Tchýně a problémy s nimi. Že nejsem jediná? Přidej se.

dludli
29. led 2007

Zdravim všechny,
sice se mi kapanek prici, zakladat toto tema v sekci rodina, no ale kde jinde, ze? Je tedy jasne ze se svou tchyni nemam dobre vztahy a tak trochu doufam (ale nikomu to nepreju) ze na tom nejsem tak sama a ze se nekdo najde s kym bych mohla o tomto zivocisnem druhu 🙂 pohovorit.
Dneska me zase nastvala a potrebovala jsem to ze sebe dostat, no takze to zase "odnesl" konik 🙂

Tak co kocky, je tu nekdo kdo take s tchyni nevychazi? Jak to resite? Jelikoz u tchyne s manzelem bydlime, tak to resit musime :-/

asanaa
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
jeudi
6. čer 2009

je assa to bud rada ze ti doma nesuruje 😀 a o tech nesmyslnych nakupech k cemu tohle a tohle to je to same tak to je asi vsude stejne to vis za jejich doby to nebyla potreba tak k cemu ted ..jako ty keci ze kdyz ony byly male tak je krmily tatrou a byli jen latkove pleny tak nac ted ten luxus 😕

asanaa
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
jeudi
6. čer 2009

no tak to je to same take mamtchyni bez prace a tohle delat nebude tohle nemuze presne jak rikas..a do kojeni mi keca uz ted...ty nebudes kojit presne po trech hodinach??chudak dite..achjo ja sem trpeliva a snesu dost ale jednou se to ve me nahromadi a pak bouchnu..jako mi rikala ze ted v tehu nemam jist nadymave veci ze az se mimi narodi bude ho bolet brisko

asanaa
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
jeudi
6. čer 2009

assa to vypada jak kdyz te sleduju vid??tak vetsinou je na me strane jinak on vi ze bych ho zabila 😀 ba ne..jeho maminka ho taky pekne sere

asanaa
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
jeudi
6. čer 2009

no assa mame to hodne podobne muj manza ji taky posle do prdele a buh vi co a nejlepsi na tom je ze ma segru a ta ma taky vse ...kdyz to shrnu..memu chlapovi pomohli tim ze si vzali pujcky ktere jim splaci takze to ma denne na taliri kolikrat ji dvezeme jidlo cigarety ale to se nepocita ..no a segra ta kdyz mamince neco pujci tak ji to musi hned vratit i kdyby to bylo 50kc a barak take dostane ona protoze synacek uz si to vybral ..pritom nemame od ni nic 😕 diva uvaha ale ja uz se stim smirila..ale jak rikam neni zla ani tak ale strasne se lituje a je ,,chytra,,a to me depta

johanda
6. čer 2009

hup - manžel si to musí vyřešit sám. Já mu samozřejmě poskytnu bezvýhradnou podporu a oporu, ale začít pracovat na zbavení se nenávisti k matce musí on. Já svou tchýni považuju zs hloupou a zlou ženskou, ale nijak zvlášť mi neublížila a necítím k ní zášť. Na nějaké velké rány je fakt vymazaná a já si navíc hned v úvodu vydobyla poměrně jasné meze a dá se říct i postavení v rodinné hierarchii. 🙂 Manžel je její dítě, tak ho s ní pojí poněkud zašmodrchanější pouto a zvolil si cestu, která mu vyhovuje. Nevím, jak dlouho mu vyhovovat bude, možná časem najde způsob, jak s ní jednat nezaujatě a bez emocí. Já ho můžu lehce směřovat třeba k józe, kterou praktikuju a která pracuje s myslí a egem a pomáhá řešit i tyhle zapeklité situace , ale secvaknout to musí v jeho hlavě. Momentálně je spokojený, že se s matkou nemusí vůbec vidět a více to neřeší...jen občas polituje svého otce. 😅
Co se týká sejde z očí sejde z mysli - u matek a jdětí to obvykle neplatí; já měla na mysli svoje holky. Ty babička téměř půl roku nenavštívila ani se o ně nijak nezajímala; dřívě se občas zeptaly "co je s babičkou Maruškou", teď už si ani nevzpomenou.

sklenicka24
6. čer 2009

Holky já jí zabijuuuuuuuuuuuuuu. Dnes jsme se s ní potkali před obchodem. Manža šel dovnitž pro sýr a já čekala s klukama venku. A povídám Daníkovi, ať nebouchá na tu výlohu, aby něco neprovedl a ta krááááááááááááááááááva říká, ale jen na taťku zaťukej. NO zdá se vám to normální?????????????????????????????????????????????, Když jsem to potom říkala manžovi, tak se jen pousmál. Vám říkám, já jí taky něco udělám. Snažím se být příjemná, hele ale já jí vidím a už mám otevřený nůž v kapse a ta ironie a úšklebky ze mě jdou sami.

Jeud: tak to by si zkusila mi tu uklízet. Jsem jí sjela, dkyž jsem byla těhotná. Že nejsem nemocná, ale v jiném stavu, tak dala na chvíli pokoj.Ale pak začla znova. Ty jo, fakt se modlím,a bych nebyla úplně stejnuá

asanaa
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
hupcza
6. čer 2009

johan: já si taky myslela, že tchýně je zlá a hloupá ..dnes už vím, že je jen úplně blbá a to, co jsme považovala za zlobu je jen do nebe volající blbost a omezenost bez špetičky empatie a sebereflexe
no ..každý jsme nějaký, že 🙂

jj ..u vnoučat možná jo ...ale zásek maminky do jejich dětí tomu nepodléhá ...pokud to nezačne vědomě zpracovávat

sklen: to mi připomíná tchána od ségry .... kubíček je raubíř sám o sobě ..a on přijel (jezdí tak jednou za půl roku) a říká tomu dvoletému děcku, které si hrálo s kamínky: kubo, ty kamínky se náhážou na zem, ale do okna ...no a to dítě na něj koukalo a šlo k tomu okno (děděček přec musí mít prvdu) ..no a ségra ho samo okřikla ..ale šlo vidět, jaký má v té malé makovičce zmatek
jenže ten debil starý nepřestal a hecoval ho dál ...ech ...nedobereš ..fakt ne

as: jako možná budu někdy prudit ....ale vím bezpečně, že své tchýni se nevyrovnám 😀

berenika39
6. čer 2009

ahoj, no já jen že v tom nejste samy:
malý má exem, ne moc,ale snažíme se jídlem to držet v poho, prostě se stravuje jako potenciální aleergik. mudra zatím doporučila žádná vejce,a samo ne med,kakao,atd.
Dneska na návštěvě tchyně: péto, mám pro tebe něco. A rozbalila a dala do ruky KINDER MLÉČNÝ ŘEZ. Říkám my mu kupovaný sladkosti ještě žádný nedáváme.
Ona: to není sladký, je tam med!.
Povídám: má exem, nesmí med.
Ona: Ale je tam toho trochu...
Já: ani trochu! A neměl by vejce.
Ona: v tom nejsou vejce:
Já: jsou, je to piškot, ten je z vajec.
Ona: to není piškot, je to hnědý.
Já: hnědý je to od kakaa, je to kakaovej piškot. Kakao nesmí kvůli exemu.
Ona: Ale jedna tyčinka mu nic neudělá.
Já: Opravdu mu to prosím nedávej...
Ona: ale podívej, jak mu to chutná....

Nejdřív jsem zrudla, pak na chvíli odešla a ted se tomu směju.

asanaa
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
jeudi
6. čer 2009

hoky tak manza mel dneska narozky a ani mu nepoprala to u me teda klesla tvarila se jak kakabus a ani nebekla 🙄

sklenicka24
6. čer 2009

Berenika: ty jo, no ty mi mluvíš z duše. my jsem na tom stejně. Už minule jí říkám, kupte mu raději místo čoko ovoce...... on to má moooc rád a ona mu další den dá čoko vejce. Si občas připadám jako vietnamka, těm také není rozumnět 😀 😀 😀 😀

Tu tvojí bych kopla do prdele. Sakra ona je jdna jako druhá 😉

Jeud: tak mu přeji jááááááááá, vše nej nej nej

asanaa
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
sklenicka24
6. čer 2009

Asa: tak to nemá chybu 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

sklenicka24
6. čer 2009

Já jsem učurávala s manžovo babky. TA je to samé jako tchýně. Hele ona mu přeje k narozeninám, ať se mu splní to, že budeme mít holčičku, přitom od prosince věděla, že to bude klkuk. Jsem myslela, že tam na ní vjedu 😝

asanaa
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
sklenicka24
6. čer 2009

No u nás bylo to samé. Říká manžovi, běda, jak tam nebude. Chci být první ženská v práci, která bude mít vnučku. Hááááááááááá a ono prd. Kluk jako buk 😀 😀 😀 😀 😀

asanaa
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
sklenicka24
6. čer 2009

Mě to taky mrzelo, to nepopírám, ale teď, když ho vidím a muchlám se s ním, tak jsem rááááááááááááááááááááda, že ho mám. Nikdy bych neměnila. Hele mě už jsou její názory u p....e, a to ono dobře ví. Ještě jednou udělá něco proti, tak jí to řeknu pěkně nahlas. Už jsem s tím smířila i manžu. Prostě udělám zle, ale ve své rodině velím já, ne ona. 😎

asanaa
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
sklenicka24
6. čer 2009

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 No dobrýýýýýýýýýýýýýýýý, tak to je ale šikula. No jo, děti a ožralové jsou nejúpřímnější. Asi si dám něco do žíly a zaútočím takééééééé 😀 😀 😀 😀 😀 😀

Tak já metu. Měj se krásně a k lidnou noc. No i když v tomto týdnu těhu už to moc nejde co??? Neboj, uteče ti to. pa a pusu Matýskovi 🤐 😵 😵

asanaa
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
jeudi
6. čer 2009

assa rekni tchynce jestli ji neni tzreba prednejsi zdravi ditete nez pohlavi to by snad mohla pochopit,ja ji ted psala sms ze mohli manzovi aspon poprat ...no anic zadna odezva...svinucha jedna to bych do ni nerekla

asanaa
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
hupcza
6. čer 2009

asa: matýsek je borec 😀

jinak musím říct,,že jste fakt hrozné ..takové naschvály jim dělat ..ony chtějí holčičku/kluka a vy najust kluka/holčičku ...měly byste se nad sebou zamyslet 😀 😀 😀 😀 😀

asanaa
Odpověď byla odstraněná
Zobraz