Tchýně a problémy s nimi. Že nejsem jediná? Přidej se.

dludli
29. led 2007

Zdravim všechny,
sice se mi kapanek prici, zakladat toto tema v sekci rodina, no ale kde jinde, ze? Je tedy jasne ze se svou tchyni nemam dobre vztahy a tak trochu doufam (ale nikomu to nepreju) ze na tom nejsem tak sama a ze se nekdo najde s kym bych mohla o tomto zivocisnem druhu 🙂 pohovorit.
Dneska me zase nastvala a potrebovala jsem to ze sebe dostat, no takze to zase "odnesl" konik 🙂

Tak co kocky, je tu nekdo kdo take s tchyni nevychazi? Jak to resite? Jelikoz u tchyne s manzelem bydlime, tak to resit musime :-/

fire85
22. kvě 2010

sambucca-tohle jsem měla s bývalou tchýní,taky jsem byla na oko v pohodě,ale jak ty píšeš,jednou se to vemně nastřádalo a pak jsem jí to řekla pěkně od plic.nikdo mi neuvěří,jak se mi krásně ulevilo.je pravda že jsem jí tykala,začali jsme si tykat když ještě problémy nebyly,takže to šlo nějak líp.
v současném vztahu přítelově mamince vykám,myslím že to má něco do sebe,a taky možná proto nemáme žádné problémy. 🙂

sambucca
22. kvě 2010

fire85: ja vykani mam rada, vykam vsem krome my rodiny - coz teda tchanovci dlouho nemohli skousnout a delali doooost dusno, prej se chovam nadrazene. snazila jsem se jim vysvetlit ze je to o respektu a vychove, ale neporidila jsem - ale uz to neresim. urcite budu vykat dal, klidne budu rikat "babicko, podejte mi..." me se to i libi

brumdinka
22. kvě 2010

holky já tchýni taky vykám, tykat bych jí teda fakt nemohla - a klidně jí řeknu, že Vám do toho nic neni - už sem se to za ty roky naučila 😀 a hlavně jí neřešim

fire85
22. kvě 2010

sambucca-jj ,v tom s tebou sohlasím,podobně jak sem psala já, nevím proč si mysleli že se chováš nadřazeně když jim chceš vykat,spíš měli být rádi,ptz se tím vyjadřuji jakási úcta k nim,co?

sambucca
22. kvě 2010

fire85: no jo no, to jim nevysvetlis - oni v tom vidi ze chci mit odstup protoze jsem studenej psi cumak 😝 tchyne na me jednou vyjela, jako ze ji to prijde neslusny a ze muj manzel taky my mamce tyka, tak proc ja jim vykam... bylo mi trapne, zas znovu vysvetlovat ze mi to nejde pres pusu, a ze narozdil od nas ketry nemaj zadnej pratelskej vztah (rozebirame jen pocasi, co budeme mit k obedu, kde jsme byli atd.), moje mamka s mym manzelem rozebiraj paty pres devaty , zajdou spolu na kafe a naramne si rozumnej. no proc... to je jednoduchy, moje mama se chova jako pritelkyne, protoze pochopila ze nam je ad tricet, zalozili jsme vlastni rodinu a tak s nama jedna s jako s dospelejma - jeho jako rodic, kterej nepochopil ze uz nema malyho kloucka ale velkyho chlapa co se davno postavil na vlastni nohy, ze jo ....

fire85
22. kvě 2010

sambucca-hm tak s lidma jako je tvoje tchýně se asi těžko vychází,no,usuzuju z toho co píšeš.ještě stěstí že třeba tvůj manžel není žádnej mamánek(předpokládám tedy že ne)a nebo něco podobnýho postiženej chováním svý matky.ale je mi jasný že to by jsi s ním nebyla.

sambucca
22. kvě 2010

fire85: ne, nastesti neni, maminka nema vzdycky pravdu 😀 ale je to jeho mama, ma ji rad a je na jeji rady a starosti a neustaly drzeni za rucicku z jeji strany zvyklej, jedni uchem dovnitr druhym ven, rika ze jemu to nic neudela a ona ma klid 🙄 me to toci, vlastne to ona je to decko ke kterymu maj vsichni z rodiny specielni pristup 🙄

brumdinka
23. kvě 2010

sam - no jak tě tak čtu, tak tchýni jen tak něco nevysvětlíš, vid´ - jinak ono na tom jednim uchem dovnitř a druhym ven něco je - manža má aspon klid a babi at´si mele co chce - občas tuhle techniku taky používám 😀 - a nejlepší je se ještě zeptat a copak jste říkala, sem vás neslyšela koukám jak tady ty třešně krásně rozkvetly (nebo podobná "blbost" odvádějící hovor jinam) 😀

sambucca
23. kvě 2010

tak dneska me zas vytaci... byla jsem u babicky na obede, telefon v jiny mistnosti takze nic neslysim. jdu na zachod koukam osm (!) neprijatejch hovoru od ni, jeden od tchana a vzkaz v hlasovy schrance. tak si ji poslechnu, vola tchan ze zitrejsi schuzka tam a tam v tolik a tolik. pisu ji teda sms: jsem u babi na obede, tel. jinde. diky za vzkaz, sraz plati - kdyztak se ozvu vecer. odjizdim od babi a dalsich pet neprijatejch. tak ji volam a ona ton jako kdyby cekala omluvu. rikam copak se deje ja byla u babi neslysela jsem a ona no kdyt se nic nedeje, vzdyt nehori.... v duchu si rikam, aha, a kolikrat by mi asi volala kdyby horelo 🙄 🙄 🙄

carculka
24. kvě 2010

holky tak ja jsem zas taaak nasrana 😠 😠 😠 ae jak...ani usnout nemuzu 😠 😠

sarax
24. kvě 2010

Carculka: ježiš čau 🙂 🙂 🙂 , teď už asi spíš, co? 😲 .... budu nakukovat 🙂

carculka
24. kvě 2010

no vstavala jsem v sedm,dnes jsme byli pichnout nausnice..

no vcera jsme jeli na vylet a postekali se skrz tchyni,jako uz mi sere,driv manzu prudila a on ji vzdy zprazil,ted je na nej jak med a dela chudinku a jako nevim co po mne chce..ja nebudu skakat jak ona piska a nebo venovat jediny den v tydnu kdy muzem neco podniknout my tri a nikdo jinej ji-proste nebudu..
jako hadka,manza byl kyselej..
dnes jsem zajizdela k tch,mala tam chytla hysterak dokud jsme neodjeli ona ji zacla zpivat,rikam nech ji bude to horsi-ne a ne..pak kdyz ja ji utisila vzala zas kocar a nanovo..vzala jsem malou do naruce a pohoda a ona furt at ji polozim a furt a furt,rikam ona nechce..pic ho..jako bych to nerikala..rekla jsem ze to balim a jedem..
a najednou mala vesela...ale tch si mysli ze je uzasna a ze to neni jeji osobou
jinak jako zahlasila proc jezdime na nakej kasperk a na veceri kdyyz muzem k ni a na rizky a jeste ublizena..jsem ji to osvetlila..a kdyz jsem rekla ze prijedem az v po-jelikoz vikendy mame jeden den s manzou vylety a druhej chci klid,..tak zas ze az tak dlouho...jsem ji to zas objasnila a jako opet urazena a ty jeji rady 😠 😠 a hlasky co to je za blbost,my to delali takhle..to zas rikaji jen kraviny..a tamhleto a tamto mi nuti a vi hovno 😠 😠 😠 😠
nevydejchavam ji..a jeste jako kdyz reknu ze jsem u tatky nebo se segrou je skoro urazena -to poznam ikdyz to neprizna..pritom je vidim jednou tydne..ale narozdil od ni mi chybi a hrozne se na ne tesim a mam si co povidat

holky me taaak sereee..

carculka
24. kvě 2010

to byste museli videt fakt,to nejde popsat..dnes ze tam prijedu k veceru s malou(jinak by v tydnu se vnutila k nam-tohle je lepsi,muzu odjet,od nas ji vypakovat brzy nehrozi)a navarila rizky,bram.kasi,polivku a ze at jeste nejezdime ze ma zadelany kuli mne bramboraky?jo a kolace...a rikam proc toho dela tolik-dala jsem si npolivku a rizek abych mela klid..a ona ze si proste dam i to ostatni a co s tim vsim bude delat ..a co asi,ja mam doma navareno,mam to vyhodit?uz veceret nebudu po tech rizkach a bohuzel cestovni zaludek v kapse nemam

supina
25. kvě 2010

carculko to máme stejný. K nám tchýně jezdí vždycy v sobotu, ale nikdy neřekne kolik, takže sedíme doma a čekáme. kd přijde 😠 ☹ - přítel to tak chce.. Teď jede přítel pryč, tak pakuju děti a pojedem s bráchou na výlet - nebudu tu na ní čekat - nemám si s ní ani co říct.. A obdivuju tě, že k ní jezdíš. Já k ní jedu sama s dětma tak 1 za půl roku a to s donucení. Přítele to tam taky netáhne. Ale pořád se jí zastává a chce, aby tam Mareček spal přes noc. To zas nechci já, protože tam není zvyklý, ale to nikoho nezajímá. Je mi ho líto, jen když si to představím - je tam tak 4x do roka max. 2 hodiny a najednou by tam měl spát sám. On někdy brečí i u našich a to jsme tam nědy i 2 x týdně celé odpoledne

carculka
25. kvě 2010

supina...a spava nekdy pres noc nekde?jinak ja tam jezdim z duvodu toho,ze jinak by jezdila k nam a to bych ji jentak nevypakovala,vsude cumi a radi jeste vic...a jeste mi cpe nazory o zaclonach apod a co si kam mam dat a je tu do vecera.a cpe mi at si du neco delat ze bude s malou-proste neeee.ja kdyz jedu tam tak se spakuju kdy chci se slovy ze mam praci a ona nevi..taky nikde necumi(jako kdybys videla jak cumi-bes,me tim depta) a hlavne jsem tam 2-4hodky..nekdy hodku a jedu..

jako toho se hrozim az bude chtit aby tam mala spala...a taky toho az ja ji dam radsi kamosce kdyz bude treba a ji ne(ma prcka stejne staryho a mala na ni i malyho bude zvyla).co manza na to az ho tch bude nutit at ji malou dame na hlidani ze uz neni mimino(chtela uz ji od mesice-a ja ze ne a ne) 😝

carculka
25. kvě 2010

jako to bych necekala..bud rekne v kolik nebo bych ji to pekne vpalila

carculka
25. kvě 2010

a proc ho tam chce taak pres noc?a co malou?uz prudi taky?

jinak radsi k ni jedu sama-jelikoz kdyz jedu s manzou jde se pak juknout do garaze co tam ma jeste jednu atd a je to na dyl nez sama..a hlavne,musim rict petkrat-uz jedem

supina
25. kvě 2010

Ona žárlí na naše, že tam jezdím, spí u nich (dohromady tak 5x) a u ní ne. Přitom u ní žije dcera, která má 9 měsíců mimčo a ke tchýni taky nejzdí.. Na malou zatim nic, ani si jí nepochovala. Jinak s Marečkem mi taky furt radila, jsem z ní byla na prášky. Nechci jí nic říkat, protože vím, že by to ublížilo příteli - dost na ní lpí 😒

sarax
25. kvě 2010

Supina,Carculka: ahoj maminy, nerada se opakuju,ale taky nechápu, proč je pro ně tak důležit´é mít mimino přes noc. Asi je to uvádí do jakéhosi rauše mládí 😀 . Jsem psala, že jsem s obrovským zdvořilým poděkováním prozatím odmítla spaní přes noc u nich, protože se malej hodně budil a viděl babku málo - na 2-3 hodky 1x14dní....no, po tom odmítnutí ho už nechtěla vidět (ani jeho další dva bratry),trvá to od loňských čarodějnic... , prostě tečka basta. Jo a uduvodnivala to tím, že ji hlídání u nás na 2-3 hodiny 1x 14 dní unavuje, že má svoje leta (53 🙂 ) a nárok na odpočinek, takže hlídání jedině přes noc a začne se 30.červneeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeem 😠 😠 😠 😠 , a k nám z důvodů vyčerpanosti chodit nebude.......její slova...holky, držte seeee.
Ale víte co, já bych jí i malýho dala,ale ještě jsem tak slabý měsíc potřebovala pro sebe, myslím ale, že jí strašně vadilo, že by to bylo moje rozhodnutí, ne její, proto hodila ultimátum a totalně mě blokla, tohle by snad žádná nevydržela, že ne...... Pak proběhla hádka o tom, jeslti to, co řekla je ultimátum, nebo ne, tím vše skončilo...

carculka
25. kvě 2010

supina..no ona taky zarli na tatku a malou segru a to je vidim jen jednou tydne a to ona ani vzdy nevi 😝

carculka
25. kvě 2010

sar..ta tvoje je uplne vymleta

holky fakt mam trauma z kazdy navstevy a skoda zabityho casu

sambucca
25. kvě 2010

sarax: rekni ze se ti to hodi az od 17. srpna 😝

supina
26. kvě 2010

Nevim, že nedokáže pochopit, že jedu raději ke svým rodičům - to je snad normální, ne? U našich malej spí když mi potřebujem, ona by ho tam chtěla když ona potřebuje.. Přijde mi to trochu sobecký a štve mě, že to přítel nechápe. Řekla jsem mu, že tam bude spát, a si sám řekne, že tam chce být, ale to zabere vžycky jen na chvíli. On ho tam chce dát kvůli mámě, ne kvůli synovi.. To jsou naše hádky ☹ Taky jsem mu řekla, že mu nebráním, aby tam jezdil, ať si tam s nim klidně jede, ale to on nechce, nejradji by jí hotam dal a vypadl, bohužel nechápe, že to pro Marečka nebude úplně ideální, když tam neni zvyklý. A ani by tam neměl ke spát! Takže pořád nechápu, o co jim jde. 😖 🙄

brumdinka
26. kvě 2010

ahojte, sar - no ted si mě dostala prej by byla unavená z pár hodin 😀 mojí mamince je 65 i s mym tátou (60) našeho malýho a že je sakra čertík pohlídají kdykoli potřebujeme, tchýně s tchánem hlídají občas jen přes den na pár hodin, ale je fakt, že ted´mě oba překvapili, šli jsme na finále hokeje fandit s Jirkou spolu do hospy a jestli pohlídaj malýho a uložej ho do postele a představte si ona to zmákla a to bylo vždycky keců, jak malej zlobí atpod..... - občas překvapuje, tak jen aby jí to vydrželo 🙂

carculka
26. kvě 2010

supina ja tam jezdim radsi tez s malou..jelikoz e bojim ze by do manzi hrotila aby si sel neco delat a on by dal na jeji nalehani a sel do garaze..a jeste ke vsemu je mala..beru to az bude vetsi..proste ji nevydychavam ale kuli maly,co by clovek neudelal
a taky nechapu ze to nepochopi a zarli i na to malo co je vidim(jsou dal)

carculka
26. kvě 2010

ja jsem nasrana,jako zas jsme se pohadali kuli tch jako ja ji vic nez 1xtydne vidat nebudu a ted manzel prisel s tim ze bude hlidat a ja chodit cvicit a ze muze vzdy prijet a hlidat..to vim ze ona ho bude prudit a on aby mel klid ji malou necha samotnou ikdyz rika ze ne proste uz mi kecy o ni serou ,mam toho dost..

carculka
26. kvě 2010

taak vse vyreseno,manza jak med,jsem si rekla svy..a rekla jsem ze nejmin do roka s ni sama proste nebude viz argumenty-davala by ji zakazany veci a rohem,mala rve,necha ji rvat v kocaru s tim ze usne a ja posloucham kecy kdyz ji beru aby nervala..ze ji nebudu na prochazkach tahat v ruce a ona ji pry uspi v tom kocare atd.ze proste sama neee..jen pres mou mrtolu..ze treba na dve hodky az budu videt ze mala tam chce byt a tesi se ze pokud neuvidim tohle tak ji tam nedam ani na pul

supina
27. kvě 2010

Mě taky naštval - chtěl mi jí cpát sebou na výlet, tak jsem mu řekla, že mezi dvě dětský sedačky se nevejde. Tak chtěl, abych tam malýho zavezla. Řekla jsem mu, že nebudu dělat taxikáře, když si on jede pařit aže nechci, aby mi vymýšlel program. Zatim to vzal.. snad mu to vydrží. Já se zněj zblázním ☹

carculka
27. kvě 2010

supina..spi se zblaznime z nich(tch),ty delej jen zle 😠 😠

carculka
30. kvě 2010

melo tam byt spis
a ty delaj