Tchýně a problémy s nimi. Že nejsem jediná? Přidej se.

dludli
29. led 2007

Zdravim všechny,
sice se mi kapanek prici, zakladat toto tema v sekci rodina, no ale kde jinde, ze? Je tedy jasne ze se svou tchyni nemam dobre vztahy a tak trochu doufam (ale nikomu to nepreju) ze na tom nejsem tak sama a ze se nekdo najde s kym bych mohla o tomto zivocisnem druhu 🙂 pohovorit.
Dneska me zase nastvala a potrebovala jsem to ze sebe dostat, no takze to zase "odnesl" konik 🙂

Tak co kocky, je tu nekdo kdo take s tchyni nevychazi? Jak to resite? Jelikoz u tchyne s manzelem bydlime, tak to resit musime :-/

sirael4
13. kvě 2010

misullka20: tak ještě že to není vlastní táta 😀
To bys měla, no a to se tam necítíš jako doma proč?Kvůli jeho rodičům, nebo proč? ☹

misullka20
13. kvě 2010

jj kvůli tátovi.. furt něco proti mě má.... bolí mě hlava jemu vadí atd... tak není ale je... berem ho tak.. a brát budem.. jde jen o formalitu.... akorád nechápu že si ho tenkrát nechtěl přivlastnit.... mohl být uvedený jako jeho tatka..

sirael4
13. kvě 2010

misullka20: a proč, jste si něco dřív udělali? Tak ono je to složité, třeba nechtěl.....
Ale nechápu proč mu vadí že tě bolí hlava 😀 jedině že bys mu jen tak nesedla...

misullka20
13. kvě 2010

jo asi jsem mu nesedla... nevím já mu nic neudělala....

misullka20
13. kvě 2010

to ti jednou vysvětlím je to složité... on je psychicky jinde... měl hrozně debilní matku.. a všichni jsme rádi že tu není... kdyby tu byla tak já asi ani nejsem s lubem nebo nejezdím na chalupu..

sirael4
13. kvě 2010

misullka20: jakto?Tak mi to povíš v úterý třeba..... No jo, občas si lidi nesednou, ale tak co, důležité je jak si sednete s Lubem.

misullka20
13. kvě 2010

to jo... ale tak bylo by lepší kdyny vše šlo jak pomásle... ale tak co jsou horší věci...

sirael4
13. kvě 2010

misullka20: to jo ale asi nikde v rodinách to není růžový.....
Zas jako tě více méně přijali jeho rodiče, tvoje rodina zas Luboše, tak je lepší se spokojit s tím co je 😉

misullka20
13. kvě 2010

to zas jo... furt lepší než pavlova rodina 😀

sirael4
13. kvě 2010

misullka20: tak to jo no 😀
já mám tchýni i tchána bezproblémový, naopak, jsou moc milí a do ničeho nám nemluví 🙂

misullka20
13. kvě 2010

jasně no, tak ty už s tím mají zkušenosti, když byl ženatý a májí vnuka no... tak už jsou asi vpoklidu... 😀

sirael4
13. kvě 2010

misullka20: asi jo, velká výhoda 🙂 hlavně už chápou že má syn svůj život

misullka20
13. kvě 2010

právě.. ti moji tchánovic to asi nechápou... snad brzo až budu mít bříško pochopí 😀

sirael4
13. kvě 2010

misullka20: třeba jim docvakne, že nebudete nikoho poslouchat (snad ani Luboš) 😉

misullka20
13. kvě 2010

tak Lubo je neposlouchá.. ještě to tak 😀

sirael4
13. kvě 2010

misullka20: ani mamču? 😉

misullka20
13. kvě 2010

nepřijde mi... jako oni zas tak neporoučejí... Lubo má svoji hlavu.. až mě to někdy štve.. je to hroznej beran 😀

sirael4
13. kvě 2010

misullka20: tak já mám beránka doma, takže znám, ale vyhovuje mi to i když občas trochu válčíme. To víš, dva ohnivci. 😅

carculka
13. kvě 2010

ahojky holky..

koukam story s tch pokracuji 😝 chjo me tak vytaci jen co si na ni vzpomenu 😝

sirael4
13. kvě 2010

carculka: a copak ti provádí?

carculka
13. kvě 2010

sir..koukni o par stranek dal a to je jen par prikladu 😝 uz mam na ni mega alergii a ona alergeny furt dodava

temperance
13. kvě 2010

Missullka20: mi z toho tvýho vyprávění přijde že vám chce tchyně pomoct 🙂 Viz ty peníze a peřiny 🙂 Ale holt všeho asi moc škodí.. Já když mi tchyně jezdí "na návštěvu" každý den tak zuřím a když nejede celej tejden tak nadávám kde sakra je 😅

sambucca
13. kvě 2010

temperance: nym kdyz celej tejden nezavola je to scifi 😀 😀 😀

missulka20: ty jsi sla na potrat dobrovolne?

sirael4
14. kvě 2010

temperamence: no koneckonců že by nám koupila peřiny by mě nevadilo 😉 taky jsme dostali.

misullka20
14. kvě 2010

sambucca - vím že asi pomoc chce, ale jak říkám i ty vše moc škodí a ono ti to po roce a třičtvrtě leze na nervi!!
jj dobrovolně.. tedy jak se to vezme.. lituji i nelituji... ale to už je fuk...

sirael4 - jasně je to od ní milí, ale já chtěla konečně trochu kvality... a tyhle polštáře rozcuckovatělí nesnáším a už po týdnu bych je mohle vyhodit.. proto jsem si je chtěla vybrat a trochu do toho investovat a proto jsem si je nekoupila hned... jako za péto co byli tyhle ty bych měla hned.. víš...

misullka20
14. kvě 2010

sambucca - jinak mi nepotřebujem pomoct.. ani finančně...máme svůj život ..

sirael4
14. kvě 2010

misullka20: no tak to je jednoduché, dočasně máte tuty, a jakmile se rozsypou tak jí to nebudete říkat a koupíte si kvalitnější ne?O to déle vydrží....zatím můžete šetřit na ty kvalitní 😉

evena
14. kvě 2010

nedramatizujte to holky 😉 😉 peníze nechci tak si je neberu 😕 peřiny nechci tak si je nevezmu nebo ze slušnosti vezmu a uložím je do nejspodnějšího šuplete co mám nebo je pošlu dál 😉 😀

sambucca
14. kvě 2010

misullka: si me pletes s temperance 😉 ja se ptala pouze na potrat. prijde mi zvlastni, ze jsi na nej sla loni na podzim a letos na jare uvazujes vazne o diteti... ale kazdyho vec, jasne.

temperance
14. kvě 2010

Tak jestli ty peníze nechceš tak neber ne? Nebo jí za to kup peřiny 😅 Tady jsem si dovolila maminko.. 😀