Tchýně a problémy s nimi. Že nejsem jediná? Přidej se.

dludli
29. led 2007

Zdravim všechny,
sice se mi kapanek prici, zakladat toto tema v sekci rodina, no ale kde jinde, ze? Je tedy jasne ze se svou tchyni nemam dobre vztahy a tak trochu doufam (ale nikomu to nepreju) ze na tom nejsem tak sama a ze se nekdo najde s kym bych mohla o tomto zivocisnem druhu 🙂 pohovorit.
Dneska me zase nastvala a potrebovala jsem to ze sebe dostat, no takze to zase "odnesl" konik 🙂

Tak co kocky, je tu nekdo kdo take s tchyni nevychazi? Jak to resite? Jelikoz u tchyne s manzelem bydlime, tak to resit musime :-/

indiankat
26. pro 2010

@mataharyy jezis o je k smichu jak je to vsude stejny, a ja si myslela ze jsme exoti 😀 akorat je mi lito manzela, ten chudak byl prostrednik vsech tech boju...ona je schopna mu behem dne poslat i 50sms ( z netu) jak ji vsem ublizil, jakej je hazl, ze je neschopnej ze si neumi doma duplnout ( a privezt deticky) a jakou si vybral manzelku... a bla bla bla porad dokola

mataharyy
27. pro 2010

@indiankat Jo to já manžela taky lituju, jak mezi tím vším pendluje, na jedné straně matka na druhé manželka a každá na tu druhou nadává... 😅 Ale já nemám komu se vynadávat, tak to vždy slízne, ale už se začínám krotit, nerada bych to dotáhla až k rozvodu 😅
Jináč ano je to skoro všude stejné 😀

indiankat
27. pro 2010

@mataharyy kamoska se kvuli tomu rozvedla. Manzel stal pri mamince a nestal pri manzelce. Vynucoval si pujcovani miminka, ikdyz matka sla proti manzelce tezce...

mataharyy
27. pro 2010

@indiankat Tak to u nás je to v tomto ohledu v pohodě, on ví jakou má matku a postupně co se k nám donáší zvěsti tak bych až řekla že je mu to líto ☹ Ale spíš jsem myslela to že ho nemůže věčně bavit fungovat jak nárazník z obou stran... Tak se snažím krotit v tom co říkám o jeho matince a pokud ona to nedokáže, další mínus pro ní 😝 Je to sice pěkně "vyčůrané" z mé strany, ale co už no... 😅 moc jinejch možností není

mataharyy
27. pro 2010

@indiankat Ale taky znám nejedno manželství které se rozpadlo kvůli strašně hodné mamince a ženě mrše... 😢

indiankat
27. pro 2010

@mataharyy jenze ono je to vicemene vina pak toho synacka povedenyho, ze se necha olivnit maminkou 😔 😝

simicak
27. pro 2010

Holky ja vas pobavim moji tchyni. Ja teda ziju v zahranici,takze je v bezpecne vzdalenosti,ale treba jeji vanocni sms.
Synu,miluji te,jsem uz takove,jsem sva. Moc na vas myslim i na mrtve. Mama 😀 Ona je uplny magor. Ja si v breznu zmenila tel.c. a manzelove rodine jsem ho nedala,chvili psali a pak jim manza rek,ze mam nove,proto mi to nechodi,odte doby s nima nekomunikuji. Domu nastesti litame 1x za dva roky a ona se desne tesi na vnoucata,porad place,jak ji je smutno a kdyz priletim,tak se stavi jendou na hodku a hotovo a to vi,ze je min. rok a pul neuvidi.

mataharyy
27. pro 2010

@indiankat No to každopádně, ale i tak je to smutné... 🙄
@simicak 😀 😀 Tak to je opravdu parádní sms-ka a tchýně taky dobrá... 😀

simicak
27. pro 2010

@mataharyy ona je magor. A nejlpsi jsou ty reci,ze sveho syna zna ( ona mu ani jmenem nerika,protoze syn zni vzneseneji) a vubec nevi,ze neji hriby a nikdy nejed,ryby...........vubec nic o nem ne vi. Srala na decka uz jak byli male. Ale strasne je miluje a porad na ne mysli...i s tema mrtvyma 😀 A nasi Viktorce nerekne jinak nec Viktoria ( zase to zni vzneseneji) no fakt slepice. Pritom skrabe brambory na smeny v Ostrave 😀 Ale desne se mi chlubila,jak udelala vyberove rizeni a ze uskrabala nevjiv v nejkratsim case 😀 A na svatbe mi rekla,ze jesli jejimu synovi ublizim,ze mi rozbije hubu 😀 A samo nedonesli ani svat.prani,nic

mataharyy
27. pro 2010

@simicak šmááárja tak to se nenudíš, no alespoň tě může těšit že je tak daleko... Já vědět že tu svou uvidím jednou za dva roky, tak jsem z ní vysmátá 😀 😀

simicak
27. pro 2010

@mataharyy no prave proto neni tak spatna,je v bezpecne vzdalenosti a na letenky sem nikdy nenasetri 😀

mataharyy
27. pro 2010

@simicak Já taky měla dobrou tchýni, stačilo čtyřista kilometrů 😀 Jen teď už to má tři a to je děs... 😝 😀 😀 Jináč chápu to by musela naškrábat sakra množství brambor 😎

carculka
27. pro 2010

@mataharyy ja to mam stejne,to bych ji prekousla..me by stacilo ji it 200km napr..ikdyz ne,by ctela zustat vic dni 😝 😝 😝 tak nekde ve vesmiru nejlepe 😀 😀 😀
@simicak fakt mazec tch..a kde bydlite?

simicak
27. pro 2010

@carculka v Anglii 🙂
@mataharyy tak to ji mas teda hoodne blizko,pros jste se pristehovali?

mataharyy
27. pro 2010

@simicak Kdybych jen tušila, tak to neděláme 😀 Ale já si jí babu ošéfuji, chvíli to potrvá, ale... 😀

indiankat
27. pro 2010

@simicak @mataharyy my jsme bydleli v jednom meste (chvili jsme bydleli i u nich) a ted jsme se presteovali skoro 300km daleko a ja jsem o 100% klidnejsi 😀
Anglii zavidim, chteli jsme tam taky... jak dlouho tam jste?

mataharyy
27. pro 2010

@indiankat taky jsme u nich bydleli... takže teď jsem i za těch pár kilometrů vděčná 😀

simicak
27. pro 2010

@indiankat neni co zavidet,vsude to je stejne 😉 Jen teda jsi daleko od vseho zla ( tchyne a cele blaznive rodiny ) 😀 😀

indiankat
27. pro 2010

@mataharyy no kdyz jsme u nich bydleli, byli to jeste v pohode, dokonce jsme spolu popijely vinko a kourily 😀 ted? je z ni alkoholicka 😀
@simicak no my chteli kvuli penezum a vypadnout pryc, meli jsme se stehovat do Manchestru, ted uz zas zacinam pokukovat co a jak.. ze by jsme treba... ale predtim jsme tam meli znameho.. ted uz tam asi neni

mataharyy
27. pro 2010

@indiankat A nemáš strach takhle do neznáma s dětma? 😕 Když pominu to že má anglina je na ... tak bych se asi bála... 😅
@simicak Jo ta dálka je opojná 😀

simicak
27. pro 2010

@indiankat to uz se vam ted nevyplati. Potom co zaplatite najem,skolky,tak si nic na usetreni nevydelate,navic tady to je s praci takky o hubu ted. Taky jsou obrovske skrty,vsechno drahne a propousti se uz druhym rokem ve velkem.
A neudelala jsi tu alkoholicku ty z ni?? 😀 Beztak to bylo nejake skryte systematicke niceni. Pili jsme vinko a ted je z ni alkoholik 😀 😀 😝

@mataharyy ja kdyz jsem tu jela,tak jsem umela tri slova,to je to nejmensi. Kdyz nemas kolem sebe cestinu,tv atd.tak ten jazyk leze do hlavy hned a navic deti se uci silene rychle.
Dalka to je uuuuzasnaaaa.

mataharyy
27. pro 2010

@simicak Tak já jsem měla jet když mi bylo šestnáct, tehdy kdyby se to nepodělalo tak bych jela, ale teď už bych se bála, za jedno nejsem ani vzdělaná a teď se mi práce bude snáž hledat tu než někde kde se nedomluvím, jsem srab 😀 tak jsem se místo do anglie odstěhovala na slovensko, no když se daří, tak se daří 😀 😀

indiankat
27. pro 2010

@simicak no jenze tady jsou prave ty skrty taky nooo ale uz me to tam netahne tolik, meli sjme mit zazemi - ten kamos by nas nechal bydle u sebe v baraku a pro muze byla prace a mel hrat rugby zas...
a ona alkoholicka uz byla, jen jsem to nevidela 😉 a ona to maskovala 😀
@mataharyy ja sla do neznama i tady, jen se tu mluvi cesky 😉 ale doAnglie to vis ze bych se bala

simicak
27. pro 2010

@mataharyy Slovensko...to je skoro stejne 😀 😀 😀 No vzdelani by ti tady stejne zadne neuznali a navic tady se vzdelava pri praci - lepsi system maji.
A tvoje rodina je v Cesku? Ja ti te pamatuji z nejake diskuzy,tusim z beremka,ze? Nemeli jste nejake opletacky uz kolem svatby? nebo si to mozna pletu...

simicak
27. pro 2010

@indiankat byla dobre kryta,jo? 😀 😀 Tak tko musela byt rada,ze ma popijeciho partaka. Pak jsi prestala pit a skoncili dobre vztahy,co? 😀 😀
Skrty jsou v celem svete,takze neni kde emigrovat uz 😀 🙄 Ja se nebojim zas,kdyby byla moznost,tak hned emigruju do Australie nebo nekde jinde,kde chci,bez premysleni. Jen sbalit kufriky a sup. Rec se vzdycky nejka nauci. Horsi s stou praci a bydlenim.

mataharyy
27. pro 2010

@simicak No celá má rodina je v Praze a okolí. Jo měli, honili nás od čerta k ďáblu... Bylo to zajímavé 😀 No vidíš tak v těch šestnácti by to bylo optimální, teď jsem už zakonzervovala a na další změnu už bych asi neměla... I když teď to taky není kdo ví co... Manžel přes týden pryč, domu jen na víkend a finance tak akorát na "přežití"... Jenže mám takovou obavu že teď už si člověk moc nepomůže nikde... 😅

indiankat
27. pro 2010

@simicak byla rada, hlavne ze jsem ji tenkrat jeste zrala ty jeji kecy a lzi 😀 a Vy jste tam nekoho meli kdyz jste tam sli? jak dlouho tam jste?

simicak
27. pro 2010

@mataharyy no prave,neni kde jit a bude hur. Co dela manzel? NO aspon nejsi uz s tou tchyni v jedne domacnosti. I kdyz ja bych za tchyni nekdy byla vdecna,aspon jednou za tri mesice na vikend hlidani 😵 😵 😵

indiankat
27. pro 2010

@mataharyy no manzel dela ve statni sprave a obavam se jak to bude vypadat po novem roce, maji mu sebrat 20% ☹

simicak
27. pro 2010

@indiankat manzel tady byl. My se dali dokupy,jak tady uz pracoval a ja se hned nastehovala sem. Bydleli jsme na jeho firemni ubytovne,ja na cerno a zjistili,ze jsem tehu. No a samo prasklo,ze tam bydlim,tak nas vystehovali,my nemeli prachy,jen tak tak na nejaky depozit na hnusny pidi miny byt smradlavy. Tak jse si slohly perinu z ubytovny,koupili esus na vareni a dve plastikove misky a sli bydlet. nemeli jsme ani potahy a spali na smradlave spinave stare nejake matraci. Prachy nebyli,tak manzel moc nejedl abych mohla ja. 😀 Zni to hrozne,ale bylo to docela supr obdobi. Jak Verunka mela 5 mesicu,tak jsme dostal nejake penize od statu ( nejake zpetne dane) a presthovali jsme se na podnajem,krasny 3+1 a bydlime tady do ted 😵 Ale zacatky byly krute. Nastesti kocarek pro malou mi koupili moji rodice a i hrnec nam koupili 😀 A jsem tu ted v lednu patym rokem,manzel na jare to bude sesty rok