Tchýně a problémy s nimi. Že nejsem jediná? Přidej se.

dludli
29. led 2007

Zdravim všechny,
sice se mi kapanek prici, zakladat toto tema v sekci rodina, no ale kde jinde, ze? Je tedy jasne ze se svou tchyni nemam dobre vztahy a tak trochu doufam (ale nikomu to nepreju) ze na tom nejsem tak sama a ze se nekdo najde s kym bych mohla o tomto zivocisnem druhu 🙂 pohovorit.
Dneska me zase nastvala a potrebovala jsem to ze sebe dostat, no takze to zase "odnesl" konik 🙂

Tak co kocky, je tu nekdo kdo take s tchyni nevychazi? Jak to resite? Jelikoz u tchyne s manzelem bydlime, tak to resit musime :-/

pavlapap
20. bře 2009

Je to pravda, chová se jak bezdomovkyně. Ale ona si to opravdu nepřipustí, myslí si že je ve všem nejlepší a vše dělá nejlíp. Co jsme se do ní nahučeli, pohádali se s ní. je to všechno marný. Jenom jedna pravda je a to ta její. My jsme jí to říkali, její matka, její sestra, bratr, švagr neteř. Všechno houby platný, jsme proti ní zaujatý a ona je ten chudák! Prý jsme si jí vybrali jako obět aby jsme si měli na kom vylívat zlost. No to určitě, já se jí vyhýbám jak můžu, když bych jí rok neviděla tak mi to nevadí. To ona furt otravuje, volá a chce se hádat. Po訚tvala proti mě i mojí rodinu , málem svadba nebyla jak nás všechny rozhádala.

aponchie
20. bře 2009

pavla jako mazec teda to zase moje tchyne chodi snad 20let v jedne kozene bunde za totace porad chodi v riflich a teniskach dokola bud je bachrata a nic neoblece anebo v lete dvoje dlouhe saty ,ale zase si hraje na damu jak mluvi dulezite jak trepe hlavou a vlasama nosi bryle a proste na prvni dojem reknes ,ze je to nejaka damicka asi ,ale prdel leda tak akorat se pretvarujou a hrajou komedie obe dve..zrovna vcera sem bla v Lidlu a byla tam taky samozrejme delame,ze se nezname jak jinak ,jindy se strani aby nemusela bejt v jedne ulicce semnou a vcera nacumovala slidila hledela na me na bricho a tak proste zvedava zenska aby se podivala a poreferovala svagrove jestli uz jsem taky tlusta aby ju uklidnila asi pac ta je zavrena doma jak svatej obrazek aby po porodu nahodou nenachladla nekde uz mesic 😀

asanaa
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
hancas
21. bře 2009

asan.---co máš z toho to samý byla i moje tchýně,když jsme jí řekli že čekáme mimi ještě to vzala,ale pak jsem řekli že čekáme dvojčátka a hle v tu chvíli klid,začala břečet a říkat že jsme na to ještě mladí,že jsme si zkazili život...já neměla slov,vytrhla jsem jí fotku z ultrazvuku z ruky a vyletěla ven jak nikdy.prostě ona vždy cgtěla jen jedno dítě a dodnes nemůže přeníst přes srdce že jsou dvě.místo aby byla ráda že jsou zdraví,hodní...tak prostě pořád piští,hrozně mě to mrzelo,ale řekla jsem si že se nebudu kvůli té čarodejnici nervovat že mi za to nestojí,vždy když jsme se jeli podívat na kčárky tak jela s náma (ocásek)a vždy se dívala na kočárek pro jednoho a MM říkal ale mi čekáme 2 a ona na to ,,no právě´,,a cokoliv jsme si koupili tak kritizovala,prostě od té jí nesnáším,protože první vnoučata by měla přijat s radostí,ale ona tohle prostě začala válka,má jí mít at se těší já si nic nenechám líbit .

asanaa
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
hancas
21. bře 2009

asan----mi jsme taky kupovali kočárek bez ní,samozřejmě pak jak s ním jela tak byl hrozně velkej,težkej a nic mo,takže opět pochvala.Proč se jí bojíš když je tam manža????jí řekni co si myslíš se neboj já jsem se taky dřív bála,ale ted to máš slyšet se nese.u,i když je tam manža,prostě mi nebude organizovat život a kecat nám do výchovy dětí,proč jím jako nedávám párky a tlačenku,sekanou a proč jím dávám pořád mlíko,jsem na ní čuměla jak kdyby ona nikdy neměla děti,prej jsme moc opatrní a posloucháme doktorku co nám řekne,raději poslechnu dr než tcýni a její blbý kecy,prej proč dáváme hypoalergenní mléko,proč kupujeme plínky huggies a ne obyčejné např:tesco.že to dřív nebylo a taky žili,hmm tak dřív taky byla jiná doba a dnes jsme o trošku dál ve vším,ale to ona stále nechápe a to má 45 let,ona je prostě staromodní.Prej když měli asi 6 měsíců tak nosili teplákovky adidas prej to jsem zvědavá v čem budete chodit až budete větší,všechno značkový.Jak kdyby nám na to dala,že???

Tchýně pořád řve že je nevidí...ale když k nám v neděli přijdou tak jsou u nás hodinu a stačí chápeš to???ale bude pištět že je má mamka vidí avíc...

asanaa
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
hancas
21. bře 2009

jj přesně tak ta si s něma hraje na zemi max.10minut pak je udýchaná a jde pt kávičku....prostě na facku,ale já už na to nemám nervy,protože to bych se musela unervovat a to mi ona za to nestojí 😀 pěkný den jdu dětem vařit nějakou mňamku,večer jsem zase tady

pavlapap
21. bře 2009

Já tam přestala chodit. Nestálo mi za to poslouchat rýpání jak jsme hrozný rodiče a tak. Po městě nás pomlouvá, pár lidí mě přestalo zdravit. Její sestra mi říkala že se potkali tak jí říká ahoj babíčko a ona prý " já jsem jen poloviční babička" 😠 Ale proč to tak je to už nikomu neřekne, že k nám nechce chodit že jen prudí a určuje si pravidla. Ona říká jen to co se jí hodí. V létě se rozbrečela před mojí mámou že už vnučku dlouho neviděla. Máma mi nic neřekla ale byla na její straně a později mi to s bratrem vyčetli. To je strašná bezmoc když jsou všichni proti vám a nikdo vám nevěří. Bratr to naštěstí pochopil ale máma se se mnou dlouho nemluvila. Alespoon' že manžel je na mojí straně a nenechá si už od ní nic líbit a bratr ten je taky s námi. Jenom naši ne ty vždycky se chtěli cizím lidem líbit, já zažila v dětsví kvůli tomu hodně nespravedlnosti. S ní je to jak do dubu v sobotu se s ní manžel pohádá a ona se ho na to a samé zeptá za dve dny znovu. nebo když k nám chodili ještě občas na návštěvu tak se třeba nás obou 3 x zeptala kolik dcera váží. Je nezničitelná!!!! Jako vetřelec!!!! 🤐

pavlapap
21. bře 2009

To jsem ještě zapoměla v létě k nám z ničeho nic přišla a hystericky a hodně nahlas brečela že se mi tedy za všechno omlouvá. Léto otevřený okna , bydlíme na náměstí lidi se zastavovali, sousedi měli veselo. Ale ona to prý ze sebe musela dostat. Když musela tak musela, to že je prdlá hysterka jí už nikdo neodpáře!!!!

asanaa
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
pavlapap
21. bře 2009

Řvala hlasitě aby jí bylo co nejvíc slyšet. nevím za co omlouvala když tvrdí že nikdy nic špatného proti nám nepodnikla a neřekla. Já sy myslím a radila jsem to i manželovi aby šla k lékaři má poruchu chování jak vyšitou. Nebo je v přechodu a chybí jí hormony.

asanaa
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
pavlapap
21. bře 2009

Stačilo by kdyby šla k obvod'ákovi. Tý je ale líto i těch třiceti korun šetří na všem. Ona byla prdlá vždycky ale totálně zešílela po narození vnučky. My nějaký čas mlčeli a nechali si všechno líbit, mysleli si něco o prde.. a byl klid. Co sme jí do tý prde... začali posílat na hlas a nenechali si nic líbit od tý doby to máme. To její šíenství. Já jednou potkala známou a povídali jsme si a ona říká co stará ..... jÁ ŘÍKÁM NIC DOBRÝ A ONA NA TO: Ona je taková prdlá vid'! No to vystihla 😀 😀 😀

petrajah
23. bře 2009

Tchýně se vrátila z lázní 😠 a byla u nás na oslavě manželových narozenin. Asi na ni spadla skála nebo něco velkýho, protože mlela takový bludy!! Asi ji tam měli namasírovat mozek, ne záda, protože co slovo, to perla. Nakonec jsem se ozvala, protože před mýma rodičema řekla, že jsme vlastně líní, protože si v létě k nim nejdeme natrhat jahody, tak je musí otrhat sama a nám dovést. Okamžitě jsem se ohradila, že máme svoje, který nám stačí a díky ní musím dělat marmelády a dřeně do mrazáku, protože je nezlikvidujeme a vůbec se o ně neprosíme. Takže v létě po ní ten košík hodím. Baba jedna ulhaná. 🙄 Mám svoji zahradu a pěstuju, co nám stačí a o nic se nikoho neprosíme.

lena13
23. bře 2009

peti nedej se,tj svinka ty volku....skoda,ze tam nebyla dele co... 😀

petrajah
24. bře 2009

Kdybych chtěla aby byla někde trochu dýl, tak bych ji musela vystřelit na Mars, ale jak ji znám, tak se vrátí přes Venuši. ☹
V lázních přibrala, a tak nám ukazovala svoje špeky, drží si je přes triko a natřásá si pupek, fakt nechutný. Jenomže s nima v lázních byla moje kolegyně z práce a ta mi líčila, jak strašně žerou. Byly tam na snídani švédský stoly plný jídla a oni nevěděli co sníst dřív, tak si přidávali a přidávali. Ještě že nešustili sáčkama - na horší časy. 😕

hancas
24. bře 2009

holkoi jj je to ale trápení s těma sviňkama,ale co už naděláme že,kdyby se tak dali hodit do jednoho pytle,zavázat na pořádný uzel a odvíst je někam a už o nich nevědět,ale to se nám asi nokdy nespní protože ony jsou nezničitelné.

janulle22
24. bře 2009

ahojky holky... uplne koukam ceho jsou schony... 😅 😕 ja mam teda tchynku v pohode, ale obcas me dokaze vytocit do nadmorskych vysek... 😠

tak se drzte... 😉 a nedejte se...

lena13
24. bře 2009

teda peti ty js ,ale nenazrane..tj fakt nechutne jak vam ukazovala jake ma speky 😝

hani kde mas fotecky? 😵

barmborka
25. bře 2009

Ahoj holky,vidím,že ve většině případů je to podobné,ne-li stejné.Já se vždycky nejvíce v duchu chlamu když jsme někde v obchodě(já,manžel,děti,tchýně) a děti ji oslovují babi,manžel mami a já ji vykám a říkám příjmením.Za 17 let co jsme s manželem spolu mi nikdy nenebídla abych jí říkala jinak.Už se stalo,že děti v tramvaji či autobuse babi proč ti mamka říká paní P.........?Já se už teď jen směji,ale byly časy kdy mě to mrzelo, třeba když jsem zjistila,že manželovo švagr jí normálně tyká.Asi se jí nelíbím 😀 😀 😀
Ale jinak to beru tak,že každý máme svoje chyby snažím se to tolerovat,ale někdy mi taky ujedu nervy a to je pak šrumec 😉 😉

petrajah
25. bře 2009

Klikrát se ptám, proč nejsou takoví tcháni.Vždycky se mluví o tchýních. Můj tchán je super, strašně hodnej a pracovitej člověk a vzal si takovou drbnu. Škoda.Ale asi mu to vyhovuje. On je kliďas, vydrží od ní hodně, ale pak vybuchne a nadá jí. Ona se tomu jen směje. Fakt má svatou trpělivost.Tchán se baví s manželem o technických věcech a ona do toho skáče a chce se zapojit do hovoru. Marně. Ví ho..o. Manžel i tchán ji okřiknou, ať je ticho. To trvá asi půl minuty a pak znovu. Je jak polámanej gramofon. Jinak všemu rozumí, všude byla, všechno má.... 😕

kometka5
25. bře 2009

holky, musím si zase postěžovat, v sobotu jsme se vrátili z nemocnice, malá ma zakázaný veškerý návštěvy, že je oslabená, tak aby něco nechytla a dneska tchýně samozřejmě musela přijít, tak jsem jí řekla, že nechápu, proč sem jde, když máme zakázaný návštěvy, tak mi řekne, že jí nic není. to jí nebylo ani minulou sobotu a v neděli blila jak amina a malá taky, tak jsme právě skončili na kapačkách. a nejlepší je, že jí nic není ale demostrativně se 3x vysmrká za 10min. tohle není normální a pak mi řekne, že jsem naštvaná, tak jsem řekla, že jo. ať si o mě pizda myslí co chce. ☹

petrajah
25. bře 2009

To je hrozný. Nezodpovědnost sama. 🙄
Chtěla bych vidět ji, kdyby byla ona oslabená, to by byl teprve zákaz, aby něco nechytla! 😕

lena13
25. bře 2009

tj ale mrcha...na to se neda ani nic rict,svina jedna

petrajah
25. bře 2009

když jsem měla chřipku a bylo mně fakt zle, tak přišli tcháni samozřejmě na kafe.Věděli, že jsem nemocná. Kdyby si radši vzali děcka na odpoledne, když neměli nic na práci, ale oni si mysleli, že je asi budu obskakovat, když jsem měla 39 horečky. 😝 IQ - tykve. 😨

nikit31
25. bře 2009

Ahoj, tak tohle je vážně dobré téma. Vidím ,že nejenom moje tchýně je baba na zabití 🙂 . Ta moje nemá ráda moje děti a klidně je nazvala zmetkama, jenom kvůli tomu, že si jí venku nevšimli a nepozdravili. No jo u šestiletého a dvouletého dítěte, které jsou zabrané do poletování a pošťuchování je to vážně nevychovanost 😀 . Pro děti si nikdy nechodí, ani nevolá jak se mají, ale potom jde a všude brečí jak jsem hrozná, že jí nedávám děti a že je už měsíc neviděla (bydlí naproti). A tak mě venku zastavují lidi a vyčítají mi, jak se to chovám a když jim řeknu jak se chová ona, tak jen slyšim, že by to v životě neudělala. Ona totiž s prominutím jinak každému leze do p....e

petrajah
25. bře 2009

Co na to její synátor? 😢

aponchie
25. bře 2009

niki to je presne,ale to nema cenu lidem neco vysvetlovat pac kdo chce ti uveri a kdo nechce neuveri takze bys akorat zbytecne vynakladala energii a za to ti to nestoji ta moje taky vsude pomlouva jaka jsem jak ju nezdravim jak ji decko neukaze ablablabla a pritom sama nechce,ale lidi malokdy veri pac svagrove chodi i malem splachovat wc jak ji trlinkuje za prdeli takze pro ni vsecko pro nase dite ani na za 4roky ji poprala jednou knarozeninam jinak na ni sere a jeste rada dava najevo kdyz me vidi jak ma radsi neter..hele mala ji uz nezna a me ta baba za to nestoji pac ublizuje male ..muj muz na ne sere tudle sme v Lidlu tchyni potkali a ta cekala az ji manzel prijde pozdravit mela smulu jako uz pres rok pac se s nama prestalis tykat nechteli se s nama i v dobrem kamaradit nejezdili tady nikdy nechteli malou hlidat me nesnaseji svagrova je psychopat zarlivej proste to nejde takze jak videla,ze ju manza ignoruje tak vztekle utekla a obchodu a malem porazila autem chlapa jak byla vztekla,ale co porad cekaji nechapu..kdyz si to udelali sami vsecko

kveta
25. bře 2009

Kometka5, tá Tvoja je neskutočná sv..a.