Tchýně a problémy s nimi. Že nejsem jediná? Přidej se.

dludli
29. led 2007

Zdravim všechny,
sice se mi kapanek prici, zakladat toto tema v sekci rodina, no ale kde jinde, ze? Je tedy jasne ze se svou tchyni nemam dobre vztahy a tak trochu doufam (ale nikomu to nepreju) ze na tom nejsem tak sama a ze se nekdo najde s kym bych mohla o tomto zivocisnem druhu 🙂 pohovorit.
Dneska me zase nastvala a potrebovala jsem to ze sebe dostat, no takze to zase "odnesl" konik 🙂

Tak co kocky, je tu nekdo kdo take s tchyni nevychazi? Jak to resite? Jelikoz u tchyne s manzelem bydlime, tak to resit musime :-/

sisstin
13. dub 2009

adajar: já nemám jedinou bývalou kamarádku, která by měla dítě nebo byla vdaná 😲

adajar
13. dub 2009

sis no tak to ja uz jich mam vic, ale je fakt ze mam starsi kamosky a spousty mojich spoluzacek uz maji taky deti. 😀

sisstin
13. dub 2009

adajar: tak z SS jich pár děti má..ale holky, se kterýma jsem se kamarádila..ani jedna..mně snad zbyly tak 2kámošky z dřívějška..jinak to všechno odpadlo, co jsem otěhotněla 😒

asanaa
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
adajar
13. dub 2009

siss to je divny no jako ja tim ze neziju uz v Praze kde mam zname a jsem naneschopence a mam spatne vychazky tak nikoho nevidim a treba tento tyden budu doma porad sama.

sisstin
13. dub 2009

asanna: tak já dala mámě pusu naposledy tak ve 3letech, což neznamená, že ji nemám ráda...akorát mně jsou prostě tyhle projevy dost cizí 😅 a narozky a podobně neslavíme moc 😅

asanaa
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
sisstin
13. dub 2009

asanaa: no hodně je taky o výchově..já nejsem zvyklá, že by jsme se nějak pusinkovali nebo objímali...a podobné rodinné sešlosti...já to z duše nenávidím 😝 ...např. fronta gratulantů při mých narozeninách je noční můra... 😅 😅 😅 ...ale jsme v pohodě 😎

adajar
13. dub 2009

assa no divny to neni protoze on to u vas vidi ze je to normalni a u nich ne to je psychologie a spousty lidi se chova podle ostatnich.

adajar
13. dub 2009

sis no ja treba lonske narozeniny neslavila protoze u nas byl smutek, ale letos jsem ho slavila se segrama udelala jsem veceri.

asanaa
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
sisstin
13. dub 2009

asanaa: ty jo..zatím mi nepřijde, že bych o to byla ochuzená..mně to přijde jako šaškárna..já ráda slavim s kamarádama, lidma..který mám ráda..ale široká rodina..to jsou prostě příbuzný..ale moc říct si s nima teda nemám 😒

adajar
13. dub 2009

asan no u nas se taky hodne slavilo, ale zmenilo se to cela rodina se rozhadala a mamin novej manzel na oslavy neni a tak takze uz se neslavi nic moc.

hupcza
13. dub 2009

sis: máš pravdu - tchýně a její bratři jsou si v neschopnosti orientovat se ve vztazích, jakékoli empatie atd. až nápadně podobají ..strašlivé, je, že takto se sobě podobá i dlší generace (i s manžou to byl boj, než jsme z něj oloupala ty nánosy,co tam svou výchovou naplácala) ...no a tahle genetrace už jede opět ve stejných kolejích a vychovává své děti (zatím jen jedna, no a teď my)

asanaa
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
adajar
13. dub 2009

asan no jako treba proto jsem se smirila se svoji svagrovou abych netrhala rodinu. Proste obcas musi zatnout zuby, ale neboj se ja si budu budovat svoje zvyky to ma kazdej na starosti sam si myslim a kazdej jsem jinej,.

asanaa
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
sisstin
13. dub 2009

asanna: no já polibky moc nemusim 🤐 mám ráda svůj osobní prostor..ale tak na tvář to přežiju 😅 😅 ale Tygr by si to teda neužíval..on se cizích lidí bojí 😖

adajar
13. dub 2009

asann no to se budes muset snazit nebyt takova. 😀

asanaa
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
adajar
13. dub 2009

asan no jako uvidis hele ja bych rada spartanskou vychovu, ale to nejdriv musim to dite donosit. 😉

asanaa
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
adajar
13. dub 2009

asana no nevim loni jsem si taky myslela a po boji to nevyslo. No to znamena od zacatku urcitej system nastavit a rezim no. takhle se to spatne vysvetluje, ale je fakt ze kdyz neco reknu manza me podpori.

asanaa
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
asanaa
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
adajar
13. dub 2009

asanna jo jo loni v breznu tesne po narozeninach, ale uz je to pryc, ale krytickej tejden nas ceka az za 2 mesice
V pohode.

asanaa
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
adajar
13. dub 2009

asann no ja prave moc strach nemam ja to totiz vubec neresim a ze jsem tehu si neuvedomuji jen je mi blbe porad no.

asanaa
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
adajar
13. dub 2009

asana ja blila do 20tt a pak jsem o prdelku prisla. Takze doufa ze mi bude lip.