijete !!!! Hlavně se nedej a perly jí házej zpět 😀 ¨
a manželovi "vysvětli", že ona dělá herečku a hraje na city 😀 😀 ale jeto těžký .. oan chce být u manžela na prvním místě a Tebe vystrčit, tak používá vše a neštítí se ničeho.

lenule76
17. črc 2010

jinak holky dnes opět ráno problém ..... tchýně šla pověsit deky na půdu (já tam věším naše prádlo a ona jen výjmečně, chodí se přes náš byt, jinak máme patro zavřené) a manžel byl se mnou v ložnici a kluci také a blbli jsme, říkám manželovi zustan tu ještě chvíli, pujde dolů a nebude se mít k odchodu a to bylo půl osme. Tak zůstal a ona se opravdu "zasekla" a kluci když jí zmerčili mastili k ní a ona začala ze sebe dělat kravu a jecet a blbnout a nemela se k odchodu. dloubla jsemdo mažela a rekla mu, no vidís a je to tady .. on jí řekl, že s klukama chtěl blbnout on a že ona to nabourala, tak se na něj podívala a já jí říkám (vzteky jsem se klepala) že se ona do toho navezla, a že "tohle je teda naposledy, že mám toho právě akorát tak plný zuby!, ona se asi urazila, štěkla, že jde, ať si kluky podržíme (bylo otevřeno na chodbu a tam je hlavní vstup a schody) a já jí řekla, ž jsem zvědavá co tedy bude dělat, protože klucio začnou ječet .... a že já rozhodně nebudu brát kluky na ruku .. no nasrala mě pořádně ... určitě dělala držky, ale to je její problém, ať vypadne a neotravuje vzduch.

Tak tchýním zdar zdar zdar !!!!!

ivee
17. črc 2010

@lenule76 díky. Moje váha je sice nic moc, ale taková trága to zase není 😀 mám 68/168, ale podle ní by byl ideál 41/190 😀 A nejvíc miluju, když mi řekne ... já ti do toho nechci mluvit, ALE ... a už to jede 😀 Naštěstí už jsme se přestěhovali ,takže mám trochu klídek, ale tohle jí fakt neodpustím. Rozčiluje mě, jak si hraje na chytrou a nejkrásnější a přitom má akorát blbý kecy a nikdo ji nemá rád 😖 Takže jak tady píšeš - musím to fakt utnout nebo se z ní zblázním 🙄
Jinak koukám, že ty můry tchýně jsou všude skoro stejný 🙄

hanka10
17. črc 2010

Ahoj holky. My jsme měli tento týden rozcestováno - měli jsme odstávku teplé vody, tak jsme nechtěli být doma. To vedro je děsný. Kubík nechce spát, ale dneska to docela doháněl.
@ivee - na to, co ti řekla tchýně, se nedá vůbec nic říct. Vůbec nechápu, jak něco takového může vypustit z pusy. Tomu vůbc nerozumím.

mataharyy
18. črc 2010

@lenule76 ježiš kdyby mu dávala houby, tak jí zabiju to jsem jen nadhodila, že by to mohlo přijít jako příští rada 😉 Manžel má pravdu, ale zas fakt nechci dělat rozbroje, navíc se momentálně trochu mění situace 😵 takže tchýně začne dostávat slušnou sodu, ze všech stran 😎

mataharyy
18. črc 2010

Jináč, tchýně bydlí cca sedm kilometrů od nás, tak nechápu proč tu tvrdne celej den 😖

aponchie
18. črc 2010

holky fakt sem se smala..pred tremi dny jsme s manzou lezeli na koupaku s Maruskou a opalovali se ,pohodicka ..nacez tam kracela Godzila/svagrova/+tchanovci a schvalne prosli tesne kolem nas/nebavime se uz dva roky a vyhejbame s enavzajem/ si rikam o co jim jako jde🙂) nacez si lehli kousek od nas a svete div se proc? 😀 meli sebou holku co chodila s mojim muzem pred15lety..jeho prvni holka potkali a seznamili se zrovna na tom koupalisti..ja na ni nezarlim ani ji neznam a je mi putna navic je silene vychrtla az anorekticka a takova fakt divna..nicmene pointa je ta,ze manzel rikal,jak jeho sestra na ni zarlila tim dnem kdy s ni zacal chodit a uplne do ruda byla z ni ,jak se s ni rozesel uz byla jeji kamaradka..nicmene rikal ze ji tchyne ani sestra nemeli celou dobu rady nadavali na ni jak je treba se ji zbavit kravy atd..a ted po letech se zacali kamaradit a mysleli si ,ze nas to asi rozhodi teda me 😀 uz pred dvema lety tchyne predemnou schvalne manzelovi rikala:Kajo kdyby jsi videl Lenicku jake ma krasne auto Roomstera a jakeho am hezkeho chlapecka a zajikala se smichy asi me chtela nasrat ci co..a ted takove komedie..naparovali se vseci chichtali jak potapani fakt tragedie..presunuli jsme se na druhou stranu pac tam kde byli fakt parilo slunko nacez se chechtali asi si mysleli,ze to nemuzu unest a odchazim ,ale ja tam byla i s kamaradkou a smali jsme se tomu,chtela jsem at me manzel predstavi Lence jeho ex klidne kdyz pujdeme kolem ,ale nestalo se..manza sel pro pivo a ona sla kolem nej a jen mu rekl copak s eke me neznas??on jo znam a co jako?no proste fraska hadra 😀 😀 😀

mataharyy
18. črc 2010

😀 😀 No mě klepne, ty máš taky koukám veselo 😀 😀

brumdinka
18. črc 2010

aponchie 😀 😀 no teda to je jak ze slunce, seno 😀 😀

dagina
21. črc 2010

Ahojky holky,

@aponchie tak to je nářez, puberťačky hadr 😀. Jen jsem dostala chuť na to pivo o kterým píšeš 😀 a žádné v lednici nemáme ☹.
U nás celkem dobrý, čím méně se vidíme, tím lépe.

hanka10
23. črc 2010

Tak včera manžel volal domu. Tentokrat mela tchyne depresivni hlas, ze co je noveho. Kdyz ji manzel rekl, ze nic a jen tak zopakoval, ze Kubik leze uz rychle, tak mu rekla, ze ji nic nerekneme, ze nic nevi. Ze nedame na internet fotky, ze ji nepustime web kameru s Kubikem.
Mame tam jet v pulce srpna na narozeniny. Uz ted se mi svira zaludek a v noci jsem nemohla spat. Kubika jsme uz naucili pit, tak jsem zvedava, co si vymysli tentokrat. Je zajimave, ze u mych rodicu nebreci.

mataharyy
25. črc 2010

Tak já hlásám novinky, v pátek mluvila tchýně s manželem, protože tchán měl 21. svátek, tak mu volala že mu může zavolat a popřát mu ( 😀 ), jenže manžel jí řekl že on mu přát nebude, když on ani neví kdo kdy má narozeniny a že by přál, tak to už vůbec... pak mu tchýně téměř vyčetla, proč jí neřekl že jsem měla narozeniny (po více jak měsíci si vzpoměla...?), tak jí řekl že pokud mi chtěla přát tak si to měla zapsat (psala si to už loni 😎 )... Pak když jsem s ní mluvila ve čtvrtek tak jsem jí říkala že nemáme čas a že tam nepůjdeme a ona na manžela že by jsme se mohli alespoň na hodinku stavit (autobus jezdí v úterý a dubnu, takže hodina = ,min. půl dne...), tak jí řekl že ne. Tak se nasr... a řekla no tak si dělejte jak myslíte, tak řekl že budem a zavěsil 😀 Tak já tajně doufám že bude uražená hodně dlouho 😵

brumdinka
25. črc 2010

maty - no ještě aby jí to vydrželo 😀

jinak ta moje ted´ před chvílí zas perlila, si tu píšu a stojí v obýváku ve dveřích 😅 a prej že nese malýmu oblečení 😅 (spí ted´ na půdě ve svym pokojíku, dolu přiběhl v pyžamu a dávno se převlíkl do jinýho) ---- za prvý sem se jí lekla, za druhý jí říkám no fajn a co jako už je dávno oblečenej a ona no vždyt´to má tady - tak jí říkám no tak to tam někde položte a nashledanou 😀 ---- no fakt asi má jen jedny tepláky a triko a nechám ho tu běhat nahatýho - no někdy bych chtěla pochopit ty její rozumový procesy 😀 😀 😀

mataharyy
25. črc 2010

No já doufám že jí to vydrží dlouho, dnes jdeme na návštěvu ke kamarádům, do stejné vesnice kde bydlí, tak jestli nás tam uvidí, nebo jí někdo řekne že nás tam viděl, tak je to jasný bude nasraná dlouho 😀
Ty procesy nemáš šanci pochopit, na to musí být spešl kurz 😎

carculka
25. črc 2010

mathy..snad ji to vydrzi a tohle ji jese dorazi kdyz se to dozvi 😀 😀 no dobre ji to rekl 😀

mataharyy
26. črc 2010

Jo, na to se taky těším, jak teď zuří 😵 Ale počítám že během týdne zavolá že by se stavila... Tak jsem se domluvila s manželem a dlabat na ní, může se zastavit ale jen pokud on bude doma, tzn. o víkendu a hezky ne na celej den, ale zdvořilostní kávu a může si nechat zajít sen o tom že bude chodit každý víkend, jí to babě jedné všechno povím, ta mě tak štve, že kdyby to jen tušila tak se äni neukáže 😀

carculka
26. črc 2010

holky se musim pochlubit-ted uz po druhy jdem ke tch az po 14dnech...jo a u nas od toho incidentu uz nebyla,jelikoz manza rekl ze kdyz ma kecy tak em nepoleze 😀 😀 😀

mataharyy
28. črc 2010

Tak myslíte že hned v pondělí volala? 😠 To bylo ještě OK, ale volala i v úterý a když jsem jí řekla že mám pracovní školení, tak mi oznámila že jsem se dala na marnotratnou práci, pak volala znovu (za minutu), že ty meruňky co jsem měla objednané už mi zavařila a udělala džem, jsem jen čučela, tak jsem jí řekla že jsem si to chtěla udělat sama, a prý "no co by jsi zrovna ty dělala s 10 kg meruněk...). Tak jsem to večer ořvala a dnes mám od rána bezvadnej den, tak jsem jí napsala ať si ty zavařeniny nechá, že jsem si objednala jiné meruňky, za chvíli volala. "To ti jako kázal Luboš, aby jsi mi to řekla?!" Měla velmi bojovný a nekompromisní hlas, tak jsem jí řekla že nechápu proč má dojem že jsem nesvéprávnej idiot, kterému všichni musí říkat co má a nemá dělat. "No já jsem si myslela že ti tím pomůžu, když to udělám." Tak jsem jí řekla že jsem se o tom ještě bavili že si to chci udělat sama a že kdybych chtěla zavařeniny, tak jí poprosím aby mi to zavařila, ale že jsem chtěla meruňky a za tu inteligentní poznámku závěrem, že prostě nic nechci. Tak začla zadrhávat, hlásek zkrotl (to jsem nezažila), došla slova, pak se omluvila a řekla ať si zkouším když chci, rozloučili jsme se a bylo...
Holky mě je tak krááásně 😵 Sice jen malé vítězství, které se proti mě určitě ještě obrátí, ale je to fakt paráááda 😵

carculka
28. črc 2010

maty bravoooooo 😉 😉 😉 jentak dal priste

mataharyy
29. črc 2010

No uvidíme jak to dopadne, o víkendu jí čekám na návštěvu, ale zas třeba bude tak uražená že nedorazí 😀

majuna
30. črc 2010

Ahoj baby,
tak do tejto temy pišem prvy krat a som aj rada,že existuje.Možno si budete myslet,že som asi domyšlava,ale čo sa tyka mojej svokry,tak horšiu strygu sprostu,bezcitnu som nenašla.Najhoršie natom je to,že byvame v jednom byte a už nemam sil.Oficialna svokra to ešte neni,nevzali sme sa a kvoli nej asi ani nie.

carculka
1. srp 2010

ahojky holky tak tch zas nechape ze hlidani nepotrebujem,vcera mi volala at jdem s manzou na jednu akci(tam jdem ale s malou)ze tam urcite pujdem a ze malou pohlida,pry at si odpocinu a furt mi to cpala a cpala,rekla to nekolikrat a ja furt ze ne..tak jsem to rekla muzovi ,ze ji to vysvetluju kazdy tyden ze ne a slusne ze to nechape...tak pry ji to povi on 😀 😀
jinak vcera vecer tam jel ze tam neco zapomnel a rikal ze spala tak tvrde ze neslysela bouchani na dvere,zvoneni,proste nic,ze nakonec nasel klice..takze by tam mala nemohla vubec spat 😀 😀 ani dyl,dokud nebude mit rozum 😀 😀 😀

mataharyy
2. srp 2010

Čaute, tak se hlásím. S tchýní to po mém odmítnutí marmelád dopadlo tak že v pátek volala, ale ne mě (tak jak vždy), ale manžovi. Prý že co děláte v sobotu, medový hlásek v telefonu, že by na hodinku a půl doběhla i s tchánem. Tak dorazila nedovolila si ani ceknout, tchán dokonce nevlezl ani do baráku (normálně bez dovolení vleze až do ložnice...) tchýně se i chladničce vyhla obloukem, jen dala vejce manželovi ať je uklidí. Teda až na debatu proč nejíme ty vajíčka (když jsme jí řekli že máme ještě od minula), jináč fakt nic, byla to asi ta nejpohodovější návštěva 🙂 Jináč si neodpustil ještě poznámku že by jsme malého měli ostříhat, přešla jsem to jen pohledem a mlčením. Do toho manžel řek že stříhat se bude on, tak tchýně i tchán hned začali protestovat, že ne tak na krátko, jak se vždy stříhá, že to je hrozný a bla bla bla, jenže jak se včera stříhal tak když už, tak už ostříhali jsme i malého, je totálně na krátko, jako tatínek, strojkem bez nástavce, takže až to tchýně uvidí, tak jí odvezou, ne že by jsme jí chtěli vidět ale už jsme přemýšleli že by jsme jí o víkendu pozvali na návštěvu, než mu to doroste 😀

carculka
2. srp 2010

maty...tyjo no to je super...a vyjmecne bych ji na navstevu pozvala 😀 😀

mataharyy
3. srp 2010

No už nás to taky napadlo (hned co jsme ho dostříhali), jenže kazit si další víkend, zvlášť když v pátek jdu na kontrolu, tak hádám o víkendu snad budeme oslavovat 😵 a to tu tchýni rozhodně nechci 😉

majdinka
3. srp 2010

Ahoj,je to všude stejné.Moje tchýně je nejchytřejší na světě,všechno ví a všude byla.Malý chtěla nacpat ve 3 měsících skopový na česneku s knedlíkem a od té doby válčíme stále.Pořád poslouchám keci,jak malý nedám tohle a támhleto a že ona to klukům dávno dávala a že je dávale ve 4 měsících na nočník.Mimochodem naše Anetka je od 16 měsíce bez plen i v noci a začala jsem jí učit v 15 měsíci a můj manžel,který byl chudák vysazován už ve 4 měsících,jen aby tchýně nemusela tolik prát,tak se počůrával do 4 let.No chytrá jak rádio.A to je furt dokola.pořád ať tam Anetku nechám přes noc a tak dále.Se asi posrala kráva jedna.Úplně jí nesnášim.Furt kecy,jak mě má ráda,jak jsem její zlatíčkko a pak se člvěk dozví,že mě drbe v hospodě,kde jsou téměř denně a stěžuje si jak malý dám radši tvaroh než pribiňáka a takové další kecy.Nedávno mi vmetla,že její známá má vnuka a ten jí v pohodě v roce paprikový klobásy.No hnus.A já Anetce nedopřeju ani párek.No sem to ale matka,co 😀 Když jí řeknu,že si malá takových nezdravých sraček užije za život ještě dost,tak mi oznámí i s tchánem,že klobásy,párečky a salámky nejsou sračky,ale že to co jí dávám já(maso,zelenina,ovoce-no klasická zdravější jídla),tak že to je špatně.Prej když nebude jíst klobásy,tak nebude mít tu správnou imunitu.No já se poseru!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Opravdu jsou tupci oba dva.Tchán je ještě k tomu alkoholik jako prase.

No nenávist je strašná,ale mě to jinak nejde.Já jí fakt nesnášim,krávu jednu.A to ještě není tak stará-52 let.Co bude až zestárne????

Si asi budu muset zarezervovat místo v blázinci,jinak už vážně nevim,jak dál.

Jo a další perlička na kterou jsem si vzpomněla:
Prý abych se nedivila,až Anetka bude bydlet u nich.(Její druhý syn se odstěhoval v 15ti k babičce,protože se nesnesl s otcem)Tak jsem jí odpověděla,že to nedopustim a ona na to,že se mě na to tak bude ptát.
Tak jsem sebrala Anetku a odešla jsem.Žralo mě to a druhý den jsem jí zavolala a seřvala jí do telefonu takovym stylem,že jsem od ní měla na 3 měsíce pokoj.

Asi budu muset řvát častěji.

No plánujem druhé mimi,tak si ta kráva plánuje jak bude Anetku pořád hlídat,abych se mohla věnovat miminu.Nasrat!!!!!!I kydbych měla padat nahubu,tak Anetku nedostane.Může si přijet povozit mimino v kočáru(tomu bude jedno,kdo ho vozí),ale abych odstrčila svémprvní dítě jak to udělala ona.No ani mě nehne.

Neexistuje něco,jak to vyřešit????

Manžel stojí při mě,ale je mi blbé na ní furt nadávat,když je to jeho matka.Jinak moje máma naprosto v pohodě a respektuje vše co jí řeknu.

janicka006
3. srp 2010

@majdinka nedokážu si představit,takhle se bavit s tchýní....i když tu mou taky nemusím,tak k ní mám respekt-je to prostě manželovo máma.....to je husťárna,ale tak že alespoň manžel stojí za tebou,to je myslím to nejdůležitější...jí a její salámové i jiné nápady bych prostě neřešila...

janicka006
3. srp 2010

@majuna společné bydlení to musí být asi pořádný blázinec...já bych se svou nebydlela ani za zlatý prase.Teď sháníme nějaký baáček,kdyby se prodal ten její a ona šla bydlet s náma,nemuseli bychom se tolik zadlužovat,ale hned jsem to manželovi vysvětlila..A vy takhle budete i do budoucna nebo to bydlení chcete řešit nějak samostatně????

janicka006
3. srp 2010

naší tchýni zase nezajímá vnučka....je to od jejího syna první a možná i poslední dítě,ale Michalce budou 4 měsíce a viděla jí asi 3x(z toho jednou hned v porodnici)naposley u nás byla někdy v polovině června.Jsem z těch snach,které by byly rády,kdyby se tchýně angažovala a občas vozila,ale ona nemá zájem.Dokonce když jsme jí ohlašovali,že bude babičkou,tak nám řekla " no z toho ani nemám moc radost"......A tím si u mne nějak utla tipec.NAši jsou pravý opak,ti už plánujou jak jí na zahrádce udělají bazének,pískoviště,houpačku,kam budou jezdit do zololo....takže mne nějaká tchýně opravdu nemrzí..ochuzuje se ona,ne já....

majdinka
3. srp 2010

@janicka006 Tak to já bych byla zas moc ráda,kdyby se tchýně nechtěla angažovat.Ona byla tchýně skvělá,ale jakmile jsem porodila,tak se to celé obrátilo.Dala bych nevím co za to ,kdyby nás nechala v klidu dýchat.