Tchýně a problémy s nimi. Že nejsem jediná? Přidej se.

dludli
29. led 2007

Zdravim všechny,
sice se mi kapanek prici, zakladat toto tema v sekci rodina, no ale kde jinde, ze? Je tedy jasne ze se svou tchyni nemam dobre vztahy a tak trochu doufam (ale nikomu to nepreju) ze na tom nejsem tak sama a ze se nekdo najde s kym bych mohla o tomto zivocisnem druhu 🙂 pohovorit.
Dneska me zase nastvala a potrebovala jsem to ze sebe dostat, no takze to zase "odnesl" konik 🙂

Tak co kocky, je tu nekdo kdo take s tchyni nevychazi? Jak to resite? Jelikoz u tchyne s manzelem bydlime, tak to resit musime :-/

hancas
10. únor 2010

aleachmin...v poho se nedá říct jako teploty nemá je ok,ale musí brát sirup až do toho března a dnes jsme byli na krvi a moči a v pátek budou výsledky tak nám drž pěsti at je vše ok

aleachim
10. únor 2010

hancas, a co jí vlastně je? Nějak jsem to nepostřehla, doufám, že bude v pořádku. Na tchýni teď kašli, Klárka tě potřebuje víc a Kubík taky.

hancas
10. únor 2010

aleachmin...měla akutní zánět močových cest(ledvin)hodnotu zánětu v těle měla 210 a minum je 5 ,okamžitě kapačky antibiotika a po 5 dnech domů.v březnu nás čeká ultrazvuk a v červnu taky kde jí vycévkují a dají uklidn.injekci aby se nehýbala a proskoumali to do hloubky,já mám takový strach aby o tu ledvinu nějak nepřišla.bože ve 2 letech a už takové problémy bojím se víc než porodu 🙂
se.u na jedubabu mám podrážděné nervy co výsledky a ta její nemoc udělají a pokud něco mektne tak ju uzemním protože opravdu na to nemám náladu ☹

aleachim
11. únor 2010

hancas, nejsem lékařka, takže neumím posoudit, ale snad to bude v pořádku. Nemá to holčička jednuduché. Drže se holky, já budu držet pěsti, ať to dopadne co nejlépe. A na tchýni kašli.

hancas
14. únor 2010

holky dnes k jedubabě to zase bude večer písnu zážitky a dojmy 😒 ale valentýna si kazit nenechám ale Klárinku chránit budu se všech sil 😀

frisbee
14. únor 2010

hani...tfuj tfuj tfuj....drž se 😉

dagina
14. únor 2010

Ahojky, Hancas, to je dobrý jet na valentýna ke tchánovcům 😀 , by mě tam nedostali ani párem volů valentýn nevalentýn. 🙂 Ale abych nepřišla zkrátka, beztak dneska přijedou těsně před spaním 😀 .
Klárka už takhle malá musí podstupovat takové procedury 😖 .

pipos
14. únor 2010

ahoj holky koukám,že máte všichni tchýně stejný to já jsem si pomalu až do dneška myslela,že mám báječnou tchyni,ale dnes po pěti letech žití s jejich synem sem se dozvěděla,že ho manipuluju a,že se o děti až moc starám.tak se tady klepu a brečim,protože tohle jsem od ní nečekala.a navíc nechápu proč to říká jejímu synovi(mýmu příteli),vždyt ho to musí mrzet mnohem víc než mě,když tohle řekne jeho mámá o své lásce sám řekl,že za tohle jí nechce vidět tak čím si pomohla ☹

frisbee
14. únor 2010

pipos,klid,to je naprosto normální 😒 ,i když nevím proč 😠 ,moje první tchýně první rok tvrdila,že jsem jako její dcera,ale v momentě,kdy zjistila,že mám jiný názor na výchovu než ona,byl konec..pomluvy za zády,intriky...no a o té druhé jsem tady už napsala romány....člověk to prostě nechápe.
Ale ty se v žádném případě netrap a neobviňuj,vy jste s partnerem rodina a a vy víte,jak na tom jste,nikomu nemusíte nic vysvětlovat,je to váš život. 🙂

pipos
14. únor 2010

frisbee,vážně díky za uklidnění.já jen nechápu na co si hraje jako v čom je lepší.asi má vztek,že mě děti maj rádi a nechtěj jít ode mně,protože na mě nic nemá tak to hraje asi takhle no.

frisbee
14. únor 2010

víš,pipos,ono se to nedá nijak pochopit,já byla celej život slušná,ochotná,pomáhala jsem.....a nestačilo to,my jsme pro ně sokyně.Je to hrozný,já bych až brečela,když některá z holek napíše,že mají dobrou tchýni.
Musíš to úplně ignorovat,trápila by ses celej život a ony toho patřičně zneužívají,když vidí,že tě zasáhly,fakt jední uchem dovnitř a druhým ven,pokud je inteligentní,tak jí to dojde,pokud není,má smůlu. 😉

kaa
14. únor 2010

No přesně Pipos, vykašli se na ni, já už to taky zkouším, ty máš výhodu, že se tě přítel zastane, ten můj je takový, že nic neslyší, nevidí 😝 ,

kaa
14. únor 2010

Teď se zas ozvala, že už Kubu neviděla přes 2měsíce, a zase mudrovala o jídle (přislazovat, když mu to nejede a proč se s tím tak crcáme, ať už mu dáváme všechno), takže blbě kecala, nemá přístup. Má prostě smůlu, až změní postoj a bude se chovat ke mně slušně a neplkat blbosti, bude moct přijít.

pipos
14. únor 2010

to jako musim říct,že přítel při mě stojí,ale mě to možná i mrzí,že se takhle pohádali,vždyt je to máma já si nedokážu představit,že bych se měla hádat ze svýma dětma.

kaa,to mi tchýně dělá taky to je samý nemluv tak nahlas má studený ručičky,proč jí víc neoblíkneš.a nejvíc mě dorazila,když se mě začátkem srpna zeptala proč nemaj děti pod teplákama punčochy.a taky stim proč kupuješ nový oblečení,vždyt máš po dětech atd.a to je mojí tchýni 42let a oblíká se jak 15tka a musí furt slyšet jak jí to sluší je schopná se za min 10x převlíct,aby se pochlubila maj totiž dost peněz.a nejsmutnější je,že o děti ani nijak nestojí.

kaa
14. únor 2010

Hm, tak moje tchýně má 55let, ale chová se jak stará bába tak 80-ti letá. Ona o Kubu taky nestojí, sem tam se zeptá, a když něco donese, tak to musí být hooodně velké, a aby to hoodně zavázelo, aby si toho každý všiml a zeptal se, od koho to máme. Takže všechny obludy končí ve sklepě, já to doma prostě nechci, nějaké ťamanské medvědy 😝 Všechno dělá, jen aby to bylo, jakože se stará a co všechno nekupuje a pořád jen ona, ona a ona 😝
Pořád brečí, jak málo má peněz, na Vánoce dala malému 500,- a pak si za 5tis koupila psa. Ťak do pr...ať nebrečí, že nemá prachy.

Já vím, že je to blbé, že se hádá přítel se svojí matkou. Ale já bych to brala, kdyby se mně jednou zastal, ono není moc příjemné, když má na tebe tchýně blbé řeči a přítel ti řekne, že u toho nebyl nebo že to zrovna neslyšel a nechá to tak
😝

Ale kašlu na ni, naštěstí s námi nebydlí 😉

kaa
14. únor 2010

A proč teda neměly v srpnu ty punčochy?? 😀

pipos
14. únor 2010

to nevim asi jsem jsem de..l,ale v srpnu a punčochy to je jako jahody v zimě 😀 😀 🙂 🙂

frisbee
14. únor 2010

pipos,to máš jedno,já řekla,že malá nebude jíst sladkosti,že je na to v prvním roce brzy,že radši ovoce a zeleninu, a baba chodila s pytlíčkem v zásteře a celé ulici ukazovala,že je to jenom hroznovej cukr,jaká já jsem krkavčí matka 😀 😀 😀 .
Jednou jsme museli malou nechat u tchýně na pár dní,protože jsme byli oba dva do noci v práci,byl listopad,mrzlo,dojeli jsme k nim k baráku a naše malá lítala po venku v šátku,tílku,sukýnce a sandálkách bez punčocháčků,....měla zmrzlý modrý nožičky....hm,a argument tchýně byl....ona to chtěla 😎 😀 😀 😀 😀 ,takže nenech se překvapit naprosto ničím 😀

kaa
14. únor 2010

Já taky budu krkavčí🙂, už se na to těším, a nebudu dávat sladkosti, punčochy v létě a nebudu sladit jídlo, aby mu víc chutnalo a nebudu oblíkat háčkované soupravy 😀
Jo a ještě mu nekoupím chodítko 😒
To aspoň bude mít téma na lavičku před barákem🙂

hancas
14. únor 2010

kaaa.nemáme stejné tchýně???

daginko a spol.---ty vo.e dnes byla tchýně v pohgodě smála se...jestli to bylo tím že je valentýn nevím až mě to překvapilo a nebo byla jěště opitá s plesu 😀 to psíš

pipos
14. únor 2010

HANCAS to ne to oni dělaj schválně,aby nás zmátli víš,protože ví,že budem jakou dobu v šoku co se snima děje tak hned využijou situace a stejně tě něčim na...ou.holky nemáte třeba strach,že jednou budem taky takový purice.to at mě radši děti zastřelí

aleachim
15. únor 2010

pipos, podle mě to nemusí být pravidlo. Moje mamka se k bráchovým slečnám (zatím žádná nevěsta) vždycky chovala až moc dobře. a ne vždy to ty slečny ocenily. Stalo se, že jedna - bydlela u nás, nic našim nedávala, nepomáhala a kudy chodila tudy mámu drbala, jak je děsná. Ona teda pomlouvala i mě před mámou a naopak a máma věřila víc jí, takže jsem si doma připadala jako vyděděnec. Jaká paráda to byla, když brácha procitl a s ním celá naše rodina. Nakonec když se s ní brácha rozešel, zmizely všechny rodinné sváry. Ale pravdou je, že moje mamka dodnes říká, že babička (její tchýně) pro ní byla víc mamkou než její vlastní. O mámině matce jsem tu už napsala román, za to babička z tátovi strany byla anděl. Fakt, mít takovou tchýni bych vám přála všem.

Pokud jde o to oblékání, tak to já u babiček poslouchám pořád, že jí je zima, ať jí víc obleču, že má studené ruce. Aby neměla, když je má pořád oslintané. A když je nabalená, tak se vzteká, že jí je teplo. Ale většinou podlehnu a něco málo ji přihodím. Ony mají dobrý pocit, že u nich vnučka nenastydne a já mám klid. Jenže u nás je to o něčem jiném než u většiny z vás. Mě tchýně i máma respektují, takže nemusím každý svůj počin obhajovat a tohle beru jako vstřícný krok, aby nešílely, že si od nich Lucinka odveze rýmičku 😀 .

dagina
15. únor 2010

Ahojky,
Hancas, no vida, spíš si myslím, že jí ta akce (ples) prospěla, tím trochu pookřála a neměla důvod být protivná. Takových akcí víc, a budeš mít super tchyni 😉. Každopádně ať jí to vydrží 🙂 .

pipos
15. únor 2010

holky budem pořádat ples pro Tchýně a tombola bude,že k nám nesmí alespon půl roku.a nebudou tahat lístky,ale vyhraje ta co toho víc řekne o své snaše.a tombolu maj zaručeně všichni vyhranou 😀 😀 😀 😀 😀 🙂

dagina
15. únor 2010

Pipos, v některých případech ani ples nepomůže 😀 .

pipos
15. únor 2010

☹ ☹ ☹ ☹ ☹

dagina
15. únor 2010

pipos, nač ten smutek 😀 ???

pipos
15. únor 2010

protože bych se jich ráda zbavila.akorát komplikujou život jen at taková nejsem

hancas
15. únor 2010

daginko---nn to ona byla milá protože tam byl švagr s přitelkyní tak se chtěla předvést nevěř tomu že bude milá tak pořád počkej v neděli jak zase bude hustit to není na nu být 2x po sobě mílius 😀

je ples tchýní a hlavní cena granát nebo ne 😀

evena
15. únor 2010

ahojte

pipos věz že tvá tchýně byla vždy taková, akorát ste jí prokouli až teď 😅 Já svou tchýni měla ráda, říkala jí i věci který kamarádkám třeba ne, věděla o všem, no a vydrželo to asi 4 roky než sem si ledacos uvědomila.
Nejhorší kombinace je s tchýní ještě bydlet, to mám já a nejsem tu sama, je to na zabití nebo tak si hodit mašlu 😝